mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 21:13 
 
Było na poprzedniej stronie rarogu!


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 21:16 
 
Highlander napisał(a):
Exanima
Explore, fight, survive and unravel mysteries in this unique and unforgiving 3D isometric RPG set in an original dark, low fantasy world. Exanima's exceptional attention to detail and realistic simulation of all things aim to provide a deeply immersive and dynamic gameplay experience.
http://store.steampowered.com/app/362490/?l=polish
https://www.youtube.com/watch?v=jiuVNSr8uO4

zajebisty combat.


Wczoraj sodepopin oglądałem jak w to grał i się zakochałem.

Co do The Division:
http://pclab.pl/news68179.html

Tutaj jest suma całego tego badziewia.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 21:32 
 
Nie no spoko, wiadomo że jak tak pisze to tak jest :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 22:30 
 
Highlander napisał(a):

zajebisty combat.


Najlepszy symulator walk średniowiecznych żuli jaki widziałem! :D

Pamiętam jak oglądałem pierwszy gameplay z pre-alphy Sui Generis, to prawie płakałem ze śmiechu:

https://www.youtube.com/watch?v=BuOzmyED5qA


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:47 
 
eeee Rise of The Tomb Rider jest dziwnie zoptymalizowany.
Na najwyższych ustawieniach mam 35-40 FPS na moim Asus rog 751jt (970m), zeby miec stabilne 60 fps to musze do medium zjechac i czesc opcji jeszcze nizej...lol CHyba zadowole sie 35-40 na ultra;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:55 
 
jakos kilka fajnych hnsow mialo wyjsc w tym roku ktos cos?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:56 
 
Farin666 napisał(a):
eeee Rise of The Tomb Rider jest dziwnie zoptymalizowany.
Na najwyższych ustawieniach mam 35-40 FPS na moim Asus rog 751jt (970m), zeby miec stabilne 60 fps to musze do medium zjechac i czesc opcji jeszcze nizej...lol CHyba zadowole sie 35-40 na ultra;P



A są już nowe sterowniki pod to ?


_________________
Turbot

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 11:11 
 
Piszpan napisał(a):
jakos kilka fajnych hnsow mialo wyjsc w tym roku ktos cos?

Grim Dawn w lutym wychodzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 11:16 
 
Piszpan napisał(a):
jakos kilka fajnych hnsow mialo wyjsc w tym roku ktos cos?


Umbra, ale to raczej na jesieni.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 11:18 
 
NC soft w 2016 wyda też Lineage Ethernal (ciekawe jak bedzie wygldała gra pod androidem) i jakąś mobę Master X Master

http://www.lineage-eternal.eu/lineage-eternal-races/


One of the main features will be PvE and PvP combat, with the screen littered with opponents and allies in a grand war of unsurpassed scale. There will be chaos no doubt, but apparently it will be going the way similar to Dynasty Warriors with all the crazy amount of objects, enemies and players on the screen at the same time.


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 13:27 
 
Tak czytam fora różne i reddita i chyba The Disvision szykuje się na mega fail ale ludzie z głodu i tak kupią i Ubi dalej będzie sprzedawał chłam.
Problem ten sam co z Destiny - brak prawdziwego end gameu, kiepski balans, babole, czity na PC, zapowiedziane 3 płatne dodatki czyli wycięto zawartość jeszcze przed premierą (brooklyn np). Ponoć PvP w dark zone nie takie złe ale kurde to co pokazali to słabizna a pamiętajmy, że premiera za trochę ponad miesiąc :/. Sam zagrałem ledwo chwilę bo dostęp dostałem w niedziele po 13 ale wczoraj coś jeszcze posiedziałem i mam mieszanie uczucia.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:04 
 
Ubisoft... Korzystają z faktu, że nie da się poczekać z kupnem gry do pojawienia się satysfakcjonującej ilości opinii, tylko trzeba zamawiać i płacić przed premierą.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:24 
 
zaboleq napisał(a):
Tak czytam fora różne i reddita i chyba The Disvision szykuje się na mega fail

Nie licząc obaw o cheaty, płaczu carebearów o DZ i obaw o content, to reakcje na reddicie i neogafie są bardzo pozytywne, więc nie wiem jakie fora czytałeś.

zaboleq napisał(a):
Ponoć PvP w dark zone nie takie złe ale kurde to co pokazali to słabizna a pamiętajmy, że premiera za trochę ponad miesiąc :/

Dla mnie, to co pokazali było bardzo dobre, gdybym miał pewność że contentu starczy na 30-40h gry nie licząc grindu w DZ, to robił bym pre order bez mrugnięcia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:34 
 
Razoth napisał(a):
Ubisoft... Korzystają z faktu, że nie da się poczekać z kupnem gry do pojawienia się satysfakcjonującej ilości opinii, tylko trzeba zamawiać i płacić przed premierą.

Obrazek


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:36 
 
Jedyne ochy i achy które widziałem to te o DZ albo raczej o niektórych akcjach jakie ludzie mieli. Na neogafie śmiali się, że będzie to pierwsza tak niedokończona gra przez Ubi ;).

Samo PvP w DZ zapewne starczy na te kilkanaście godzin ale ja nie kojarzę tpp shootera który zrobił ostatnio karierę. Walka z Ai jest słaba a jeśli end game ma polegać tylko na wyciąganiu lootu z DZ to słabo to widzę.


BTW
Dragon's Dogma:DA - kurwa, tak rozwiniętej gry z tyloma smaczkami i taktykami dawno nie widziałem i pewnie dopiero DD 2 może się zbliży do tego(o ile rzeczywiście powstaje). Szacun dla devsów i designerów bo gra jest zajebiście wielka i genialna pod każdym względem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:43 
 
zaboleq napisał(a):
Na neogafie śmiali się, że będzie to pierwsza tak niedokończona gra przez Ubi ;).

eee, 140+ stronicowy thread na neogafie to w większości pozytywne opinie więc chyba coś ci się przewidziało ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:44 
 
w dogme gralem na ps3 chyba wieki temu ale fakt fajne to bylo i chyba jakos niedlugo wychodzi?

dision niech sie np shp wypowie bo gral sporo i same superlatywy. oh wait on rzadko na tym pro forum pisze :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:54 
 
zaboleq napisał(a):
Jedyne ochy i achy które widziałem to te o DZ albo raczej o niektórych akcjach jakie ludzie mieli. Na neogafie śmiali się, że będzie to pierwsza tak niedokończona gra przez Ubi ;).

Samo PvP w DZ zapewne starczy na te kilkanaście godzin ale ja nie kojarzę tpp shootera który zrobił ostatnio karierę. Walka z Ai jest słaba a jeśli end game ma polegać tylko na wyciąganiu lootu z DZ to słabo to widzę.


No właśnie to nie są jedyne.

Walka z AI jest bardzo dobra. Jak latałem z kumplem po DZ (bo moby z PvE zony były po prostu słabe) to regularnie zdarzały się sytuacje, gdzie najzwyczajniej w świecie AI przyciskało nas ogniem i trzeba było pokombinować, a nie tylko wystawiać broń i tłuc na chama. To jest zajebiście fajne, że w niektórych walkach trzeba po prostu pomyśleć.

Oczywiście w becie mieliśmy o ile dobrze kojarze 4-5 typy jednostek AI. Mele, gościa z pistoletem, gościa z grantem, gościa chyba z karabinem, miotacze ognia + jeden boss. Dalej POWINNO (słowo klucz:D) być ich więcej, a co za tym idzie PvE powinno dawać więcej funu. Przynajmniej ja się na to nastawiam.

+ dosyć fajne "klasowo" jest to rozwiązane, krótką chwilę lataliśmy MG+typ z tarczą. Ja np. przyciskałem silnego moba ogniem, aż dostawał supressed, a typ podchodził z tarczą i z pistoletu walił heady. To wszystko pierdoły, ale są fajne.

Przed betą byłbym pierwszy do ciskania w stronę Ubi bluzgów, ale kurde, ona naprawdę mnie przekonała. Tak w 100%.

Aha, jeszcze co do długości gry. W chuj czasu zajmie rozwój bazy ;>


Ostatnio edytowano 2 lut 2016, 14:56 przez tiomor, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:56 
 
No nic jak będzie OB to sobie pogram może więcej z jakimś większym teamem. Ciekawe czy coś więcej dadzą podczas OB.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 15:01 
 
pieniek82 napisał(a):
Farin666 napisał(a):
eeee Rise of The Tomb Rider jest dziwnie zoptymalizowany.
Na najwyższych ustawieniach mam 35-40 FPS na moim Asus rog 751jt (970m), zeby miec stabilne 60 fps to musze do medium zjechac i czesc opcji jeszcze nizej...lol CHyba zadowole sie 35-40 na ultra;P



A są już nowe sterowniki pod to ?


Widzialem, ze nvidia juz wypuscila.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.