mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:27 
Cytuj  
Ja już swoje napisałem, według mnie fabuła jest genialna, ale to jest moja subiektywna opinia, Tobie może się nie spodobać, nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Jeśli chodzi o gameplay, to gra oferuje taki, jaki powinien być i jest najważniejszy w każdym RPGu. Eksploracja, fabuła, zadania poboczne. Owszem, combat mógłby być lepszy, ale osobiście nie zwracam na niego uwagi, nie jest to dla mnie decydującym czynnikiem w RPGach. Jeśli chcę sobie ponapierdalać to włączam Dark Souls, w RPGach chodzi mi głównie o fabułę.


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:42 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja osobiście tylko dodam, że książek nie czytam, bo jeszcze nie znalazłem takiej, w której gameplay byłby lepszy (albo równy... [albo w ogóle istniał]) od tego w grach. Kolejna zagadka?


Zajebista kontra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:44 
Cytuj  
Czemu te nasze postacie maja taka w chuj bezwladnosc, ehhh. Ruszaja z miejsca jak mucha w smole...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 23:06 
Cytuj  
Stobek napisał(a):

Zajebista kontra.


Wiem, ale dzięki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 00:35 
Cytuj  
U mnie to normalnie loteria z uruchomieniem gry - jak już się uruchomi to działa, ale żeby się uruchomiła, to muszę z 10 razy ją restartować (przypomniały mi się czasy logowania do Slikroad :D Co do gry, mam przegrane jakieś 1.5h. Od razu rzuciłem się grą padem... i szczerze to gra mi się jakoś dziwnie, chyba wrócę do klawy i myszki. Gram warkiem, miecz dwuręczny, i porównując grę DA:I z padem do gry DA2 na konsoli (na PC nie dało się grać padem) - to nie, walka nie jest lepsza niż w DA2, przynajmniej nie warkiem. Może jest to związane z tą "bezwładnością" o której wspomniał Raggnarok. Do tego na padzie nie da się skonfigurować przycisków (nie mówię tu o skilach), w DA2 pod tym względem było lepiej - nie wiem kto wymyślił, aby przypisać domyślny atak pod prawy trigger :o to nie strzelanka :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 00:45 
Cytuj  
Auto attack na pewno by sie przydal...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 02:38 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Auto attack na pewno by sie przydal...


Kwestia gustu :D Ja właśnie DA2 bardziej wolałem na konsoli ze względu na brak auto atacku :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 06:28 
Cytuj  
Eh. W MMO na PC też gracie padem ? ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 07:18 
Cytuj  
To teraz ja.
Pograłem trochę i jestem zajebiście z gry zadowolony. Gra ma to, co lubię i cenię w RPGach.
Co tu dużo gadać, jest świetna. Mamy wspaniały świat, ogromny, bogaty w lore. Na czytanie wpisów w Kodeksie można stracić dobre kilkanaście godzin. Tereny do zwiedzania większe niż w jedynce i o wiele, wiele większe niż w dwójce. Można chodzić, biegać, zwiedzać i szukać... A jest czego szukać i co zbierać.

Ciekawie zarysowane postacie. Zupełnie inne podejście do dialogów niż w poprzednich Dragon Agach i innych Mass Effectach. Nie ma już dobrej, złej zabawnej odpowiedzi. To co mówimy ma teraz różne "zabarwienie emocjonalne" (oprócz "zwykłych" gadek). Można kogoś zlać, wyśmiać, użalić się nad nim. Można się kogoś przestraszyć albo wręcz przeciwnie. No i w zależności od naszych wyborów zmienia się postrzeganie bohatera przez NPCów oraz resztę świata.
No i pewna nowość w RPGach. Mamy bohatera, który nie do końca jest bohaterem. Nie ma tu gościa biorącego cały świat na klatę, nie ma drużyny super herosów. Jesteśmy trybikiem. Bardzo ważnym, wypasionym, uzdolnionym itp, ale tylko trybikiem, który wymaga pomocy innych trybików.

Walka trochę dziwna, gram łucznikiem i bardzo mi przypomina FPSa ;). Chodzę, biegam, strzelam LPMem ;) Jak na taką stacjonarną profesję, to walka jest bardzo mobilna, trzeba ciągle być w ruchu. Wkurza trochę ten LPM, czasami biegając i zwiedzając strzelam sobie pod nogi, ale da się przywyknąć. Nie jest źle.

Muzyka epicko-monumentalna. Soundtrack jest genialny bez dwóch zdań.

Grafika ładna, nieźle zoptymalizowana i jak tylko znajdę jak się wyłącza te odblaski na włosach, to będę przeszczęśliwy. Na moim dwuletnim (gamingowym) lapku biega bez zająknięcia w High. Żadnych problemów ze zwiechami, przestojami. Żaden Denuvo podstępnie nie niszczy mi dysku. ogólnie jest ok, a mój komp dzielnie broni się przed różnymi teoriami spiskowymi, o których można poczytać na różnych forach...

Dragon Age Inkwizycja spełnia moje oczekiwania. Bawię się znakomicie i ogólnie jest ok.
Lubię to!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 08:37 
Cytuj  
Jeszcze co do poziomu trudnosci.

Bardzo duzo zalezy od tego, jakie znajdzie sie itemki na poczatku. Mnie wypadły epicka zbroja i tarcza do tankowania, plus dla magow laski robiace bardzo duzo damage.
Gra na hardzie robi sie w tedy stosunkowo latwa. Tank nie do zabicia, a wrogowie padaja jak muchy od zwyklego ataku ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 09:02 
Cytuj  
Hmm czy można wracać do twierdzy i sobie upgrejdować broń w trakcie misji??

Ja gram na hardzie(zaraz 6 lvl) i z niektórymi "riftami" mam problem. Jest taki jeden gdzie prócz tych wielkich cośów wyskakują wiedźmy i 3 fala mnie rozpierdala:E. Co prawda mam 2 magów, archera i woja bo póki co nikogo innego nie spotkałem - wydaje mi się to mało optymalnym setupem. Tylko jeden fiolet dla maga mi wypadl póki co:P. Dzisiaj/jutro pogram na pewno coś więcej. Moża uda się skończyć pierwszą lokację.

P.S
Nadal wkurwia mnie podnoszenie lootu ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 10:38 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Grafika ładna, nieźle zoptymalizowana i jak tylko znajdę jak się wyłącza te odblaski na włosach, to będę przeszczęśliwy.


Zmień w ustawieniach grafiki "Meshes" z Medium na High. To ponoć rozwiązuje problem z błyszczącymi fryzurami ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 10:41 
Cytuj  
Najgorsze jest to, że jest WoW w tym samym momencie :) i nie wiadomo w co grać.

W ogóle to gdyby dali feeeling walki z WoW-a do tej gry to bym się zesikał :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 10:43 
Cytuj  
z da poczekam na jakies patche i obnizke ceny.
a na razie dzieciakom kupie wow'a :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 10:45 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Eh. W MMO na PC też gracie padem ? ;p


Dopóki nie mam pełnej kontroli myszką nad postacią (a w Inkwizycji tak jest - muszę trzymać wciśnięty prawy klawisz myszki, aby się rozglądać) a jest możliwość używania pada, używam pada. Szczerze to właśnie liczyłem, że w Inkwizycji w końcu zrezygnowali "z prawo klawisza myszki". Niestety :/


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 10:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Najgorsze jest to, że jest WoW w tym samym momencie :) i nie wiadomo w co grać.

W ogóle to gdyby dali feeeling walki z WoW-a do tej gry to bym się zesikał :)

Az tak bardzo chcesz okaleczyc DAI ? ;s


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 11:05 
Cytuj  
Ja bym tylko chcial dwoch rzeczy: normalnej taktycznej kamery takiej jak w DAO - wiem ze nie ma to na szans, wiec po prostu niech ja podniosa wyzej na PC, bo obecnie jest ona bezuzyteczna w drzwiach czy wewnatrz budynkow. I dwa, mniejsza bezwladnosc postaci - ale na to absolutnie nie ma szans. Dziwi mnie tez w chuj, ze nie moge wylaczyc konkretnej taktyki - uzywam wszystkich, albo zadnej - co za debil to wymyslil...

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 11:05 
Cytuj  
Jakby co, macie auto atak, jeśli wciśniecie i przytrzymacie klawisz R ;)


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 11:09 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja bym tylko chcial dwoch rzeczy: normalnej taktycznej kamery takiej jak w DAO - wiem ze nie ma to na szans, wiec po prostu niech ja podniosa wyzej na PC, bo obecnie jest ona bezuzyteczna w drzwiach czy wewnatrz budynkow. I dwa, mniejsza bezwladnosc postaci - ale na to absolutnie nie ma szans. Dziwi mnie tez w chuj, ze nie moge wylaczyc konkretnej taktyki - uzywam wszystkich, albo zadnej - co za debil to wymyslil...


W da:o mnie też wkurwiała kamera, bo na maksymalnym oddaleniu nie można jej było swobodnie obracać w każdym kierunku i chyba nie było nawet na to żadnego moda. Ale to co zrobili w 3ce to już woła o pomstę.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 11:30 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja bym tylko chcial dwoch rzeczy: normalnej taktycznej kamery takiej jak w DAO - wiem ze nie ma to na szans, wiec po prostu niech ja podniosa wyzej na PC, bo obecnie jest ona bezuzyteczna w drzwiach czy wewnatrz budynkow. I dwa, mniejsza bezwladnosc postaci - ale na to absolutnie nie ma szans. Dziwi mnie tez w chuj, ze nie moge wylaczyc konkretnej taktyki - uzywam wszystkich, albo zadnej - co za debil to wymyslil...

Po co ci taktyczna kamera ? DAI wyszloby o wiele lepiej jakby wyjebali tek taktyczny tryb całkowicie i zrobili prawdziwa action walke. Range ataki jak w shooterach (Mass Effect) i mele jak w slasherach.

Do tego podstawowe komendy dla pojedynczych czlonkow druzyny (atakuj, bron tego, bron pozycji) i rozbudowany behavior tree zeby mozna bylo dokladnie definiowac kiedy, czego maja uzywac.

Mam szczera nadzieje, ze sie tego doczekam w DA4, czy co tam bedzie dalej.

Teraz to jest, to jest ze DAI stoi jedna noga w action, a druga troche proboje siegac do tej taktycznej kamery cholera wie po co.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.