mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2014, 20:40 
Cytuj  
:D

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 01:52 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Czym sie ludzie kieruja przy wyborze frakcji?


Czy to nie oczywiste ? Horda , Imperium etc. Ludzie chcą grac w drużynie złych ( Bycie złym jest teraz na topie :roll: )
W Wildstar frakcje nie są takie oczywiste . Mordesh i Aurin mają bardzo ciekawe lore , ci drudzy mimo słodkiego wyglądu są dość żądni zemsty :p Zaś co do Dominium . Pokazana jest ciekawie historia poprzedniego imperatora Vorios the False przez którego wojny Dominion prawie upadło .Imperatora Myrcalus'a cele są nieco inne :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 03:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
gra ktoś w to jeszcze ?

oczekujemy na pierwszego ktory zrobi emo quita:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 06:20 
Cytuj  
Zaznaczę, że grałem w betę i teraz dwa dni na kluczyku od Ragny.

Na razie staram się przekonać do tej gry, niby 10lvl ale coś jest takiego co mi w tym tytule przeszkadza... pożyjemy zobaczymy.

To co mnie mocno wkurwia to grając z kimś w party nasz kolega ma kolor imienia nad głową ciemno-niebieski co zlewa się z tłem i jest totalnie niewidoczne co skutkuje tym, że ciągle się gubimy. Potem mapa, te ikony które na niej są często zasłaniają kluczowe info, albo nie można kliknąć na danym numerku żeby zobaczyć co się tam dziełe. Brak sensownego tutka przeszkadza, info o tym jaki skill do czego jest i czym różni się support damage od zwykłego (powiedzmy, ze chcę być casualem i nie szperać w sieci nt.), trackowanie questów zwykłych i tych które nakładają się z exploracji, tragiczne. Pierdyliard tego.

Zobaczymy, może teraz mówi wiele lat gry w WoW a to o czym wspomniałem to kwestia paru fixów i zmiany przyzwyczajenia.

edit:

jak się kurew zmienia kostium?! Aha i dlaczego mam claimach możliwość odebrania hover board na 25? To chyba jest z deluxa?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 08:27 
Cytuj  
Hoverboard jest za bete, kostiumy sie zmienia u stylisty w Thyad (prawy górny róg miasta - tutaj masz tutka https://www.youtube.com/watch?v=9z7HgM0F4oU jakbys sobie nie poradził)


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 08:58 
Cytuj  
A widzisz, Sheep starał się mi wmówić, że to za deluxe edition (a ja nie kupiłem jeszcze, ciągle się zastanawiam).

Jak Ci się Turbocie gra?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 10:08 
Cytuj  
Ja mam deluxe edition, moze dlatego masz hoverboarda :) Niech sprawdzi ktos ma guest passa z normalnej edycji :P

A co do twoich zarzutow to sie zgodze. Mini mapa jest slaba; ja do trackowania questow uzywam glownie tej strzalki, ktora prowadzi nas do danego questa - imho najwygodniejsza opcja. Wkurwia tez ze jak mam skrot do world mapy to juz tym saym skrotem nie moge tej mapy zakmnac - debilizm. Ja tez mam juz 18lvl i dalej nie wiem do czego jest statystyka support :P Generalnie pare elementow UI jest rzeczywiscie do doszlifowania, ale jakos mi tak az tak bardzo na szczescie nie przeszkadzaja :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 10:30 
Cytuj  
@up

SHP ma kluczyk od Ciebie i nie ma hoverboard (chociaż nie do końca wiem czy on jest dobrym przykładem bo to nubiszcze jest :wink: ) - aktywowałem guesta na koncie które było w becie.

Pożyjemy zobaczymy, na razie dupy nie urywa ale gra się fajnie. Po woli kończy mi się trial pand w WoW, będę musiał zdecydować - WS czy WoW. Na razie bym się zdecydował na WoW, ale tak jak pisałem, raczej z przyzwyczajenia i nostalgii (a w Pandach jeszcze mnie nie było, leveluję healera monka). Po za tym, jak by nie patrzeć to WoW jest bardziej dopracowany (tak, tak wiem, WS dopiero miał premierę - nie zmienia to jednak faktu).

Bawiłem się wczoraj trochę w PvP, jest frajda. Trzeba latać jak poyebany, reagować na stuny (odpowiednie przytrzymanie guzików i stun jest krótszy), aktywnie celować w przeciwnika no i co najfajniejsze, wykorzystywać otoczenie bo tutaj jest body collision.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 12:58 
Cytuj  
Shador ja sam zacząłem jakiś temu od nowych mmo oczekiwać rzeczy niemożliwych - żeby były rozbudowane jak WoW. To niestety jest niemożliwe z wielu powodów i ostatecznie to właśnie do WoWa wróciłem i mam nadzieję, że moje 2 postacie będą gotowe na premierę WoD w grudniu;].

Jak jesteś achie whore to wow zapewnia achivów do zdobycia na lata chyba. Do tego stare dungi też się zmieniają i lvling postaci jest naprawdę przyjemny. Nawet do pugów raidowych w wotlk/cata mozna się zapisywać bo stary content nie jest obecnie aż tak trudny jak kiedyś. W pandari ubrać się możesz na kilka sposobów i LFR nie jest aż taki straszny. A jak już się ubierzesz to Siege of Ogrimmar i challenge mody czekają ;).

Flexible raid są świetnym pomysłem. 10 ludu zebrać nie jest aż tak ciężko a jak masz kiilka osób w nadmiarze to je też możesz zabrać.

WoW daje wiele możliwości i to jest jego ogromny plus. Dla mnie dodatkowo (i zapewne dla wielu też) świat/lore też nie jest bez znaczenia bo jednak jest sporo ciekawych postaci a w WoD będzie mozną spotkać Guldana i Nerhzula co dla mnie jako fana uniwersum będzie nie lada gratką.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 13:15 
Cytuj  
Dla nubiszcza Shadora i paru innych nowych (jak ja), parę ułatwień do UI, które stestowałem:
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar ... bijiplates
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar ... groupradar
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar ... ack-master
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar ... objectives
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar/220002-junkit
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar ... spacestash
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar ... -datachron
http://www.curse.com/ws-addons/wildstar/220098-scastbar


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 14:09 
Cytuj  
A Ty się panocku już zdecydowałeś czy grasz w wowiszona czy w wsiszona na żurze?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 14:16 
Cytuj  
Wsiszon :D?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2014, 08:43 
Cytuj  
serio nie ma ciekawszych mmo od wowa ?:D,


Posty: 3
Dołączył(a): 27.04.2013
Offline
PostNapisane: 7 cze 2014, 14:07 
Cytuj  
Gildia Armed and Elegant [frakcja Exiles] poszukuje aktywnych graczy na serwerze EKO PvE. Szukamy graczy którzy chcieliby utworzyć niedużą, zgraną gildię.
Jesteśmy częścią społeczności mmo i fantastyki Steel and Magic.
Jako że nie będę robić reklamy w temacie nieprzeznaczonym do tego, wkleję tylko info
i link do strony z naszym podforum: Strona

Zainteresowani mogą pisać w grze do: Nargila [MG], Burnio, Ekual, Padree, Shanril, Altacet.

Do zobaczenia w grze.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2014, 20:16 
Cytuj  
jak ktoś ma wolny quest pass dla WildStar, to byłbym wdzięczny.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2014, 20:37 
Cytuj  
przygarnę guest passa :)


Posty: 21
Dołączył(a): 25.10.2011
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 06:24 
Cytuj  
7G9NCF6NHG610ENRDEY6

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 00:08 
Cytuj  
Ma ktos jeszcze jakiegos guest passa? Chcialbym zobaczyc czy cos sie w sprawie optymalizacji zmienilo od bety.
Jesli tak to prosze na PM.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 10:20 
Cytuj  
Ja tak tylko z własnego doświadczenia, imo performance został poparwiony - wzrost fps w moim przypadku znaczy.

i5 2500k i gtx660ti


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 11:09 
Cytuj  
Ta, pod tym wzgledem jest spoko. Tylko nie wlaczajcie Vsynca bo czasem gra wrzuca wtedy 30fps i czuc laga. Lepiej uzywac jakiegos framelimitera bo tearingu w grze i tak nie ma.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.