mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 19:55 
Cytuj  
No nie wiem. Pooglądałem sobie kilka leakniętych filmów + nielegalnych strimów na twiczu (zanim banany poleciały) i jakiś spadków fpsów nie widziałem. Powiem więcej, wg mnie gra wyglądała naprawdę nieźle. Nie są to może takie fajerwerki jak w Wiedźminie Czy, ale było bardzo przyzwoicie. I trzyma klimat. A to chyba najważniejsze.

Ale cóż. Każdy ma jakieś tam swoje własne, subiektywne odczucia i każdy oczekuje czegoś innego. Ja nie jestem jakimś specjalnie wymagającym konsumentem. Naprawdę nie potrzebuję 300 klatek na sekundę, nie potrzebuję oczojebnej, interaktywnej grafiki, która wysadzi w powietrze mój sprzęt. Najważniejsze, żebym dobrze się bawił przy mocnej, dobrze zrobionej produkcji. Jestem w stanie przymknąć oko na pomniejsze glicze, błędy, tudzież ubytki graficzne.

Anyway, nie ma co dywagować i roztrząsać tematu przed premierą i odpaleniem gry przed własnymi oczętami.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:03 
Cytuj  
uzyl scopa jebnal heade 2 strzal pudlo o bzoe jakei mam chujowe framrate.. nie widze na tych filmikach zadnego spadku. kurwa ludzie chyba spadku nie widzieli. chyba ze mu spadl z 200 do 30 i lo jezu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:04 
Cytuj  
w Falloucie nigdy nie chodziło o grafe tylko o fabułę :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
w Falloucie nigdy nie chodziło o grafe tylko o fabułę :)


Nie wszyscy, jak widać, to rozumieją ;) Ale tendencję u co poniektórych widać nie tylko w przypadku Fallouta 4. Chroniczne szukanie minusów i malkontenctwo mają we krwi ;)


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 8 lis 2015, 20:24 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:23 
Cytuj  
Nie wszyscy jak widać rozumieją również, że tą grę robi Bethesda.

Wy tak na serio, czy na prawdę gracie dla fabuły w gry tej firmy? :lol:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:43 
Cytuj  
Captain obvious: Nigdy w grach betsheda nie chodzilo o grafe czy fabule, tylko o otwarty swiat.


_________________
.


Ostatnio edytowano 8 lis 2015, 20:44 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:44 
Cytuj  
Pewnie jutro day one patch. Ale z drugiej strony, we Wieśku dopiero patch 1.10 dał stabline 30fps na konsolach.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:44 
Cytuj  
a co mnie obchodzi jak się nazywa firma która robi grę? Czy to Bethesda, czy Blizzard czy inne Activision.
Albo gra jest dobra, wciąga mnie i w nią gram, albo gra jest chujowa, nie rajcuje mnie i w nią nie gram. Producent ma tu takie znaczenia jak okładka - jest to jakaś reklama lub antyreklama i tyle.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a co mnie obchodzi jak się nazywa firma która robi grę? Czy to Bethesda, czy Blizzard czy inne Activision.
Albo gra jest dobra, wciąga mnie i w nią gram, albo gra jest chujowa, nie rajcuje mnie i w nią nie gram. Producent ma tu takie znaczenia jak okładka - jest to jakaś reklama lub antyreklama i tyle.


A co Ty zdziwiony? A ile to "ludzi" nie gra w grę, bo to EA, bo to Ubi, bo to coś tam. Ile "ludzi" nie gra, bo to Origin, bo to Uplay, bo to Steam (tym ostatnim to współczuję, bo z 90% gier obecnie jest steamowych :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:49 
Cytuj  
Wiedzac kto to robi jednak paru rzeczy mozna sie jednak spodziewac...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 20:54 
Cytuj  
Spodziewanie się dobrej fabuły po firmie, która ostatni raz dobrą fabułę (i tylko dobrą) zrobiła w roku 2002 jest...

No ale dobrze jest być w życiu optymistą.

Najlepsze kurwa, że ja świeżo po przejściu jarałem się fabułą w F3:

Cytuj:
-Krótki wątek główny, choć bardzo dobry moim skromnym zdaniem. Tranquility Lane, czy spacer z Liberty Prime (który mi osobiście skojarzył się z Akula-Chanem z Morrowinda, w formie bardziej aktywnej na dodatek) wraz z jego komentarzami zapadną mi chyba w pamięć na jakiś czas.


Obrazek

No ale po prostu bardzo podobała mi się eksploracja i immersja w świecie, więc różowe okulary zahaczyły również o story.

Na to liczę również w czwórce, że otoczka i świat wynagrodzą wątek główny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 21:32 
Cytuj  
Trochę więcej imersji ludziska. Chromolić fabułę, z pewnością będzie nie najgorsza. Ja potraktuję grę podobnie jak potraktowałem najnowszego Wiedźmina. Praktycznie (o ile to było możliwe) nie używałem szybkich podróży. Wyłączyłem wszystkie "podpowiadacze" na mapie. Po prostu cieszyłem się tym światem. Przemierzanie go konno, samotne odkrywanie nieznanego (jakieś zabudowania w oddali, ruiny, jaskinie, miejsca itd.) to chyba najlepsze co mogło się zdarzyć (pomijając naprawdę świetnie zorganizowany wątek fabularny + zadania poboczne). Naprawdę nie musiałem mieć ciśnienia, żeby odwiedzić wszystkie "?" w okolicy. Trafiałem na nie podczas swoich podróży. I powiem - bawiłem się (co ja gadam - nadal bawię się, bo po skończonym wątku fabularnym gram sobie na luzaku) WYŚMIENICIE!

I naprawdę nie potrzebuję tutaj miliona klatek na sekundę i nie przeszkadzają mi jakieś większe czy mniejsze błędy. Giną one w ogromie dobrze zrobionego kontentu. Graficznie (gram na PS4) odpowiada mi w 100% i naprawdę nie potrzebuję do szczęścia nic więcej. Ale jak pisałem - jestem mało wymagającym klientem ;)

Mam nadzieję, że podobnie będę miał tutaj, w świecie Fallout 4.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 22:08 
Cytuj  
robię podobnie. Nie oglądam gameplayów, nie grzebię po forach, nie analizuję każdej informacji wygrzebanej o grze na miesiące przed premierą, nie chcę sobie nic spojlerować.
Odpalę grę to zobaczę - albo wsiąkną w klimat albo gra pójdzie pod młotek.

Na serio podziwiam ludzi, którzy przed premierą nowej gry czytają i oglądają wszystko co się da na jej temat. Po co sobie spojlerować? Po sobie psuć przyjemność z odkrywania nowego świata?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 22:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Na serio podziwiam ludzi, którzy przed premierą nowej gry czytają i oglądają wszystko co się da na jej temat. Po co sobie spojlerować? Po sobie psuć przyjemność z odkrywania nowego świata?


1. żeby nie kupować kota w worku
2. żeby sie jeszcze bardziej nakręcić (hype, hype !!)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 09:02 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Jak ktoś zmieni swój region za pomocą VPN na Nową Zelandię, to jutro o godzinie 14 można już odblokować Fallout 4 (STEAM).

Już się nie mogę doczekać jak jutro wrócę z pracy i wsiąknę w ten post-apo klimacik :D


Twoją metodę odradzają: http://www.gameranx.com/features/id/31548/article/unlocking-fallout-4-early-seven-things-you-shouldn-t-do/

Nie wiem na ile mają podstawy aby tak sądzić ale ja osobiście się w to bawić nie będę. Jedyna rzecz jaka mi potrzebna to zbanowanie konta tuż przed premierą F4 ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 09:33 
Cytuj  
Ban za VPN to mało prawdopodobne. Bardziej się zastanawiam, czy nie będzie jakiegoś day one patcha jutro i może warto zaczekać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 09:50 
Cytuj  
lol z samego rana:

Obrazek

Cytuj:
that feel when the hat guy equips his notepad like a shield because they copy-pasted animations from skyrim

pixar-level of animation skill here guys


Cytuj:
holy fuck it's like he just stops giving a shit at a certain point. It's as if he knows his model, his body, and his soul will drop into the infinity of numbers, only to be brought back if a new game exists.

He does his job, and just gives up living.


:lol:

Już niedługo recenzje. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 10:05 
Cytuj  
O nie, ta animacja odebrała mi całą chęć gry - czas anulować preorder kurwa!

A tak na poważnie najbardziej zjebany w Falloutach jest combat, w Falloucie:NV zrobiłem odruchowo jakiś wytrzymały build i się okazało, że do każdego przeciwnika wystarczy podejść i burstować mu mordę do czasu zgonu (mode hardcore). brakuje tu jakiegoś elementu, który wniósłby więcej taktyki i myślenia do walki.

Oczywiście i tak jestem fanboyem Fallouta, więc nawet z tym upośledzonym combatem New Vegas mi się podobał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 10:14 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
O nie, ta animacja odebrała mi całą chęć gry - czas anulować preorder kurwa!

A tak na poważnie najbardziej zjebany w Falloutach jest combat, w Falloucie:NV zrobiłem odruchowo jakiś wytrzymały build i się okazało, że do każdego przeciwnika wystarczy podejść i burstować mu mordę do czasu zgonu (mode hardcore).


Może 1v1, ale przy dużej ilości przeciwników dostajesz szybko w czapę i gg.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 10:35 
Cytuj  
No właśnie w tym problem, że nie dostaje (9 Wytrzymałości, zawsze ciężki pancerz + toughness) - jak jest za ciężko to trzeba zaćpać albo ostatecznie (raptem kilka takich walk) schować się za jakąś przeszkodą, żeby sami podbiegali na dystans ~1 metra. Do tego instant leczenie criplów też jest za dużym ułatwieniem.


W F4 na pewno sobie zrobię jakiegoś kalekiego nerda, bo trzeba jakoś zbalansować poziom trudności, który ze względu na konsolowych tardów został obniżony do poziomu kostek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.