mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 18:37 
Cytuj  
Ja już preordera mam. :)
Btw CD Projekt udostępnił Overhaul Games spolszczenie więc tak miesiąc po premierze będziemy mieli nie tylko polskie napisy ale też dubbing.Polska wersja ukaże się w formie patcha.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 19:04 
Cytuj  
Po co mam kupowac i placic za cos co mam dostepne od x lat za darmo dzieki modom ( i to ladniej wygldajace)? Ide tez o zaklad ze ta wersja nie bedzie kompatybilna z zadnymi modami wiec juz lece i zapierdalam zeby po raz kolejny przechodzic vanilla BG z jednym nowym, smiesznym arena questem.. no thx.

Ogolnie to tani skok na kase i musialoby mnie pojebac zeby wydac na to choc 10 zlotych. To samo zreszta dotyczy ostatnio wydanego 'remake' FFVII.

Tak wiec odpowiedz brzmi.. nie, nie kupuje. Mam na polce Sage BG kupiona za 20 zeta w Tesco (gdzie na plycie sa dodatkowo najlepsze mody do BG) i ani mi sie sni wydawac kase na to 'cos'.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 19:08 
Cytuj  
Ja BG1 nigdy nie skonczylem i tylko dlatego rozwazalem zakup. Ale chyba bede wolal wydac 10$ na Faster Than Light - premiera w piatek :)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 19:22 
Cytuj  
@Kabraxis
Masz rację z tym że mody są wbudowane w Enchanced Edition...ale EE ma tą zaletę że te mody są ulepszone.Oryginalny BGT był bardzo dobrym modem ale miał 2 duże wady:był bardzo niezbalansowany i miał dużo bugów(nawet po instalacji bugfix packów) dlatego też się cieszę że będzie w EE jego dopracowana wersja.Tak samo inne mody będą mieć poprawki(na przykład widescreen dostanie opcję zoomu).
No i nie można zapomnieć o tym że te wszystkie mody już będą od początku....bo jednak jakby nie patrzeć w oryginale instalowanie BGT i reszty było uciążliwe i czasochłonne.

Co content modów które nie będą chodzić...racja,nie będą ale tylko na początku ponieważ jestem pewny że moderzy będą chcieli skonwertować swoje mody dla EE która będzie mieć lepszy mod support.

Dodatkowo community wzięło udział w poprawianiu oryginalnego polskiego tłumaczenia tak więc możemy mieć pewność że nie będzie błędów językowych.Możliwe też że po wyjściu modów do EE będą one tłumaczone przez fanów.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 23:15 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
@Kabraxis
Masz rację z tym że mody są wbudowane w Enchanced Edition...ale EE ma tą zaletę że te mody są ulepszone.Oryginalny BGT był bardzo dobrym modem ale miał 2 duże wady:był bardzo niezbalansowany i miał dużo bugów(nawet po instalacji bugfix packów) dlatego też się cieszę że będzie w EE jego dopracowana wersja.Tak samo inne mody będą mieć poprawki(na przykład widescreen dostanie opcję zoomu).
No i nie można zapomnieć o tym że te wszystkie mody już będą od początku....bo jednak jakby nie patrzeć w oryginale instalowanie BGT i reszty było uciążliwe i czasochłonne.

Co content modów które nie będą chodzić...racja,nie będą ale tylko na początku ponieważ jestem pewny że moderzy będą chcieli skonwertować swoje mody dla EE która będzie mieć lepszy mod support.

Dodatkowo community wzięło udział w poprawianiu oryginalnego polskiego tłumaczenia tak więc możemy mieć pewność że nie będzie błędów językowych.Możliwe też że po wyjściu modów do EE będą one tłumaczone przez fanów.


Nie przesadzał bym z tymi wadami BGT, pewnie wczesne wersje BGT miały trochę bugów, ale oryginalna gra miała ich wcale nie mniej (chociażby tona niedziałających skryptów), biorąc pod uwagę skalę tego moda to myślę że i tak było bardzo dobrze (teraz w zasadzie już praktycznie wszystko fixnięte). Z balansem to trochę nie wiem o co ci chodzi, masz przy instalacji (z tego co pamiętam) ustawienia w jaki sposób ma być traktowany exp za rozbrajanie pułapek, naukę czarów więc nie widzę problemu. Przy odpowiedniej konfiguracji postacie po przejściu do bg2 powinny mieć praktycznie taki sam poziom jak przy importowaniu z oryginalnego BG1 bez modów.

Wracając do BG:EE to mnie po obejrzeniu nowych screenów ogarnął pusty śmiech na widok tego "nowego i ulepszonego UI". Nie mogłem uwierzyć że to oficjalne screeny, ale one są na ich stronie więc nie ma wątpliwości. Takiego UI to nawet amator by się wstydził :/

Generalnie na spellhold w temacie poświęconym BG:EE raczej wielkiego entuzjazmu nie zauważyłem. Fajnie że sporo poprawek z fixpackow etc będzie już od razu w grze co ułatwi sprawę nie tylko graczom (mniej rzeczy do instalowania) ale i moderom. Niestety reszta rzeczy mi się już raczej nie podoba: marne UI, odstające portrety postaci, dodatkowy content w postaci jakiejś arenki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 23:20 
Cytuj  
Dwojeczka (hopefuly) przed koncem lata 2013r.

http://www.vg247.com/2012/11/10/baldur% ... mmer-2013/

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 00:19 
Cytuj  
ja pierdole porażka, ile można czekać na zwiększenie rozdziałki i dodanie jednego questa? myślałem, że to jest kwestia kilku miesięcy, przecież były oczekiwania żeby to wyszło na lato 2012, a tutaj może przed końcem wakacji 2013 :lol: pojebało ich

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 00:39 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
ja pierdole porażka, ile można czekać na zwiększenie rozdziałki i dodanie jednego questa? myślałem, że to jest kwestia kilku miesięcy, przecież były oczekiwania żeby to wyszło na lato 2012, a tutaj może przed końcem wakacji 2013 :lol: pojebało ich


Debil. Widać, że zielonego pojęcia o tym nie masz.
Do lata 2012 miało wyjść pierwsze BG, nie BG 2 i nie TB - samo BG1. Poza tym, oni wprowadzają sporo zmian do silnika, nowe questy, lokacje etc, etc, więc to nie tylko zwiększenie rozdziałki.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 00:48 
Cytuj  
Sam jestes debil. Winters ma racje. Zmian wlasciwie zero. Nowych rzeczy tez (jeden quest i to jeszcze arena style... just /lol) To samo (i o wiele wiecej) jest od dawna w modach. Do tego jeszcze kaza i czekac i placic tak 100% za duzo.

Cash grab i nic wiecej. Kto to kupi jest debil.


PS. Tez bylem swiecie przekonany ze w tym roku wychodzi CALOSC sagi.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 00:58 
Cytuj  
@zaboleq
chcą kasę za patcha, to nie uchodzi!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 01:34 
Cytuj  
To ludzie za to kasę płacą?
rofl

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 10:05 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zmian wlasciwie zero. Nowych rzeczy tez (jeden quest i to jeszcze arena style... just /lol) To samo (i o wiele wiecej) jest od dawna w modach. Do tego jeszcze kaza i czekac i placic tak 100% za duzo.


Żadnego nowego contentu nie powinno być chyba że w postaci płatnego DLC, im mniej grzebią przy samej fabule etc tym lepiej. W ten sposób osoby które jeszcze nie miały okazji zagrać, mogły by komfortowo bez pierdolenia się z modami (a zabawy jest sporo) przejść całą sagę. Same poprawki (nawet jeżeli większość z nich była wcześniej w modach), i lekki upscale jest jak najbardziej ok. Tylko żeby sobie liczyli maksymalnie połowę tego co teraz to by nie było problemu.

Edit: No i fakt, trochę bez sensu wydawanie tylko jednej części na raz...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 13:09 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Edit: No i fakt, trochę bez sensu wydawanie tylko jednej części na raz...

Jak bez sensu, przecież będzie trzeba kupować 2 razy :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2012, 12:25 
Cytuj  
Jest gameplay w HD:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6NLGVQ6Iaw

Wygląda całkiem całkiem, na pewno warto odświeżyć :F...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2012, 12:29 
Cytuj  
Warto, ale nie za 20$ :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2012, 12:44 
Cytuj  
Za takie coś to podziękuje, mam oryginał z dodatkami. Patchem oficjalnym mogli to zalatwic, a tak to sa mody.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 10:17 
Cytuj  
Ktos sie orientuje czy ta wersja bedzie dostepna z polskimi napisami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 10:52 
Cytuj  
Ja jeszcze myślałem że tak długo robią bo od razu BG1 i BG2 a tu tylko 1ka uuu kiepsko, podziękuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 12:04 
Cytuj  
szczerze mowiac to nie widze zadnej roznicy w grafice wzgledem tego co mozna osiagnac na zmodowanym baldur's gate. liczylem, ze przerysuja wszystko i bedzie prawdziwe hd, w tym samym klimacie a tutaj widze tylko zmiany w interfejsie


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 12:19 
Cytuj  
Primitywny skok na kase... 20$ za zmiane rozdzielczosci...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.