mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 18:47 
Cytuj  
Napalałem się na Westland ale jakoś to kolorowe 3d do mnie nie trafia. Czemu nie mogli zrobić tego na przykład tak:
http://www.youtube.com/watch?v=61ILFgiYaRU

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 18:56 
Cytuj  
Nie mam zielonego pojęcia czemu nie mogli ale wielkie dzięki za cynk o tym Stasis.

Prezentuje się maksymalnie wyjebanie... Jakim cudem ja o tym nie słyszałem do tej pory? D:

Niewiarygodne, że robi to jedna osoba.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 19:07 
Cytuj  
ankuman napisał(a):
Napalałem się na Westland ale jakoś to kolorowe 3d do mnie nie trafia. Czemu nie mogli zrobić tego na przykład tak:
http://www.youtube.com/watch?v=61ILFgiYaRU


Czarno biały monitor jest rozwiązaniem dla ciebie (przecież jak będziesz chciał to sobie przydusisz kolory na monitorze). Patrzysz, chyba przez pryzmat Fallout 1/2, a Wasteland nie jest Falloutem. Dla mnie jest ok i osobiście nie mogę się doczekać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 19:23 
Cytuj  
bedzie crap jak shadowrun.

project eternity pewnie bedzie dopiero dobre.


_________________
.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 19:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
bedzie crap jak shadowrun.

project eternity pewnie bedzie dopiero dobre.

nie wiadomo czy będzie dobre

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 19:31 
Cytuj  
wasteland 2 tez nie wiadomo, ale poki co to cale Stasis wyglada lepiej imo, jak zreszta fallouty tez. Ten caly wasteland poki co nie ma dla mnie klimatu.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 20:45 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Patrzysz, chyba przez pryzmat Fallout 1/2, a Wasteland nie jest Falloutem. Dla mnie jest ok i osobiście nie mogę się doczekać.

Wasteland 2 dostał tyle kasy i hajpu tylko i wyłącznie dlatego, że ludzie widzieli / widzą w nim następce Fallout-a 1 / 2. Większość ma Wasteland 1 w dupie, nie wspominając o tym, że w niego nie grała ani do czasu Kicka W2 o nim nawet nie słyszała.

Ja osobiście akurat Wasteland 2 też dam szansę i się cieszę, że powstaje. Nawet więcej wydaje mi się, że może być fajne i nawet zaczyna fajnie wyglądać / zapowiadać.
Jednakże mimo moich własnych odczuć to narazie wygląda na to, że będzie rejdż po premierze bo chyba inExile nie zrozumiało czego ludzie chcą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 21:37 
Cytuj  
Co wy tak psioczycie o tym Wastelandzie?? Oceniacie po screenach jakby to grafika tutaj była ważna :F. Fakt fakte, to niby świat po zagładzie jako takiej i nie każdemu mogą się drzewka podobać ale chyba tej gry akurat przez pryzmat grafiki oceniać raczej nie warto... Większość ludzi, która miała okazję zobaczyć tytuł/pograć ocenia go bardzo dobrze. Na GOLu wypowiadali się więcej niż pozytywnie nie lejąc przy tym wody...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 21:50 
Cytuj  
Kolorki się nie podobają, standard ostatnio.

Myślę, że któryś z miliarda modów które wyjdą do tej gry poruszy ten "problem" i dogodzi się każdemu.

Cierpliwości.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 22:13 
Cytuj  
ankuman napisał(a):
Napalałem się na Westland ale jakoś to kolorowe 3d do mnie nie trafia. Czemu nie mogli zrobić tego na przykład tak:
http://www.youtube.com/watch?v=61ILFgiYaRU

o kurwa jaki klimat ;o


+ zgadzam się z Sulą. Gra może być ok, ale ma bardzo duże szanse na podzielenie losu fallouta taktycznego. Bynajmniej nie z powodu kolorków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 23:01 
Cytuj  
+1 sula, i nie wiem czasem co Ci ludzie robia z ta kasa z kicka.

Kazda zajawka z eternity robi wrazenie, to jakos nie bardzo. I jakich screenach? Te gameplaye są po prostu slabe. Wyglada jak jakas przegladarkowa gra, w koncu... Unity. imo nieco przypomina City of steam. F:Tactics imo prezentuje sie lepiej. A dialogi zapowiadaja sie tez slabo, a raczej wyglada jak czytanie historii danego NPC. Ja juz hype nie czuje, jak wyjdzie to najpierw sprawdze, jak sie spodoba to kupie.

rozwazania goscia od Stasis na temat kicka:
http://www.stasisgame.com/stasis-and-kickstarter/
http://www.stasisgame.com/kickstarter-revisited/


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 23:12 
Cytuj  
Ej ej. Ktoś tu mnie chyba nie zrozumiał.

Pełni obrazu gry nie ma (no przynajmniej ja nie mam) - i osobiście kupy pokroju F:Tactics się nie spodziewam, choćby dlatego, że ta gra jednak wygląda na rpg a nie taktyczną turową strzelankę jak F:T. Poza tym ma jednak klimat. Może nie konkrentnie F1/F2 klimat, ale jednak jakiś jest sądząć po filmikach.

Na dzień dzisiejszy kupię, chyba, że dalsze info, które na temat W2 będzie się ukazywało mi się nie spodoba.

Wszystko powyższe nie zmienia faktu, że imho większość ludzi oczekuje następcy F1/F2 a nie sequela Wasteland niezależnie od tego jak się ta gra nazywa. Dlatego może być rejdż po premierze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 23:14 
Cytuj  
Z F:T to mi chodzilo o sama grafe. I wole sie nastawic zle i wiele nie oczekiwac i byc moze dac sie zaskoczyc, ale watpie.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 23:35 
Cytuj  
Cytuj:
Ej ej. Ktoś tu mnie chyba nie zrozumiał.

Pełni obrazu gry nie ma (no przynajmniej ja nie mam) - i osobiście kupy pokroju F:Tactics się nie spodziewam

hihi
ale przecież FT sam w sobie był całkiem si.
został zjechany przez fanów bo nie był tym na co czekali
czyli Falloutem 3 (i nie miał soundtracku Marka Morgana)
i Wasteland 2 też się na niego nie zapowiada.Tbh na tym co na razie pokazali widzę właśnie taktyczną turową strzelankę w której role playing ogranicza się do możliwości posłuchania co napotkany npc ma do powiedzenia o radscorpionach.
Dlatego imo może skończyć tak samo jak tactics:
Cytuj:
będzie rejdż po premierze bo chyba inExile nie zrozumiało czego ludzie chcą.

ale oczywiście mogę się mylić

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 12:03 
Cytuj  
Polecam poczytać to http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9175 zanim zaczniecie psioczyć dalej, że to będzie Fallout Tactics... W grze ma być bardzo wiele wyborów, których konsekwencje w momencie podejmowania wcale nie będą takie jasne jakby soę mogło wydawać. Do tego sporo zadań pobocznych oraz rozległe lolacje. Postacie, które przyłaczymy do drużyny mają mieć złożoną osobowość i mogą się z nami nie zgadzać lub nawet odmawiać pewnych rzeczy(jak w falloutach albo BG, gdzie postacie uciekały z drużyny jak przeginaliśmy pałę).

Jeśli tylko nie będzie pierdyliarda bugów (pewnie będą ale żeby chociaż je fixowali w przyzwoitym tempie) i lokacje nie będą wiały pustkami i będzie co robić to będzie to hit.

Premiera dopiero w 2014 wiec miejcie nadzieję ludzie. Porównywanie tego do SR;R albo do Tacticsa to trochę niesprawiedliwe... Porównanie do SR:R jest szczególnie nie fair bo ludzie co go robili z tego co pamiętam wcześniej robili tylko jakieś gówna na tablety etc...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 12:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Polecam poczytać to http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9175 zanim zaczniecie psioczyć dalej, że to będzie Fallout Tactics... W grze ma być bardzo wiele wyborów, których konsekwencje w momencie podejmowania wcale nie będą takie jasne jakby soę mogło wydawać. Do tego sporo zadań pobocznych oraz rozległe lolacje. Postacie, które przyłaczymy do drużyny mają mieć złożoną osobowość i mogą się z nami nie zgadzać lub nawet odmawiać pewnych rzeczy(jak w falloutach albo BG, gdzie postacie uciekały z drużyny jak przeginaliśmy pałę).

Jeśli tylko nie będzie pierdyliarda bugów (pewnie będą ale żeby chociaż je fixowali w przyzwoitym tempie) i lokacje nie będą wiały pustkami i będzie co robić to będzie to hit.

Premiera dopiero w 2014 wiec miejcie nadzieję ludzie. Porównywanie tego do SR;R albo do Tacticsa to trochę niesprawiedliwe... Porównanie do SR:R jest szczególnie nie fair bo ludzie co go robili z tego co pamiętam wcześniej robili tylko jakieś gówna na tablety etc...


Premiera w 2014 ? Beta w październiku (usuwanie bugów) i gra wyjdzie zapewne w grudniu?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 12:33 
Cytuj  
Nie, ma być w 2014 już kilka razy to zapewniali.

No i polecam jeszcze to:

http://www.gram.pl/artykul/2013/08/25/w ... enia.shtml


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 13:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Polecam poczytać to http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9175 zanim zaczniecie psioczyć dalej, że to będzie Fallout Tactics...

na chuj mam czytać artykuł w którym opisują filmik wrzucony parę postów wyżej?
Cytuj:
W grze ma być bardzo wiele wyborów, których konsekwencje w momencie podejmowania wcale nie będą takie jasne jakby soę mogło wydawać. Do tego sporo zadań pobocznych oraz rozległe lolacje. Postacie, które przyłaczymy do drużyny mają mieć złożoną osobowość i mogą się z nami nie zgadzać lub nawet odmawiać pewnych rzeczy(jak w falloutach albo BG, gdzie postacie uciekały z drużyny jak przeginaliśmy pałę).

Super, niech to pokażą. Bo to co zaprezentowali do tej pory BARDZO przypomina FT (w którym też można było podejmować jakieś tam decyzje).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 13:34 
Cytuj  
http://wasteland.inxile-entertainment.c ... =22&t=4352

Ja parę niusów czytałem o przesunięciu bety na październik 2013 i premierze nadal w 2013.

http://www.strategyinformer.com/news/24 ... lease-date

This seems to indicate that the game will remain a 2013 release.

Prawdopodobnie się nie wyrobią, ale na bank nie widziałem żadnego info o premierze w 2014 ( a jako backer śledzę stronę kicka w2 forum i inne stronki)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 13:39 
Cytuj  
Jeden to czysta relacja, drugi to odczucia autora który też jest "blisko" ze starą szkołą cRPG.

A pokazać to pewnie pokażą prędzej czy później. Fargo raczej nie rzuca słów na wiatr bo wie, że ryzykuje dosłownie wszystko. Mają jeszcze sporo czasu. Mi wystarczy, że wasteland nie będzie takim crapem jak Shadowrun. Zapewne nowy Planescape będzie lepsiejszy pod pewnymi względami bo będą mieli pewnie doświadczenie i sporą rozgrzewkę po produkcji W2.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.