mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 00:15 
 
Senex napisał(a):
Chcesz konstruktywnie żabol, to masz. Grafika, audio świetne, feeling też niezły...przez pierwszą godzinę. Potem wychodzą uproszczenia. Minimapa chujowa, brak przeglądarki serwerów, pick up na planszy to poroniony pomysł, brak klas chujowy, feeling broni...meh (pistolem lepiej kosiłem niż heavy blasterem). Nie wiem czy wszystkie pick up są przypisane do konkretnego miejsca na mapie i trzeba się ich nauczyć czy są losowe. Ale dzisiaj miałem gry gdzie kosiły nas niezmiernie At-St, znaleźć jakiś pick up mogący je skontrować graniczył z cudem, ani lunchera, ani orbitala, ani fruwajek. W takim BFie wybrałbym technika i zaczął napieprzać te At-St, a w Battelfroncie muszę jak pojebany szukać pick upów. Z Battlefrontem jest jak z Hardlinem, to powinna być nakładka/dlc do BF'a a nie pełnoprawny produkt za pełną cenę.


Przez pierwsza godzine? Mi wystarczylo 10 min


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 01:11 
 
Pooglądałem to na twitchu i ziew, ale z chęcią pograłbym w jakąś singlówkę sw z taką grafiką, jakieś jedi knights...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 07:05 
 
WinterS napisał(a):
SOMA - boże, co za świetna gra, od twórców Amnesii, horror sci-fi, czuć trochę klimatu Aliena i Space Odyssey, strasznie dobre, wciągająca fabuła, plot twisty, mindfucki, oczywiście dla wczutki porozrzucane audio i videologi, mega klimat, dałbym 10/10 ale jeszcze nie skończyłem, jedna z lepszych gier sci-fi w jaką grałem, dla fanów klimatu obowiązkowa pozycja



o wielkie dzieki, bo od tygodnia sie zastanawiam czy to kupic.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 08:31 
 
Mark24 napisał(a):
WinterS napisał(a):
SOMA - boże, co za świetna gra, od twórców Amnesii, horror sci-fi, czuć trochę klimatu Aliena i Space Odyssey, strasznie dobre, wciągająca fabuła, plot twisty, mindfucki, oczywiście dla wczutki porozrzucane audio i videologi, mega klimat, dałbym 10/10 ale jeszcze nie skończyłem, jedna z lepszych gier sci-fi w jaką grałem, dla fanów klimatu obowiązkowa pozycja



o wielkie dzieki, bo od tygodnia sie zastanawiam czy to kupic.


Kup z GOGa, bo tam masz aż 30 dni na oddanie gry a na Steamie tylko 14 dni (i w dodatku nie możesz pograć więcej niż 2h)!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 09:05 
 
Niah napisał(a):
@Zaboleq
Gra byłaby super gdyby to była alfa + feeling broni (strzelania) jest słaaaaaby

A czemu alfa?? Wylapujesz w UJ bugów i testuje jakieś kolejne systemy? Chyba Niahu nie wiesz czym jest alfa... To jest beta i za miesiąc premiera i to się nie zmieni. Problemem jest to iż w trybie Walker assault rebelia nie ma się czym bronić bo o ile at st można rozwalac ion granatami o tyle bazooka powinna być jako karta. At at są zbyt prxypakowane wiec to raczej problemy z balansem.

Ja na pewno nie preorderuje bo dzisiaj składanie preordera to dawanie dymac się w dupe bez wazeliny. Poczekam na pierwsze recki i jak wyglądają inne mapy i tryby.

Natomiast jeśli ktoś mówi ze gra nie ma klimatu sw to chyba ostro go pojebalo. Dźwięki, wierne otworzenie hoth, zachowanie szturmowcow podczas ostrzału etc etc. Za to Dice należy się szacunek.


Jednak brak klas, system kart oraz cena to są rzeczy które mnie martwią.

W listopadzie wychodzi jeszcze f4 także jest w co grać o ile nie będzie mega bugzorem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 09:34 
 
Z tą ceną... chciałbym zauważyć, że obecnie większość gier ma taką cenę.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 10:21 
 
Jak polatać jakimś myśliwcem?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 10:27 
 
Trzeba zebrać "power upa" który wala się gdzieś po mapie. To akurat jest do dupy bo np żeby nabrać wprawy trza trochę polatać a tutaj to jest random. Powinien być jakiś system któa nagradza lepszych graczy power-upami czy cuś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 10:39 
 
Jest też jeden jeszcze plus SW - gra chodzi mi bardzo ładnie na sprzęcie z przed 5 lat. Mam gtx570 i 8 ramu - w internecie były płacze ze to mało, ale gra wcale mi nie przycina, mogę sie alt tabować, czytać strony i wracać i wszystko ładnie działa - w ustawieniach auto wszystko mam na medium.

Myślę, że kart będzie znacznie więcej, nawet dodatkowo te, które są w coopie, czyli wyrzutnia + granatnik. No i Broń powinna być bardziej modyfikowalna. Aż się prosi o jakieś upgrady.

Ale te power upy na polu bitwy to porażka - powinny być lotniska i garaże dla AT-ST jak w normalnym BFie - teraz ta losowość (o ile te powerupy są losowe) grę bez głębszej taktyki.


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 11:47 
 
zaboleq napisał(a):
Natomiast jeśli ktoś mówi ze gra nie ma klimatu sw to chyba ostro go pojebalo. Dźwięki, wierne otworzenie hoth, zachowanie szturmowcow podczas ostrzału etc etc. Za to Dice należy się szacunek.


Zwłaszcza ci szturmowcy co gadają żeńskim głosem, oni/one zachowują się najbardziej realistycznie.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 12:06 
 
zaboleq napisał(a):
To jest beta i za miesiąc premiera i to się nie zmieni.

To jest demo.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 12:08 
 
no i skończyłem wczoraj w nocy SOMĘ, podtrzymuję opinię, że świetna gra, im dalej fabularnie, tym lepiej, zakończenie wgniata w fotel, zdecydowanie od innych horrorów odróżnia się dużo większą głębią fabularną, problemy filozoficzne nad tym czym naprawdę jest człowiek i kilka innych kwestii. tutaj serio czasami się zatrzymujesz żeby pomyśleć, co tu się wyprawia z tym światem albo co ja właśnie odjebałem? zupełnie nie ma co porównywać, ale dla mnie GOTY zaraz po wieśku a niektóre momenty sprawiały, że emocjonalnie wiesiek się chował

kwestie horrorowe to oczywiście ten horror nowego typu, czyli zero broni i weź spierdalaj, na szczęście w porównaniu z outlastem czy alienem, nie jest to przegięte, nie ma żadnych szafek, wentów do których sie trzeba chować na każdym kroku, często przy użyciu odrobiny sprytu przeciwnicy cię w ogóle nie zauważą, no i tempo akcji jest dobrze wypośrodkowane, jest dużo momentów spokojniejszych, gdzie się trzeba skupić na logicznych zagadkach a nie na spierdalaniu, taka ot sci-fi przygodówka


Ostatnio edytowano 9 paź 2015, 12:12 przez WinterS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 12:09 
 
Ja mam dobrego kompa ale z wymianą grafy wstrzymuje się nadal i z ciekawości ściągnąłem by sprawdzić czy pójdzie na 560ti, no i śmiga rewelacyjnie, od tej strony odwalili kawał dobrej roboty, a nvidia i amd mają problem bo jeden klient ponownie poczeka na kolejna generacje kart :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 12:37 
 
Grałem ostatnimi czasy w kilka bet. Co chwile praktycznie jakieś patch'e, usprawnienia itp. a tu nic, pomimo że ogrom ludzi ma problem z uruchomieniem gry (czarny ekran).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 15:00 
 
Ogrom? To znaczy ile, 20-30%? Jak zwykle wyolbrzymiasz. Ani na reddicie nie ma płaczu ani na forum wątek nie był jakiś przesadnie duży. Recenzenci też nie płakali na bugi etc. Obstawiam problem z driverami/systemem. Premiery jeszcze nie było, a potem zawsze można refunda zrobić więc w czym problem? Nie działa to zwracasz. Lepiej jak w ogóle nie odpala niż jakby mieli łatać 2 lata ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 16:32 
 
Co do nowego Battlefronta - mapy sa sliczne, a na duza odleglosc wszystko sie zlewa i nawet nie wiesz skad dostales :-)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 16:35 
 
zaboleq napisał(a):
Ogrom? To znaczy ile, 20-30%? Jak zwykle wyolbrzymiasz. Ani na reddicie nie ma płaczu ani na forum wątek nie był jakiś przesadnie duży. Recenzenci też nie płakali na bugi etc. Obstawiam problem z driverami/systemem. Premiery jeszcze nie było, a potem zawsze można refunda zrobić więc w czym problem? Nie działa to zwracasz. Lepiej jak w ogóle nie odpala niż jakby mieli łatać 2 lata ;).


Co to znaczy "jak zwykle"? Pierwszy raz coś takiego piszę. Driver / system odpada, bo ludzie z rożnymi configami mają problem. Już nie wspomnę, że jesteś zmuszony do instalacji najnowszych driverów, więc jakie drivery? I po to jest beta, aby coś takiego wyłapywać i od razu naprawiać a nie "po premierze zrobić refunda", lol.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 16:40 
 
ale jaki jest problem z driverami. są nowe od nv specjalnie do beta.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 16:46 
 
Deshroom napisał(a):
ale jaki jest problem z driverami. są nowe od nv specjalnie do beta.


No przecież wiem. Chodziło mi właśnie o to, co napisał zaboleq cyt. "obstawiam problem z driverami/systemem".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 17:56 
 
iniside napisał(a):
Dobra kurwa.

Czuc moc w Battlefroncie, niczego wiecej ponad Battlfielda przeskinowanego na nowe Star Warsy sie nie spodziewalem i to wlasnie dostalem.
A no i wkoncu shooter TPP!!!!



+1

Klimat dosłownie wypierdala się z ekranu ale sama gra jest dosyć prosta, mapy małe tak jak i ilość graczy.

Pozostaje wierzyć, że w produkcie ostatecznym tryby będą wystarczająco ciekawe.


Ja oczywiście daję miesiąc/dwa dla beta testerów-wolontariuszy, by przetestowali dla mnie produkt końcowy, zanim ewentualnie kupię. Do EA i DICE mam ZEROWE zaufanie jeżeli chodzi o techniczne wykonanie Battlefieldów. Akurat w sumie na premierę filmu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.