mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2014, 21:53 
Cytuj  
eh, a od niedzieli teso :)

Karol co polecasz do dual wield? 2 macki sie sprawdza? (podobaja mi sie) czy 2x axe?

btw. kupujesz ps4?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 00:05 
Cytuj  
Macki też mogą być - będą 2x bardziej dewastujące niż 1 :)
Sprawdź sobie tylko move sety czy ci pasują.
Średnio się za to sprawdza np. macka+axe bo wtedy strong atak (L2) nie będzie jednoczesny tylko 1 po drugim. Z małym ale jednak delayem.

Ja używam broadswordów - najszybsze są i całkiem przyzwoity zasięg.
Mam tez 2x axe na gości z dużym poise (broady mają tylko 20 każdy).

A PS4 już mam bo uwierzyłem w styczniu, że Deep Down wyjdzie w lutym :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 00:38 
Cytuj  
no macki calkiem nice sa, wlasnie testuje. ale faktycznie troche wolne.
edit: za malo staminy mam zeby je w pelni wykorzystac ;/


hehe, no to poczekam az pograsz w deep down i dasz znac czy warto ps4 kupowac :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 04:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no macki calkiem nice sa, wlasnie testuje. ale faktycznie troche wolne.
edit: za malo staminy mam zeby je w pelni wykorzystac ;/


wolne i chyba mniejszy zasięg niż broadswordy
ale staminy to jedzą tylko samo albo podobnie

powinieneś móc wykonać 3 ataki z jednej staminy a to równowartość 6 normalnych ataków (a pewnie ci się stamina kończy po 5 jak masz tylko 1hand+tarcze).
jak przeciwnik jest mocniejszy to robi się 2 ataki lekkie (i tu już stagerowanie praktycznie zapewnione) i z końcówki staminy mocny atak
niewiele jest mobków, które po tym jeszcze stoją :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 08:40 
Cytuj  
a, to jeszcze jakis dobry armorek polec Karol.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 13:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a, to jeszcze jakis dobry armorek polec Karol.


Ja mam generalnie pod walkę z bossami i PvP inny set niż na zwykłą eksplorację.
I system mam generalnie taki, że głowa, ręce i nogi => biorę części dające dobre bonusy "specjalne" a chestem "dobijam" do określonej wagi (z mojego doświadczenia warto się trzymać milestonesów w wadze: <50%, <55% lub <70%)

PvM:
Głowa: jester hat lub travelers hat (+item discovery oba, inny zestaw resistów)
Ręce: +pyro dmg, +casting speed albo + souls
Nogi: butterfly (lepszy jump i można skakać bez biegania wcześniej - praktycznie "z miejsca"), +casting speed lub +souls
Tors: +item discovery, +souls, +casting speed

PvP/boss:
Głowa: hexer (+1int, +1do ilości każdego czaru) lub +1 int/fai+casting speed z innego hata.
Ręce: +casting speed lub +pyro (jeśli używam pyro spells)
Nogi: +casting speed
Tors: coś ciężkiego z dobrym fizycznym def co "dopełnia" mi wagę albo (jeśli chce być super light) to jester chest - zapobiega zwiększonym obrażeniom od riposty/krytyków (ale nie od backstabu)

Czasami też używam całego seta +item load jeśli chce wagę utrzymać wagę <25% (nie inwestowałem w ten skill praktycznie więc cieżko mi to zrobić bez tego).
Nie starał bym się specjalnie brać setów dających poise na PvP albo boss'a, bo tutaj albo mamy tego tonę (tzn >100) albo w ogóle nie działa. Bardziej się skupiam na resistach.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 16:12 
Cytuj  
ok, wielkie dzieki, tego mi brakowalo.
wczoraj mnie zamiotl na 2 strzaly koles z avelyna ;/
na razie biegam w leather armor i mam 53%, ale nic sensownego nie znalazlem.
rozumiem, ze te specjalne bonusy sa juz 'wbudowane' w armor?

dopiero co skonczylem no-man's warf (jak na razie najbardziej wkurzajaca mnie lokacja :) ).
pewnie lepsze armorki dopiero przede mna.
broadsword faktycznie bardzo fajnie pizga - ale znowu na boss'a lepsza macka.
dorwalem fireballa i niestety robi zenujaco niski dmg na start.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 21:02 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/comm ... _announced

nice! jednak bedzie przywracanie do human form po zabiciu bossa u kogos.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2014, 02:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ok, wielkie dzieki, tego mi brakowalo.
wczoraj mnie zamiotl na 2 strzaly koles z avelyna ;/
na razie biegam w leather armor i mam 53%, ale nic sensownego nie znalazlem.
rozumiem, ze te specjalne bonusy sa juz 'wbudowane' w armor?

dopiero co skonczylem no-man's warf (jak na razie najbardziej wkurzajaca mnie lokacja :) ).
pewnie lepsze armorki dopiero przede mna.
broadsword faktycznie bardzo fajnie pizga - ale znowu na boss'a lepsza macka.
dorwalem fireballa i niestety robi zenujaco niski dmg na start.


Też używam avelyna zamiennie z tarczą - nadzwyczaj skuteczny w PvP do dobicia albo przerwania castu/leczenia a i w PvM może być niezły (z dobrymi boltami)
Dopadłem też mackę, która oprócz tego że ma całkiem przyzwoity dmg, to jeszcze można rzucać z niej miracle i hexy.
Niby o połowę słabiej walą niż ze "specjalizowanych" chimes ale atut zaskoczenia jest naprawdę spory. Tylko niestety lagi psują taką zabawę - sporo walk tak przycina, że wygrana którejś strony to czysty rzut monetą - trafiasz gościa tam gdzie go niby nie ma albo wsadzasz mu czar w dupę a on jednak jest gdzie indziej.

A co do pyro to właściwie liczy się tylko Flame Swathe (do wyfarmowania na bellkeeperach - 2 mi tam wypadły zanim przestały się spawnować - polecam farmować z item discovery setem) i może czasami:
- Firestorm (do kupienia po zrobieniu Undead Purg.)
- Chaos Storm (Iron keep)
Używałem jeszcze czasami:
Poison Mista i Lingering Flame ale to "mocno sytuacyjne" czary.
Natomiast jak położysz swoje rączki na Flame Swathe to będziesz chciał 10 takich nosić ze sobą :)

A jeśli chodzi o armory to one mają to w opisach zazwyczaj.
Trafiłem też kilka, które nie miały nic w opisie ale np. podnosiły INT/FAI co było widać w statsach.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2014, 07:56 
Cytuj  
Rozumiem, że pure warriora też da się spokojnie zrobić tak jak w DS? Czy tutaj to po prostu nieopłacalne?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2014, 14:02 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Rozumiem, że pure warriora też da się spokojnie zrobić tak jak w DS? Czy tutaj to po prostu nieopłacalne?


Jak najbardziej.
Te "ultra big" bronie do szybkich nie należą ale jak Cię złapią w swinga (a nie jest to trudne) to przewracają (a parę razy byłem one shootnięty przez coś takiego).

Tyle, że taki warrior musi tez w miarę zainwestować w łuki/kusze, żeby mieć choć namiastkę ranged pod PvM - ułatwia życie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2014, 16:31 
Cytuj  
kilka pytan odnosnie kolejnosci eksploracji:
ponawiam pytanie gdzie isc po zapaleniu pierwszego glownego ogniska (tzn. drugiego)
Z Majuli sa 3 drogi - jedna skonczylem (btw. jest cos za gargulcami na dachu w miejscu gdzie mozna dolaczyc do covenantu straznikow dzwona (bell guardian czy cos w tym stylu). Dotarcie do bossa to prawie mission impossible bo co chwila wrzuca PvP.
Poszedlem druga droga z Majuli - odczarowalem rzezbe blokujaca przycisk otwierajacy wrota, dotarlem do 3-go ogniska i napotkalem moby ktorym moj great heavy bolt prawie nic nie robi, podobnie zreszta jak moj mieczyk.. do tego zycie mozna stracic zarazajac sie od beczki jakims gownem. Poddalem ta droge.
Nazbieralem na pierscionek i wskoczylem do studni w Majula, jestem po pierwszym bossie (jakies pierdylion ratow), teraz szlajam sie po jakichs rusztowaniach co chwila mnie cos wali z poisona. To jedyna droga?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 14:48 
Cytuj  
Taki małe info ze steama:

Cytuj:
Dark Souls 2 screenshots with higher quality graphics removed from Steam Store page


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 14:49 
Cytuj  
rofl, co to ma być :D
Teraz czas na Ubisoft, hehehe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 14:50 
Cytuj  
No ja na pewno nie kupie jesli gierka nie bedzie wygladac tak jak to co pokazywali na gameplayach i będzie kopią wersji z PS3. Przynajmniej spokoj bede mial bo multi nie bedzie:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 15:48 
Cytuj  
Ja poczekam na oficjalny footage z wersji na PC. Jeżeli nie będzie, to ściągnę pirata i zobaczę jak gra wygląda przed ewentualnym kupnem.

Jeżeli grafa będzie na tym poziomie: https://www.youtube.com/watch?v=hVqUmE3sUZ8 (wow rewelacyjny artstyle, pieczołowicie skonstruowana lokacja, "gorgeous view", wow) z tym, że ze zwiększoną rozdziałką i większym framerate to poczekam z kupnem (i graniem) na obniżkę ceny. Wykastrowany produkt to wykastrowany produkt i nie zapłacę za niego pełnej ceny (jeżeli w ogóle).

Najlepsze jest to, że sami są sobie winni. Napompowali hype przed premierą, rozpławiając się nad poprawą grafiki i wspaniałą mechaniką pochodni opartą o rewelacyjny lighting engine, oh ah i co to kurwa nie jeszcze. A wystarczyło stulić ryje, robić swoje i wypuścić grę - brzydszą, ale taką jaką zapowiadali. Nie byłoby problemu, trochę by się ludzie pośmieli ze słabszej grafy ale na tym by się skończyło.

Wszelka krytyka, obśmiewanie i pretensje będą w pełni zasłużone, jeżeli wszystko to okaże się prawdą (kastracja wersji PC bez żadnego powodu, wprowadzanie w błąd konsumenta). Cieszy mnie, że garstka lachociągów FROM Software nie zdołała tego zagłuszyć.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 15:59 
Cytuj  
o jak wy pierdolicie we 2, to juz sie czytac nie chce.
ograniczmy sie moze do dyskusji o grze, a swoje placze, problemy i zale, wylewajcie we flames.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 16:00 
Cytuj  
Ale to jest dyskusja o grze, a jeżeli ci się taka dyskusja nie podoba to łaskawie nie czytaj, nikt cię nie zmusza. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 16:03 
Cytuj  
nie, wy co pare postow pieprzycie o tym czy wersja na pc bedzie ladna, czy nie.
to nie jest dyskusja. jak wyjdzie na pc to napiszecie ladnie recenzje i bedzie wiadomo.
oczywiscie recenzja na podstawie wersji pirackiej nie bedzie sie liczyc, wiec bedzie swiety spokoj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 17:18 
Cytuj  
Skoro podjąłeś decyzję o zakupie gry na podstawie wersji pirackiej to pozwól i nam. ;>
Wiadomo, że pirat nie ma multi także jak ktoś będzie chciał się na poważnie w to bawić to zainwestuje w legala.


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 31 mar 2014, 17:18 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.