mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 19:21 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html - mieszkańcy Czernogorska zrozumieją ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 17:39 
Cytuj  
Dean Hall‏@rocket2guns
Okay I kind of deserved the inevitable twitter bomb there. There shall be a tumblr update tomorrow!

mniam 8)


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 23:01 
Cytuj  
W dniu dzisiejszym, w kolejności chronoglicznej:

- znalazłem S1203 van (bez koła) na północ od Solnichniy, zaparkowane na stacji paliw - długo biegałem, znalazłem koło do naprawy ale nie miałem toolboxa, w między czasie, w Berezino widziałem ekipę która latała helikopterem. Raz udało mi się ich zgubić... za drugim razem postanowiłem zaatakować toporem... niestety był to głupi pomysł. Padłem zanim naprawiłem pojazd.
- znalazłem GAZ (bez koła) - padłem zanim naprawiłem... właściwie to trafiłem na tę samą ekipę z helikoptera tylko w innym mieście, przy tym samym typie budynków w którym spawnują się narzędzia i części naprawcze do pojazdów.
- znaleźliśmy S1203 van, bez koła. - z kumplem szybko naprawialiśmy, ja miałem koło a on toolboxa do naprawy, przez długi czas jeździliśmy po mapie szukając ciekawych miejscówek. W między czasie kumpel dołaczył na ts3 i w grze. Jechał do nas motorkiem który miał prawie pusty bak i zepsute koło. Nim dojechał do nas zużył paliwo. Na szczęście dorwaliśmy go na głównej drodze, ostrzelaliśmy motor, będąc w zgodzie z zasadą "jeśli nie mogę mieć ja, to nikt nie może".

Jeźdzliśmy dalej, znaleźlismy swieży helicrash z maaaasą broni i... ghillie suit, przy okazji jeden z kumpli złamał nogę. Broń wsadziliśmy do pojazdów i pojechaliśmy dalej. Po drodze dorwaliśmy...

...autobus - gotowy do jazdy, w środku był silnik do helikoptera (wirnik) i trochę jedzenia. Jeden z kumpli przesiadł się do autobusu.

Krążyliśmy po okolicach. W którymś z miast znaleźliśmy kolejny ghillie. Udaliśmy się dalej do miasta ze szpitalem, cały samochód obładowaliśmy medykamentami... okazało się, że za szpitalem był tzw.

- Military Offroad - kumpel z autobusu przesiadł się do S1203 a ja pojechałem dalej offroadem. Ten który złamał nogę dalej sobie siedział (już zdrowy, wykorzystając medykamenty ze szpitala) w S1203.

Postanowiliśmy nienaciągać szczęścia tego dnia i udaliśmy się w bezpieczne miejsce gdzie założyliśmy bazę. W sumie mamy teraz w samochodach z pięć broni długich(+ zestaw nabojów do trzech z nich), 15 blood bagów, 10 morfin, 5 painkillerów i trochę żarcia. Mam nadzieję, że jak będziemy kontynuować naszą przygodę jutro to.. nadal będziemy mieli to co znaleźliśmy :)

edit:
Byłbym zapomniał... po drodzę znaleźliśmy trzeci ghillie co sprawiło, że nasz zespół jest teraz biegającym camo ogrodem.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 23:32 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Dean Hall‏@rocket2guns
Okay I kind of deserved the inevitable twitter bomb there. There shall be a tumblr update tomorrow!

mniam 8)

No to prezentacja nowego systemu oświetlenia jutro, we'll see, we'll see.

Info.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 23:53 
Cytuj  
Nieźle! Przypadkiem nie jest najlepszej trzymać pojazdy i sprzęt daleko poza mapą?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 01:40 
Cytuj  
Stuff poza mapa powinien sie despawnowac.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 09:20 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Nieźle! Przypadkiem nie jest najlepszej trzymać pojazdy i sprzęt daleko poza mapą?


&

Ravushimo napisał(a):
Stuff poza mapa powinien sie despawnowac.


Dokładnie tak, jakiś czas temu dodali takie zabezpieczenie, że jak coś jest poza mapą to po ~15 minutach jest czyszczone :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 19:18 
Cytuj  
Styczniowa aktualizacja :) W sumie to takie słodkie pierdzenia z paroma miłymi obiecankami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 20:06 
Cytuj  
No to jak w wakacje wyjdzie to będzie dobrze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 16:33 
Cytuj  
3 godzinny wywiad z rocketem, NNNNGHHH, po prostu przyszedl na stream dayz na twitchu i walnal megawywiad nt DayZ SA, ten typ miazdzy mi mozg :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=J59fHLHPcOo (od part 3 jest audio iview)


_________________
you are already dead

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 00:43 
Cytuj  
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... E6MQ#gid=0

Mines and Caves :O
Tak jakby już teraz w nocy ludzie po gaciach nie srali.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 01:59 
Cytuj  
To oficjalny vote?

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 08:51 
Cytuj  
Zrobiony przez kgoś z zewnątrz, ale link do niego był tweetnięty przez rocketa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 10:26 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
To oficjalny vote?


Trochę więcej info - http://www.dayz.pl/rocket-pyta-nas-o-zdanie-2/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 14:23 
Cytuj  
a gdzie jest wiecej tego info?
wez sie kurwa ogarnij, bo pozniej tylko placzesz, ze twoja strone wszyscy w dupie maja.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 17:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a gdzie jest wiecej tego info?
wez sie kurwa ogarnij, bo pozniej tylko placzesz, ze twoja strone wszyscy w dupie maja.


o chuj Ci chodzi? Okres masz? Ogarnij sie...

Po chuj wpierdalasz swoje wypociny do tematu w ktorym nie masz nic do powiedzenia i przez ostatnie parenascie stron nawet sie tutaj nie odezwales... ale, widzac twoj post-count to zylka ci kurwa peka jesli nie wpierdolisz wszedzie swojego mendolenia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 17:29 
Cytuj  
Winter is coming.

Ten nastrój na forum :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 17:57 
Cytuj  
enderhawk odpowiedzial na pytanie.
po czym ty oczywiscie MUSIALES podac odnosnik do swojego smecenia na swojej stronie dodajac 'troche wiecej info'.
kliknalem bo chetnie przeczytalbym cos wiecej. problem w tym, ze CHUJA tam jest.
takze nie wprowadzaj ludzi w blad piszac takie brednie.

tczewiak: dla mnie 'wiecej info' to wiecej informacji ogolnie - niz rozbudowanie jednozdaniowej odpowiedzi enderhawka o pare przecinkow i dodanie 2 zdan od siebie.

i nie rzucaj sie tak shadorek. reklamujesz tutaj swoja kiepska strone - to chyba zdawales sobie sprawe z tego, ze ludzie beda krytykowac jak cos zjebiesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 18:02 
Cytuj  
mendol- zajeb mu irl ;]


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 18:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i nie rzucaj sie tak shadorek. reklamujesz tutaj swoja kiepska strone - to chyba zdawales sobie sprawe z tego, ze ludzie beda krytykowac jak cos zjebiesz.


krytyka? Wez sie jebnij z baranka w sciane.

A teraz powrocmy do tematu DayZ.

4chan strikes again! Czyli jest szansa dodania wyspy Utes gdzieś na morzu przy Czarnorusi.

Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.