mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 19:47 
Cytuj  
Te czolgi to takie w sam raz... Zeby je z powietrza rozwalic.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:06 
Cytuj  
Ale połączenie samolotów i czołgów ma nastąpić jak już to w przyszłości, póki co będzie się do botów strzelać.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:18 
Cytuj  
sa przeciez aa wiec w czym problem. fajny feature jesli samoloty nie beda przesadzone.
graficznie wyglada zajebiscie.
no i chyba wlasnie powiedzieli, ze weak spoty bedzie widac tylko w arcade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:28 
Cytuj  
Czyli po streamie widać, że ludzie mogą przejąć kontrolę i nad czołgami i samolotami, mam jakieś stare info. ;>
Szkoda, że nie widać uszkodzeń, tylko odczuwalne są ich skutki jak zerwane gąsienice.
Akurat najwięcej ludzi się bawi w tryb arcade i ja też mimo swojego uwielbienia do simów będę 90% czasu spędzał w tym trybie, bo po prostu rozgrywka jest dynamiczniejsza i sprawia mi to fun jeśli chodzi o samoloty.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:35 
Cytuj  
e jak nie widac? jak mu rozjebali wiezyczke to praktycznie sie nie obracala :)
tracki mozna naprawic, ale generalnie masz juz przejebane do konca bitwy hehe.


eheheh kv1 rozpierdala all :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:47 
Cytuj  
No mówię, że nie widać rozjebania itp. (wizualnie) tylko czuć, że się wolniej obraca. ;> W samolocikach jednak każde najmniejsze uszkodzenie i każda pestka w poszyciu jest widoczna.
Tak jak w przypadku samolotów trzeba się zainteresować ruskim drzewkiem z wiadomego powodu. ;p
No i latając możesz wrócić na ltnisko i się kompletnie naprawić, tutaj może jakiś powrót do bazy to będzie robił, albo po prostu nie będzie takiej możliwości.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:56 
Cytuj  
no to jest wczesna beta, i z tego co mowia to jest wiele rzeczy, ktorych jeszcze nie ma w tym buildzie.
mi sie podobaja modele czolgow, naprawde niezle zrobione

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 23:49 
Cytuj  
Jak na ten etap produkcji to wyglada obiecująco. Wszystko będzie zależeć od mechaniki gry. A te samolociki to jakaś popierdolka, przynajmniej arcade.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 gru 2013, 06:59 
Cytuj  
Bo na myszcze to troche takie samolotowe hns — ten caly instruktor za bardzo ingeruje w lot, przez co przyjemnosc z samego latania jest mocno ograniczona. Ale przynajmniej jest jakas dynamika i kampic za drzewkiem nie mozna.
Dobra gierka, zeby wejsc, pyknac 2—3 mecze i wyjsc.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2013, 18:03 
Cytuj  
ktos sie dostal do CB i ma zamiar grac dzisiaj w nocy (nad ranem)?

tak swoja droga nowy filmik ze strimu
https://www.youtube.com/watch?v=_L4IBpEfZbM

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2013, 19:10 
Cytuj  
A to nie wszyscy, którzy kupili te zestawy za 50€ mają już dostęp ?
http://warthunder.com/pl/news/164-Druga ... ruszya--pl


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2013, 01:06 
Cytuj  
nie no wszyscy chyba
Ci co zakupia po 31 beda chyba mieli dostep w pozniejszych falach
pytanie bylo ogolne do pewniakow ktorzy sie dostali za 50€ i Ci ktorzy zostali wylosowani

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 20:19 
Cytuj  
http://youtu.be/NeZ6eBnWI0g
moze juz bie byc tego, ale mozna zobaczyc jakie "anomalia" sa na te chwile

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 14:23 
Cytuj  
to tylko beta
a w obecnej chwili poza tym ze jest narazie 1 mapa gra jest bardzo miodna
i co najwazniejsze nie irytuje mnie tak jak produkt konkurencji
jest jedna rzecz ktora mi sie podoba to to ze rozwoj bedzie taki jak w obecnym WT - czyli nie bedziemy zmuszeni grac czolgiem ktorego nie lubimy aby wyekspic dalszy w danej linii
no i po straceniu wszystkich pojazdow mozemy znowu wejsc do nowej gry nie czekajac az nasze czolgi wroca z pola bitwy... to mnie do furii doprowadzalo...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 14:50 
Cytuj  
a jak ogolnie wrazenia ze 'strzelania' ?
jest szansa na jakas sensowna gre, czy bedzie to jednak jak cod, tyle, ze w czolgach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 23:31 
Cytuj  
ciezko powiedziec
napewno zrecznosciowe to bedzie do pewnego stopnia
ale podoba mi sie sam feeling - wreszcie czuje czolg a nie czolg zabawke - duzo tutaj pewnie robi skala
w WoT to troche takie resoraczki
no i oczywiscie fizyka - chociaz jak widac na wczesniejszym filmiku jeszcze nie dokonca dziala ;)

samo celowanie np po zatrzymaniu sprawia troche trudnosci nim czolg sie nie ustabilizuje i przestanie bujac
napewno teamplay bedzie wazny - duzo wazniejszy niz w samych samolotach - ciezko mi porownac do WoT - gralem w to malo i mialem chyba max tier 5
wiesz mysle ze duzo moze sie zmienic jesli dodadza tryby realistyczne i sim - a maja takie byc
tak jest w samolotach wiec tutaj nalezy sie tego tez jakos spodziewac w miare szybko :)
ja sobie cenie CoDowe arkadowki - niby juz niemlody jestem ale daje sobie rady
a simy - wydaje mi sie ze wymagaja o dziwo poswiecenia znacznie wiekszej ilosci czasu aby nauczyc sie grac niz osiagniecie przyzwoitego skila w arcade
aczkolwiek czolgi powinny byc latwiejsze :)

swoja droga fajnie gdyby wprowadzili chociaz opcje driver i gunner do trybu sim

ale generalnie bylbym dobrej mysli
no i pewnie jakos niedlugo sam zobaczysz

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 23:37 
Cytuj  
dzieki za info :)


Posty: 16
Dołączył(a): 3.11.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 12:18 
Cytuj  
Jak zakupię packa i dodadzą mnie na kolejną falę osób to po prostu pojawi mi sie zakładka czołgów w war thunderze czy oddzielny klient jakiś?


_________________
Po co mi M4 jak mam łuk :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2014, 12:11 
Cytuj  
bedziesz musial przegrac do innego katalogu ten co masz - pozmieniac pare rzeczy i spaczowac
plus jest taki ze paczowanie dziala caly czas a nie ze tylko w trakcie otwarcia serwera z gra
tak wiec ten sam ale nie ten sam ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 19:05 
Cytuj  
Pograłem w betę od Piaskowego (dzięki!) i muszę powiedzieć, że to co widziałem na streamach kilka miesięcy temu a to co zobaczyłem teraz osobiście niczym się od siebie nie różni.
Czołgów jest kilkanaście, modele jazdy, fizyka itp. nie istnieją, niektóre jeżdżą jak puste, kartonowe pudełka inne przewracają się na plecy po podjechaniu na jakąś nierówność.
Rozgrywka maksymalnie nieczytelna, kampa 10x większa niż w WoT. Nie wiem w jakim kierunku zmierza ten ich projekt, ale raczej w tym roku tego nie ukończą, chyba że zbiorą siły, bo czeka ich mnóstwo roboty i wargaming nie ma co się obawiać, bo gra w takiej formie jakiej się prezentuje to nawet nie jest beta tylko wczesna alpha.
Z samolotami było łatwiej, bo całość skopiowali z gry Wings of Prey (poprzednia gra gaijinu) i sukcesywnie dodawali nowe maszynki mapy, tutaj wszystko musieli robić od nowa i widać ich zagubienie, jeszcze chcieli za dostęp do tej "bety" 200zł, niepoważni ludzie.
Śmieszna akcja, bo pozwolili ludziom robić materiały z tej closed bety (częściowo zdjęli nda) ale pod jednym warunkiem - nie można krytykować gry i pokazywać jej mankamentów, ale w zasadzie w tym momencie nagrywanie czegokolwiek nie ma sensu, bo gra to jeden wielki bug.
Także chłopaki spod logo ślimaka albo się wezmą do roboty i będą robili jakiś widoczny progress albo będą takim odpowiednikiem world of warplanes dla samolotów war thundera.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.