mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 10:00 
 
no jak zaczalem napierdalac mejdż-hawke z szybkoscia blyskawicy po buffach to smiechlem

do tego poziom trudnosci w stylu - spawnujmy fale mobow z dupy , do tego niektore moby backstabowaly instant

no fun


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 10:16 
 
Mirtul napisał(a):
Bez przesady z hejterstwem. DA:O bylo zajebiste, Awakening oraz ME1, ME2 tez. ME3 tez bylo bardzo dobre, ale odczulo zaledwie 2 lata pracy. No DA2 bylo zjebane w chuj, ale co sie dziwic jak je robili tylko 1.5 roku.

Bez przesady z nazywaniem opinii hejterstwem. Nikt tu troll-krucjaty na Bioware nie prowadzi. Po prostu Bioware trochę z czasem i rozwojem rynku zmieniło jak robi gry, a i ja trochę mam inne wymagania czego łącznym efektem jest taka, a nie inna ocena ich ostatnich tworów.

DA:O miało potencjał być grą świetną, a w każdym razie conajmniej bardzo dobrą. Niestety zatrzymali się w pół kroku i według mnie była średnia. Powody: dość słabo-średniawy świat i główne story, zbyt sztampowe postacie, system rozwoju postaci i walka jednak znacznie gorsza niż w BG, no i znaczne przeładowanie gry walką. Grało mi się z początku bardzo fajnie, ale im dalej w las tym bardziej pewne rzeczy denerwowały, a przeładowanie nużacą walką spowodowało ostatecznie uninstall bez ukończenie gry.
Tak jak mówiłem średniak, co boli bo widać było potencjał na dużo więcej.

edit: tl;dr - DA:O miało szansę być świetne, ale tak jak Tomugeen napisał DA:O od mniej więcej połowy robił się strasznie nudny niestety+ było naprawdę dużo irytujących lub słabych rzeczy. Tak nudny, że nie dałem rady dalej tego ciągnąć.

Cytuj:
DA:I natomiast robia juz 3ci rok z rzedu, plus na pewno zarzad BioWare nie jest az tak kretynski, zeby nie wziac pod uwage calej tej krytyki zwiazanej z DA2.

Się okaże jakie wnioski wyciągneli z tej krytyki, niekoniecznie zmiany mogą pójść z takim kierunku jak np. ja bym chciał. Zresztą

Cytuj:
Ja tam sie jaram, na rynku cRPG jest mega posucha, nie bylo nic ciekawego od ME.

W moim odczuciu posucha jest jeszcze dłużej, jednak narazie nie mam podstaw żeby się jarać. Nie jestem targetem Bioware już raczej, ale mam nadzieję, że wyjdzie im coś na tyle przyzwoitego żeby się dało chwilę pograć. Żeby choćby wyszedł z tego porządny średniak tak jak DA:O, mimo tego, że już widać, że to inny typ gry będzie. (TPP, pojedyczny bohater, action combat, itp) to by było ok.


@Sobtainer

DA2 u mnie poleciał z dysku po kilku godzinach. Po prostu nie byłem w stanie w to grać, a dałem temu kilka godzin tylko i wyłącznie dlatego, że miałem ciśnienie na crpg wtedy, no i DA:O było w miarę ok. Naprawdę podziwiam, że ktoś to ukończył, a to, że komuś się ta gra może bardzo podobać to już nawet nie jestem w stanie za bardzo pojąć. Powaga, nie troluje. Dla mnie DA2 było dosłownie odstręczająco słabe.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, 10:40 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 10:28 
 
Note to self: nie sluchac Sobtainera w kwestii gier RPG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 13:08 
 
Ragnarok (wklej jakieś tytuły skoro piszesz do samego siebie żeby mnie nie słuchać, chętnie w coś zagram o czym nie wiedziałem).

Tylko że mam racje w tej kwestii :) i zgadzam się z większością. DA:O był zajebisty i wszyscy się w to zagrywaliśmy. Jak wyszła dwójka to się za głowę złapaliśmy bo zrobili konsolowy sracz.
Niestety nie było w co grać i poniekąd byliśmy zmuszeni do DA2. Nadmieniam że również nie przeszedłem :-). Aktualnie oprócz Pillars of Eternity nie ma nic ma co czekam. No Wiesiek 3 i DA3 ale to nie prędko.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 13:30 
 
Dragon Age pierwsze było średniawe. Zgodzę się z wcześniejszymi opiniami - największa bolączka to za dużo walk i słabe lokacje. Pamiętam jako do pierwszej lokacji udałem się do wieży magów(or smth like that) - parę godzin łażenia po identycznych lokacjach fun fun fun :D A w kopalni krasnoludów męczyłem się niemiłosiernie ciągle tylko walka i walka z tymi samymi potworkami. A najgorsze to to, że wcale ta walka nie była pociągająca(chociaż ja ogólnie w wielu rpgach za bardzo nie lubię walczyć). Ale sama gra zła nie była, taka w porządku, powiedzmy 6/10
ME3 za to dużo gorszy, mógłbym ogólnie zacytować Razotha. To co mnie osobiście wkurwiło to schemat: 3 fale wrogów i na koniec mech. A nawet kurwa za barierki wyjść nie możesz bo ci się wróg zrespi za plecami. Bleh, nawet nie doszedłem do zakończenia. A to dziw, bo ME2 podobało mi się zajebiście a teoretycznie(teoretycznie!) ME2 i ME3 są prawie identyczne


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 13:53 
 
Star Lords zmieniło nazwę na Lords of the Black Sun

http://steamcommunity.com/app/246940/screenshots/

I trochę z innej beczki: jest jakaś podobna gra do http://www.youtube.com/watch?v=TVbEj_fpPdY

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 15:02 
 
Hmmm, Emperor of the fading suns ile ja to nad tą grą spędziłem czasu. W tamtym roku do niej wróciłem i nadal miałem fun.
Tyle, że zaaplikowanie jakiegoś moda i najlepiej własne modyfikacje są niezbędne ponieważ inaczej gra się tylko podstawowymi jednostkami.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 15:59 
 
A ja sobie przed chwilką rozegrałem partyjkę coopa w Talisman Digital Edition :) Grało się bardzo przyjemnie, taki oldschool.

Jedyne co mnie mocno wkurwiało to jak AI miał ruch to nie bardzo jest możliwość pausowania w celu spokojnego poczytania co robi dana karta :(


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 16:31 
 
sula napisał(a):
DA:O miało potencjał być grą świetną, a w każdym razie conajmniej bardzo dobrą. Niestety zatrzymali się w pół kroku i według mnie była średnia. Powody: dość słabo-średniawy świat i główne story, zbyt sztampowe postacie, system rozwoju postaci i walka jednak znacznie gorsza niż w BG, no i znaczne przeładowanie gry walką.


This. To juz lepiej zagraj jakies mniej znanego cRPG pokroju GoT RPG czy Mars War Logs. Przynajmniej maja ciekawe postacie/fabule. Ew. siegnac po Drakensangi lub NWN2 z dodatkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 16:35 
 
Pozwolę sobie przypomnieć o Divinity: Original Sin, której premiera jest coraz bliżej. Nawet, jeżeli kampania zaserwowana przez twórców nam nie podejdzie, to na pewno znajdzie się odpowiednia liczba graczy, którzy zabiorą się do roboty i zaserwują masę nowego contentu. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 16:47 
 
Fakt, temat godny zainteresowania z tymi Divinity. a premiera za 2 miechy.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 17:06 
 
Sobtainer napisał(a):
Fakt, temat godny zainteresowania z tymi Divinity. a premiera za 2 miechy.


Oj tych premier tej gry to ja już chyba 3 przeżyłem i zawsze było "premiera za 2 miechy" :(


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 10:10 
 
nie wiecie co sie dzieje z dead island epidemic? serwery leza bete wylaczyli?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 13:52 
 
do 3 GMT jest maintenance


_________________
Turbot

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 20:36 
 
Możliwe, że ta gra będzie lepsza od AoW III i Warlocka 2
http://store.steampowered.com/app/289130/

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 21:32 
 
Przesedlem south park i jest kozak ale krociutko.Polecicie jakies rpg z obsluga pada d xboxa 360 ,nie musi byc nowa.Any ideas?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 22:32 
 
Dark Souls, Dark Souls II ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 22:35 
 
Demons Souls - dark soulsy są dla pedałów.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 22:45 
 
Oyci3C napisał(a):
Demons Souls - dark soulsy są dla pedałów.


Przecież te gry to prawie to samo.

roball napisał(a):
dragon age, witcher 2


Dragon Age nie ma obsługi pada.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 06:13 
 
Spyke napisał(a):
Przesedlem south park i jest kozak ale krociutko.Polecicie jakies rpg z obsluga pada d xboxa 360 ,nie musi byc nowa.Any ideas?


Mars: War Logs obsluguje pada

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.