mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 21:32 
Cytuj  
No ja w BC2 grałem najwięcej i ni chuja mi ta część tamtej nie przypomina. Ja nie High marudził nie będę, ale chyba postawię klocka na tę serie jak na CoD.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 23:25 
Cytuj  
DLa mnie bf skonczyl sie na bc2, 4 niby przypomina, ale to juz nie to samo i jakies bezpłciowe.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 23:28 
Cytuj  
Ehh kupiłem podstawkę z DLC a bez premki i tak nie zagram - chujnia na maxa...

Widzę, że tutaj sporo osób premkę kupiło:P. Ja nie i w sumie dobrze, odswieze sobie CoH2 i lvl w PoE wbiję.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 23:58 
Cytuj  
Część tych postów narzekających postów daje mi nadzieje, ze części ludzi przestaje sie podobac karmienie ich tym samym (glownie chodzi o CoDa) i w końcu ludzie będą zaczynali szukać czegoś innego. Ja jednak sobie odpuszcze.

W sumie to jestem ciekaw co wyjdzie z Titanfalla.

Chociaz mysle, ze czesc ludzi juz zaczela szukac czegos innego, świeżego, stąd np. DayZ, Rust itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:18 
Cytuj  
Ja pierdolę.
Co ma Rust do BF4? Co Ty chcesz jeszcze wymyślić w FPS? Sterowanie kurwa hełmem wirtualnym?
Gra to gra, jest dobrze zrobiona i zajebiście wręcz pozorom się pizga.
Wiem bo gram, weź może i Ty te 160h w BF 4 pyknij to pogadamy. Albo te ~500h w Dayz to tez możemy pogadać. Hmm może 8 lat w Q2?
Ja dobrze wiem co powinien FPS zawierać żeby był grywalny a BF4 jak na obecne czasy i to co jest dostępne na rynku z odpowiednim playerbase zawiera.
Nie wiem, ludzie narzekają to może czas wziąć chwilę przycupnąć i zobaczyć czy czasami nie trzeba sterowników zmienić, przeinstalować klienta, postawić nowy system, cokolwiek.
Mi się nic nie wiesza, nie spowalnia, nie wypieprza - sporadycznie ale procentowo to może 5% całości.
Mam stary i7 + 660Ti i chujzyliard ram co akurat nie jest tutaj kwestią, dysk zwykły 7200rpm.
Na ultra śmiga mi w 60fps a ustawiłem wszystko na medium żeby więcej widzieć no i zyskałem kolejny fuckload FPS.
Najlepiej to SNAJPIĆ ZE "WZGURZA" i wkurwiać się, że Tomahawk czy BTR nasrało komuś na głowę. Albo zespawnować się w środku pola walki narzekając, że CHUJOWE SPAWNY.
Masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:34 
Cytuj  
Rust, czy DayZ jest czyms swieżym i czyms co nie wybacza, a nowe fpsy raczej wlasnie to robią.

CoD to serwowanie tego samego co roku. Czemu stanowczo sie sprzeciwiam. A BF zaczyna iść podobną drogą. Mi nawet chodzi o zmianę settingu po prostu, bo juz mam dosc wszystkiego w stylu modern, nowoczesnych broni itp. Remake BF1942 przywitalbym z otwartymi ramionami, nawet to bylby powiew świeżości. Gralem w BC2 bylo ok, gralem w BF3, odechcialo mnie sie, w bf4 juz nie chce wcale jak poczytalem. Starczy mi post Tora, thx. Juz wole CSGO.

Z takimi problemami to nie ma co sie dziwic, ze ludzie wola konsole.

Mam 5 lat w CoD4. Gra która byla super i jednoczenie zjebala wszystko.

Imo Oyciec stroniles czesto od nowych szuterów przez ostatnie lata, ja się zmeczylem. Głownie mi chodzilo o CoDa, o BF w dużo mniejszym stopniu, o BF raczej nie spodziewalem sie tylu narzekan. A imo ludziom np. z forum sie nie chce grac bo to juz bylo... nagrali sie w BC2 czy BF3.

I ku Waszej uciesze nie zamierzam jzu tu zagladac.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Rust, czy DayZ jest czyms swieżym i czyms co nie wybacza, a nowe fpsy raczej wlasnie to robią.

CoD to serwowanie tego samego co roku. Czemu stanowczo sie sprzeciwiam. A BF zaczyna iść podobną drogą. Mi nawet chodzi o zmianę settingu po prostu, bo juz mam dosc wszystkiego w stylu modern, nowoczesnych broni itp. Remake BF1942 przywitalbym z otwartymi ramionami, nawet to bylby powiew świeżości. Gralem w BC2 bylo ok, gralem w BF3, odechcialo mnie sie, w bf4 juz nie chce wcale jak poczytalem. Starczy mi post Tora, thx. Juz wole CSGO.

Z takimi problemami to nie ma co sie dziwic, ze ludzie wola konsole.

Mam 5 lat w CoD4. Gra która byla super i jednoczenie zjebala wszystko.

Imo Oyciec stroniles czesto od nowych szuterów przez ostatnie lata, ja się zmeczylem. Głownie mi chodzilo o CoDa, o BF w dużo mniejszym stopniu, o BF raczej nie spodziewalem sie tylu narzekan. A imo ludziom np. z forum sie nie chce grac bo to juz bylo... nagrali sie w BC2 czy BF3.


Katarynka

Czasami mam wrazenie że połowa tego posta jest copy/past z poprzednich


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:47 
Cytuj  
Ja tam nic nie mowie bo sam moge np o D3 pisac 345 razy to samo ale o co chodzi tak 'ogolnie' higlanderowi to ja nie wiem. Meczybula jak skurwysyn. ;)

How about some:

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:52 
Cytuj  
o to samo co pewnie Tobie o D3 ;P


_________________
.


Posty: 16
Dołączył(a): 30.06.2013
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:52 
Cytuj  
True. Tez mnostwo czasu spedzilem przy roznego rodzaju FPS'ach na przestrzeni lat i rozgrywka w BF4 bardzo mi odpowiada.
Ale niestety crashe sa meczace. Kilanascie godzin, od directxa, pb, cfg, sterow do dzwieku, grafy, majstrowania przy originie az po bios. I dupa zbita.
Jade na i5, gtx670, 16gb, ssd - wósiem. Ultra settings i fpsy ponizej 60 nie leca.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:58 
Cytuj  
A mi pomoglo zupadatowanie wszystkiego w windosws update. Mialem jakies nowe sterowniki relateka do tego NET Framework i zaznaczylem tez mniej wazne updaty i o dziwo od 2 dni sie jeszcze nie zawiesila.
A gra co 5 minut mi freezowala.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 01:00 
Cytuj  
Fergerod napisał(a):
Mi w trakcie samej gry client crashuje sporadycznie, ok raz na 5-6h grania.

Najczęściej mi wywalało grę przy wchodzeniu na serwer (perma blackscreen), przy 4-5 próbie dopiero mogłem wejść. Tutaj pomogło odinstalowanie wszystkich MS visual C++ rdist (2005, 2008, x64/x86, itd + wszystkie łaty - razem ~12 pozycji) i zainstalowanie tylko tego dołączonego do BF4 (2012 x64).


Wzorem roballa i radzia - MY E-PEEN PUMP:
Obrazek


Spróbujcie tego co Fergejzord aka Aprostata napisał.
Twój E-PEEN wynika z aimbota :(


Posty: 16
Dołączył(a): 30.06.2013
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 01:43 
Cytuj  
Mhm, do BFa dolaczony jest tylko ms visual 2012, a odpalic bez 2010 nie chce (?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 01:50 
Cytuj  
Blame MS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 09:56 
Cytuj  
ja wczoraj sciagnalem, odpalilem, wyjebal sie chyba 2 razy przy podlaczaniu do serwera hc i tyle.
na inne serwery wchodzilem bez problemow, nic sie nie wypierdolilo, strzelac kazdy moze.
highlander powinienes z aldatha jakis klub zalozyc i spotykac sie raz w miesiacu w starbuksie.
on ciagle pierdoli o sytych jrpg, ty o jakis fpsach z dupy :)
i czemu po raz 125254396549 piszesz znowu to samo to naprawde nie kumam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 10:04 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Najlepiej to SNAJPIĆ ZE "WZGURZA" i wkurwiać się, że Tomahawk czy BTR nasrało komuś na głowę. Albo zespawnować się w środku pola walki narzekając, że CHUJOWE SPAWNY.
Masakra.


:D


coś co piszę od kilkudziesięciu stron w tym topicu:
- BF4 jest solidną grą pod względem gameplay'a - battlefield jak battlefield, jak ktoś oczekuje czegoś innego to ja nie wiem na co liczył,
- Obecnie seria BF jest wydawana praktycznie z taką samą częstotliwością jak pierwsze części BF1942, dodatki, Vietnam, bf2, dodatki, bf2142 itp.
- BF2 to wyidealizowany do granic możliwości staroć, gra była super kiedy wyszła - dziś nie widzę już tego sterowania/celowania wśród dzisiejszych gier. Moim zdaniem nowa seria BFów, a zwłaszcza BF4 jest dobrym następcą dla BF2. Choć dodałbym jeszcze playable commandera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 10:31 
Cytuj  
Wiele razy pisalem, ze na obecne czasy BF jest ok. Chodzi o CoD stajla.
BF1942, Vietnam, BF2, BF2142 to jednak inny setting. A BC2, BF3, BF4 jeden i ten sam i zanosi sie na BF5 itp. tez to samo. Moze kupie w jakiejs przecenie, na razie nie mam ochoty w nic podobnego grac.

Nie wiem jak w BF4 ale w BF3 dla mnie wiekszosc map byla zjebana, w BF2 imo byly lepsze. Przez to:
http://www.mordorhq.com/showthread.php? ... (in-design

GDZIE TE SYTE jFPSY?!
niewazne, nie zaczepiajcie mnie, bo bede pisal, lol. Ja sie juz wypowiedzialem na ten temat dość ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 10:33 
Cytuj  
idz WON :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 10:37 
Cytuj  
Czujesz jego oddech na karku ? ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 10:48 
Cytuj  
ta, cos cebula zalatuje ;p
ale w sumie te pareset ostatnich jego postow mozna anulowac i zostawic jeden. zadna strata :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.