mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 18:58 
Cytuj  
LOL Vercin, myślałem żeś zemarł z Vanillą :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 19:00 
Cytuj  
Przeciez pisze posta raz na pare miesiecy:P No i jestem wiernym fanbojem blizzarda gram we wszystko!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 20:12 
Cytuj  
inv plox


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 21:20 
Cytuj  
da się załapać jakoś na tego blizzardowskiego Lolka?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 21:44 
Cytuj  
Tez chetnie zagram Nyx#2838


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 23:30 
Cytuj  
Ten hak kurwa Stitchesa to jakaś porażka jest, ściąga kurwa z kilometra człowieka, przez ściany, budynki etc. powinni to znerfować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 23:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ten hak kurwa Stitchesa to jakaś porażka jest, ściąga kurwa z kilometra człowieka, przez ściany, budynki etc. powinni to znerfować.


L2dota. W summie funney, blizz sie czepiał ze Dota ciągnie ich hero, lore i abilities, a sami z najbardziej jeden z najbardziej rozpoznawanych skilli skopiowali do ichnej doty (i diablo3 butchera) ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 00:06 
Cytuj  
W każdej mobie jest pull :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 00:11 
Cytuj  
COPYCATZ!

Tak na serio, to bardziej chodzilo mi o to ze dla tej konkretnej postaci, i butchera w D3 dowalaja ten sam skillset. Jakby miał kto inny to spoko, skill to skill, sa do rozdania po heropool.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 01:47 
Cytuj  
Zagraliśmy z 5 premade.
Wszystkie wjebaliśmy? :D
Generalnie nie jest najgorzej, można się pobawić, trzeba poznać mapki i heroes.
Typowe błędy w moba czyli zły first target, zły pull, bad timing na farmie.

Kurwa obok rusków i poltardów mam nową znienawidzoną nację - francuskie pizdy.
Dwie gry, w każdej pierdolony żabojad dokładnie z tą samą śpiewką: spierdalajcie, jestem pierwszy w tabeli!
Oczywiście solo top, farmował sobie i każdy team fight to 4v5.
Ja pierdole.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 08:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ten hak kurwa Stitchesa to jakaś porażka jest, ściąga kurwa z kilometra człowieka, przez ściany, budynki etc. powinni to znerfować.

No Blizzard ma to do siebie, że musi dawać takie rzeczy z dupy jak ten hak. Pamiętam jak raz w drużynie przeciwnej był Zeratul. Ja pierdykam. Kilka hitów i moja Tyrande gryzła piach. Najbardziej jednak wkurza mnie Nova i to jej ulti w stylu tego, które ma Sniper z "Doty 2". Zawsze zapominam, że można się ukryć za budynkiem albo za innym graczem. Wstyd.

Myślę, że w "Heroes of the Storm" pogram dłużej niż w "Hearthstone". Gra się przyjemnie, tylko trzeba zmienić swoje podejście i wyzbyć się kilku przyzwyczajeń z innych MOBA. Kupiłem ostatnio Tyrande za złoto. Wybór totalnie z tyłka, długo się nie zastanawiałem. Elfka naprawdę daje radę. Nie ma większej frajdy niż dobijanie uciekających wrogów za pomocą jej flary.

Najlepsza mapka to chyba ta z piratem. Najgorsza - ta z kopalniami jakoś do mnie nie przemawia. Najtrudniej na tej mapie obrócić losy bitwy.

Pograłem z kilkoma ludźmi z forum i było git. Przepraszam za moją nierówną formę. Raz idzie mi super, raz daję ciała na całego. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 09:00 
Cytuj  
Hak to czysta zajebistosc w docie 2. Wiec nie wiem co to za pierdolenie.

Odnosnie moba community to generalnie cale jak okropne jak to bywa w tak popularnych grach.
Jak Polacy są dosc ok na codzień to w grach to jednak masakra.

Wyroznilbym skandynawów, z nimi sie calkiem spoko gra, bo mozna sie dogadac i nawet jak lamia lub sami lamimy to jest jakos normalnie. Albo chociaz śmiesznie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 09:03 
Cytuj  
tomu, jest sens odpalać tego HotSa czy to popierdółka dla LoLowców? ;)


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 09:12 
Cytuj  
Popierdolka, chyba ze chce sie zagrac ze znajomymi co doty nie ogarniają.


Sama gra to teamfight po teamfighcie - w teamie można podszlifować focus na jakimś przeciwniku albo positioning jako tako
zreszta dlatego tez Stiches był (nie wiem jak teraz ) zawsze pickowany i banowany, w przeciwieństwie do lola nie ma flasha -

ale tak to można grę określić jako LoL teamfight simulator 2014 niby fajnie ale na dluzsza metę chciałbym coś więcej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 09:33 
Cytuj  
No i wlasnie to jest dobre w hots caly czas jest walka z graczem, a nie nudny laning phase i farma. W lolu dobija mnie pierwsze 10 min gry gdzie wszyscy zachowaczo grzecznie stoja za creepami i farmia.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 09:42 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
No i wlasnie to jest dobre w hots caly czas jest walka z graczem, a nie nudny laning phase i farma. W lolu dobija mnie pierwsze 10 min gry gdzie wszyscy zachowaczo grzecznie stoja za creepami i farmia.

To głównie zasługa małych map. W takim "Awesomenauts" akcji jest jeszcze więcej. ;)


Arturnik ma rację z graniem na dłuższą metę. Pyka się przyjemnie, ale takie tytuły w stylu "pogram 20-30 minut" rzadko przykuwają moją uwagę na dłużej. Przydałoby się trochę głębi. Widzę tutaj szansę na to w przemodelowanych talentach. Te obecne są w większości przypadków nudne. Większy zasięg, większe obrażenia. Banał.

Cholernie podoba mi się to, że nie ma w tej grze losowości co bardzo wkurza mnie w "Docie 2". No chyba, że się mylę i jakiś tam bohater ma X% szans na coś tam jak używa danej umiejętności.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 09:47 
Cytuj  
a tam smecisz Artur :)
to zupelnie inna gra, szybka i zdecydowanie krotsza. nie ma farmy solo przez 30min w lesie zeby potem rozjebac caly team przeciwnika.
trzeba grac razem i tyle. mi sie podoba ze wzgledu na teoretyczna prostote i brak zbednego przeciagania gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 10:04 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
No i wlasnie to jest dobre w hots caly czas jest walka z graczem, a nie nudny laning phase i farma. W lolu dobija mnie pierwsze 10 min gry gdzie wszyscy zachowaczo grzecznie stoja za creepami i farmia.


Nie znam LoLa, ale w D2 farma jest elementem strategii na daną partię często, wielu hero jest efektywnych przy podstawowych itemach. Przy odpowiednim drafcie teamy grają bardzo agresywnie od początku. W pubach zazwyczaj wystarczy kilka minut, zanim mid rozkręca ganki, a first blood bywa i wcześniej.

Dali mi alfę to spróbuję co to.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 10:12 
Cytuj  
nie dla ciebie tor :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 10:24 
Cytuj  
No właśnie czytałem, że nie da się siedzieć w lesie pół godziny, gdy team walczy 4v5, a potem wpaść na pełnej kurwie i wygrać grę. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.