mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 18:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zwłaszcza, że kolekcjonerka Xbox one sprzedała się ostatnia. :) Było tyle czasu na kupno, że nawet Sobtainery i zabolki by zdążyły.

Btw:

https://www.youtube.com/watch?v=qPfGK70jE7s

Witcher 3 - cut scene light mod test


Jeszcze niebo trzeba fixnąć, zwiększyć jakoś draw distance i już jest konkret.


Ten mod niestety jest trochę zjebany. Kierunek jest dobry ale po prostu w niektórych scenierach i godzinach dnia to w ogóle nie działa - noce są zajebiście jasne a czasami w ciągu dnia nic nie widać. Redzi tłumaczyli, że właśnie dlatego ten system włącza się tylko w trakcie cut-scenek. Pewnie jakby nad tym popracować to by było spoko ale bez red kita będzie ciężko.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 19:39 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Nie wiecie może, czy jest możliwość zakupu kart do gry w Gwinta osobno? (tych 2 talii które dołączali do wersji kolekcjonerskiej na Xboxa)

Można se też druknąć: http://imgur.com/a/gV1y5


Wielkie dzięki, w poniedziałek druknę sobie w kolorze na kartonie ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 14:57 
Cytuj  
Skończyłem grę Wiedźmin 3.

Mogę z całkowitym przekonaniem potwierdzić, że obok Morrowinda i Bloodlines jest to najlepsza gra, w jaką grałem w życiu. Całą rozprawkę a nawet licencjat mógłbym o tym napiać, ale ofc nikt by tego nie przeczytał no bo kurwa.

Long story short - jest to Wiedźmin o jakim marzyłem, na jakiego zasługiwałem i tylko dzięki obecnej technologii otrzymałem.

Grze daleko do perfekcji i nawet z modami/patchami/dodatkami doskonała nie będzie. Natomiast biorąc pod uwagę całokształt a nie tylko poszczególne elementy (chociaż niektóre z nich bronią się same - subquesty, świat, muzyka, grafika) to po prostu wychodzi coś wspaniałego.

Z tego co mnie mocniej ubodło, to całkowity brak info na temat tego, jak
Spoiler:


Ja rozumiem chęć do pozostawienia pewnych kwestii do własnej interpretacji ale tutaj twórcy poszli o krok dalej i każą mi sobie to po prostu samemu wyobrazić. Bo na ten temat nie ma NIC w grze.

No ale to tyle. Na szybko jeszcze by się sporo rzeczy do przypierdolenia znalazło ale tak jak mówię - ja lubię oceniać całokształt po skończeniu gry, do elementów czepiam się podczas rozgrywki.

10/10, znaczek jakości, Order Orła Białego i Paszport Polsatu. Za rok gram w to drugi raz na lepszym kompie, z dodatkami, DLC, modami. Specjalnie ominąłem sporą część side contentu, Gwinta, eksploracji i podjąłem głupie wybory niektóre. :)


No i po tym co zobaczyłem podczas jednego questa, czyli podczas
Spoiler:
stwierdzam, że CDPR może stworzyć w przyszłości na prawdę ciekawe i klimatyczne różne światy. Będą mieli ku temu okazję podczas Wiedźmina 4 z Ciri w roli głównej (jeżeli pójdą w tym kierunku), lub w grach nie związanych z tym universum.

A teraz czekam na Cyberpunka. Jestem o niego wyjątkowo spokojny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 16:29 
Cytuj  
Też skończyłem ocena 10/10. A teraz pytanie do tych co skończyli:
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 16:32 
Cytuj  
Absolutnie nie :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 16:33 
Cytuj  
i pewnie nie mogę tych decyzji podjąć pod sam konie i muszę jeszcze raz przejść grę? :p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 16:39 
Cytuj  
trzeba było zasave'ować w odpowiednim momencie - gra nawet w jednym miejscu o tym nas informuje.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 16:51 
Cytuj  
Wiedźmin skończony, w sumie wyszło 83h played, co prawda średnio reprezentatywne, bo grałem też w pracy więc czasami po prostu gra była włączona obok, ale za to udało się zrobić prawie wszystko.

Razoth dobrze to podsumował, pomimo niedoróbek gra mimo wszystko miażdży, już dawno nie miałem "gra skończona, co dalej z moim życiem" :)

Jeśli mam wytknąć co mnie zaskoczyło na minus to:
- mimo wszystko stosunkowo częste babole podczas questowania, a to Triss zatnie się na schodach, a to Yen ma gdzieś iść z stoi w miejscu, a to coś innego...
- luki fabularne, ze 2-3 razy (a zwłaszcza na koniec) mamy duży przeskok fabularny i zero informacji co jak, gdzie i dlaczego
- wspomniany wcześniej brak money sinka - kończąc grę miałem około 40k koron i zero pomysłu co z nimi zrobić
- gra jest ciut za łatwa, tzn. walki z przeciwnikami na wyższych poziomach powinny być znacznie trudniejsze
- jak dla mnie Jaskier to najsłabsza postać w grze, tylko mnie irytował, tzn. nie kupuje tego wizerunku/głosu itd
- no i
Spoiler:


_________________
Altaya | BF4

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 17:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
trzeba było zasave'ować w odpowiednim momencie - gra nawet w jednym miejscu o tym nas informuje.


Spoiler:


EDIT: Dobra cofam się i muszę dziś ugrać pozytywny ending bo nie będę miał spokoju.

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 20:59 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
już dawno nie miałem "gra skończona, co dalej z moim życiem" :)


O tak. Zdecydowanie tak.

Vorten napisał(a):
- no i
Spoiler:


No właśnie
Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:06 
Cytuj  
Spoiler:


Zmarszczyłem się przy nudnych questach w novigradzie, a to idź na saunę a to na bal przebierańców. Ja chcę jebać potwory a nie sobie chodzić i gadać. Muszę odzyskać siły i wrócić. :< Ale spokojnie mogę to zwalić na kompletny brak chęci do grania w cokolwiek.
#starość


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:09 
Cytuj  
Jeżeli bal przebierańców ci się nie podobał, to odinstaluj, sprzedaj kompa i wybieraj trumnę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:10 
Cytuj  
No kurwa jak tak dalej pójdzie to chyba to mnie czeka. Sprzedam grafikę, kupię ps4, postawie na niej klocka i będę patrzył jak paruje hehe.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:23 
Cytuj  
No jak się po 70h wychodzi z Białego Sadu, to nie dziwie się że w pewnym momencie #starość dokucza :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:27 
Cytuj  
Dokładnie powinienem olać wszystkie wątki poboczne i pędzić tylko głównym! :))
Chodzi o to, że do novigradu było fajnie, później jakoś wszystko zwolniło. Może się odmuli, nie odpuszczę, najwyżej będę robił tygodniowe przerwy jak teraz. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:33 
Cytuj  
Odmuli się, myślę że większość ludzi miała zamułkę w Novigradzie a do tego jeszcze był Jaskier ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:36 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dokładnie powinienem olać wszystkie wątki poboczne i pędzić tylko głównym! :))


Trzeba sobie odpowiednio zbalansować side content. Ja wiem, że znaki zapytania kuszą, ale trzeba im dać spokój w końcu. Zostawić na później, lub wcale.

Nie warto tracić tego, co się potem w głównym wątku dzieje. A dzieje się, oj dzieje.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:38 
Cytuj  
Ale przecież nikt nie trzyma nikogo na siłę w Novigradzie na 100%. Też miałem tak, że po jakiejś chwili męczyło mnie siedzenie w mieście, to zawsze było w cholerę nieodkrytych miejsc na mapie, q pobocznych czy jakiś poszukiwań do zrobienia na Skellige albo w Velen/okolicach Noviggradu. Albo chociaż przejedź się po karczmach, poskupuj karty do gwinta i ciśnij w karty ;)


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 21:50 
Cytuj  
Wiesz po graniu w normalnie karcianki gwint jest fajny tylko przez pierwsze pięć minut. :P
Poboczne porobiłem co się dało na 15lvl i poszedłem pocisnąć fabułę w mieście i tam mnie dopadła zagłada, ale przetrwam to!
? to niewielki xp, słaby sprzęt i powtarzanie tych samych czynności - gniazda robaków/bandyci/tropienie śladów, pewnie i tak to porobię żeby zwiedzić ciekawsze miejscówki.
Gra jest zajebista ale mnie od jakiegoś czasu dopada mega znużenie grami, na wieśka czekałem tyle czasu i nie chcę go zostawić tak rozgrzebanego. :>


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2015, 23:07 
Cytuj  
Zobaczyłem już dwa endingi i dalej mam kilka wątpliwości:
Spoiler:


Co do zakończenia, to samo odczucie - jak tu żyć bez tej gry :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.