mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 19:13 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Nie śledzę życia Sapkowskiego aczkolwiek z jakiej okazji on napisał Sezon Burz? Jednorazowy wybryk, czy zapowiedział powrót do pisania? Swoją drogą on ma dzieci? Może po jego śmierci ktoś przejmie uniwersum? xD

Widziałem gdzieś wywiad z nim gdzie poniekąd przyznał się przed premierą że robi to dla hajsu. I tak kupiłem książkę i nie żałuje, niech ma :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 19:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
husycka lepsza od wiedzmina.
ma talent koles, szkoda, ze juz nie pisze.


Imo po wiedzminie nie napisal juz nic ciekawego. Zreszta sama saga tez leciala pod koniec w dol.
Husycka byla na tyle nudna, ze do dzisiaj nie skonczylem. Zmija to totalna padaka. No i Sezon Burz, ktory tez byl generalnie slaby.
Ponoc kasa na wode mu sie skonczyla, to wrocil do Wiedzmina. I pewnie jeszcze nie raz bedzie od niego kupony odcinal. Podejrzewam, ze Sezon sprzedal sie calkiem ladnie.
Imo jak juz bedzie te kupony odcinal, to powinien zrobic reboot serii. Ci sami bohaterowie, moze w troche innych konfiguracjach, ten sam swiat. Bez Ciri. Przerabiania po raz drugi dziecka niespodzianki to raczej nikt by nie chcial. Nowe przygody od zera.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 19:33 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 15:45 
Cytuj  
Ok, biorąc pod uwagę iż Sapkowski mało nie zarabiał- jak jest możliwe przepicie wszystkiego?:)
Sobie nawet nie wyobrażam jak mógłbym ja przepić całą swoją pensje pijąc pół litra dziennie(ok litr powiedzmy nawet)... Chyba że trunków poniżej 18 roku życia bym nie dotykał...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 15:46 
Cytuj  
nikt nie mowil, ze sam pije.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 16:01 
Cytuj  
xxx lat temu ( hmm 2000r) spotkalem sapka na jakims Krakonie "Jaka rade by Pan dal osoba , które chca zaczac pisać"

"nie pisać" Andrzej Sapkowski

Tak Malkontencil jak ciura barowa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 16:07 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Ok, biorąc pod uwagę iż Sapkowski mało nie zarabiał- jak jest możliwe przepicie wszystkiego?:)
Sobie nawet nie wyobrażam jak mógłbym ja przepić całą swoją pensje pijąc pół litra dziennie(ok litr powiedzmy nawet)... Chyba że trunków poniżej 18 roku życia bym nie dotykał...

Pisarz ma z książki 1-2zł za sztukę. A takie korpo jak CDP potrafi tak zakręcić kontraktem że z wieśka dostanie tyle ile będą chcieli mu dać.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 16:13 
Cytuj  
CDP to firma średniej wielkości- a nie korpo;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 16:40 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Pisarz ma z książki 1-2zł za sztukę. A takie korpo jak CDP potrafi tak zakręcić kontraktem że z wieśka dostanie tyle ile będą chcieli mu dać.


Wiesz w ogóle, co to korporacja?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 16:41 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Pisarz ma z książki 1-2zł za sztukę. A takie korpo jak CDP potrafi tak zakręcić kontraktem że z wieśka dostanie tyle ile będą chcieli mu dać.


Wiesz w ogóle, co to korporacja?

Ojejku, możliwe że nie wiem, wytłumaczysz mi?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 20:18 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Mendol napisał(a):
husycka lepsza od wiedzmina.
ma talent koles, szkoda, ze juz nie pisze.


Imo po wiedzminie nie napisal juz nic ciekawego. Zreszta sama saga tez leciala pod koniec w dol.
Husycka byla na tyle nudna, ze do dzisiaj nie skonczylem. Zmija to totalna padaka. No i Sezon Burz, ktory tez byl generalnie slaby.

Saga jest zajebista do trzeciej części łącznie, potem niestety spadek z paroma niezłymi momentami. Z trylogii Narrenturm bardzo dobry, potem znowu zjazd w dół. Facet za szybko się wypala przy dłuższych historiach, jego największa siła tkwiła w opowiadaniach. No i Sezon Burz był słabiutki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 20:42 
Cytuj  
ale to chyba problem wielu polskich (i nie tylko) pisarzy.
achaja tez zajebista do 2 tomu, potem juz powoli bida i nedza.
inkwizytor piekary jest tutaj dla mnie wyjatkiem, bo kazda ksiazka jest zajebista.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 20:55 
Cytuj  
Ja przeczytałem parę lat temu sagę o Wiedźminie i trylogię husycką i nic nie pamiętam z nich. A całkiem dobrze pamiętam kilka książek, które czytałem naście lat temu. Takie czytadełka jak to fantasy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 21:05 
Cytuj  
ja do dzisiaj pamietam kane krwawnik ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 21:13 
Cytuj  
Ja polecam pierwszy tom Pana Lodowego Ogrodu, ale dalej już jest słabo.
Inkwizytora Piekary też polecam, fajna sprawa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 23:32 
Cytuj  
Kres i jego Księga Całości i tyle w temacie


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2015, 00:10 
Cytuj  
Ja jestem wiekszym fanem Trylogii Husyckiej niz Sagi o Wiedzminie. Nie rozumiem dlaczego nikt nie docenil przygotowan Sapkowskiego do Trylogii Husyckiej.

Bardzo, ale to bardzo podobaly mi sie stawki po lacinie, ktorej wiecej sie nauczylem niz na studiach. Odwiedzilem niejeden kosciol sredniowieczny w Czechach i widzac malowidlo kielicha husyckiego na scianie kosciola katlockiego zrobilo na mnie takie wrazenie po przeczytaniu jego ksiazek, ze az bylem w szoku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2015, 06:55 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Ja jestem wiekszym fanem Trylogii Husyckiej niz Sagi o Wiedzminie. Nie rozumiem dlaczego nikt nie docenil przygotowan Sapkowskiego do Trylogii Husyckiej.

Bardzo, ale to bardzo podobaly mi sie stawki po lacinie, ktorej wiecej sie nauczylem niz na studiach. Odwiedzilem niejeden kosciol sredniowieczny w Czechach i widzac malowidlo kielicha husyckiego na scianie kosciola katlockiego zrobilo na mnie takie wrazenie po przeczytaniu jego ksiazek, ze az bylem w szoku.

Bo Trylogia Husycka jest naszpikowana do bolu tematyka historyczna i nie kazdego to interesuje. Saga wiedzminska to lekko slowianskie, ale jednak fantasy (dark fantasy).

Pamietam jak swiezo w ksiegarniach ukazala sie Krew Elfow, kupilem zupelnie nie znajac tematu. Po przeczytaniu bylem w wielkim szoku ze u nas, ktos byl w stanie cos takiego napisac.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2015, 14:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale to chyba problem wielu polskich (i nie tylko) pisarzy.
achaja tez zajebista do 2 tomu, potem juz powoli bida i nedza.
inkwizytor piekary jest tutaj dla mnie wyjatkiem, bo kazda ksiazka jest zajebista.

Widać mamy inne gusta :P
Za to co zrobił z inkwizytorem mam, do dzisiaj, ochotę powiesić go za jaja :P

Trylogia Husycka jest w pytę(ale ja po prostu lubię historię), a szczególnie zakończenie znacznie lepsze niż w Wieśku.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2015, 21:03 
Cytuj  
Sapek jest z Lodzi , alkohol go nie zniszczy :0


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.