mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 11:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
BTW w którym miejscu Gwinta widać ile się jeszcze ma ruchów? bo nie mogę tego zakumać.

Tyle ile masz kart. Po lewej stronie masz licznik, twój i przeciwnika. Ofc zmienia sie to jak dobierasz karty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:00 
Cytuj  
W Białym Sadzie to mam wrażenie, że tylko 1 osoba chciała grać w gwinta, jakiś profesorek w karczmie.

Ilość ruchów masz ograniczoną ilością kart tylko.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:02 
Cytuj  
Po zabiciu gryfa profesorka nie ma już.

I ogólnie gracze, od których można wygrać rzadkie karty czasem po prostu znikają bezpowrotnie w ramach questowania, więc radzę mieć to na uwadze. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:02 
Cytuj  
Dzieki, tak tylko tewn profesorek ale biegam do kupców bo moze mam cos do kupienia z talii u nich.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Albo po Bloodborne przy której mechanika Wieśka to wręcz żłobeczek dla niepełnosprawnych ruchowo co Atherius?

nie wnikam szczerze mówiąc w żadne mechaniki - gra jest tak prosta, że 95% contentu przechodzę mashując jeden klawisz. A gram na przedostatnim poziomie trudności (tylko żarcia brakuje to fakt i nie chce mi się tego farmić).
Właśnie - w sumie szkoda, że alchemia jest tak rozbudowana (i tak nie korzystam - nie chce mi się za bardzo wnikać, raczej zawsze preferowałem czystą stal) a nie ma żadnego cookingu. Z chęcią bym sobie jakieś wilczki posmażył na rożnie zamiast wpierdalać świeżo wycięte z nich livery ;)

Ogólnie starałem się zainicjować jakąś dyskusję na temat setu, ale przyszedł frustrat i musiał od razu się napiąć zamiast napisać do czego dany set się nadaje.


Kaban - mi się w cieżkiej zbroi ciężko gra. Przez jakiś czas nosiłem plate.
Mi się wydaje, ze medium jest do znaków - bo masz bonusy do tego armora z drzewka skilli. Light - crit/fast attack. Heavy jakaś forma tankowania które w tej grze jest conajmniej ułomne.



Mareczek jeden guzik mówisz? Nagraj prosze jakiś filmik jak to wymiatasz, z chęcią pouczymy się od takiego wymiatacza:).

System jest spoko ale jedną wadą jest to, że nie można przynajmniej na początku być w miarę uniwersalnym bo slotów na skille za mało. Fast/Strong attack to must have bo jednak miecz robi duży dmg i potem fajnie można lać wiele celów na raz ale znaki też są spoko a np na samej alchemi postaci zrobić się nie da. Niektóre są spoko ale też trzeba sporo punktów zainwestowac. Ok, można potem respec zrobić jak już się wbije odpowiedni lvl.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 25 maja 2015, 12:18 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Po zabiciu gryfa profesorka nie ma już.

I ogólnie gracze, od których można wygrać rzadkie karty czasem po prostu znikają bezpowrotnie w ramach questowania, więc radzę mieć to na uwadze. :)


No właśnie. Ktoś chyba wcześniej pisał, że grał z Baronem, tak?
W którym momencie było to możliwe?
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Albo po Bloodborne przy której mechanika Wieśka to wręcz żłobeczek dla niepełnosprawnych ruchowo co Atherius?

nie wnikam szczerze mówiąc w żadne mechaniki - gra jest tak prosta, że 95% contentu przechodzę mashując jeden klawisz. A gram na przedostatnim poziomie trudności (tylko żarcia brakuje to fakt i nie chce mi się tego farmić).
Właśnie - w sumie szkoda, że alchemia jest tak rozbudowana (i tak nie korzystam - nie chce mi się za bardzo wnikać, raczej zawsze preferowałem czystą stal) a nie ma żadnego cookingu. Z chęcią bym sobie jakieś wilczki posmażył na rożnie zamiast wpierdalać świeżo wycięte z nich livery ;)

Ogólnie starałem się zainicjować jakąś dyskusję na temat setu, ale przyszedł frustrat i musiał od razu się napiąć zamiast napisać do czego dany set się nadaje.


Kaban - mi się w cieżkiej zbroi ciężko gra. Przez jakiś czas nosiłem plate.
Mi się wydaje, ze medium jest do znaków - bo masz bonusy do tego armora z drzewka skilli. Light - crit/fast attack. Heavy jakaś forma tankowania które w tej grze jest conajmniej ułomne.



Mareczek jeden guzik mówisz? Nagraj prosze jakiś filmik jak to wymiatasz, z chęcią pouczymy się od takiego wymiatacza:).

System jest spoko ale jedną wadą jest to, że nie można przynajmniej na początku być w miarę uniwersalnym bo slotów na skille za mało. Fast/Strong attack to must have bo jednak miecz robi duży dmg i potem fajnie można lać wiele celów na raz ale znaki też są spoko a np na samej alchemi postaci zrobić się nie da. Niektóre są spoko ale też trzeba sporo punktów zainwestowac. Ok, można potem respec zrobić jak już się wbije odpowiedni lvl.


On tylko uniki robi. :) Nauczył się tego w blódborn.
Ja siedzę w pracy i od rana jebe, help. :[


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:37 
Cytuj  
taki bug mi się trafił :)
https://youtu.be/t03bFFAVfoY

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:46 
Cytuj  
Tez miałem wczoraj coś podobnego, wszyscy bez głów chodzili, a oprócz tego nie ruszali nogami :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:51 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
No właśnie. Ktoś chyba wcześniej pisał, że grał z Baronem, tak?
W którym momencie było to możliwe?
...

Spoiler:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 12:52 
Cytuj  
Dziś zaczynam grać w Wiedźmina 3 i mam kilka pytań odnośnie optymalizowania jego działania:
Mam i5 2500k i Geforca 660Ti? Jest sens podkręcać procesor? Da to jakiś przyrost klatek na sekundę? To samo tyczy się karty?

Znacie jakiś dobry guide jak wyciągnąć maksymalny frameraty przy takim słabawym sprzęcie przy jako tako zadowalającej jakości obrazu?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 13:00 
Cytuj  
Ja za wygraną z Baronem dostałem kartę Dijkstry. 4 atak, melee, szpieg.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 13:20 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Dziś zaczynam grać w Wiedźmina 3 i mam kilka pytań odnośnie optymalizowania jego działania:
Mam i5 2500k i Geforca 660Ti? Jest sens podkręcać procesor? Da to jakiś przyrost klatek na sekundę? To samo tyczy się karty?

Znacie jakiś dobry guide jak wyciągnąć maksymalny frameraty przy takim słabawym sprzęcie przy jako tako zadowalającej jakości obrazu?


http://forums.cdprojektred.com/threads/36443-Wied%C5%BAmin-3-(PC)-m%C3%B3j-FPS

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 13:24 
Cytuj  
Czytajcie książki (znaczy niech wasz Wiedźmin czyta) - są tam wpisy do bestiariusza oraz przepisy na odwary. Czasami są też questy oraz miejsca na mapie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
Dziś zaczynam grać w Wiedźmina 3 i mam kilka pytań odnośnie optymalizowania jego działania:
Mam i5 2500k i Geforca 660Ti? Jest sens podkręcać procesor? Da to jakiś przyrost klatek na sekundę? To samo tyczy się karty?

Znacie jakiś dobry guide jak wyciągnąć maksymalny frameraty przy takim słabawym sprzęcie przy jako tako zadowalającej jakości obrazu?


http://forums.cdprojektred.com/threads/36443-Wied%C5%BAmin-3-(PC)-m%C3%B3j-FPS

Cytuj:
Konfiguracja LAPTOP:
CPU: Intel Core i5-4200H (2 rdzenie, od 2.8 GHz do 3.4 GHz, 3 MB cache)
GPU: NVIDIA GeForce GTX 850M 2GB
RAM: 12 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
RESOLUTION: 1920 x 1080 (FullHD)
SSD: tak, ale gra nie jest na nim postawiona
PRESET: -


Ustawienia graficzne
VSYNC: ON
NVIDIA HAIRWORKS: OFF
SHADOW QUALITY: HIGH
TERRAIN QUALITY: HIGH
WATER QUALITY: LOW
GRASS DENSITY: LOW
FOLIAGE VISIBILITY RANGE: MEDIUM
TEXTURE QUALITY: HIGH
DETAIL LEVEL: HIGH


Postprocessing:
MOTION BLUR: ON
BLUR: ON
ANTY-ALIASING: ON
BLOOM: ON
SHARPENING: ON
AMBIENT OCCLUSION: SSAO
DEPTH OF FIELD: ON
CHROMATIC ABBERATION: ON
FOG AND MIST: ON
VIGNETTING: ON
LIGHT SHAFTS: ON


a miało nie chodzić - mam bardzo podobne ustawienie i taka konfigurację


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 13:29 
Cytuj  
Gdzie w Velen można kupić juki jakieś lepsze? W oxenfurice szukać czy np u Barona gdzieś będą?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 14:24 
Cytuj  
Szukaj u blacksmithow/armorerow. W sumie po przeczytaniu na forum zajrzalem do pierwszego sklepiku i kupilem takie +70.

Juki sie tez dostaje za zrobienie questu z wyscigami konno. Bodajze za 2 etap. Za ostatnie w Velen jest zajrbiste siodlo - stamine koniowi potem ciezko wydrainowac ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 14:40 
Cytuj  
Saddlebagi/juki +100 (Novigrad)
Spoiler:


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 15:13 
Cytuj  
Ta gra chyba jest po prostu za łatwa. Uparłem się i chciałem odblokować master armorera będąc na lvl19. Trzeba zabić gryfa lvl26 i gdyby nie to że głupi gryfek pod koniec HP (zostało 10%) wpada w jakiś rage i zaczyna piżgać AOE za pół mojego HP częściej niż mogę odnowić shiedla to bym go rozłożył. A tak to... padłem ;(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 15:28 
Cytuj  
Ja tez gram na 3 poziomie juz bo za łatwo było. 2 shoty srebrnym i kill to zdecydowanie za łatwo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.