mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 16:33 
Cytuj  
Wiadomo kiedy ją aktywują?
Nie widzę różnic. Co podają jako zmiany w bf4 oprócz nowych map?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 16:59 
Cytuj  
"Battlefield 4 Open Beta in October"
Dla premiumow moze wczesniej, czyli wypadaloby na Wrzesien?

Co do zmian zaliczylbym:
- commandera
- spectactor mode
- zmiany w grafice

"Commander mode, spectator mode, new attachments, more interactive environments (elevators and roadblocks on the one map they showed) probably more stuff in other maps, more destruction (it's not just the one building and you can't call that insignificant either considering it changes the entire map), new vehicles, new vehicle weapons, new gadgets, zeroing, sprint swim, shooting while swimming, and a redone suppression system."

raczej niewiele, bete sobie sprawdze, ale nie sadze bym kupil.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 18:18 
Cytuj  
Kupiłbym jakby była jakaś opcja podstawka z premium < 200zł a na razie to koszt grubo ponad 300... :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 19:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
"Battlefield 4 Open Beta in October"
Dla premiumow moze wczesniej, czyli wypadaloby na Wrzesien?

Co do zmian zaliczylbym:
- commandera
- spectactor mode
- zmiany w grafice

"Commander mode, spectator mode, new attachments, more interactive environments (elevators and roadblocks on the one map they showed) probably more stuff in other maps, more destruction (it's not just the one building and you can't call that insignificant either considering it changes the entire map), new vehicles, new vehicle weapons, new gadgets, zeroing, sprint swim, shooting while swimming, and a redone suppression system."

raczej niewiele, bete sobie sprawdze, ale nie sadze bym kupil.


To jest kurwa niewiele :E??
Promowanie gry zespolowej(grupowe perki, lvlowanie perków etc).Zapomniałeś o nowych trybach i lepszym dostosowaniu map pod konkretne tryby (bardziej competitive, między innymi brak respawnu po zgonie etc). Ogólnie to po prostu nowy, lepsiejszy battlefield.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 19:26 
Cytuj  
Kosmetyka.

Commander, spectactor juz byl kiedys, dawno. Competitive ta gra nie bedzie. Bedzie battlerecorder?
A perki to gowno. Zreszta wrzucenie perkow - no niesamowita zmiana.

gamemodes http://bf4central.com/battlefield-4-mul ... ame-modes/
W sumie mnie za bardzo nie interesuja, bo najbardziej lubilem conquest i tyle. I serio wrzucenie nowych trybow gry to duze zmiany?

Zwyczajnie BF3 by moglby sobie dalej funkcjonowac i nic by sie nie stalo, o to mi chodzi. BF4 to taka ewolucja jak przy CoD imo. A CoDa to do niczego dobrego nie doprowadzilo, ale i tak rekordy sprzedazy bilo. To dla mnie oczywiste, ze nie ma co oczekiwac duzych zmian.

btw. BF2 tez az tak competitive nie bylo, swiadczy o tym to, z edosc szybko umarlo. Ale i tak bf2 byl o wiele bardziej competitive razem ze wszystkimi respawnami.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 wrz 2013, 19:30 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 19:29 
Cytuj  
Kupuje day 1 jaki by nie byl. Lubie serie bf, a 4 to tak naprawde 3.5 czyli wiecej tego samego.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 19:32 
Cytuj  
No mogli, ale to nie jest pierwszy raz jak tak robią. Mogli bf2141 tez wydać jako dodatek do bf2, ale po co jak mozna wydać nowa grę. W porównaniu do starszych battlefieldow to i tak całkiem sporo zapowiedzieli do tego nowego bfa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 19:33 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Kupuje day 1 jaki by nie byl. Lubie serie bf, a 4 to tak naprawde 3.5 czyli wiecej tego samego.

Tez lubilem CoDa, az "wiecej tego samego" sprawilo, z esie mozna bylo jedynie zrzygac, a teraz juz na to nie moge patrzec.
Nie lepiej sprawdzic bete przed kupnem?

Wolalbym bf2143 niz bf4.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 19:58 
Cytuj  
High ty po prosty jesteś anty i tyle. Lubisz grać w twoim zdaniem bardzo pro gierki - spoko, tylko nie pierdol że zmiany to kosmetyka bo debila z siebie robisz. Udzielasz się w każdym topicu o najmniejszym badziewiu na tym forum to chociaż staraj się głupot nie pierdolić. Ile żeś przegrał godzin w bfie? Sądząc po tym jak skaczesz z gry na grę i ilości czasu spedzonego na forum to zapewne niewiele...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 20:24 
Cytuj  
Mam bf3 premium wiec obczaje bete pierwszy. Zreszta nie ma co obczajac i tak wiem ze to gra dla mnie na dluzszy czas.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 20:25 
Cytuj  
O, tez mam bf3 premke, to się jakoś pojawi do ściągnięcia? W tym Origin sofcie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 20:26 
Cytuj  
Ja w bf3 bawiłem się ~120h i imo fun był, jak 4ka zapewni mi też tyle to czemu nie. Już nie wymagam produkcji na lata, bo nie te czasy.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 20:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
O, tez mam bf3 premke, to się jakoś pojawi do ściągnięcia? W tym Origin sofcie?


Tak uaktywni sie w origin narazie nie da sie pobrac. Beta dla wszystkich ma byc 1 pazdziernika, a dla premium wczesniej, czyli lada dzien.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 20:47 
Cytuj  
Taki gameplay wczoraj popełniłem na konferencji EA http://www.youtube.com/watch?v=dQrzGUgH0og

Ogólnie wszystko w lepszą stronę niż BF3:) Bałem się, że będzie to takie BF 3.5 ale spokojnie mogę napisać, że to pełnoprawna kolejna część BFa:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 20:50 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
High ty po prosty jesteś anty i tyle. Lubisz grać w twoim zdaniem bardzo pro gierki - spoko, tylko nie pierdol że zmiany to kosmetyka bo debila z siebie robisz. Udzielasz się w każdym topicu o najmniejszym badziewiu na tym forum to chociaż staraj się głupot nie pierdolić. Ile żeś przegrał godzin w bfie? Sądząc po tym jak skaczesz z gry na grę i ilości czasu spedzonego na forum to zapewne niewiele...


Niewiele, licznik wskazal ponad 30h ale znudzilo mnie duzo wczesniej, nie wiem czemu ale duzo lepiej bawilem sie przy bc2, moze to byla pierwsza stycznosc z frostbite i dlatego. Skacze bo czekam na dobrego fpsa, wciaz go wedlug mnie brak, AA4 jest dla mnie dobre, jako tako, przynajmniej community jest bdb. I tak bf4, dla mnie jest to czysta kosmetyka, moze dla Ciebie inne mapy, nowe bronie, gadzety to cos nowego, dla mnie nie. Jak mowilem, BF3 moglby byc jeszcze dlugo na rynku, ze spokojem. Ale lepiej zarobic. Takie moje zdanie. Dla mnie robienie z siebie debila to na sile mowienie, ze bf4 to bedzie 'rewolucja', a widzialem takich. I gra nie musi byc zla, raczej nie dla mnie, po prostu ulepszony bf3. O to mi chodzi. Zycze tylko by przy BF nie bylo pomyslow jak CoD np. tylko oficjalne dedyki itp. glupoty.

tryb defuse - wcisniecie CoDa (bo nie napisze CSa) do BFa.

Ojciec - jak masz premke to juz powinienem miec nieaktywna bete w origin


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 wrz 2013, 20:54 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 20:54 
Cytuj  
Mnie BF3 znudził - znudziły mnie te rush tryby, totalna demolka no i wieczne OMG U CHEATER na side.
Mało grałem ale 4 mi się podoba no i podejrzewam, że nawet PS4 w takiej oprawie tego nie uciągnie ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 21:06 
Cytuj  
Teraz nadal będzie demola ale w lepszym wydaniu Oyciec ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 21:09 
Cytuj  
Ja troche gralem karkand mapy, czesto infantry only, ale conquest glownie i bylo calkiem spoko. Rush to dla mnie kompletna lipa.
Nie wiedziec czemu glownie infantry only serwery to byly jedne z najgorszych map w bf3 imo, czyli metro, bazar itp.
Ogolnie chyba pozniej, w dodatkach niektore mapy byly ok, ale generalnie dla mnie niewiele fajnych. W sumie to najwiecej na strike at karkand w cq gralem.

a w takim bf2 to te serwerki sobie kiedys upodobalem http://www.superinfantryclan.com/showth ... 5&tabid=52
zreszta w bf3 tez maja


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 21:10 
Cytuj  
Cytuj:
Ojciec - jak masz premke to juz powinienem miec nieaktywna bete w origin


Nie ma albo nie widzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 21:14 
Cytuj  
tak to u mnie wyglada http://i.imgur.com/IsKBJ6t.jpg
wiec, porobili Cie bez mydla. ;]

kliknij prawym na bf3 -> info o grze -> moze tam masz info o bf4


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.