mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2015, 23:00 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
O jezus jak zassalo, jednak nie jest problem ze mna tylko z chujowymi grami.


Dokladnie :)

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2015, 23:04 
Cytuj  
Jaki macie played/progres?
Ja troche ponad 9h i zszedlem do lohow w twierdzy, levele 4 i 5. Nie bylem jeszcze w tej lokacji co na mapce jest pod twierdza.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2015, 23:12 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Jaki macie played/progres?
Ja troche ponad 9h i zszedlem do lohow w twierdzy, levele 4 i 5. Nie bylem jeszcze w tej lokacji co na mapce jest pod twierdza.


18h i dopiero zbliżam się do pierwszego dużego miasta. Z tym że wsiąkłem w lore i rolę "widzącego" i czytam wszystko od deski do deski. Gram na hardzie i jest rewelacyjnie, sporo wymagających walk.
Ogólnie polecam czytanie tych historyjek, niektóre są bardzo ciekawe i świetnie napisane :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2015, 23:15 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Głupie pytanie:
Jak się pozbyć gostka z party ?
Przyłączyłem elfa maga, żeby zobaczyć jak Mag "wygląda" i chciałbym się go teraz pozbyć ...

W tawernie można zarządzać drużyną

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 27 mar 2015, 23:17 
Cytuj  
14 godzin i biegam po Zatoce Buntu. Zrobiłem lochy pod Caer Nue do 8 poziomu, dalej mam za niski level (nie mogę rozbrajać pułapek ani otwierać drzwi więc jest to bez sensu by się tam dalej pchać). Wciąga strasznie ta gra :O Też czytałem te historyjki, ale jak wszedłem do Zatoki Buntu i zobaczyłem ile tam tego jest to mi się odechciało.


_________________
steam: Deathel

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 00:12 
Cytuj  
Jedno szybkie pytanie: Jak oceniacie polskie tlumaczenie? Zastanawiam sie czy nie przerzucic sie na polski, bo jakos gry na Infinity maja swoj retro klimacik w jezyku polskim. Jeśli tlumaczenie slabe to zostane przy angielskim ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 00:16 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jedno szybkie pytanie: Jak oceniacie polskie tlumaczenie? Zastanawiam sie czy nie przerzucic sie na polski, bo jakos gry na Infinity maja swoj retro klimacik w jezyku polskim. Jeśli tlumaczenie slabe to zostane przy angielskim ...

T.

Początek gry i jest nieźle. Szału nie ma i trochę tekst czytany gryzie się z mówionym ale poważnych błędów na razie nie zauważyłem.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 00:17 
Cytuj  
Dubbingu nie ma, więc nie ma za bardzo się czego czepiać. Jeśli chodzi o tekst nie zauważyłem żadnych literówek, wydaje się że wszystko gra i buczy, ale żeby na prawdę się przekonać trzeba by zagrać w obie wersje.


_________________
steam: Deathel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 00:40 
Cytuj  
Ee nie pogardziłbym spolszczeniem na poziomie bg2


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 00:58 
Cytuj  
Taa, brakuje "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" Fronczewskiego :P


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 01:06 
Cytuj  
Stworzyłem sobie w karczmie barbarzyńce, jako, że nie ma go wśród npców... i typ jest tak niesamowicie żałosny pod względem wytrzymałości, że aż się zastanawiam, co jest nie tak. Ginie mi praktycznie co starcie, nawet mag jest bardziej wytrzymały. Poza tym, barbar non stop jest w jakimś cc. Nie, nie nosi clothów. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 01:07 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Stworzyłem sobie w karczmie barbarzyńce, jako, że nie ma go wśród npców... i typ jest tak niesamowicie żałosny pod względem wytrzymałości, że aż się zastanawiam, co jest nie tak. Ginie mi praktycznie co starcie, nawet mag jest bardziej wytrzymały. Poza tym, barbar non stop jest w jakimś cc. Nie, nie nosi clothów. :D


Tank niech łapie aggro a barba bije gdzieś z boczku - easy as that.

Rozpoczynaj walkę jako tanker a reszta niech się dołącza w trakcie + niech biją ten sam cel.

W moim przypadku PRO TIPEM jest - tu jest bodyblocking!


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 01:09 
Cytuj  
Glownie chodzi o to zeby ktos zadal sobie troche trudu w tlumaczeniu ewentualnych dowcipow i niuasnow jezykowych. Bez tego w graniu po polsku sporo sie traci ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 01:10 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Tank niech łapie aggro a barba bije gdzieś z boczku - easy as that.


No staram się, tanka mam aktualnie pod 4 moby.

Shador von Dal napisał(a):
Rozpoczynaj walkę jako tanker a reszta niech się dołącza w trakcie + niech biją ten sam cel.


Wiadomo jak tu dokładnie działa system aggro? Bo nie widzę spelli typu Taunt.

Shador von Dal napisał(a):
W moim przypadku PRO TIPEM jest - tu jest bodyblocking!


Taa, staram się w miarę możliwości wykorzystywać otoczenie.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 01:20 
Cytuj  
do tego chanter ma buffa do szybkości ataków z dystansu, więc tank w drzwiach, reszta za nim z pistolcami, kuszami, różdżkami i nara

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 09:16 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Glownie chodzi o to zeby ktos zadal sobie troche trudu w tlumaczeniu ewentualnych dowcipow i niuasnow jezykowych. Bez tego w graniu po polsku sporo sie traci ...

T.

Czyli tłumaczenie is weak or not? BO ja ciągle swapuje między polskim a angielskim.


A barba też sobie zrobiłem. 2hand w łapę i jak miałem problemy w tym pierwszym dungu w wiosce, to teraz jest easy mode.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 09:44 
Cytuj  
Gdzie można zobaczyć czy palaś postepuje zgodnie ze swoim zakonem?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 09:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Gdzie można zobaczyć czy palaś postepuje zgodnie ze swoim zakonem?


W profilu(opcja twarzy) masz reputacje. I tam jest napisane jaka jest preferowana. Jak masz tą przeciwną to znaczy, że nie postępujesz. Właśnie wbiłem +1 do pasji robię loada i sprawdzam czy statsy mi się zmieniły.
EDIT: tak, za +1 zachowania wmojej dziedzinie dostalem +1defleciton +2fortitude +2reflex +2will

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 10:02 
Cytuj  
@rzabol - Pod C masz dispositions. U mnie tak http://i.imgur.com/n6dj7lz.jpg

Bez zadnych talentów pod to (bo mam to na DPSie nie tanku), Faith and Conviction daje mi 11 deflection i po 22 frot/will/reflex. Dobra rzecz.
Tank Pala siedzi na full hp do konca walki, 5lvl 113 deflection Hyhy - http://i.imgur.com/N8QJ1Gn.jpg
Chanterowi dalem tarcze i tez sobie bije, moj main z 2h mieczem dosc dobrze. Natomiast Ciagle walą ostatnio w ciphera na poczatku walki ze ranged i mi sie składa biedaczyna. Jak sie zastawie to ez mode, przy 10 wrogach na otwartej przestrzeni to jednak ciagle ktos mi wpada w slabych ranged.

Ogolnie juz widze efekty swoich cruel/agressive poczynań, chociaż czasami agressive troche nudne i juz gre psuje:

Spoiler:


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2015, 11:06 
Cytuj  
Pierwszy zgrzyt, ale pewnie to zmienią... Exp jest rozdzielany na drużynę - więc kusi, żeby robić jak najmniejszą ilością osób. Ale co z tego, jak zaraz cię trafia level cap 12... Po prostu - masz to robić całym tłumem i nie kombinuj.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.