mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 20:40 
Cytuj  
Tyle już meczy rozegrałem i ani razu nie byłem na mapie z tymi pająkami.


Pograć można od czasu do czasu, chociaż kilka rzeczy mnie ostro drażni.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 22:59 
Cytuj  
Gra jest dobra, tylko nie mozna patrzec na nia przez pryzmat poprzednikow, a jak na odzielny twor.

Co mi troszke w hotsie nie odpowiada(bron boze nie sa to minusy gry) to brak aspektu 'gwiazd' w teamach - tutaj kazdy zawodnik to rowna czesc wiekszego organizmu. Druga taka rzecza jest podejscie do supportow w tej grze - jestem fanem tego, ze healer to cos ekstra co mozna wkomponowac w dany setup, a nie must have.

Co ciekawe to co pisalem kilka stron wczesniej jako newb o snowballu to totalny bullshit - teraz widze, ze hots cechuje sie najwiekszym snowballem ever. Talent roznicy to praktycznie walka nie do wygrywania, a team posiadajacy przewage jest w stanie tak rozegrac gre, ze team przeciwny bedzie mial doslownie 3-4x kilkadziesiat sekund czasu na podjecie rownej walki. A zdecydowana wiekszosc comebackow wychodzi z inicjatywy teamu wygrywajacego kiedy ten chce na sile forsowac ruchy i skonczyc gre.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 23:28 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Co ciekawe to co pisalem kilka stron wczesniej jako newb o snowballu to totalny bullshit - teraz widze, ze hots cechuje sie najwiekszym snowballem ever. Talent roznicy to praktycznie walka nie do wygrywania, a team posiadajacy przewage jest w stanie tak rozegrac gre, ze team przeciwny bedzie mial doslownie 3-4x kilkadziesiat sekund czasu na podjecie rownej walki

No przecież mowiłem ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 00:59 
Cytuj  
Ano. Newb bylem to tylko to co na soloQ widzialem wiedzialem. Teraz gram teamowki to wszystko sie o 180stopni zmienilo.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 21:01 
Cytuj  
Świetne jest to, że rozgrywka może trwać i 11 minut. To mi się cholernie podoba.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:28 
Cytuj  
Ktoś chętny na wspólne granie? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 13:02 
Cytuj  
I co gra ktos jeszcze w to? Szykuja sie jakies zmiany w czymkolwiek na release?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 16:45 
Cytuj  
Ja gram ostatnio całkiem sporo. :)

Mogliby jednak zrobić coś z lagami. Niekiedy są tak paskudne, że masakra. Takich lagów w Dota 2 nigdy nie miałem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 18:12 
Cytuj  
Ja ciagle gram i nie ma co gadac - gra jest bardzo dobra.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 22:36 
Cytuj  
Nadal gram, choć ostatnio mam przerwę... ogólnie od gier. HotS jest bardzo dobry, lecz wymaga jeszcze sporo szlifu, głownie od strony technicznej. Wrócę raczej z dniem premiery.
Blizz pompuje trochę siana w promocję gry, turnieje też powstają. Zobaczymy, być może gra się wybije.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 08:02 
Cytuj  
Miejmy nadzieję, że jednak się nie wybije. Jeżeli e-sport mają stanowić tak miałkie produkty jak HotS czy Heartstone to nie wróży nic dobrego.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 09:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Miejmy nadzieję, że jednak się nie wybije. Jeżeli e-sport mają stanowić tak miałkie produkty jak HotS czy Heartstone to nie wróży nic dobrego.

Na 100% się wybije. Blizzard ma kupę kasy, stado zagorzałych fanów i chyba tylko koniec świata mógłby to zmienić.


Pyka się bardzo miło, ale nadal uważam, że "Dota 2" i "Awesomenauts" dają więcej możliwości i frajdy.

Nie określiłbym HotS jako gry prostackiej. Miło się na to patrzy, miło się słucha, dobrze się gra. Mecze trwają krótko co dla mnie jest olbrzymią zaletą. W czasie godziny przy dobrych wiatrach można 3-4 gry rozegrać. Za to duży plus. Przydałoby się więcej pierdolnięcia i większych zmian w talentach. Chętnie zobaczyłbym talenty typu coś za coś.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 12:30 
Cytuj  
http://allegro.pl/heroes-of-the-storm-p ... 35751.html

Niezły deal, zastanawiam się. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 12:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Miejmy nadzieję, że jednak się nie wybije. Jeżeli e-sport mają stanowić tak miałkie produkty jak HotS czy Heartstone to nie wróży nic dobrego.

tuz przed dota i csgo byl kryzys i byly same mialkie gry w e-sporcie. Zreszta jest przeciez LoL i cala rzesza gowien ktore maja swoje miejsce. Tym bardziej dla hots znajdzie sie miejsce. W sumie nie taka zla gra, ale na esport srednia.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 13:05 
Cytuj  
Patrzac na popularnosc hotsa na twitchu (destiny w tej chwili ma 50% wiecej viewersow) i to jak koncertowo blizz potrafil zarznac Stara to hots wcale nie musi odniesc sukcesu w esporcie, szczegolnie ze go sie po prostu chujowo oglada. Pociagnie kilka miesiecy bo Blizz wyda miliony na reklame i eventy, ale watpie zeby przyciagnelo mase ludzi na dluzej.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 13:57 
Cytuj  
wodny napisał(a):
http://allegro.pl/heroes-of-the-storm-pakiet-startowy-koszulka-i5403535751.html

Niezły deal, zastanawiam się. :D

Najlepsze jest to, że na każdy item będzie osobny klucz. Tak więc możesz wykorzystać to co chcesz, a resztę oddać/opchnąć komuś innemu.

Btw. Stara nie zarżnął Blizz, zarżnęła go "meta". RTSy odeszły do lamusa. Teraz liczą się tylko MOBy, klasyczne MMO oraz (MMO)FPSy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 15:18 
Cytuj  
Wczoraj zagrałem sobie meczyk po dłuższej przerwie i nie.
Jak było chujowe tak dalej jest.
No nie wiem nie czuje tej gry

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 23:49 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Patrzac na popularnosc hotsa na twitchu (destiny w tej chwili ma 50% wiecej viewersow) i to jak koncertowo blizz potrafil zarznac Stara to hots wcale nie musi odniesc sukcesu w esporcie, szczegolnie ze go sie po prostu chujowo oglada. Pociagnie kilka miesiecy bo Blizz wyda miliony na reklame i eventy, ale watpie zeby przyciagnelo mase ludzi na dluzej.


No ale hots nawet jeszcze oficjalnie nie wyszedl?
Smieszne za taki cs:go mocno zyskal na popularnosci na twitchu i ogolnie w duzym stopniu za sprawa zakladow:P
Jak nie ma jakiegos meczy na cslounge to oglada nagle 3 razy mniej ludzi.
Albo wystarczy ze ktos zrobi streama otwieranie skrzynek i wyda na to duzo kasy i moze nagle byc top streamerem na twitchu przez chwile:P
W docie 2 to tak samo wyglada obstawienai meczowe za pomoca skinow itd?I tez sa skrzyneczki i kupowanie kluczy?
Ogolnie gry valve powinni uznac za gry hazardowe:)
A napewno jak dla mnie to valve strasznie exploituje ludzka slabosc do hazardu i to w grach skierowanych rowniez do nieletnich. Co za chuje!

Ja ostatni tydzien w hotsa gram non stop i nie moge przestac a czy to bedzie esport w sumie co mnie obchodzi?
Wbilem level i Hero league to jednak troche wyzszy poziom, sa picki bohaterow a nie totalna loteria jak w qm no i ogolnie gra sie duzo lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 09:52 
Cytuj  
Nie w duzym stopniu. 80% popularnosci csgo to bets.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 21:39 
Cytuj  
Trochę info z Chin:
Cytuj:
Abridgement
• Diablo 3 thematic maps soon developed. Blizzard do not have a specific date, that will be released soon. This map is now basically in a state of completion, still make the final small adjustments, such as the small details, art design and sound. On a global conference to be held in London, they may disclose more information.
• Blizzard will add more maps, it is likely these maps from Blizzard players are familiar with the scene.
• Ladder system will be further optimized. Blizzard want to add like Hearthstone legend group, allowing the player to continue after a leveling.
• Every 6 weeks to launch two heroes. The current plan is that after all will be made every 6 weeks may contain two new heroes of the big patch, one of the heroes of the patch while online, while the other is unlocked after a period of time the patch. (like Johanna)
• Blizzard is not particularly worried about the proportion of heroes from different game, they will consider increasing the hero from Diablo and Starcraft.
• Blizzard is aware that lack of supporter & warrior heroes, planning to add these heroes.

https://translate.google.com/translate? ... 14RSA.html

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.