mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 20:00 
 
Pod jarałem się Rzymianami przez Ryse Son of Rome :) więc pytanie. Warto kupić Total War 2 ROME?

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 21:05 
 
Nie oczekuj jakiejś gry stulecia - za dużo bugów i zbyt niedopracowane AI. Ja jednak kupiłem ją na fali hype Spartacusa i spędziłęm w grze wiele godzin dobrze się bawiąc. W każym razie było warto kupić podstawkę za 100zł, mimo że wiele bugów poprawiono później, a więc teraz tym bardziej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 21:22 
 
Sobtainer napisał(a):
Pod jarałem się Rzymianami przez Ryse Son of Rome :) więc pytanie. Warto kupić Total War 2 ROME?


Nie, zdecydowanie nie. Ogólnie to można poczekać na atylle i to jest jedyne sensowne wyjście.

Rome 2 jest spoko ale dopiero Atylla wprowadzi np drzewa rodowe i części ficzerów znanych z pierwszeom Rome.
Natomiast największe pojebaństwo w Rome 2 polega na tym, że znowu nawet jak mamy 300 vs 100 jednostek to i tak każdy się bije 1v1 a reszta czeka na swoją kolej. To jest pojebane i nie potrafię tego skumać.

Modów trochę Jest. DeI do Rome II który sporo zmienia i gra w końcu ma ręcę i nogi jeśli chodzi o AI/jednostki/polityke. Warto poczytać o tym modzie.

Ogólnie Rome 2 to spoko gierka jak się kupi klucz do emperor za grosze na allegro. IMO lepiej poczekać na atylle a teraz pograć w coś innego


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 21:34 
 
Zajarkę mam na Ryse Son of Rome okrutną. Gierka naprawdę dała radę, nawet ogarnąłem na wiki o cesarstwie rzymskim ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 00:31 
 
a ja sie wkurwilem bo nie moge rozjebac commodusa , HEHE


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 05:59 
 
Trzeba w odpowiednich momentach blokować tarczą ;P generalnie zasada wszędzie taka sama jest :) ale raz mnie zabił.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 06:52 
 
No ja mam nawet ochotę w to pograć z tym, że jest mały problem... nigdzie nie ma steam kluczy a jeśli już są to jakieś zasrane aktywacje z VPN.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 07:27 
 
https://www.g2a.com/ryse-son-of-rome-st ... lobal.html


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 07:29 
 
to cale Ryse pewnie zajmuje ze 100 GB jak mniemam?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 07:31 
 
~25gb


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 08:40 
 
Spytam raz jeszcze - ktoś ma aktywny dostęp do Elite i może się wypowiedzieć jak się gra na padzie albo ew pad + klawa? Ponoć devsi grają/testują grę na padzie od x360 (mam klon od logitecha) ale cały czas zastanawiam się czy taki joy będzie bardziej precyzyjny np od myszki;P. Jak pierdziele herezje to sorry :cry: .

Ktoś powie że głupoty gadam ale zawsze ciekawiło mnie jak to jest że ludzie grają w symki na joyach. Bo chyba nie tylko dla lepszej imersji?

Z drugiej strony zanim wydam kasa na w miarę porządnego joya (nie koniecznie z przepustnicą) to wolalbym w elite zobaczyć jak się gra na padzie. Wyhaczyłem gdzieś beta keye za 30$ ale śmierdzi taka oferta trochę...

Do Star Citizena daleko jeszcze a Elite już w grudniu. Szkoda, że EVE tak nie wygląda :(.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 08:51 
 
Jeśli chodzi o granie na joyach to nie tylko imersja, ale precyzja i dużo większe możliwości "kręcenia się".
No i to uczucie kiedy trzymasz drążek między nogami... :lol: :lol:


No ale tak to wygląda z perspektywy symulatora lotu na naszej ziemi. Jak to działa w kosmosie nie mam pojęcia, we Freelancera grałem myszką :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 09:29 
 
zaboleq napisał(a):
Wyhaczyłem gdzieś beta keye za 30$ ale śmierdzi taka oferta trochę...


umm, gdzie taką oferte znalazłeś, za 30 dolcow?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 09:32 
 
Na jakimś forum koleś sprzedawał 2 klucze. Nie podam Ci dokładnie bo w pracy jestem. Widziałem tańsze ale zakonczone :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 10:03 
 
Jest jakaś fajna gra o piratach z ostatnich 5 lat?

Walka+handel etc. Nie black flag :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 10:19 
 
Shador von Dal napisał(a):
No ja mam nawet ochotę w to pograć z tym, że jest mały problem... nigdzie nie ma steam kluczy a jeśli już są to jakieś zasrane aktywacje z VPN.

Na muve do końca miesiąca mam jeszcze aktywna zniżkę, gra wychodzi jak dobrze pamiętam 64zł. Jak co to pm.;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 10:46 
 
Atherius napisał(a):
https://www.g2a.com/ryse-son-of-rome-steam-cd-key-global.html


Kurwa, 143 zł??? LOL!

Shador von Dal napisał(a):
No ja mam nawet ochotę w to pograć z tym, że jest mały problem... nigdzie nie ma steam kluczy a jeśli już są to jakieś zasrane aktywacje z VPN.


Chciałem Ci polecić muve.pl. Tam digital i pudło kosztowało 89 zł. Pudło dodatkowo z rabatem 40% (jak masz te punkty) wyszło mnie 60 zł z przesyłką kurierską gratis (płatność z góry). No ale widzę, że nie mają nic.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 20 paź 2014, 10:48 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 10:47 
 
tiomor napisał(a):
Jest jakaś fajna gra o piratach z ostatnich 5 lat?

Walka+handel etc. Nie black flag :D

huragan kiedyś gral w taka super gre mmo o piratach...


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 10:53 
 
Ta, byłą bardzo super. Też grałem przez kilka godzin.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 11:10 
 
Ravushimo napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
No ja mam nawet ochotę w to pograć z tym, że jest mały problem... nigdzie nie ma steam kluczy a jeśli już są to jakieś zasrane aktywacje z VPN.

Na muve do końca miesiąca mam jeszcze aktywna zniżkę, gra wychodzi jak dobrze pamiętam 64zł. Jak co to pm.;)
TobiAlex napisał(a):
Chciałem Ci polecić muve.pl. Tam digital i pudło kosztowało 89 zł. Pudło dodatkowo z rabatem 40% (jak masz te punkty) wyszło mnie 60 zł z przesyłką kurierską gratis (płatność z góry). No ale widzę, że nie mają nic.


No właśnie nie mają :(

Atherius napisał(a):
https://www.g2a.com/ryse-son-of-rome-steam-cd-key-global.html


Tylko ta cena... zbliżona do Steamowej ;)

zaboleq napisał(a):
Spytam raz jeszcze - ktoś ma aktywny dostęp do Elite i może się wypowiedzieć jak się gra na padzie albo ew pad + klawa? Ponoć devsi grają/testują grę na padzie od x360 (mam klon od logitecha) ale cały czas zastanawiam się czy taki joy będzie bardziej precyzyjny np od myszki;P. Jak pierdziele herezje to sorry .


W sumie dobrze, że przypomniałeś. Jak do tej pory latałem na klawie i myszce... ekstra feeling, ciężko. Po paru godzinach człowiek zaczyna ogarniać i na pełnej urwie da rade wlatywać do doków. Ale nadal poziom opanowania statku jak na wysokim poziomie. Dzisiaj mogę zapuścić stream Elitki i polatać na padzie.

zaboleq napisał(a):
Ktoś powie że głupoty gadam ale zawsze ciekawiło mnie jak to jest że ludzie grają w symki na joyach. Bo chyba nie tylko dla lepszej imersji?


Nie jestem jakimś mega geekiem symulatorów ale od jakiegoś czas mam mega ochotę na jakieś Simki Helikopterów, do tego dołożę Elitkę = mam zamiar zakupić to cudo, jak mi podejdzie to może sobie zakupie coś bardziej skomplikowanego :)

Obrazek

zaboleq napisał(a):
Z drugiej strony zanim wydam kasa na w miarę porządnego joya (nie koniecznie z przepustnicą) to wolalbym w elite zobaczyć jak się gra na padzie. Wyhaczyłem gdzieś beta keye za 30$ ale śmierdzi taka oferta trochę...


Totalnie śmierdzi. Beta czy to co jest teraz stoi po 60 eurasów. Jak ma być release czy jak to tam nazwać w przyszłym miesiącu ma być po 40 eurasów. Dlatego 30 dolców to jest stinky deal ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.