mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 09:21 
Cytuj  
mnie właśnie boli ten 60 fps lock :har:

gdzie dostanę DS II za te 100zł? skoczyły dzisiaj ceny do 120zł, wtf


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 09:35 
Cytuj  
nie ma to jak "drobny" bug podczas rozmowy z npc, musialem restartowac gre.
Obrazek


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 09:39 
Cytuj  
Grafika stateczna, surowa, z klimatem, najważniejsze że jest 60 fpsów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 10:02 
Cytuj  
no i zamiast kupowac i wspierac to kradna i oceniaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 10:02 
Cytuj  
A to się teraz wsparcie nazywa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 10:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i zamiast kupowac i wspierac to kradna i oceniaja.


No zainspirowałeś mnie po prostu, doszedłem do wniosku, że trzeba uczyć się od starszych!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 10:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i zamiast kupowac i wspierac to kradna i oceniaja.


ja tam jestem hetero


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 10:38 
Cytuj  
Ktoś dostał koszulkę z gram pl? Ja miałem dostać oczywiście nic niema.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 11:36 
Cytuj  
czy tylko mnie jebie ta grafika czy może jeszcze ktoś się dobrze bawi ? walą nas w chuja bo nie mają konkurencji, pare dni temu zainstalowałem Resident Evil 4 hd i grafa nie wiele gorsza niż w DS 2 ale co robić nie ma drugiej takiej gry
mam wrażenie że co poniektórzy nie lubią tej serii, szukają w niej tego co najmniej ważne

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 11:42 
Cytuj  
Nie, jest coś takiego jak wyobraźnia. Każdy ją inaczej odbiera. Jeżeli ktoś lubi sobie dodawać wizualizację do gry wyglądającej jak kupa sprzed 10 lat to spoko, ja wolę tego nie robić i mieć na monitorze po prostu fotorealistyczną grafikę, przepełnioną zajebistymi krajobrazami, pięknymi modelami postaci, wspaniałą animacją i realistyczną walką.

RPG musi tętnić życiem, musi mieć to "coś" co nie pozwoli Ci zasnąć później, bo jesteś tak zanurzony w tym świecie że nie możesz zmrużyć oka stojąc pomiędzy drzewami w mrocznym lesie. Ja tego wymagam dzisiaj od gier RPG, jeżeli tego nie ma to po prostu wyłączam grę bo nie ma sensu tracić czas na rozmyślanie i dodawanie do wyobraźni 90% rzeczy.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 11:50 
Cytuj  
nie wiem, ja sobie niczego nie dodaje ani nie wizualizuje tylko gram, tak samo jak potrafie sie cieszyć falloutem starym czy system shockiem, choć też bym chciał żeby gra wyglądała jak na trailerach sprzed roku

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 11:53 
Cytuj  
Spoko rozum, zrozum również mnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:07 
Cytuj  
Ale w ds nie chodzi już tylko o grafikę, gdzie dyskusja na temat pokracznej animacji, tragicznego combatu ? Klimat klimatem, ja nie gram w zasadzie nie dla tego, że mi jakoś bardzo przeszkadzają te rzeczy, które zostały wymienione ale ogólnie nie rozumiem fenomenu tej gry, może też nie jara mnie zdychanie 30 razy, bo źle kliknąłem ale jeszcze nie do końca rozkminiłem dziesiąty specjalny atak bossa. To wszystko pewnie wynika z ogólnego fakty, że gardzę konsolami i może o to tak na prawdę chodzi. :P


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:18 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
To wszystko pewnie wynika z ogólnego fakty, że gardzę konsolami i może o to tak na prawdę chodzi. :P


Bardziej pewnie chodzi o to, że jesteś chujowym graczem i gry, które wymagają na prawdę minimum pomyślunku (w przypadku Dark Souls 1 to minimum polega na dwóch czynnościach : 1 - wziąć tarczę do ręki, 2 - używać tarczy do obrony) i pamięci powodują u ciebie zdychanie 30 razy na poszczególnych bossach. Na prawdę nie mam pojęcia skąd wziął się ten pogląd, że DS jest trudne. To tylko świadczy o tym, jak bardzo gracze "zdebilnieli" w miarę upływu czasu.

Nie martw się tho, większość gier wciąż jest dla ciebie.

Sobtainer napisał(a):
Jeżeli ktoś lubi sobie dodawać wizualizację do gry wyglądającej jak kupa sprzed 10 lat to spoko, ja wolę tego nie robić i mieć na monitorze po prostu fotorealistyczną grafikę, przepełnioną zajebistymi krajobrazami, pięknymi modelami postaci, wspaniałą animacją i realistyczną walką.


Czyli wg ciebie zmodowane Dark Souls 1 jest grą idealną. Gra jest przepiękna, ma cudowny artstyle, świeżą i płynną animację a walka jest chyba najbardziej realistyczna ze wszystkich istniejących fantasy cRPG (plus ma rewelacyjny feeling który pozwala czuć każdą broń i każdy użyty czar).

http://deadendthrills.com/gallery/?gid=100#/


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:28 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie, jest coś takiego jak wyobraźnia. Każdy ją inaczej odbiera. Jeżeli ktoś lubi sobie dodawać wizualizację do gry wyglądającej jak kupa sprzed 10 lat to spoko, ja wolę tego nie robić i mieć na monitorze po prostu fotorealistyczną grafikę, przepełnioną zajebistymi krajobrazami, pięknymi modelami postaci, wspaniałą animacją i realistyczną walką.

W takim razie będziesz miał jedno rpg na 3-5 lat, bo takim graficznym majstersztykiem to tylko chyba Wiesiek 3 i ten czeski medieveal rpg będą z zapowiedzianych gier.



Cytuj:
RPG musi tętnić życiem, musi mieć to "coś" co nie pozwoli Ci zasnąć później, bo jesteś tak zanurzony w tym świecie że nie możesz zmrużyć oka stojąc pomiędzy drzewami w mrocznym lesie. Ja tego wymagam dzisiaj od gier RPG, jeżeli tego nie ma to po prostu wyłączam grę bo nie ma sensu tracić czas na rozmyślanie i dodawanie do wyobraźni 90% rzeczy.

Też tego wymagam, tylko całe szczęście potrafię to uzyskać bez top grafiki. Inna sprawa, że mam bardzo wysokie wymagania dotyczące innych rzeczy w rpg-ach i wobec tego gry pokroju np. DA 2 od razu się nie kwalifikowało - choćby tam była grafika jakości Crysis 3.

Ofc zajebistą grafikę do tego też bym chciał (nad modzeniem grafiki do Skyrima czasu trochę spędziłem), ale sama super grafika nie zapewnia takiego 'zanurzenia' w świecie gry, ani sama super grafika nie ratuje jeżeli inne elementy są słabe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:39 
Cytuj  
sula napisał(a):
W takim razie będziesz miał jedno rpg na 3-5 lat, bo takim graficznym majstersztykiem to tylko chyba Wiesiek 3 i ten czeski medieveal rpg będą z zapowiedzianych gier


Wystarczy, poczekam :)

Razoth napisał(a):
Czyli wg ciebie zmodowane Dark Souls 1 jest grą idealną. Gra jest przepiękna, ma cudowny artstyle, świeżą i płynną animację a walka jest chyba najbardziej realistyczna ze wszystkich istniejących fantasy cRPG (plus ma rewelacyjny feeling który pozwala czuć każdą broń i każdy użyty czar).

http://deadendthrills.com/gallery/?gid=100#/


Nie uważam tych screenów za przepiękną grafikę, raczej mroczny pasztet na którym nic nie widać. Kompletnie ten styl grafiki mi nie odpowiada, mydli oczy swoimi płaskimi texturami. Oglądałem gameplaye, wiem co to za gra bo ją kupiłem i spędziłem w niej aż 20 minut (kasa poszła w błoto). Nie przemówił do mnie żaden plus tej gry, tak samo nie przemówił i nie przemówi do mnie żaden z drugiej części.

Przemawiają do mnie bardziej takie rzeczy ---> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23046

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:41 
Cytuj  
poki co gra sie fajnie ciezko nie jest ale kurwa ten interfejs mnie dobija, ustawic cos albo zrozumiec to masakra jak same a b y . no i mam problem jak skakac?:) niby jest F albo shift z clikiem kolka myszki ale oba nie dzialaja zmienilem ciagle nie dziala halp :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:47 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Atherius napisał(a):
To wszystko pewnie wynika z ogólnego fakty, że gardzę konsolami i może o to tak na prawdę chodzi. :P


Bardziej pewnie chodzi o to, że jesteś chujowym graczem i gry, które wymagają na prawdę minimum pomyślunku (w przypadku Dark Souls 1 to minimum polega na dwóch czynnościach : 1 - wziąć tarczę do ręki, 2 - używać tarczy do obrony) i pamięci powodują u ciebie zdychanie 30 razy na poszczególnych bossach. Na prawdę nie mam pojęcia skąd wziął się ten pogląd, że DS jest trudne. To tylko świadczy o tym, jak bardzo gracze "zdebilnieli" w miarę upływu czasu.

Nie martw się tho, większość gier wciąż jest dla ciebie.



Zajebisty pomyślunek, odskakiwania jak małpka grając przy okazji z auto aimem jak na konsolowca przystało. That stopień trudności !
DS nie jest może o tyle trudne tylko nieraz trzeba powtarzać x razy ten sam etap, żeby w końcu go przejść (bo znowu nie odskoczyłem w lewo tylko w prawo), mnie w sumie nigdy takie zręcznościówki nie jarały - tak ds jest zręcznościówką, bo rpg to jest tyle co w d3.
A teraz wracaj z zabolem krasc dalej kable za 50zl i gry za 100zl pr0 graczyku.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:56 
Cytuj  
Chciałbym nadmienić, że jesteśmy skazani na spłycenie gier do poziomu retardów, leżących na kanapie i udawających, że grają w pro rpga i mają jeszcze do tego pro skilla.

Nie chcę mi się juz dyskutować w tym temacie, także życzę wszystkim pozytywnych myśli i wspaniałych chwil spędzonych w Dark Souls 2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 13:14 
Cytuj  
I koniecznie grać w to na padzie a nie jak cipeczki na klawie+myszy, które ułatwiają sobie zadanie, bo przecież ds poziom trudności zawdzięcza też skopanemu sterowaniu i fixując to podchodzicie już pod cheaterstwo !
Dobra dosyć żartów, miłej gry. I razorth kup oryginał.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.