mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 18:24 
Cytuj  
Poziom trudności nie zmienia HP przeciwników - tylko nasze (i ich) obrażenia. Gram na survival i o ile obrażenia przez przeciwników są spore ale realne to moje są za niskie...

A i co za problem z dodatkowym osadnikiem? Zbudowałem w sanctuary nadajnik do ich ściągania i pojawia się jakoś 1 na dzień.

Edit: pamiętacie tą broń w Vaulcie gdzie się zaczyna, zamkniętą na 5 poziom? Pójdźcie tam z Dogmeatem i każcie mu przy niej szukać przedmiotów ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 21:20 
Cytuj  
ktos wie jak stronga wyslac do bazy i zostawic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 21:53 
Cytuj  
ogolnie jakie wrazenia? zajebiste?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 22:21 
Cytuj  
Moja przygoda z Fallout 4:

Poczytałem trochę o grze i natrafiłem na jakieś wzmianki o problemach technicznych. Na wszelki wypadek postanowiłem sprawdzić triala, to kupiłem za parę zł na Allegro, żeby nie ściągać po jakichś trefnych stronach tylko odpalić "oryginalnego pirata" ze steam.

Odpalam, ekran zaczyna mi migać jak pojebany, nie wiem ocb. Odpaliłem w oknie - wszystko działa. Pobawiłem się ustawieniami - nic nie dało, w full screen mryganie albo black screen i "program nie odpowiada". Poczytałem na necie - podpowiedź, żeby odpalić w full screen borderless window. OK.

Odpaliłem, zrobiłem postać, pograłem chwilę i zaczęły się jakieś kurwa akcje ze sterownikiem obrazu, błędami kernela, chuj wie czym jeszcze i w końcu hard crash systemu. Pierwszy hard crash systemu ever od kupna laptopa w zeszłym roku w zimę.

Zacząłem bawić się sterownikami. Zaktualizowałem najpierw do najnowszych - chuja dało. Usunąłem i zainstalowałem starsze - chuja dało. Pogrzebałem w opcjach, wyłączyłem vsync i upewniłem się, że komp będzie korzystał z właściwej karty graficznej - patrz wyżej co dało.

Ostatni raz jak próbowałem uruchamiać to gra nawet nie odpalała, tylko był zapętlony launcher i pytanie windowsa o to, czy może uruchomić plik Fallout4.exe i tak w kółko. Launcher -> pytanie -> launcher -> pytanie.


8/10, Bethesda w wyjątkowej formie. Szczególnie podobał mi się ten błąd kernela i hard crash w mid game, ale to mryganie na początku też całkiem całkiem zrobione.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 22:46 
Cytuj  
Zrobilem preorder, wczoraj przyszla mi gra. Dzisiaj przyszla druga, jak jutro nie bedzie trzeciej kopii to 2/10 would not play


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 23:05 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Moja przygoda z Fallout 4:

Poczytałem trochę o grze i natrafiłem na jakieś wzmianki o problemach technicznych. Na wszelki wypadek postanowiłem sprawdzić triala, to kupiłem za parę zł na Allegro, żeby nie ściągać po jakichś trefnych stronach tylko odpalić "oryginalnego pirata" ze steam.

Odpalam, ekran zaczyna mi migać jak pojebany, nie wiem ocb. Odpaliłem w oknie - wszystko działa. Pobawiłem się ustawieniami - nic nie dało, w full screen mryganie albo black screen i "program nie odpowiada". Poczytałem na necie - podpowiedź, żeby odpalić w full screen borderless window. OK.

Odpaliłem, zrobiłem postać, pograłem chwilę i zaczęły się jakieś kurwa akcje ze sterownikiem obrazu, błędami kernela, chuj wie czym jeszcze i w końcu hard crash systemu. Pierwszy hard crash systemu ever od kupna laptopa w zeszłym roku w zimę.

Zacząłem bawić się sterownikami. Zaktualizowałem najpierw do najnowszych - chuja dało. Usunąłem i zainstalowałem starsze - chuja dało. Pogrzebałem w opcjach, wyłączyłem vsync i upewniłem się, że komp będzie korzystał z właściwej karty graficznej - patrz wyżej co dało.

Ostatni raz jak próbowałem uruchamiać to gra nawet nie odpalała, tylko był zapętlony launcher i pytanie windowsa o to, czy może uruchomić plik Fallout4.exe i tak w kółko. Launcher -> pytanie -> launcher -> pytanie.


8/10, Bethesda w wyjątkowej formie. Szczególnie podobał mi się ten błąd kernela i hard crash w mid game, ale to mryganie na początku też całkiem całkiem zrobione.


Linux :)? Wszystkim których znam działa bez zarzutu. Całę forum też gra. Chyba masz pecha.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 23:11 
Cytuj  
Windows 8.1

Ludzie na reddicie i oficjalnym zgłaszają identyczne błędy.

No mam pecha a Bethesda to chuj.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 23:20 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Windows 8.1

Ludzie na reddicie i oficjalnym zgłaszają identyczne błędy.

No mam pecha a Bethesda to chuj.


Masz pecha, bo u mnie wszyscy moi znajomki, którzy grają na piecu nie mają żadnych problemów. A grają różnie - na stacjonarnych i lapkach. Tak więc może to wina...legalnego pirata?


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 23:46 
Cytuj  
generalnie te reaktory fuzyjne mogły by być trochę rzadsze. mam 23 lvl i 25 reaktorów :D wystarczy trochę eksploracji i questów pobocznych. generalnie eksploracja w tej grze jest fenomenalna, dzięki systemu craftu, legenarnym przedmiotom ze zmutowanych przeciwników i zajebistemu klimatowi i konstrukcji świata w ogóle nie chce mi się robić wątku głównego, zrobiłem z niego może z 3 misje :P nawet ufo znalazłem już i mam blaster kosmitów :> jak na moje eksploracja w F4 >>>>>>>>> eksploracja w Skyrim (chcę tylko zaznaczyć że w Skyrimie spędziłem 360 godzin więc trochę pograłem i bardzo mi się podobało). Trochę rozwaliło mnie to jak zabiłem Deathclawa na jeden strzał ze sneaka laserowego muszkietu snajperskiego sześciobrotowego, zaatakowałem go w sumie dla beki a tu one hit KO. Misje Minutemanów mimo że fabularnie płytkie to też się przyjemnie robi bo generalnie opierają się na eksploracji no i dostajemy Zamek na własność w pewnym momencie :D

z tym małym paczem co był wczoraj wieczorem chyba naprawili tego buga o którym wcześniej wspominałem, związanego z niemożnością trafienia kogoś kto się wychyla zza osłony.

mam dwa pytania.
ma ktoś jakiś fajny sposób na zarabianie pieniążków?? zbieram co się da, ale ogniwa fuzyjne swoje kosztują i przez to cały czas jestem biedny :D
czy frakcje ze sobą kolidują? jak dołączę do Bractwa Stali to już nie będę mógł dołączyć do Trasy na przykład??


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 00:33 
Cytuj  
6 charyzmy burmistrza i stawiasz sklepy w wiochach. mnie to czeka wlasnie;/ bo itemy u kupcow sa naprawde fajne. wam tez do sanktuarium karawany nie chca przyjedzac? musi byc jakeis stanowisko?

ja gram b.trudnym czasem jest naprawde ciezko ale co chwila za to zmutowany wyskakuje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 02:04 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
ma ktoś jakiś fajny sposób na zarabianie pieniążków??


perk Fortune Finder daje duzo wiecej kasy ze zbierania kapsli :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 08:23 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Poziom trudności nie zmienia HP przeciwników - tylko nasze (i ich) obrażenia. Gram na survival i o ile obrażenia przez przeciwników są spore ale realne to moje są za niskie...

A i co za problem z dodatkowym osadnikiem? Zbudowałem w sanctuary nadajnik do ich ściągania i pojawia się jakoś 1 na dzień.

Edit: pamiętacie tą broń w Vaulcie gdzie się zaczyna, zamkniętą na 5 poziom? Pójdźcie tam z Dogmeatem i każcie mu przy niej szukać przedmiotów ;)


Fuuuu a ja się głowiłem dlaczego nikt mi nie przychodzi do bazy i ciągle siedzę na 5ciu osadnikach.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 08:42 
Cytuj  
Ja mam dopiero 7 level i jakieś 7 godzin gry za sobą - ale miałem szczeście bo wypadł mi ze zmutowanego taniutki unikat - inspirujący laserowy muszkiett [tanszy w sprzedazy niz działko obrotowe] (jeżeli przeciwnik ma całe hp to dostaje obrazenia x2) - dodałem sobie ze mogę do 3 ladunków naraz załadować i walka z 1/2 przeciwnikami nie stanowi problemu

Powiedzcie mi czy da się produkować amunicję, albo czy ten perk do szukania ammo dużo daje ?

Po 7 godzinach gry wyglądam tak - i moja farma za plecami

Obrazek


_________________
Turbot

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 09:32 
Cytuj  
ledwo wyszedlem z v111 i znalazlem PowerArmor

oczywiscie gtx670 (asus top, adokladnie GTX670-DC2T-GD5) wywalal gre mimo najnowszych sterownikow nvidii,
i juz myslalem ze sobie nie pogram, albo bede musial zjechac z Ultra/High na very low.
ale wgralem nowy firmware do GPU, ktory z tego co wyczytalem w necie obnizyl lekko zegary, bo wersja top miala je za wysoko i dlatego gry crashowaly.
i jak do tej pory zadnej zwiechy.

a pamietam gralem w ESO i byly te zwiechy i wtedy miast wgrac ten nowy firmware, to instalowalem stare stery nvidii, a i tak chyba gowno pomagalo.
wiec jak macie jakies crashe, to pierwsze co robic to wgrywac nowy firmware do GPU, tylko ostroznie. u mnie to trwalo jakies dobre 10minut i juz mialem zabijac proces, ale szczesliwie po dlugim nic, cos w cli zaczelo sie dziac i szczesliwie nowy firmware sie wgral.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 09:47 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Powiedzcie mi czy da się produkować amunicję, albo czy ten perk do szukania ammo dużo daje ?


produkowac sie nie da...a perk daje duzo....odkad go mam to zero problemów z amunicja, tyle sie jej znajduje ze jest spoko :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 09:48 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Powiedzcie mi czy da się produkować amunicję, albo czy ten perk do szukania ammo dużo daje ?


Moim zdaniem już 1lvl daje wyraźną poprawę. Można powiedzieć, że sram amunicją, chociaż niekoniecznie tą, którą akurat potrzebuję najbardziej. Nie planuję podnosić na wyższe poziomy.

Co do kasy, to wszystkie bronie znajdziemy porozrzucane po świecie, najlepsze zbroje według zapowiedzi są z przeciwników, więc capsy chyba nie są takie ważne. Na very hard jest dużo legendarnych wrogów, sporo towaru leci.

Jedna rzecz mnie w tej grze irytuje, wszędzie strzelają do mnie. Przydałyby się jakieś osady, niekoniecznie "dobrych ludzi", z którymi można poquestować. Łowcy niewolników etc.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 09:58 
Cytuj  
Czy ktoś znalazł gdzieś wyrzutnie rakiet? Byłem w Diamond City ale tam kupa niestety i bronie też zadu nie kopią.

Pytam, bo mam problem z mutkami koło stacji z antenami. Jest ich tam chyba z 7 (super mutki i psy też) i część wali z rakietnicy, koktaile mołotowa no i suicide squad z atomówkami :D. Gram na trudnym i na 12 lvlu jest dość ciężko z tymi mutkami a szkoda mi mini nuków marnować ;). Niby można by tam później wrócić albo obniżyć poziom na normal. Supermutki są zajebiście wytrzymałe i nawet w pancerzu wspomaganym jak się z rakietnicy dostanie to jest problem.


Co do fabryki robotów

Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 10:00 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Poziom trudności nie zmienia HP przeciwników - tylko nasze (i ich) obrażenia. Gram na survival i o ile obrażenia przez przeciwników są spore ale realne to moje są za niskie...


No ja też gram zacząłem na Survival/Przetrwanie i jest za łatwo... w New Vegas to ten najtrudniejszy poziom coś stawiał trochę oporu, a w 4ce to spacerek.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 10:08 
Cytuj  
Ciekawa opinia, bo na VH często padam w ciągu 2-3 sekund jak nie zdążę się ukryć, a przeciętny legendarny mobek ma mnie na 3 strzały. Wszystko mam zupgradowane na ile się da.
@Elminster Wyrzutnię rakiet znalazłem na jakimś random mutancie, na którymś z mostów na kanale.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 10:24 
Cytuj  
w koncu znalazlem jakas przyjazna lokacje przymierze to kurwa po dialogach koles usiadl na krzeselku i ani nie chce ze mna gadac ani wpuscic;/
perk z ammo dajcie na maxa bo:1. amuncja nic nie wazy 2. mozna uzywac jako extra waluty.


1. ile dziala 1 rdzen? 10 juz nazbieralem na razie nie uzywam.
2. ma ktos burmistrza perka i powie dokladnie jak dzialaja sklepy te w miescie? przynosza dochod z kazdego mieszkanca? czy mozna tez cos tam kupowac sprzedawac?
3. czemu nie mialem zadnej karawany w sanktuarium a w innych wioskach sie pojawiaja.
4. da sie miec max staty i perki? lvl cap 100 czy jednak no lvl?
5. znalezliscie jakies figrurki poza ta 1 na poczatku?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.