mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2014, 20:40 
Cytuj  
Ja już się nawet przestałem logować i zbierać daily loot. :<


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2014, 20:46 
Cytuj  
Ja się po tych ostatnich zmianach poczułem trochę wyruchany. Jebali dodatki słabo zbalansowane i wyszedł spory money sink, żeby nadążać, a potem zrobili nowy base set, żeby wpuścić nowych ludzi. Co rozumiem, ale nie da się ukryć, że gubią się z rozwojem tej gry. Teraz nowe studio i penie kolejna wizja.

Zastanawiam się nad Heartstone. Wiem, że dla pedałów, jak oglądam filmy to prosta jak cep się wydaje, ale przynajmniej rozwój będzie w miarę przemyślany jak to u Blizza. Potrzebuję jakiegoś fillera, co by czasem pograć trochę brainless. Dota tylko mnie wkurwia, WarThunder nudzi, karcianki są w miarę ok. Poza wkurwem na rng. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2014, 21:28 
Cytuj  
No ja się na DOC zawiodłem trochę :( Na razie pauza, zobaczę co wymyślą bo fundament mają solidny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2014, 22:48 
Cytuj  
A tak się składa, że sam wróciłem do DoC jakieś 2 tygodnie temu. Niestety nie dzieje się zbyt wiele (niby wyszły 3 dodatki od wydania base set II, ale zero kontaktu ze strony developerów z community). Mówi się o tym, że ma powstać draft mode (Blue Byte zapowiedziało). Niestety robią wszystko by ludzie wydawali jak najwięcej hajsu - Legacy sety są tylko i wyłącznie za seale przez co granie open, to albo spory wydatek waluty albo mozolne zbieranie wild cardsów, a stare karty kosztują ich sporo. Samo community przeżywa okres stagnacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 21:52 
Cytuj  
Kurwa nabrała mnie ochota i się odbiłem od forum i jak zobaczyłem populację :/
Ja pierdolę tak fajnie zrobiona gra i tak ją ujebali.
Ktoś gra? Faktycznie taka posucha?

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2015, 05:59 
Cytuj  
Ja gram od czasu do czasu. Dopiero co wyszedł nowy patch i meta wreszcie się zmieniła. Przed patchem to 70% szansy, że trafisz na inferno i:
a) dostaniesz w dupę, bo sam nie grasz inferno
b) 50/50, że wygrasz bo grasz inferno.

Teraz duża różnorodność decków i nie jest to związane jedynie z testowaniem nowych możliwości, bo i w swissach je widać. Inna sprawa, że rzeczywiście gra jest w fazie rozkładu. Projekt przejęła inna firma, która po miesiącach braku kontaktu wreszcie wyznaczyła community managera i wprowadziła patch z chińskiego servera (który rozwija się niezależnie). Generalnie czarno to widzę i aktualnie nie inwestuje kasy w zabawę, ale fun z gry wciąż jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2015, 08:35 
Cytuj  
Kurwa.
A chciałem sobie kupić boxy z dodatków :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 15:52 
Cytuj  
W lipcu wychodzi Magic Duels: Origins. Jest ktoś w stanie coś więcej powiedzieć?? F2P z możliwością złożenia tali podobnie jak w Hearthstone czy cash grab? Co z Planeswalkersami?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 18:39 
Cytuj  
Po co czekac na kolejny fail wizarda jak jest HEX :P da sie juz grac w zasadzie f2p farmiac arene (co mozna robic spokojnie w tle bo nie ma limitu czasu ;)). Kumpel gra ze mna wlasnie 5 drafta w przeciagu dwoch tygodni nie wydajac na gre nawet zlotowki, a juz zebral kolekcje na ~3k platyny.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2015, 10:18 
Cytuj  
A ten HEX to nie jest przypadkiem dalej w becie?
Jak chodzi o Magic Origins to wygląda na to że będzie działał w oparciu o Magic 2015 który jest strasznie drętwy i nieczytelny nawet na tablecie 10,5''.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 01:27 
Cytuj  
pooma napisał(a):
A ten HEX to nie jest przypadkiem dalej w becie?

Dalej, bo nie ma jeszcze calego PvE, klienta na tablety itd. Sa turnieje, constructed i limited, jest pierwsze pve w postaci areny, wszystko co zdobedziesz zostaje. Za tydzien kolejny duzy patch z pierwszym setem z drugiego bloku (3 set ogolnie) i gauntlet tournamenty (grasz kiedy chcesz do 5 wygranych/3 porazek). Gra sie ogolnie bardzo dobrze, czuc ze to pelna karcianka w stylu magica z kilkoma twistami, interface jeszcze do poprawy, ale w porownaniu do tego jak dzialal rok temu to niebo, a ziemia. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 08:43 
Cytuj  
Pytanie dot. HEX, grać na US czy GameForge?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 11:09 
Cytuj  
karloss_g napisał(a):
Pytanie dot. HEX, grać na US czy GameForge?

Nie ma znaczenia.

Dzisiaj po tygodniowym opoznieniu wychodzi patch z trzecim setem, patch wprowadza tez m.in. mozliwosc odblokowania extended artow (za gold), otwierania skrzynek i przede wszystkim Gauntlet Tournaments Constructed & Limited (grasz po jednym meczu kiedy chcesz, nagrody zalezne od ilosci wygranych, cos jak areny w HSie).

https://www.hextcg.com/armies-of-myth-launch-721/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 20:30 
Cytuj  
Jakieś rady jak zacząć Ravu? Na co wydawać in-game kasę, do jakiego decku dążyć, jakieś kody na darmowe boosterki?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 08:44 
Cytuj  
Na start do robienia areny najczesciej poleca sie dwarf deck ktory nie jest najszybszy, ale ma dobra skutecznosc vs wiekszosc bossow na arenie i jego ulepszenie wychodzi najtaniej. Niezaleznie od tego jaki starter pack wybrales rozpocznij od zrobienia kilku misji treningowych dla starter decka (menu glowne, przycisk nad arena, nie pamietam jaki to byl przycisk bo znika po skonczeniu), dostaniesz tam kilka free kart i booster pack pod dany deck ktory wybrales. Community gry jest na tyle przyjazne ze norma jest ze jesli odezwiesz sie na reddicie czy forum gry to dostaniesz kilka ofert z commonami/uncommonami (https://www.reddit.com/r/hextcg/comment ... 2p_player/ + https://www.reddit.com/r/hextcg/comment ... tarted_my/) niby nic wielkiego, ale zawsze troche pomoze na start.
Jesli chcesz grac w 100% f2p to przez pierwszy tydzien-dwa zostaje ci tylko robienie areny. Loot z niej sprzedajesz na auction house za platyne i powoli budujesz fundusze na limited tournamenty. Przy sporej dawce szczescia trafi ci sie na arenie Uruunaz, jesli uda ci sie go pokonac dostajesz 100,000 golda + playset jednej z najdrozszych kart do PvE razem z ekwipunkiem (kazde nastepne spotkanie to 100,000 i 1x Leeching Burrower), ale to naprawde mowimy o sporej dawce szczescia, ja osobiscie nigdy go nie mialem na arenie, znajomy grajac juz miesiac mial go dwa razy (ale jemu tez procnal Primal Booster Pack x2 po draftach wart okolo 2k platyny za sztuke wiec chuj mu w dupe! :D). Im lepiej bedzie ci szlo w draftach tym taniej bedzie cie wychodzic kazdy z nich - jesli wygrasz to nagrody + karty ktore dostales z otwartych packow wynosza cie sporo ponad koszt wejscia, nawet jesli nie wygrasz, a uda ci sie wylowic jakies drozsze sztuki mozesz wyjsc do przodu, no ale czesto jest to decyzja miedzy dobra karta do decku ktory buduje vs dobry zysk na auction house.
Nie ma na razie nigdzie ogolnodostepnych kodow do free bosterow, streamerzy dostaja od Cryptozoica nagrody do rozdawania podczas streamowania na oficjalnym kanale na twitchu, wiec w wolnym czasie warto wbic i brac udzial.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 17:02 
Cytuj  
Wielkie dzięki za ten krótki poradnik. Wczoraj wziąłem już Vennena, a nie za bardzo chcę tworzyć nowe konto, bo nick + mail w ten sposób sam sobie zająłem. Ogólnie poczytałem trochę o różnych możliwościach zarobku i chyba póki co rzeczywiście będę tłukł arenki, a potem przesiądę się na drafty. Wczoraj przeszedłem ten początkowy 5-stopniowy challenge i muszę powiedzieć, że pod względem mechaniki gra bardzo mi się podoba. Artworkowo bez szału, ale też nie miałem jeszcze sposobności by obejrzeć jakieś fajniejsze karty. Są jakieś aktywne fanowskie strony poza hexprimal.com, głównym forum i redditem?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 20:13 
Cytuj  
http://hex.tcgbrowser.com po zarejestrowaniu masz opcje sync dzieki czemu wrzuca ci cala kolekcje na strone, mozesz podejrzec ktore decki juz mozesz zrobic itp. pomocne takze przy drafcie ;)
http://hexsales.net do sprawdzania cen kart, wartosc sprzedazy brana jest z logow AH publikowanych przez Cryptozoic
http://www.thresholdpodcast.com jak lubisz w wolnym czasie sluchac podcastow ;)
http://fiveshards.com najwiekszy nieoficjalny turniej/liga hexa, jest tez kilka niezlych artow odnosnie kart w drafcie z nowego setu


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 5.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 23:29 
Cytuj  
Sposób na kasę na start:

Zakładasz konto mailowe na np. WP i rejestrujesz się na te konto na Hex. Przechodzisz 5 trial misji, po których otrzymasz parę kart, karty ze starter packa i 3k golda.
Wysyłasz to na swoje główne konto mailem.
Ja tak zrobiłem 2 razy + mały handel i miałem już deck orków, który daję szansę przejść arenę.

Pierwszy raz jak wbiłem ostatni tier areny trafił mi się Uruunaz (nawet nie wiedziałem co to jeszcze wtedy) i dostałem na zakończnie 150k golda + 4 unikalane karty (niestety tylko PvE) z setem ekwipunku (warte w sumie nie wiem ale dużo...), a nawet nie pokonałem całej areny wtedy- cholerny Xarlox na końcu.

Jak ma się szczęście i żyłkę do handlu to można szybko zarobić w tej grze.

Hex obok Infinity Wars to chyba jedyne sensowne kanciarki obecnie. Duels of Champions czy Heartstone są 2 ligi niżej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2015, 17:31 
Cytuj  
Myślałem, że początkowe karty (i te które zdobędzie się podczas triala) są przypisane do konta i nie można ich trade'ować?

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 5.04.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2015, 20:53 
Cytuj  
Sorry, niestety ale najwyraźniej od kilku dni, od nowego patcha już nie można.
Gram trochę ponad tydzień miałem szczęście i załapałem się jeszcze na to.

Co do zarabiania. to jak uzbierasz na packi, nie otwieraj ich. Bardziej opłaca się ich użycie do drafcie. Ja nie wiedziałem o tym i rzuciłem się do otwierania packów.

Wracając do szczęścia wylosowałem 2 karty za ok. 2 i 1 tysiąca platyny.
Zastanawiam się, czy w grze nie jest zaimplementowana lepsza szansa losowania dla nowych graczy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.