mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 12:16 
Cytuj  
Kaban napisał(a):



Jayce ma chory poke w mid game. Stawiasz barierę, odpalasz q i radośnie nakurwiasz w przeciwny team krzątający się pod wieżą.


Na odwrót. Najpierw odpalasz q a potem stawiasz barierę. Nie zdradzasz dzięki temu swoich zamiarów. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 12:26 
Cytuj  
shp napisał(a):
Mówisz o tej gdzie byliśmy przeciwko smurfom 5x tank 3,5k+ hp, z recallem i barierą na turreta? ;)


Nom :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 12:29 
Cytuj  
Kupiłem Zyre bo brakuje mi AP do nauki. Myślicie że fajny ten jej skin czy lepiej classic? Do każdego czampa którego ucze się kupiłem sobie skin ale w tym przypadku classic chyba lepszy co?


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 12:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kupiłem Zyre bo brakuje mi AP do nauki. Myślicie że fajny ten jej skin czy lepiej classic? Do każdego czampa którego ucze się kupiłem sobie skin ale w tym przypadku classic chyba lepszy co?

Proszę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 12:58 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Kupiłem Zyre bo brakuje mi AP do nauki. Myślicie że fajny ten jej skin czy lepiej classic? Do każdego czampa którego ucze się kupiłem sobie skin ale w tym przypadku classic chyba lepszy co?

Proszę.
Was pytam co myślicie. moim zdaniem mimo ze lubię skiny to tym razem nie warto a jakie zdanie masz Ty ? Zyra ma tylko jeden dodatkowy skin imo nieładny. Pytam się czy Wam się podoba. Juz lepiej tego wyjaśnic nie potrafię.
Ja skiny oglądam na Youtube


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 13:13 
Cytuj  
Tak szczerze, co za roznica jaki kolorek ma Twoja postac? ;) Pomysl, ze wszystkie Twoje skorki maja pewnie wartosc kilku nowych champow ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 13:19 
Cytuj  
tak wiem, a podoba Ci się która bardziej u Zyry?

Dobra, kupiłem sobie bo roślinki też są z ogniem.

Skiny to nie jest tylko recolor (tylko te najtańsze) np mój Full Metal Jayce to zupełnie inny model. Recolorów nie kupuje.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 13:23 
Cytuj  
Nie widzialem dodatkowej skorki zyry w akcji, wiec ciezko ocenic, gram podstawowa.

Jezeli kupujesz tylko drozsze, to tym bardziej skorka = champ.
Ja osobiscie wolalbym miec 40 postaci bez skorek, niz 20 z dodatkowymi skinami. (szczegolnie na poczatku)
Ale kazdy gra jak lubi i wydaje swoja kaske, wiec to tylko moje skromne zdanie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 13:27 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Nie widzialem dodatkowej skorki zyry w akcji, wiec ciezko ocenic, gram podstawowa.

Jezeli kupujesz tylko drozsze, to tym bardziej skorka = champ.
Ja osobiscie wolalbym miec 40 postaci bez skorek, niz 20 z dodatkowymi skinami. (szczegolnie na poczatku)
Ale kazdy gra jak lubi i wydaje swoja kaske, wiec to tylko moje skromne zdanie ;)

Dzięki że szanujesz indywidualne zdanie. Ja wole mieć mało ze skórkami.

Tak wygląda moja skórka w akcji:
http://www.youtube.com/watch?v=sVYGn4BYquw

mam też
full metal jayce
battle bunny riven
officer caitlyn
dragonslayer vayne
mafia mf

na teraz więcej nie planuje chyba że jakieś fajne promocje champow za RP

oczywiście jestem mega noobem ale co tam :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:02 
Cytuj  
Zawsze mialem nadzieje, ze bedzie tak - ktos dobrze ogarnia postac, kupuje skorke i wiadomo od poczatku meczu, ze dany gracz ma zadatki na bycie pro.

Niestety sytuacja rozwinela sie tak, ze ludzie kupuja skorki od poczatku, np w packach i pozniej lamia takim ezem i skorka za milion RP, a mi po glowie lata "why, kur*a why" ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:11 
Cytuj  
Nieraz sa fajne promocje na skory i kosztuja grosze - w szczegolnosci jak masz juz RP na koncie i nie masz je na co wydac. Nie widze sensu kupowac skore tylko dla tej postaci ktora umiesz "dobrze grac". Jak masz juz ponad 300-400 wygranych gier to kazda postac jest do ogarniecia za 2 razem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:18 
Cytuj  
będę pamiętał żeby Was nie pytać czy podoba wam się jakaś skórka :P

do teraz nikt nie napisał czy fajna ta czy classic


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Dobra, kupiłem sobie bo roślinki też są z ogniem.


Pewnie dlatego juz nikt nie odpisal ;)

@koci,
Mowie o tym co bylo kiedys. Jak zaczynalem grac, to mialem nadzieje, ze tak wlasnie to bedzie wygladalo i tak tez przez jakis czas bylo. Nie bylo bundli champ + skorka, wszystkiego bylo malo i jak sie spotykalo gracza ze skorka, to na 90% ogarnial. Teraz czasy sie zmienily, wszystkiego jest mase i wiekszosc ma skorki od samego poczatku :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:51 
Cytuj  
nie no masz racje.
ja nie jestem dumny ze mam po prostu lubię. nie kupuje z góry do każdego czampa bo mało ich kupuje w ogóle. gram tylko ze skinem i już


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:00 
Cytuj  
Ale Desh takie Twoje prawo ;) Kazdy gra jak lubi, jak juz pisalem. Jak podobaja Ci sie inne skorki, to czemu by ich nie kupowac. Ja po prostu zawsze sepilem i jak juz wydawalem kase na skiny, to tylko z promocji ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:30 
Cytuj  
Akurat ognista Zyra ma ten minus, że często roślinek używa się do wardowania sobie krzaczków i zielone seedy po prostu lepiej "się maskują" w trawie, przy tej ognistej wchodząc w busz od razu widzisz, że coś tam siedzi ;F

Jest parę świetnych skórek umilających rozgrywkę, choćby glacial malph, corporate mundo, czy mecha khazix. Theme do ezry też fajnie wygląda, cudne kolory skilli, ale ta cena..

Jak jesteś sępem to wydawać rp na championów imho nietrafiony pomysł - już lepiej na boosta ip i kupisz sobie po paru dniach trzech, czterech za 6300 w cenie jednego z rp.


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:37 
Cytuj  
U mnie odpada, nie gralem duzo (2-3 gry wieczorkiem).
Po drugie, nie sepilem na rp, szkoda mi bylo po prostu na skorki ;)
Jak konczylem zabawe niecaly rok temu, to brakowalo mi chyba 7 champow, a za IP kupowalem tylko najtansze pozycje.
Z perspektywy czasu nie jestem dumny z tego ile wydalem na "darmowa gre" ^^

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 17:16 
Cytuj  
shp napisał(a):
Jak jesteś sępem to wydawać rp na championów imho nietrafiony pomysł - już lepiej na boosta ip i kupisz sobie po paru dniach trzech, czterech za 6300 w cenie jednego z rp.


Nawet kupując najbardziej opłacalnego 30 dniowego win boosta (3.5k RP) musiałbyś nazbierać 22k extra IP, by wyjść na zero, to jakieś 200-250 gier w ciągu miesiąca. I to pod warunkiem, że porównuje się kupowanie champów za RP nie w promocji, tylko za pełną cenę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 17:42 
Cytuj  
Kurde, komp mi padl, chciałem sobie obadac lola w końcu; wchodzę na forum a tu blogasek deszruma o skórkach. Niedługo lodówki nie będzie można spokojnie otworzyć.

Dobra, on topic: jest jakiś lolowy odpowiednik 'welcome to dota you suck ' topic o mechanice tej gry, czego unikać na początku itp?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 18:13 
Cytuj  
Niestety nie moge cie dodać do ignore ale dlaczego nie dodales mnie?
To dobra funkcja.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.