mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 09:53 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Chciałem kiedyś podejść do zombiaków, ale wkurwia mnie brak losowo generowanego świata, przez co dla mnie byłaby to gra na kilka razy:/ Z survivali wolę już Don't Starve, gdzie każdy nowy świat jest losowy. Wiem, że obecna technologia jest za słaba na generację tak olbrzymiego świata w 3D, ponieważ do tego potrzebny by był procesor o olbrzymiej mocy obliczeniowej, no le cóż - może kiedyś, a na dzień dzisiejszych pozostaję przy survivalach 2D z losowo generowanymi światami.


W experymentalnym ruście generowanie proceduralnych map już działa, dodadzą tylko biomy (które graficznie też już chyba na ukończeniu) i budynki i śmiga - niestety to nie jedyna rzecz niedokończona w eksperymentalnej wersji, ale myślę, że za pół roku przy tym tempie prac, będzie można już swobodnie grać. ;p

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 11:31 
Cytuj  
Enslaved - fajna gra. Fajna, niedoceniona gra.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 10:59 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Enslaved - fajna gra. Fajna, niedoceniona gra.

Przeszedlem dwa razy. Polecam.


_________________
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 17:57 
Cytuj  
Z innej beczki:
Za zakup gry w tej Summer Sale są jakieś PD/osiągnięcia? Minimalnie mi brakuje do 8 lvl steam i zbierania kart za głosowanie.
Jakby ktoś miał na wymianę kartę "Dark Alchemist" z Torchlight II to chętnie przytulę - zamknę odznakę i będę mógł się odwdzięczyć jakąś kartą z letniej wyprzedaży.

Wiem, pierdołka dla dzieciaków, te całe odznaki, karty itp. ale może ktoś ma możliwość pomóc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:06 
Cytuj  
Jak tam Planetary Annihilation sie prezentuje atm w porownaniu do Sup Coma?

Grywalne? Jak wydajnosc, bo w sumie za $17 bym kupil, ale nie interesuje mnie inwestycja w wieczne early accessy.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:12 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Wiem, pierdołka dla dzieciaków, te całe odznaki, karty itp. ale może ktoś ma możliwość pomóc.


Popierdołka dla dzieci? Hmm, dzięki tej "popierdółce" kupiłem w Steam Summer Sale 4 gry a za żadną jeszcze nie zapłaciłem...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:15 
Cytuj  
No, biznes życia. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:16 
Cytuj  
krezusom z mmorpg.pl szkoda czasu na takie pierdoly, wiecej w tym czasie zarabiaja ;)

Arturnik napisał(a):
Jak tam Planetary Annihilation sie prezentuje atm w porownaniu do Sup Coma?

a ktos to w koncu kupil?


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 cze 2014, 18:20 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:18 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Jak tam Planetary Annihilation sie prezentuje atm w porownaniu do Sup Coma?

Grywalne? Jak wydajnosc, bo w sumie za $17 bym kupil, ale nie interesuje mnie inwestycja w wieczne early accessy.

To ja się dorzucę z własnym pytaniem:
Dlaczego to się nazywa: Galactic War Update ? To jakaś insza wersja czu co ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
krezusom z mmorpg.pl szkoda czasu na takie pierdoly, wiecej w tym czasie zarabiaja ;)


No no... :wink:

Tylko, że tu nic nie trzeba robić - no dobra, trzeba grać w gry :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:20 
Cytuj  
@High Nic nie mówię, ale sprzedawanie kart po kila centów to jednak zabawa dla młodszych. :)

Z ciekawości sprawdziłem dwie gry, które kupiłem rok temu na wyprzedaży, ciągle w early access są. Jakiś horrorek jest na wyprzedaży ciekawy: Outlast, ale chyba się nic nie strzela tylko jakiś survival jak Amnesia.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:21 
Cytuj  
to akurat jest napisane na stronie:

Cytuj:
“Welcome to the Galactic War Update. Galactic War is Planetary Annihilation’s new single-player experience.

In Galactic War, you’re placed in control of a reawakened Commander with a limited tech tree. By exploring and fighting across the new mode's procedurally generated systems, you’ll collect new technology, discover special abilities, and battle against cunning AI Commanders. Strategic flexibility and creativity are required.

You define the scale and intensity of Galactic War: each of the mode’s sizes offer different tech trees, drops, and challenges.


Z tego co czytam nie ma offline mode, mozna grac z AI ale trzeba byc podlaczonym do serwerow, mnie to nie przeszkadza, ale chce wiedziec jak sie gra atm prezentuje.


Tak. W Outlast sie tylko ucieka - gra na 4-5h. Bez szalu.


Posty: 16
Dołączył(a): 30.06.2013
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:24 
Cytuj  
borderlands 2 any good?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:25 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Tak. W Outlast sie tylko ucieka - gra na 4-5h. Bez szalu.


A Contagion? Grałeś może? Albo ktokolwiek?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:46 
Cytuj  
a ktos gral w project zomboid i moze cos powiedziec?
to ma multi? pvp? chociaz raczej nie jest to na combat nastawiona gra.


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 cze 2014, 18:50 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 18:49 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
to akurat jest napisane na stronie:

Cytuj:
“Welcome to the Galactic War Update. Galactic War is Planetary Annihilation’s new single-player experience.

In Galactic War, you’re placed in control of a reawakened Commander with a limited tech tree. By exploring and fighting across the new mode's procedurally generated systems, you’ll collect new technology, discover special abilities, and battle against cunning AI Commanders. Strategic flexibility and creativity are required.

You define the scale and intensity of Galactic War: each of the mode’s sizes offer different tech trees, drops, and challenges.


Z tego co czytam nie ma offline mode, mozna grac z AI ale trzeba byc podlaczonym do serwerow, mnie to nie przeszkadza, ale chce wiedziec jak sie gra atm prezentuje.


Tak. W Outlast sie tylko ucieka - gra na 4-5h. Bez szalu.

Czyli co ? Wersja wykastrowana z czegoś czy jak ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Cardano napisał(a):
Wiem, pierdołka dla dzieciaków, te całe odznaki, karty itp. ale może ktoś ma możliwość pomóc.


Popierdołka dla dzieci? Hmm, dzięki tej "popierdółce" kupiłem w Steam Summer Sale 4 gry a za żadną jeszcze nie zapłaciłem...


Wiem jakie niektórzy mają podejście, ale nie ukrywam że sam się w to bawię.
Dlatego pytam - czy za zakup gry są PD, alb czy ktoś ma "Dark Alchemista" z T2 to sobie odznakę skompletuję i odwdzięczę się kartami z Summer Sale.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:23 
Cytuj  
Jest jedna odznaka ktora daje ci coraz wiecej pd jesli masz coraz wiecej gier, no ale lepiej po prostu craftnac jakas odznake. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:42 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Jest jedna odznaka ktora daje ci coraz wiecej pd jesli masz coraz wiecej gier, no ale lepiej po prostu craftnac jakas odznake. ;]


Stary, ostatnia gra w jaką grałem to "Wolf Among Us" w święta, jak byłem w rodzinnych stronach, bez internetu. Z 24 gier na steam ponad połowy jeszcze nie zainstalowałem. Ostatni wykupiony abonament WoW - z 60 dni nie wiem czy wykorzystałem połowę.
Zbieram sobie gry na różnych bundlach czy wyprzedażach. Spokojnie, nie przeterminują się.
Pytam o pomoc. Tylko tyle.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:51 
Cytuj  
No ale kurde o co ci teraz chodzi? Pytales sie czy dostaje sie pdki za kupno gier to ci odpowiedzialem ze tak, ale lepiej chyba kupic karte ktorej ci brakuje do kompletu za 5c i dostac 100pd niz kupowac bez sensu gry zeby dostac kilka pd.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.