mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 00:28 
 
sula napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Niech dają Warhammera a nie qwa jakieś dodatki. Z drugiej strony to pewnie i to zpier.....

Sama 'skórka' Warhammera nic nie da jeżeli same podstawowe elementy gry dalej będą zdupczone.

Nie zgadzam sie. Jak fanboj warhammera lyknalbym to odrazu. Kazdy fanboj warhammera by zreszta to zrobil. Jedyne czego nie jestem w stanie tolerowac do turnowatych karcianek Warhammer i innych tego typu gier, bo z warhammerem poza logo to nie maja one wiele wspolnego.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 00:30 
 
iniside napisał(a):
sula napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Niech dają Warhammera a nie qwa jakieś dodatki. Z drugiej strony to pewnie i to zpier.....

Sama 'skórka' Warhammera nic nie da jeżeli same podstawowe elementy gry dalej będą zdupczone.

Nie zgadzam sie. Jak fanboj warhammera lyknalbym to odrazu. Kazdy fanboj warhammera by zreszta to zrobil. Jedyne czego nie jestem w stanie tolerowac do turnowatych karcianek Warhammer i innych tego typu gier, bo z warhammerem poza logo to nie maja one wiele wspolnego.


Ja to bym chciał powrotu do starego systemu fabularnego aż bym coś poprowadził :)

To co oni zrobili w End of Times to jest jakaś pokurwaezja i aż się prosi!

Oczywiście prośrodowiska figurkowe płaczą jak to bardzo spierdoliło im się turnieje... bo będa musieli coś kupić nowego, skonstruować nowego itp.

Każda z trzech wydanych książek z serii End of Times wprowadziła jakieś spore zmiany do tego systemu/swiata.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 00:49 
 
Po chuj wam jakis Total War Warhammer, jak zaraz wychodzi W40 Armageddon :)

Spoiler:


Z tego co wiem, to jak ktos lubi strategie pelna geba to bedzie chyba zachwycony. Ja sie lekko jaram :)

A co do Total Wara, to CA i tak juz dawno odeszlo od jakies wiekszej historycznej zgodnosci i w sumie cieszylbym sie jakby zrobili jakas gre w fikcyjnym uniwersum zeby mogli troche popuscic wodze fantazji. Wydaje mi sie, ze ich juz te historyczne klimaty albo nudza albo ograniczaja i dlatego z tych gier wychodzi takie mialkie gowno.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 02:09 
 
https://www.youtube.com/watch?v=MAmn4x2r-O8
https://www.youtube.com/watch?v=lV0wWzDAwJU

Nie wiem co to za azjatyckie gowno ale wyglada zajebiscie:D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 07:31 
 
raggnarok napisał(a):
Z tego co wiem, to jak ktos lubi strategie pelna geba to bedzie chyba zachwycony. Ja sie lekko jaram :)


Noo, grę robi Slitherine, czyli dostaniemy takiego Panzer Generala w kosmosie ;). To zaleta. Z wad, to Slitherine lubi mieć zabójcze ceny + dochodzą potem rożne DLC z zabójczymi cenami ;).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 08:51 
 
Eee turowa strategia. Nuuuuddyyyy.

Gdzie kuwa DoW3 ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 14:21 
 
Shador von Dal napisał(a):
Junkier napisał(a):
co ty pierdolisz w ogóle? :o :o :o


:o :o :o

Nie no serio, ja rozumiem, że mogło już być późno, ale na moje:
Cytuj:
No niestety, ale jakiego gówna by nie wysmażyli drony i tak to kupią.

Odnoszące się do hipotetycznego Warhammer Total Wara dostajesz bólu dupy nie wiadomo o co.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 14:25 
 
Junkier napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Junkier napisał(a):
co ty pierdolisz w ogóle? :o :o :o


:o :o :o

Nie no serio, ja rozumiem, że mogło już być późno, ale na moje:
Cytuj:
No niestety, ale jakiego gówna by nie wysmażyli drony i tak to kupią.

Odnoszące się do hipotetycznego Warhammer Total Wara dostajesz bólu dupy nie wiadomo o co.


To co widzę to mój post nad Twoim w którym piszę o End of Times i limitowanych książkach w hardback edycji, plus w swoim poście sam piszesz o End of Times. Natomiast niczego nie widzę nt. tej gry strategicznej w wh40k.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 15:29 
 
Armageddon 27 Euro. Nie, dziekuje :) Ale mam na wishliscie :P

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 15:31 
 
raggnarok napisał(a):
Armageddon 27 Euro. Nie, dziekuje :) Ale mam na wishliscie :P


Kurde przez zmiany w steam giftach nie ma szans na tańszy zakup na allegro... (tylko przez vpn, jeśli już)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 16:04 
 
warhameron napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Armageddon 27 Euro. Nie, dziekuje :) Ale mam na wishliscie :P


Kurde przez zmiany w steam giftach nie ma szans na tańszy zakup na allegro... (tylko przez vpn, jeśli już)


Woooot a co sie zmienilo? :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 16:57 
 
Shador von Dal napisał(a):
warhameron napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Armageddon 27 Euro. Nie, dziekuje :) Ale mam na wishliscie :P


Kurde przez zmiany w steam giftach nie ma szans na tańszy zakup na allegro... (tylko przez vpn, jeśli już)


Woooot a co sie zmienilo? :(



1. Wszystkie nowe gry i część starych dostała region locka ( czasami ściągają z niektórych gier, ale to decyzja wydawcy/developera)
2. Aby przekazać teraz poprzez trade na steam steamgift, taki steam gift musi wpierw poleżeć 30 dni u tego kto go zakupił.(można wysłać bez ograniczeń na maila, ale już nikt nie zaryzykuje handlu z osobą, której nie zna. Bo np sprzedający będzie wpierw chciał klucze/kasę)


Wyjątkiem na steam jest podobno Japonia. Jeśli założymy sobie konto steam poprzez vpn ->Jap (np:na uczelni/w pracy) i będzie się kupować gifty to są one obecnie region free (można aktywować/grać bez ograniczeń). Kibel taki, że Japońce mają większość gier drożej niż Usa/Eu.

Np: Call of Duty: Advanced Warfare wpierw miało region locka, a kilkanaście dni temu zdjęto go i od razu gra wskoczyła na top listę (ruskie steam gifty).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 18:19 
 
raggnarok napisał(a):
Po chuj wam jakis Total War Warhammer, jak zaraz wychodzi W40 Armageddon :)


Troche przypomina starenki Rites of War

Do civ5 nie bylo tez jakiegos moda 40k?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 19:09 
 
No jest ale WIP. :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 20:26 
 
Email On Ubisoftu, pare cytatow:

Cytuj:
problemów dotyczącuych


Cytuj:
dzisiaj wypiszczemy


W jednym zdaniu.

Eh no coz. Przynajmniej FarCry 4 bedzie za darmo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 21:53 
 
Szkoda, że w swoich postach nie widzisz tak dobrze błędów językowych (których ja bym nie zrobił w 2 klasie podstawówki).

iniside napisał(a):
Ulepszony wybych


iniside napisał(a):
przenosi te klatwe na przeciwniko


iniside napisał(a):
w poblizy,


W jednym zdaniu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 21:58 
 
Ja to ja. Ale to byl email z przeprosinami (;.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 22:05 
 
No to nie wiem w czym problem, imo 10/10 customer support.

Przepraszają + dodatkowo dostosowują się do poziomu autora, by ten poczuł się jak najbardziej komfortowo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 22:10 
 
Ale to nie są błędy tylko tekst w wielu miejscach nie ma w ogóle ładu ani składu, jakby to przepuścili przez translator. :o


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 22:33 
 
Razoth napisał(a):
No to nie wiem w czym problem, imo 10/10 customer support.

Przepraszają + dodatkowo dostosowują się do poziomu autora, by ten poczuł się jak najbardziej komfortowo.


:o :] :lol:

Wiecie, nie raz człowiek przychodzi wkurwiony z pracy, ma na wszystko wyjeb..., zjeba... humor. Wchodzi na mmorpg, znajduje takiego rodzyna :D że aż mu się micha jarzy :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.