mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 19:35 
Cytuj  
No dobrze, a kto robi ten port na a3? Ten sam moder co robi stand alone czy jakis inny zapaleniec?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 19:51 
Cytuj  
viewtopic.php?f=82&t=42685&start=20 jeden z moich ostatnich postow

http://zoombiesmod.com/index.php strona moda
http://www.dayztv.com/tutorials/dayz-zo ... o-install/ jak odpalic

inni ludzie.

Wazne, ze zakup Arma 3 to byl dobry wybor ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2013, 05:37 
Cytuj  
At Hammerpoint Interactive's Facebook page for The War Z they've stated their move to change the name to Infestation: Survivor Stories. As there were issues with the movie World War Z coming out, they were forced to make a change to the title. So if you happen to see a new game arise named Infestation: Survivor Stories and you're not sure what it is, just remember, The War Z.
http://infestationmmo.com/

lolz


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 14:24 
Cytuj  
http://www.gog.com/promo/arma_recruitment_pack

Dzisiejsza zniżka na armę


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 00:24 
Cytuj  
Nie wiem jak można wpuścić do gry Zombie, które poruszają się z prędkością niczym wysportowany śmiertelnik... przecież to zabija cały klimat gry:/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 00:38 
Cytuj  
To zombie warpują, miotają się i mają padaczkę - generalnie zombie są nieźle z zjebane :P. Za to w l4d zombie też biegały ale wyglądało tu dużo lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 07:08 
Cytuj  
Jest troche filmow gdzie sa szybkie zombie i jest w miare ok. Ale jakos w Arma 3 wyglada to bardziej plynnie.

ciekawe jak bedzie l4d3 wygladac ;]


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 09:05 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Nie wiem jak można wpuścić do gry Zombie, które poruszają się z prędkością niczym wysportowany śmiertelnik... przecież to zabija cały klimat gry:/


Bo zombie by Romero to nie jedyne zombie na świecie ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 15:32 
Cytuj  
Jest takie cos teraz jak "Zombie infection breaking point" dayz jak dla mnie w lepszym wydaniu pare nowych zombi i nie tylko, do tego fajny patcher ktory sciaga mod sprawdza wersje itp sam updatuje, po dzisiejszym patchu mam zero problemow z wejsciem na jaki kolwiek server. Polecam jesli ktos dalej gra w dayz a chce pograc w to samo tyle ze lepsze:)

http://www.youtube.com/watch?v=XFJUoMuWjGA filmik, pokazuja co nowego

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 16:26 
Cytuj  
@up

DayZ też ma patchera, nazywa się DayZ Commander :) Nawet to jest coś więcej, wszystkie mody do DayZ :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 19:23 
Cytuj  
wiem ze ma commandera, ale jednak to co napisalem wczesniej wydaje mi sie o wiele lepsze tak czy siak;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 19:53 
Cytuj  
V napisał(a):
wiem ze ma commandera, ale jednak to co napisalem wczesniej wydaje mi sie o wiele lepsze tak czy siak;)


lol... nie bardzo ogarniam, jak moze byc lepsze skoro dayz commander ma chyba z 20 modyfikacji w sobie a to, tylko jedno.


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 15:23 
Cytuj  
Chodzi o mod ze jest lepszy ;f

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 10:11 
Cytuj  
Najnowszy DevBlog.

Pierwsze wrażenie? Wow, animacje wyglądają całkiem ciekawie… niestety zombiaczki biegają trochę jak kłody drewna. Duży wybór ubranek jest też na plus… a po pierwszym wrażeniu trzeba temat przemyśleć.

Potem przez jakiś czas Rocket opowiada o statusie produkcji. Ponownie pojawiają się drewniane zombiaczki i drewniane animacje walki, upadków. Nie ukrywam, zapowiada się to całkiem ciekawie ale muszą to jeszcze podszlifować. Rozbawił mnie moment w którym Rocket wbiega do budynku, zgarnia puszkę z szafy po czym stara się ją zjeść. Niestety jak widzimy, menu w plecaku nie do końca działa. Aby zjeść puszkę, musi on ją upuścić na ziemię i użyć komendy Eat z rozwijalnego menu. Ehhhh… do tego widać, że ma ewidentny problem z naprowadzeniem na przedmiot i podniesieniem go (to z czym teraz też często mamy problem). To co udało mi się zauważyć w momencie kiedy Rocket wszedł do inwentarza to to, że broń którą nosił miał złożoną z wielu pomniejszych części, to wydaje mi się ciekawe. Po nim jest Ivan Buchta który opowiada o tym co będzie na mapie. W końcowej części filmu widzimy jak tworzą konkretne lokalizacje w programie graficznym, ciekawe, ciekawe.

Podsumowując, nie mamy jeszcze konkretnej daty premiery. Wiemy za to, ze muszą jeszcze wiele rzeczy doszlifować przed premierą. Miejmy również nadzieję, że będą częściej się komunikować z nami, tymi którzy czekają najbardziej.

Jednak widzę, że zapowiada się to naprawdę dobrze!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 16:14 
Cytuj  
shador, nie wiedzialem, ze pijesz piwo, prawdziwy buntownik.

btw. na tym filmie powyzej gra wyglada jakos lepiej niz poprzednie wersje, prezentowane.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 15:41 
Cytuj  
Czy wiadomo kiedy ta stand-allone wersja w ogóle wyjdzie? Mam kupione wszystko czego DayZ wymaga ale nie wiem czy warto zaczynać na tą chwilę... Po opini brata mam wrażenie, że po grze biega banda koksów co szybko dobierze mi się do skóry zanim cokolwiek wskuram ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 17:17 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy wiadomo kiedy ta stand-allone wersja w ogóle wyjdzie? Mam kupione wszystko czego DayZ wymaga ale nie wiem czy warto zaczynać na tą chwilę... Po opini brata mam wrażenie, że po grze biega banda koksów co szybko dobierze mi się do skóry zanim cokolwiek wskuram ;).

Pieprzenie:-)

Jak masz to zagraj, serwerow jest masa jak i modyfikacji do modyfikacji :-)

A frajda z kiepskimi itemkami jest nadal niesamowita..


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 17:48 
Cytuj  
lolz to nie mmorpg co epixy maja szalone znaczenie


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lolz to nie mmorpg co epixy maja szalone znaczenie


Ale High, z całym szacunkiem... ale nie powiesz mi, ze sprzet nie ma zanczenia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:55 
Cytuj  
ma znaczenie, ale nie takie, ze "o ja, nie gram w to bo wszyscy już maja epaxy i mnie pojada"


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.