mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Co wybierasz do grania najchętniej?
Gram w fejsbuka i łorda 10%  10%  [ 9 ]
PS4 26%  26%  [ 24 ]
XBOX One 3%  3%  [ 3 ]
WiiU 1%  1%  [ 1 ]
PC 59%  59%  [ 54 ]
Liczba głosów : 91
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:36 
Cytuj  
Ja zostaje przy PC, ostatnim razem jak kupiłem konsolę ( PS3 ) to było to dla jednej gry a potem leżała i się kurzyła bo nic mnie nie wciągało.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:38 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
PC rządzi (w zakresie rpgów i strategii) .

i fpsow.

rpg niekoniecznie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak dla mnie to byla gra i to calkiem zajebista.
fest to ty masz, najebane we lbie.

HR to właśnie powiew świeżości na rynku był. Trzeba mieć strasznie sztywne ramy myślowe, żeby przypierdalać się do gameplayu w tym tytule.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:44 
Cytuj  
U mnie to jest tak, że skoro PC służy do pracy to grać należy już na czymś innym ;)
No i PC do MMORPG, jakiejś perełki raz na sto lat. Jak w końcu zainstaluję na laptopie windowsa to zacznę przechodzić Morrowinda -> Obliviona -> Skyrima. Na stacjonarce na dobrą sprawę nie mam czasu grać. PC ma jeszcze jedną, kolosalną wadę. Sterowniki - różne wersje pod różne gry. Popierdzieliło ich równo. Na konsoli ściągam grę i zapominam o problemach. Z mniejszych wad PC... steam, origin, bluescreeny...
Mam teraz spory zapas RPG na PC zakupiony, ale nie mam jakoś ochoty odpalać. Prościej mi odpalić ps3 i pograć w Catherine (popierdółka, ale wciągająca).

Jakieś pół roku temu odpaliłem Game of Thrones RPG na PC i... ja pierniczę - jakieś jazdy z dźwiękiem, trzaski, piski, brak synchro, grać się nie dało. Patch tego nie poprawiał, a na forach problem dość powszechny. Odinstalowałem w pizdu z decyzją, że zagram po kilku miesiącach jak poprawią.

Za stary jestem, aby poświęcać kilka godzin na szukanie rozwiązań.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):

Za stary jestem, aby poświęcać kilka godzin na szukanie rozwiązań.


To może wybieraj normalne gry a nie jakieś chujostwa. ;)

Game of Thrones RPG <- wyjebany przykład gamingu na PC, normalnie flagship game. D:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:54 
Cytuj  
dfo, perełka :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Za stary jestem, aby poświęcać kilka godzin na szukanie rozwiązań.

Tekst godzien opóźnionego kolegi z uk. Nie przypominam sobie od wielu lat jakiegokolwiek problemu z odpalaniem gry na PC, crashy etc.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:07 
Cytuj  
Dużo słyszę o problemach ze sterownikami i innymi pierdołami, nawet tu na forum ktoś wspominał o problemach z PoE. Nie wiem ja chyba muszę mieć szczęście bo mam zero problemów z takimi rzeczami od wielu lat. Po prostu klikam install i potem play i tyle. Już nie mówię o ilości automatyzacji. Prawie każda gra łącznie z singlami nie-Steamowymi, ma teraz loader, który sam mi ściąga pacze, sterowniki też mi się same aktualizują albo przez Windows Update albo same przez siebie (stery Geforce).

Od lat nic nie musiałem grzebać i naprawiać. (z wyjątkiem modów) Instaluje i zapominam o problemach.

Jak sobie Winde zainstalujesz na lapku, a jeżeli zdarza ci się np. podróżować pociągami lub mieć chwile wolnego czasu z lapkiem 'poza domem' czekając na coś - to polecam turowe lub "pół-turowe" strategie - wygodne i niewymagające w sterowaniu, fajnie się kontynuuje rozpoczęte gry, itd typu Cywilizacja, Fallen Enchantress, Europa Universalis, itd trochę tego jest.

Co do RPG-ów to w single rpg-ach bardzo powooooli nadrabiam wieloletnie zaległości, ale nie bardzo wyobrażam sobie np. grania w TES-y albo Fallouty od Bethsedy bez modów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:09 
Cytuj  
Dlatego istnieje pecotowa rasa panów i plebs z konsol, co nie umie gry włączyć na PC. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Za stary jestem, aby poświęcać kilka godzin na szukanie rozwiązań.

Tekst godzien opóźnionego kolegi z uk. Nie przypominam sobie od wielu lat jakiegokolwiek problemu z odpalaniem gry na PC, crashy etc.

Dlatego istnieje pecotowa rasa panów i plebs z konsol, co nie umie gry włączyć na PC.


Wytłumaczę kretynowi z polskiego zmywaka bo widzę znów się gubi;
konsole to urządzenie BEZOBSŁUGOWE jak pralka czy żelazko. Wkładasz płytę i grasz.
Wygoda.

Nad PC niestety trzeba od czasu posiedzieć, zassać stery, dograć drivery etc. Wygodni ludzie na zachodzi mają od tego slavików którzy raz na pół roku przyjdą i ogarną sprzęt. Nie dlatego, że "trudno", bo trudność tego zadania jest porównywalna z koszeniem trawnika, ale po prostu im się nie chce i wolą te ~2h poświecić na coś przyjemniejszego.

Będziesz w Lądku to zadzwoń - skosisz mi trawnik, przystrzyżesz żywopłot, pozbierasz kupy na gardenie po kocie sąsiadów i zaktualizujesz stery w moim PC. Bo mi się nie kce.


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 19:33 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:32 
Cytuj  
Napisalbym cos ale teraz jestem z mareczkiem w dobrych stosunkach bo mi opchnal Nooka tanio wiec nie napisze. Domyslcie sie. :)

PS. Najezdzacide na mnie a tu druga strona i juz pomyje. Czekam az sie zaczna wrzuty kto gdzie pracuje i w jakim kraju. :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:42 
Cytuj  
ciekawi mnie teraz reakcja amerykanów/angoli fanów x-klocka:
zachodzą do takiego HMV - półka używek na PS4, półka używek na Wii U, półka używek na 3DS-a, pół półki używek na PS Vita - na Xklocka zero. Zachodzą do CEX-a - też nie ma, zachodzą do game - nic. W gamestopie są ale co najwyżej 3GBP taniej niż nówki..
Chcą skorzystać z wypożyczalni gier: w lovefilm gier na Xklocka niet, w blockbuster gier na xklocka nie ma, Game nie wypożycza gier na Xklocka itd.
Myślę, że sporo osób kupi xklocka nieświadomie, z rozpędu, bo mieli X360 - już widzę to zdziwienie po zakupie :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:45 
Cytuj  
No niedalej jak 10 minut temu w innym temacie napisalas jak to zajebisty zachod ma peasantow od naprawy PCtow bo pierdola i wola te 2h na pol roku poswiecic na ciekawsze rzeczy a do tego ofc sa obrzydliwie bogaci i ich stac... no to ja uwazam idac ta logika ze widzac opisana przez ciebie sytuacje poprostu kupia nowke bo nie beda tracic czasu na szukanie oszczednosci i pierdolic sie z takimi bzdurami - w koncu sa ciekawsze rzeczy do robotu na swiatlym zachodzie. Ewentualnie znajda peasanta/polaczka, ktory im gre zajebie ze sklepu i kazdy zadowolony.

Nie sadzisz?

:lol:

Pomine juz fakt ze uzywki sa dla plebu z polskich zmywakow. Ofc.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Będziesz w Lądku to zadzwoń - skosisz mi trawnik, przystrzyżesz żywopłot, pozbierasz kupy na gardenie po kocie sąsiadów i zaktualizujesz stery w moim PC. Bo mi się nie kce.

Jak tylko uzbieram na bilet, w Polsce na zmywaku mało płacą. :/


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Za stary jestem, aby poświęcać kilka godzin na szukanie rozwiązań.

Tekst godzien opóźnionego kolegi z uk. Nie przypominam sobie od wielu lat jakiegokolwiek problemu z odpalaniem gry na PC, crashy etc.

Dlatego istnieje pecotowa rasa panów i plebs z konsol, co nie umie gry włączyć na PC.


Wytłumaczę kretynowi z polskiego zmywaka bo widzę znów się gubi;
konsole to urządzenie BEZOBSŁUGOWE jak pralka czy żelazko. Wkładasz płytę i grasz.
Wygoda.

Nad PC niestety trzeba od czasu posiedzieć, zassać stery, dograć drivery etc. Wygodni ludzie na zachodzi mają od tego slavików którzy raz na pół roku przyjdą i ogarną sprzęt. Nie dlatego, że "trudno", bo trudność tego zadania jest porównywalna z koszeniem trawnika, ale po prostu im się nie chce i wolą te ~2h poświecić na coś przyjemniejszego.

Będziesz w Lądku to zadzwoń - skosisz mi trawnik, przystrzyżesz żywopłot, pozbierasz kupy na gardenie po kocie sąsiadów i zaktualizujesz stery w moim PC. Bo mi się nie kce.


life hax: najnowsze sterowniki do grafy ściągają się automatycznie z windows update, pc to urządzenie bezobsługowe :D


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:05 
Cytuj  
Wiesz... do tego trza miec legalna winde. ;) A swiatlego europejczyka co sobie wiedza glowki kalac przeciez nie bedzie 'bo po co' (sa w koncu ciekawsze rzeczy d oroboty), pewnie polaczek-informatyk wyruchal i za 200 funtow zainstalowal pirata. :)

hue hue hue


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:41 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kWSIFh8ICaA

Oficjalny poradnik Sony uczący jak można się wymieniać używanymi grami na PS4.
ROFL pozamiatali Microsoft dokumentnie ;P

Troche zorbili wszystkich w ch*** bo Jack Tretton powidzial w wywiadzie ze jesli chodzi o blokowwania mozliwosci korzystania z "uzywanych" gier i wogole caly drm to zostawiaja w gestii wydawcow a jedynie w swoich grach nie beda tego stosowac . Tak wiec zdaje sie ze tak naprawde jest dokladnie ta samo jak na xboxie...

Cytuj:
“We create the platform. We’ve certainly stated with our first party games, we’re not going to be doing that. But we welcome publishers and their business models to our platforms. There’s going to be free-to-play; there’s going to be every potential business model on there and again that’s up to their relationship with the consumer and what they think is going to put them in the best stead. So we’re not going to dictate that. We’re going to give them a platform to publish on."


Cytuj:
The DRM decision is going to have to be in the hands of the third parties. That’s not something that we’re going to dictate or mandate or control or implement.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:41 
Cytuj  
PC.

X360 mam, kupię sobie PS3 jak będzie za pół darmo, i będę pykał w te konsolowe gierki co mnie ominęły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:43 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Troche zorbili wszystkich w ch*** bo Jack Tretton powidzial w wywiadzie ze jesli chodzi o blokowwania mozliwosci korzystania z "uzywanych" gier i wogole caly drm to zostawiaja w gestii wydawcow a jedynie w swoich grach nie beda tego stosowac .


Nikogo nie zrobili w chuja. Jest dokładnie tak jak było do tej pory, identycznie jak na Ps3.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:44 
Cytuj  
I identycznie jak na xboxie nowym?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.