mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 12:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem co znaczy w takim badz razie porzadny dzwon.
na pelnej kurwie wyjebalem wczoraj parokrotnie w samochody i nic mi sie nie stalo.
nigdy zaden bialas nie probowal mnie wyciagnac ani sie bronic ;/
jest to zjebane i tyle, jazda samochodem po miescie, gdzie nie ponosisz zadnych konsekwencji, za rozjebanie 20 samochodow, jest nudna i tyle.
urok ma, przez 20 minut. gdyby jeszcze byly jakies nielegalne wyscigi po drodze to byloby git. niestety bida panie.


Probowalem robic challenge na skoki. Rozpedzilem sie na dlugiej prostej i nie trafilem w wyskocznie :<. Wczoraj mialem akcje gdzie 3x mnie wyciagali z fury, poki nie pogrozilem im gunem. Uzywam jazdy autem tylko do zwiedzania i dojezdzania na misje wiec nie boli mnie tak bardzo uproszony model jazdy. Wyscigi jakies sa. Ktoras poboczna misja je odblokowuje. Nie pamietam czy sa legalne czy nie. Nie lubie scigalek :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 12:24 
Cytuj  
Cytuj:
Widac ja kna dloni ze przesadzili ze szcegolowoscia miasta, iloscia roznych tekstur na ekranie i musieli ciac fizyke, gestosc ruchu, ilosc pzechodniow, itd..

Bo z tego co rozumiem na PC nie ma jeszcze piątki? Dlatego warto chyba poczekać na nowe konsole i wersje pc.
Przeszedłem 4 na ps3 i byłem w szoku jak przy dużych prędkościach albo rozrubie na mieście konsola przycinała i drastycznie spadały fpsy.
Takich rzeczy nie powinno się uświadczać na konsolach. Nie po to człowiek oszczędza na bezynie, żeby było go stać na konsole, a tu takie niedogodności.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 13:01 
Cytuj  
Białasy wracają po furę. Tylko laski uciekają. Wczoraj jak mnie pały złapały i wychodziłem z komisariatu to na krzyżówce policja strzelała się z jakimiś czarnymi. Jest sporo smaczków nie mówcie. Ale fakt model jazdy jest z pupy, pełen ogień na prostej jadę prosto ręczny i auto mi samo idzie bokiem coś nie halo. A co bardziej szybsze fury prędzej zrobią 360 stopni niż ładnie wejdą w zakręt. No i zjebany celownik kropka której w dzień kompletnie nie widać.
A jedno pytanko da się zablokować policyjne auto i wywalić policjanta ze środka? Jakoś nie miałem okazji spróbować.

Da się podłączyć klawiaturę i mychę zamiast pada? Wtedy na pewno strzelanie będzie gites :-)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 14:31 
Cytuj  
Jak pisal D3jviD celownik mozna zmienic w ustawieniach ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 16:21 
Cytuj  
GTA V to gra dla czarnuchów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 16:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jazda samochodem po miescie, gdzie nie ponosisz zadnych konsekwencji, za rozjebanie 20 samochodow, jest nudna i tyle.

Serio tak jest? To ja wole w takim razie Saints Row, tam za głupie zwinięcie auta masz gliny na karku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 17:20 
Cytuj  
w ogole to czym sie rozni saints row od gta?

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 17:35 
Cytuj  
Serart napisał(a):
GTA V to gra dla czarnuchów.


Coś dla mnie! Czekam aż wyjdzie na PC :V

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 17:37 
Cytuj  
Cytuj:
w ogole to czym sie rozni saints row od gta?


W sumie to gumowym, poltorametrowym, rozowym dildo. Reszta mniej wiecej taka sama ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 20:17 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Cytuj:
w ogole to czym sie rozni saints row od gta?


W sumie to gumowym, poltorametrowym, rozowym dildo. Reszta mniej wiecej taka sama ...

T.


Ahahah tak, dobrze powiedziane. Widziałem w akcji i chyba sobie nabędę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 21:46 
Cytuj  
http://www.videogamer.com/xbox360/gta5/ ... _days.html

Tyle hajsu w 3 dni... ;__;


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 12:36 
Cytuj  
http://www.gamespot.com/news/gta-online ... ns-6414874

Musze przyznac ze ogladanie z boku (bo w gry AAA juz prawie nie gram z malymi wyjatkami) kolejnych poziomow skurwienia tej branzy jest calkiem zabawne.

To jest rumor i domysly wiec jakby co to nie bijcie. :) Jesli jednak to prawda to fail w uj. Jestem zajebiscie ciekawy jak beda wygladaly gry za 10 lat hehe... nie zazdroszcze dzieciakom, ktore beda wtedy grac.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 12:53 
Cytuj  
No wiadomix, że cała wersja Online jest robiona po to, żeby w takiej czy innej formie mikrotranzakcje wrzucić. Zresztą w nadchodzącej generacji gier na PC/PS4/XboX1 co druga gra łącznie z AAA będzie miała część online z mikrotranzakcjami. Zauważ, że ludzie chętnie płacą za grę AAA i potem grają nią w multi z mikrotranzakcjami. (np. BF3, Diablo 3) - to firmy to wrzucają i idą za ciosem. Sam bym na miejscu osób decyzyjnych w korpo tak robił. Przecież nie korzystając z tej możliwości bym działał na swoją i firmy szkodę.


PS. Do singli też będą coraz śmielsze próby wrzucania dodatkowych opłat w taki czy inny sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 12:59 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
http://www.gamespot.com/news/gta-online-to-add-microtransactions-6414874

Musze przyznac ze ogladanie z boku (bo w gry AAA juz prawie nie gram z malymi wyjatkami) kolejnych poziomow skurwienia tej branzy jest calkiem zabawne.

To jest rumor i domysly wiec jakby co to nie bijcie. :) Jesli jednak to prawda to fail w uj. Jestem zajebiscie ciekawy jak beda wygladaly gry za 10 lat hehe... nie zazdroszcze dzieciakom, ktore beda wtedy grac.


Nie masz co wspolczuc, bo to bedzie inaczej wychowana generacja. Zobacz dzisiaj jak nastolatkowie lykaja jak mlode pelikany wszystkie te plytkie gry takie mamy czasy. Za 10 lat bedzie to samo, a psioczyc beda tylko ci, co pamietaja "stare, dobre czasy" :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 13:03 
Cytuj  
Plytkosci i obcowania z kiczem i chujoza im nie wspolczuje - sami sobie wybieraja juz dzisiaj (i to nie tylko nastolatkowie). To zreszta dotyczy nie tylko gier i jest tematem na osobny - bardzo smutny topic na temat 'poziomu' dzisiejszych czasow a juz tzw. 'popkultury' w szczegolnosci.


Wspolczuje im postepujacej monetyzacji gier AAA, na ktora ludzie pozwolili i ktora jest juz tak mocno rozpedzona kula smiegowa ze nie idzie jej zatrzymac (choc np fail Blizzarda z RMAH troche ja spowolni ale jak widac neiwiele).

Tak na serio, w takim tempie to za 5 lat bedzie naliczac oplate od klikniecia mysza/nacisniecie przycisku na padzie. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 13:29 
Cytuj  
sula napisał(a):
No wiadomix, że cała wersja Online jest robiona po to, żeby w takiej czy innej formie mikrotranzakcje wrzucić. Zresztą w nadchodzącej generacji gier na PC/PS4/XboX1 co druga gra łącznie z AAA będzie miała część online z mikrotranzakcjami. Zauważ, że ludzie chętnie płacą za grę AAA i potem grają nią w multi z mikrotranzakcjami. (np. BF3, Diablo 3) - to firmy to wrzucają i idą za ciosem. Sam bym na miejscu osób decyzyjnych w korpo tak robił. Przecież nie korzystając z tej możliwości bym działał na swoją i firmy szkodę.


PS. Do singli też będą coraz śmielsze próby wrzucania dodatkowych opłat w taki czy inny sposób.


W BF3 są według ciebie mikrotranzakcje? Sprzedają paczki map plus dodatkowy kontent, który zebrany do kupy w formie premium nie różni się zasadniczo od podejścia "płatny duży dodatek". Obecnie funkcjonuje kilka modeli biznesowych podejścia do płatności: masz opcję z dodatkiem, freemium, płatna alfa, kickstarter etc. Problemem tytułów AAA nie jest model płatności, a w wtórność i płytkość. Większość z nich to trochę wodotrysków i marketingowy bełkot, plus opłacone recki w magazynach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 13:39 
Cytuj  
w bf3 jest cos takiego
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/ ... cut-bundle
trochę tego jest.

Ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie, i czy ktokolwiek to kupuje skoro można to zdobyc.

No i po co się meczyc, jak produkujemy gre 6 miesięcy, reszta marketing i voila, gotowe.

btw. ;d
http://www.xfire.com/news/what-battlefi ... -of-gta-v/
What Battlefield and Call of Duty can learn from the launch of GTA V
hue hue


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2013, 13:42 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 13:41 
Cytuj  
Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego istnieje. Zupełnie przezroczyste dla graczy, którzy tego nie kupują.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 17:44 
Cytuj  
Zreszta nie ma to zadnego wplywu na gre to raz. Dwa to było wydane rok po premierze gry.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 19:48 
Cytuj  
Ja nie mowie, ze to jakies zle. Mowie tylko, ze jest cos takiego. I jesli ktos to kupowal (a imo raczej nie) to mogliby z bf4 isc w tym kierunku, ale watpie.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.