mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 23:56 
 
iniside napisał(a):
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

Następny Assassin's Creed będzie dział się w Śródziemiu.

Wyjebane w kosmos. Czekam.



Kocham Śródziemie - łykam jak pelikan.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 23:59 
 
zaboleq napisał(a):
iniside napisał(a):
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

Następny Assassin's Creed będzie dział się w Śródziemiu.

Wyjebane w kosmos. Czekam.



Kocham Śródziemie - łykam jak pelikan.


Dołączam do gildii pelikanów, ten filmik mnie kupił ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 00:04 
 
Co do rozdziałki MM10...gra nie obsługuje rozdzielczości 16:10.Komentarz developera:

Cytuj:
Hello guys,
as mentionned on our official technical topic, we are sorry about the 16:10 incompatibility. Our team focused is efforts to offer the best game experience and we had to make some choices (converting 2D assets to 16:10 would have required lot more time). You still can play on 16:9 with those screen and we hope the game will meet your gaming expectations.


Rozdzielczość można zmienić na jaką się chcę w c:\Users\profile\Documents\MightAndMagicXLegacy\ w pliku options64.txt.
Mimo tego że można w ten sposób uruchomić grę w 16:10 to niektóre ekrany UI nie będą do końca prawidłowo wyświetlone ale nie przeszkadza to w grze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 00:14 
 
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

Następny Assassin's Creed będzie dział się w Śródziemiu.


Koleś nosi dwa miecze. Każdy strażnik Ithilien ma dwa miecze. Nieżyczliwi mawiają, że ten srebrny jest na potwory, a ten z żelaza na ludzi. To oczywiście nieprawda.

Tolkien has become a monster, devoured by his own popularity and absorbed into the absurdity of our time. The chasm between the beauty and seriousness of the work, and what it has become, has overwhelmed me. - Christopher Tolkien.

Naprawdę mam nadzieję, że po jego śmierci Tolkien Estate nie odsprzeda jakichkolwiek dalszych licencji.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 00:48 
 
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

Następny Assassin's Creed będzie dział się w Śródziemiu.

Nawet tak samo po kolei podchodzą. Widzę, że zdobywanie killów / punkcików i aczików też jest.

Tak poza tym to nie czuć w tym ME / Lotr w ogóle. Chyba bym się nie domyślił, że to Śródziemie gdyby nie końcówka i gdybym nie wiedział.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 01:25 
 
MM10 jest wciągające jak bagno (używając określenia Perrina ?). Namęczyłem się trochę z 3 zapadniami do 4 pochodni otwierającymi drzwi, ale było warto:P Teraz mam taką zagadkę (do otwarcia skrzyni) what runs smoother than any rhyme , loves to fall but cannot climb ?

Cyklop one shotuje podobnie shadow dragon, jak wpadniecie na nich to load autosave :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 01:46 
 
what runs smoother than any rhyme , loves to fall but cannot climb ? proste. Standardowa rpgowa zagadka nr 456 ;)

Junkier & sula -> +1 ta gra wyglada jak jakas abominacja. Tolkien sie w grobie juz nawet nie przewraca a kreci i to bez hamulcow.
Pozdro dla ludzi piszacych 'kocham srodziemie'... przeciez to ma zero wspolnego ze srodziemiem lol.
Czlowiek czyta takie komenty to az sie za glowe chwyta... ale potem sie patrzy na nicki i... w sumie wszystko jasne. :)

Az milo sie czyta Christophera... o sprzedazy praw do Simarillionu powiedzial chyba 'po moim trupie', czy cos takiego. Szkoda ze juz ma swoje lata ale moze wychodowal jakis gust i kregoslup moralny dzieciom. Oby. Zal patrzec jak prace Tolkiena traktuje sie jak szmate.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 02:01 
 
Yup, MMX rzadzi :D Znowu dzisiaj przegrane dobre 6h :D Daaaaaawno sie tak nie bawilem z rpg-iem. Jest pare malutkich minusikow, ale ogolnie jest git, tylko szkoda, ze gierka na chujowym Unity i czasem w otwartym swiecie sie dlawi jak doczytuja sie assety. Mocno irytujace. Ale cala resza piekna. Ja po 20h musialem zrobic od nowe party, bo gra w pewnym momencie mowi nam stop, rzuca lepszych przeciwnikow i sprawdza czy nasze party bylo rozwijane dobrze czy zle :P Jak sie zaniedba niektore statsy to moze byc cienko, ale nie powiem wam ktore, sami sie rozeznacie :P

A tego gejpleyu z z Lotra to szkoda komentowac, hahahaha. Ja pierdole, typowy cash grab: wzieli kurwa dwie znane marki i zrobili copy paste i sie ludzie jaraja. Juz sobie polerujcie ten przycisk na padach uzywany do kontrataku, bo widze system walki identyko jak w Assassinach i wszystko oparte jest na kontrach, rofl. Zenada do potegi n.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 02:14 
 
A na końcu zabijemy Saurona! (który dzieki Jacksonowi już na zawsze pozostanie płonącym oczodołem przyczepionym do szczytu Barad Dur)
Cytuj:
Az milo sie czyta Christophera... o sprzedazy praw do Simarillionu powiedzial chyba 'po moim trupie', czy cos takiego.

Ta. Są i tacy, którzy z tego powodu życzą mu jak najrychlejszego kopnięcia w kalendarz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 09:42 
 
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

Następny Assassin's Creed będzie dział się w Śródziemiu.


Ze wszystkich gier musieli gameplay skopiować z tego gówna. No ale setting i tak zrobi swoje, trzeba będzie kupić.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 10:05 
 
zaboleq napisał(a):
iniside napisał(a):
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

Następny Assassin's Creed będzie dział się w Śródziemiu.

Wyjebane w kosmos. Czekam.



Kocham Śródziemie - łykam jak pelikan.

Nie lubie Srodziemia (delikatnie mowiac uwazam, ze jest to slaby setting ;p), ale podobaja mi sie enviro z tego filmu. Bedzie przynajmniej (mam nadzieje) co zwiedzac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 11:39 
 
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

Następny Assassin's Creed będzie dział się w Śródziemiu.


Znudzilo mnie samo ogladanie trailera. Trzymam sie od takich gier z daleka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 11:57 
 
A grasz w coś w ogóle, poza jazdą na czokobo z tczewiakiem? Jesteś w grupie tych userów forum, których nie kojarzę, żeby wypowiadali się o grach. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 12:18 
 
mnie sie podoba , day1steal h3h3h3


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 12:48 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A grasz w coś w ogóle, poza jazdą na czokobo z tczewiakiem? Jesteś w grupie tych userów forum, których nie kojarzę, żeby wypowiadali się o grach. hehe


W przeciwienstwie do wiekszosci userow tego forum gram w gry dla ktorych zostalo stworzone to forum - mmorpg. Czasem popykam w jakis singleplayer, glownie w to co dostaje z PS plusa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 13:17 
 
ja tam mrynara z kilku mmorpg pamietam. Za to skad sie wzial Torblednam to nie wiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 13:22 
 
mrynar napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A grasz w coś w ogóle, poza jazdą na czokobo z tczewiakiem? Jesteś w grupie tych userów forum, których nie kojarzę, żeby wypowiadali się o grach. hehe


W przeciwienstwie do wiekszosci userow tego forum gram w gry dla ktorych zostalo stworzone to forum - mmorpg. Czasem popykam w jakis singleplayer, glownie w to co dostaje z PS plusa.


Granie w obecne mmorpg to jednak rodzaj tortury, myślę że należy ci się medal za podtrzymywanie tradycji forum.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 14:17 
 
MMX - ja pierdole, nie mialem tyle frajdy z dungeon crawlerem od czasu Wizardry VIII. A Imho Wiz8 to jeden z najlepszych rpgow wszech czasow tak wiec nie musze mowic nic wiecej :D To sie musi sprzedac na tyle dobrze zeby zrobili MMXI!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 14:19 
 
no na razie podobno bez rewelacji, ale jakiejs duzej wtopy tez nie zaliczyli ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 14:24 
 
@ragna:

Agreed... mam nadzieje ze sie sprzeda i wyjdzie pare gierek nasladowcow. Gra jest nadspodziewanie dobra. Zeby nie rzec zajebista.

Wczoraj peklo kilka h, 3 rozna konfiguracje party a dzis chyba kupuje org i zaczynam od nowa i Banner Sagi/Blackguardy ida w odstawke.
Nostalgia w chuj i to taka nie na sile. Jesli classic rpgi z tego roku beda trzymac taki poziom to szykuje sie najlepszy rok dla gatunku od daaawnaaaa... do tego Witcher 3 z AAA.

PS. Po zmianie rozdzialki w pliku ini (czy tam cfg) problemy z czytelnoscia i czcionka zniknely. Do tego gra jakby wypiekniala. Chwilami jest nawet bardzo ladna. Przynajmniej mnie sie podoba.

Ubi na propsie! Mowie to ja.. hejter wydawcow AAA wiec to wiele znaczy. ; )

PS. Jakim party grasz/gracie?

PS2. Szkoda ze recenzje sa dosc srednie, no ale to recenzje... przeczytalem pare i wiekszosc to pierdolenie ze 'bad design' bo po staremu. Zabawne jest np 7/10 dla MMXL i ten sam portal ma wyzsza note przy mocno srednim i duzo gorszym Grimrocku.
Ja jestem bardzo zadowolony poki co. Gra miala byc testem i mam nadzieje ze wypali to wtedy zrobia wiecej i lepiej. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sty 2014, 14:32 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.