mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 21:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
A moja niunia juz sie dorobila Potężnego Zapalającego Karabinu Laserowego i Napierśnika Niszczyciela (który odbija 10% ataków) :D

Ja tam nie ruszam się bez Power Armora ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 22:51 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Przecież ty grasz plebie na konsoli w maksymalnie 30 fpsach, co już samo w sobie jest przycinaniem. :D?


oko ludzkie nie odroznia FPS wiekszych od 30....wiec po chuj mi wiecej :) Jest płynnie :>


Odróżnia, odróżnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 22:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Huragan napisał(a):
oko ludzkie nie odroznia FPS wiekszych od 30....wiec po chuj mi wiecej :) Jest płynnie :>


Ty tak serio? weź może najpierw się wyedukuj.

Huragan ma juz tyle lat, ze jego oko nie rozroznia.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 00:07 
Cytuj  
skończyliście już się napinać barany?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 00:30 
Cytuj  
Oko ludzkie zmiany obrazów powyżej 25-30 rozpoznaje jako ciągły obraz, dlatego 50Hz prądu zmiennego nie daje nam migotania, stere TV CRT miały 50Hz z przeplotem czyli 25 klatek i czasami oko ludzkie wyłapywało migotanie, 30fps jest bezpiecznym poziomem dla statycznych obrazów by oszukać oko ludzkie.
Inna sprawa to płynność w grze gdzie przykładowo obrót postacią przy 30fps daje efekt szarpania i brak płynności, wtedy musi być conajmniej 60fps i więcej by oszukać oko ludzkie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 00:33 
Cytuj  
Chyba Huragan was ztrollował tymi 30fps.

Edit: Huragan czy ty wierzysz w co piszesz? :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 01:07 
Cytuj  
Ja się też już znudziłem, ale udało się skończyć. Niby 4 zakończenia, a 3 takie same. Do tego identyczne filmiki, brak story po jak kiedyś. Ogólnie nieźle, ale koło Wieśka nie jest godna stać, chyba za stary się robię na takie gry. Za bardzo kąsolowa.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 01:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja się też już znudziłem, ale udało się skończyć. Niby 4 zakończenia, a 3 takie same. Do tego identyczne filmiki, brak story po jak kiedyś. Ogólnie nieźle, ale koło Wieśka nie jest godna stać, chyba za stary się robię na takie gry. Za bardzo kąsolowa.

Ostatni quest który zrobiłem to ten co się znajduje coursera i jest z nim walka, daleko do końca mi zostało? Tak pi razy drzwi, to jest połowa/trzy-czwarte?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 06:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja się też już znudziłem, ale udało się skończyć. Niby 4 zakończenia, a 3 takie same. Do tego identyczne filmiki, brak story po jak kiedyś. Ogólnie nieźle, ale koło Wieśka nie jest godna stać, chyba za stary się robię na takie gry. Za bardzo kąsolowa.

Już skonczyleś? To ładna lipa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 08:51 
Cytuj  
torbiś - głowa do góry torbiś, zaraz dojdzie conajmniej pińć (rodomski slang) pisitowych dodatków. Będziesz miał fan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 08:54 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja się też już znudziłem, ale udało się skończyć. Niby 4 zakończenia, a 3 takie same. Do tego identyczne filmiki, brak story po jak kiedyś. Ogólnie nieźle, ale koło Wieśka nie jest godna stać, chyba za stary się robię na takie gry. Za bardzo kąsolowa.

Ostatni quest który zrobiłem to ten co się znajduje coursera i jest z nim walka, daleko do końca mi zostało? Tak pi razy drzwi, to jest połowa/trzy-czwarte?


Koło połowy głównego na sztukę, ale czasowo bliżej 3/4 chyba. Ja się zmusiłem do zakończenia, ale raczej nie warto. Podobnie jak w Skyrim, fajna jest eksploracja świata i questy poboczne zasadniczo (pewnie widziałem z 50% gry maksimum), a fabuła główna niestety nie daje satysfakcji. Ustępuje FNV, podejmując temat mocno wyeksploatowany już i w serii i w inny tytułach. Jak się nudzi eksploracja to można równie dobrze na jewtube obejrzeć zakończenie.

Ogólny moja opinia jest taka, że za dużo shoot&loot, za mało rpg zdecydowanie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 08:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):

Ogólny moja opinia jest taka, że za dużo shoot&loot, za mało rpg zdecydowanie.


specetowili fallouta... :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 08:58 
Cytuj  
No właśnie skąsolowili. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 09:10 
Cytuj  
ale szczelanki do niedawna były domeną jedynie pisi. I pewnie dowalą jeszcze z pińć dodatków wyciętych podstępnie z gry jak na spisitowiony tytuł przystało?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 09:38 
Cytuj  
Tor dobrze gada. Eksploracja wciaz na propsie, jak to w grach Bethesdy. Ja dopiero dotarlem wlasnie do Diamond City, a troche sie juz nalazilem.
Swoja droga za pierwszym razem trigger nie odpalil i Piper nie odstawila tej swojej gadki (wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze jest jakas gadka). Pomyslalem, ze pewnie trzeba bedzie troche pokombinowac, zeby wejsc do Diamond. Przypomnialo mi sie Vault City z F2. Ha-ha. Za drugim razem trigger odpalil i po prostu wszedlem.
"Specetowienie fallouta" zrobilo mi dzien:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 10:08 
Cytuj  
faktycznie - poprawniej by bylo zschootowienie fallouta dla pisitowskich noskilli. Nie da sie grac taktycznie, strzelanka zostala przyspieszona pod gusta pisitowcow wychowanych na CoDach. Juz pomijajac pisitowskie pociecie tytulu - mapka gry wyglada na mala w porownaniu do poprzednich, szykuje sie masa DLC. Pisi...

Tez dopiero dotarlem do diamond city i od razu sie stamtad wycofalem. Dla mnie fallout to pustkowia i eksploracja a nie bieganie po tetniacym zyciem miescie robiac gimba-pisitowskie questy - przynies, podaj, pozamiataj. Olalem glowny watek i zwiedzam swiat, jak na generica calkiem imho ciekawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 11:27 
Cytuj  
Przyspieszyłem końcówkę i teraz sobie na spokojnie w simsy gram.
Zbieram sobie PA
http://imgur.com/bbEIh8r
pierwszy to pierwszy t45 pomalowany na simsy
drugi t51/t51b prawie kompletny malowany na wojskowo
3-4 to t60b od bractwa
mały hint na PA
Stojące na rusztach kombinezony świecą się na czerwone(kradnij) ale, wchodzisz w tworzenie i sobie komponenty zdejmujesz bez karmy. Szkielet można sobie kupić. Tak sobie partsy na kolejne 2 t60b zajumałem.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 17:02 
Cytuj  
Hmmm czytam ten wątek od dłuższego czasu i zauważyłem, że praktycznie nie ma pytań w stylu "hej jak przejść tego questa?" a potem kłótni w stylu lepej siłowo/dialogiem/przyłączając się/oszukując itd itp.
Kiedyś to się gadalo w jaki sposób przejść dany quest a teraz to jak usunąć ciała z miasteczka albo jak wieżyczki zrobić ...

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 17:43 
Cytuj  
1. Bierzesz quest i podążasz za znacznikiem na mapie, zabijasz moby po drodze.
2. Powtarzaj krok pierwszy do zesrania.
3. Brawo marku - wygrałeś grę, jesteś mądry i przebiegły jak lis!

Nie sposób tego spierdolić, to też trudno, żeby były jakieś zawiłe pytania na forum. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2015, 17:49 
Cytuj  
Widocznie prawdziwe rpgi narodziły się na konsolach, a pozniej przyszly pisitowe noskile i wszystko popsuly :(


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.