mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 00:00 
Cytuj  
Co do feelingu walki to koleś z GOLa ma dużo racji. W D3 ZDECYDOWANIE jest lepszy. Takim barbarem w D3 naprawdę czuć MOC, pierdolnięcie. W T2 tego niestety nie ma.

Powiem szczerze, że w D3 (gdzie mam notabene przegranych pewnie z 200h może więcej) bawiłem się dużo lepiej, niż w takim T2. Co nie oznacza, że jest to gra gorsza. Po prostu jest inaczej wykonana i na innych zasadach robiona.

Połączenie tych dwóch pomysłów byłoby naprawdę fajną produkcją.


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 08:21 
Cytuj  
Bez watpienia Blizzard zaplacil jakiemus podrzednemu portalowi o grach z Polski za wychwalanie D3 pod niebiosa :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 10:29 
Cytuj  
No pewnie tak, jak wszyscy :roll:

Z D3 coś jeszcze będzie, już teraz jest lepiej. Ja sobie wrócę na gwiazdkę po kolejnym paczu i może PvP i będzie gites. Na pewno nie jest to obecnie Ah games jak to niektórzy płaczą.



Kabra ma bana na golu, więc psioczy i jest obrażony, że GOL jest fuj. A to największy portal o grach w polsce i jedyny, który robi rzetelne poradniki do gier np.
Czy trafił w mój gust - nie wiem, trafiłem przypadkiem na ten artykuł bo ktoś z forum podlinkował. Natomiast zgadzam się z jego wypowiedzią. T2 to uboga gra i nie dorasta do pięt D3. D3 z pacza na pacz będzie coraz lepsze. O T2 szybko wszyscy zapomną.

Jedynie PoE zostało i GrimDawn, jako bardziej hardcore tutuły, które jednak mają premiere daleko przed sobą. Więc nie ma się czym podniecać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:44 
Cytuj  
Ja nie mam bana na golu ale też uważam, że jest coraz bardziej chujowy liżą rowa reklamodawcą aż piszczy.
Zmiana wygladu strony była na minus (jakoś się przyzwyczaiłem), ale to co zrobili z encyklopedia woła o pomste do nieba - same poradniki ich nie ratują. W tym roku już nie przedłużyłem abonamentu. (jeszcze palanty jak napisałem że mi sie nowy wyglad nie podoba bo jest mniej czytelny + dodałem porównanie screenów co jest nie tak to mi posta usuneli - żal .pl

edit:- z sentymentu tam zaglądam ale ostatnio tutaj na mmorpg.pl jest masa infa nie tylko o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:50 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No pewnie tak, jak wszyscy :roll:

Z D3 coś jeszcze będzie, już teraz jest lepiej. Ja sobie wrócę na gwiazdkę po kolejnym paczu i może PvP i będzie gites. Na pewno nie jest to obecnie Ah games jak to niektórzy płaczą.


Chuja, a nie lepiej, jest caly czas to samo. Itemizacja dalej lezy i kwiczy, a to ze dodaja jakies popierdolki do dalszego grindu? Kogo to kurwa obchodzi, jak caly sens tego grindu czyli ITEMY to jedno, wielkie parujace gowno.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 14:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
D3 to uboga gra i nie dorasta do pięt T2.


Fixnalem bo az w oczy kole.

T2 jest gra bardziej rozbudowana i wieksza i 'bogatsza' w porownaniu do D3. Pod kazdym wzgledem. Tbh to nawet graficznym, bo tu przynajmniej kicz i bajkowosc to klimat serii a nie uklon w strone gimbazy i nowego targetu firmy (<15).

D3 jest ogolnie najbiedniejszym i najubozszym HnS jaki wyszedl kiedykolwiek (z tych AAA, czyli pomijam jakies wynalazki typu nasz polski Frater itd..) Ot typowa mainstreamowo-papkowata gra AD 2012 jak nowy CoD czy AC w ktora wpakowana 10 razywiecej $$ w reklame niz w sama gre.

I to co napisal Ragnarok... NIC nie pomoze Diablo 3 stac sie dobrym HNS dopoki nie zrobia calkowitego overhaulu itemizacji i nie wyjebia naidiotyczniejszego pomyslu w HnS ever czyli 'main stat'.
Dopoki to sie nie stanie D3 zostanie popluczynami po genialnych poprzedniczkach i innych grach HnS i tym o czym napisalem w poprzednim akapicie.

Jesliby skupili sie na ww rzeczach to w pare miesiecy mieliby dobra baze do rozwoju dodatkiem (wiecej complexity!) i szanse na miejsce na HnSowym podium. Niestety w Blizzardzie atm nie ma absolutnie nikogo kto myslaby choc troche poza ramami 'World Of Warcraft i jego mechanika na poziomie konstrukcji cepa".

Oczywiscie w dalszym ciagu trzeba przelknac to co zrobili z klimatem serii Diablo (infantylnosc, porazajaca glupota fabuly, dialogi) ale to mozna skipowac i skupic sie na walce.

[size=50]No to jedziem z hejtem panowie... jedziem! [/size]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 14:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 14:07 
Cytuj  
Kole w oczy to merytoryką takich wypowiedzi ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 18:50 
Cytuj  
Sry ale torchlight to zapchajdziura, mozna hejtowac d3 bo ma wiele wad i jest gra niedokonczona, ale zeby z tej okazji hypowac gre o ktorej nikt nie bedzie pamietac za pol roku(tak jak 1, chociaz 2 ma szanse dluzej pociagnac), to troszke przegiecie w druga strone. W t1 zagralem 26h z braku laku i mam dosc przygod w tym swiecie, oprocz muzyki tam nic nie bylo fajnego, przecietnosc gonila przecietnosc. T2 z tego co widac po filmikach (bo nie gralem) to krok naprzod, ale nadal to nie jest konkurencja dla diablo3.

Swoja droga o co chodzi z tym problemem "main stata" w d3? Bo nie bardzo ogarniam, nie czytam i nie interesuje sie zbyt duzo, gram znowu bo daje fun. (mialem przerwe 2miesiace) Ale grajac barbem zawsze zwracalem uwage na 3staty str/vit/dex (dex w minimalnym stopniu, ale troche go trzeba miec dla dodge). Drop jakosci itmzorow poprawili znaczaco, teraz bez problemu mozna sie ubrac by zamiatac inferno. Problem taki, ze przez ah zawsze bedzie leciala nam "kupa" - chyba, ze dojdzie do momentu gdy kazdy itm to bedzie perf roll.

btw. w takim poe interesowal mnie tylko 1 stat grajac mauraderem - str (dex/int byly potrzebne tylko do lvlowania skilli i wymagan item, poza tym moglyby nie istniec), czyli bylo "prymitywniej" niz w "najbiedniejszym" hns ever d3.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 19:05 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
zaboleq napisał(a):
D3 to uboga gra i nie dorasta do pięt T2.


Fixnalem bo az w oczy kole.

T2 jest gra bardziej rozbudowana i wieksza i 'bogatsza' w porownaniu do D3. Pod kazdym wzgledem. Tbh to nawet graficznym, bo tu przynajmniej kicz i bajkowosc to klimat serii a nie uklon w strone gimbazy i nowego targetu firmy (<15).

D3 jest ogolnie najbiedniejszym i najubozszym HnS jaki wyszedl kiedykolwiek (z tych AAA, czyli pomijam jakies wynalazki typu nasz polski Frater itd..) Ot typowa mainstreamowo-papkowata gra AD 2012 jak nowy CoD czy AC w ktora wpakowana 10 razywiecej $$ w reklame niz w sama gre.

I to co napisal Ragnarok... NIC nie pomoze Diablo 3 stac sie dobrym HNS dopoki nie zrobia calkowitego overhaulu itemizacji i nie wyjebia naidiotyczniejszego pomyslu w HnS ever czyli 'main stat'.
Dopoki to sie nie stanie D3 zostanie popluczynami po genialnych poprzedniczkach i innych grach HnS i tym o czym napisalem w poprzednim akapicie.

Jesliby skupili sie na ww rzeczach to w pare miesiecy mieliby dobra baze do rozwoju dodatkiem (wiecej complexity!) i szanse na miejsce na HnSowym podium. Niestety w Blizzardzie atm nie ma absolutnie nikogo kto myslaby choc troche poza ramami 'World Of Warcraft i jego mechanika na poziomie konstrukcji cepa".

Oczywiscie w dalszym ciagu trzeba przelknac to co zrobili z klimatem serii Diablo (infantylnosc, porazajaca glupota fabuly, dialogi) ale to mozna skipowac i skupic sie na walce.

[size=50]No to jedziem z hejtem panowie... jedziem! [/size]


W sumie mnie tez torchlight2 wciagnal bardziej niz diablo3 ale z toba jest naprawde niedobrze. Niezaleznie czy te brednie to tak na powaznie czy piszesz to bo onanizujesz sie kiedy ludzie cie hejtuja (ostatnie zdanie twojego postu sugeruje to drugie) to jest to troche zalosne. Idz do psychologa imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2012, 11:10 
Cytuj  
Widać krew z dupy leje się strumieniami, że jednak TL2 to nie to co miało być na skalę globalną.

No i teraz, o zgrozo, D3 jeszcze pójdzie w dobrym kierunku i trzeba będzie po kryjomu zagrać bo co z tą całą flegmą na boardzie.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2012, 12:04 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Widać krew z dupy leje się strumieniami, że jednak TL2 to nie to co miało być na skalę globalną.

No i teraz, o zgrozo, D3 jeszcze pójdzie w dobrym kierunku i trzeba będzie po kryjomu zagrać bo co z tą całą flegmą na boardzie.

Ja tam bawię się świetnie - leveluję 4 postać i jest gites.
W D3 zagrałem trochę i odrzuciło mnie - nie jest to znowu taka zła gra jak ten pomyleniec hate-uje na nią i jakby kosztowała tyle co T2 to bym ją kupił.
Nie wiem gdzie ty widzisz tą " flegmę na boardzie" skoro maniany odwala w sumie tylko jedna osoba, a reszta gra w to co lubi.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2012, 11:55 
Cytuj  
Czy ktos mi moze powiedziec jak wlaczyc podswietlanie itemow lezacych na ziemi (lootu) ? Wczesniej mi sie wyswietlaly teraz tylko po wcisnieciu alt :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2012, 12:28 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Czy ktos mi moze powiedziec jak wlaczyc podswietlanie itemow lezacych na ziemi (lootu) ? Wczesniej mi sie wyswietlaly teraz tylko po wcisnieciu alt :/

prawy dolny "róg" kółka od HP - tam masz przycisk z rysunkiem lupy - jak jest na czerwono to rzeba wcisnąć ALT aby się wyświtlało, a jak masz na zielono to trzeba wcisnąć alt aby się nie wyświetlało :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2012, 12:34 
Cytuj  
LOL
Wiedzialem ze jakas pierdolka ;) Dzieki wielkie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 15:00 
Cytuj  
WTF ??

Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 15:23 
Cytuj  
Escaflone - dla mnie bomba :]
Niestety nawet inżynierem nie dałem rady tego wytrzymać :/ - proponuję poczekac tak do 80 lev. Tankiem i wtedy spróbować - bym się nie zdziwił jakby za to był jakiś achivment :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 15:29 
Cytuj  
starczy zestackowac na chwile 300hp regen / sek :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 23:49 
Cytuj  
hehe mam nadzieje że te przedmioty do niczego potrzebne nie były .... :( Ja wybrałem "Buty przeżarte przez szczury" a potem przypadkowo je sprzedałem :P

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 23:54 
Cytuj  
Ja od razu wypiłem myśląc że coś jednak z tego będzie i dupa, po prostu padłem :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 19:25 
Cytuj  
Gra ktoś jeszcze?


Kupiłem wczoraj, wbiłem engiem 23 lvl i w sumie fajnie się gra, tylko... Hmm, pusto. Jest ktoś chętny na wspólną gre?

I pytanie do ludzi, którzy śmigają już od premiery i nie tylko. Jak tu wygląda "endgame"? I co z PVP?


A i może macie jakieś wskazówki dla początkujących?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.