mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2016, 18:52 
Cytuj  
Standardzik. Lepsi są z 500-1000 godzin na liczniku :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2016, 20:14 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Powiedzieli cokolwiek na temat end game juz?


A tak trudno wywnioskować jak będzie wyglądał "end game"? Będzie po prostu więcej tego samego - czyli instancjonowanych misji PvE o wyższym poziomie trudności, trochę nowego obszaru z cięższymi encounterami i innymi rodzajami mobów, tyle...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2016, 20:15 
Cytuj  
Czyli generalnie rzecz biorąc - standardowy End Game :D

Misja z Cleanersami na Hardzie we 3 robi już spore problemy lel

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2016, 20:51 
Cytuj  
W sumie dobrze, że dali tę open betę, bo w sumie dzięki temu raczej skłonię się ku temu, żeby nie kupować Division.

Gierka jest bardzo ładna, miasto prezentuje się na prawdę zajebiście, jest pełne szczególików i smaczków. Gameplayowo, strzelanie jest ok, chociaż nie jestem jakimś fanem combatu opartego na systemie "przyklejania się" do zasłon, bo to niestety zwiększa schematyczność starć.

W sumie taki podział globalny wszystkich aktywności w grze jest taki:
- Misje fabularne -> instancjonowane misje, które klepiemy solo lub w 4-osobowym co-opie
- Znajdźki, encountery, minibosski, side-questy w "open-worldzie" (podział na channele i sektory miasta)
- PvP w DarkZonie, dość rozczarowujące niestety

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2016, 21:16 
Cytuj  
A ten bonus do gry z przepustką sezonowa (jakiś strój i gun) to warte uwagi?
Bo gra pewnie kupie tak czy inaczej tylko nie wiem czy podstawkę czy podstawkę z SP (270 zł vs 400 zl).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 10:46 
Cytuj  
Pograłem, zrobiłem wszystko co udostępnili.
Strzela się bardzo przyjemnie, DZ ciekawe przez pierwsze kilka godzin, później wieje nudą.

Wiadomo coś na temat PvP?
Mam nadzieję, że nie będzie jedynie dostępne w miałkim dark zone, gdzie rzucasz granatem w ludzi oddających loot, zbierasz, oddajesz i jesteś ubrany?

Aż prosi się o jakieś tryby pvp jak w destiny.
Jeżeli na dniach nie przedstawią więcej szczegółów na temat end game'u, to odpuszczam zakup przed premiera na pewno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 12:03 
Cytuj  
Oglądałem filmik, żeby grafikę obejrzeć i dobrze mi się wydaje, że w tej grze jest coś jak wallhack?


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 12:17 
Cytuj  
Ta, wykrywanie pulsu. Ale możesz to kontrować (w sensie jesteś niewykrywalny) innymi skillami czy perkami, już nie pamiętam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 13:42 
Cytuj  
Zadziwiające jest w tej grze, ile ołowiu człowiek może przyjąć na gołą klatę. Zupełnie psuje klimat, chyba że tutaj strzela się z ASG, a ja nie skumałem. Kolejna popłuczyna od UBI. :har:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 15:30 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Wiadomo coś na temat PvP?
Mam nadzieję, że nie będzie jedynie dostępne w miałkim dark zone, gdzie rzucasz granatem w ludzi oddających loot, zbierasz, oddajesz i jesteś ubrany?


PVP będzie tylko w DZ, chyba, że coś zmienią w DLC (wątpliwe). Weź pod uwagę, że PVP w tej grze to tylko element dodatkowy. DZ to dalej jest w dużej mierze PVE zona, tyle, że obarczona ryzykiem utraty lootu. Do tego najprawdopodobniej w pełnej wersji gry będzie nieco trudniej spotkać ludzi w DZ, jako, że sama zona będzie większa.

ShadeKnight napisał(a):
Zadziwiające jest w tej grze, ile ołowiu człowiek może przyjąć na gołą klatę. Zupełnie psuje klimat, chyba że tutaj strzela się z ASG, a ja nie skumałem. Kolejna popłuczyna od UBI. :har:

Byłeś w DZ? Tam nawet mobki potrafią cię jedną serią zdjąć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 16:35 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Byłeś w DZ? Tam nawet mobki potrafią cię jedną serią zdjąć.

Huragan napisał(a):
Przeszedlem cala bete :) Strefa PvP Dark Zone to fajna adrenalinka :)

https://www.youtube.com/watch?v=9HmKwddzh38

Taa, właśnie widziałem. :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 16:45 
Cytuj  
w DZ pada się bardzo szybko. Jakby to powiedzieć - filmik Huriego ukazuje po prostu granie w strzelanki na padzie :D. Na PCecie ta celność jest dużo wyższa :D

Gdzie najtaniej kupie?
(najlepiej wersję steamową :<)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 16:57 
Cytuj  
Steamową to tylko steam, jak chcesz z innego źródła to tylko gifty będą na g2a i innych kinguinach. W pudłach i digital ze strony producenta masz klucz uplay.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 17:06 
Cytuj  
Dobra, olać steama w takim razie [*]. Ta wersja:
https://muve.pl/sklep/pc/akcja/tom-clan ... -pc,160925

ma te słitaśne dodatki preorderowe? W sensie kombinezon, plecak i jakąś broń?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 17:18 
Cytuj  
Chyba każdy preorder to powinien mieć, ale się nie interesowałem, bo za darmo tej gry nie chce. ;p
Tu masz taniej jakby co http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=5756


_________________
@polygamia

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 17:18 
Cytuj  
Dz mnie wkurwia na maxa lata sie XX czasu zeby mobka jakiegokolwiek znalezc co jest strasznie irytujace, pvp bardzo malo. Wiekszosc tylko lata za pve i szuka rogue:) Raz na jakis czas znajdzie sie grupka Rouge i to tyle z pvp...Myslalem ze bedzie go wiecej tak samo jak samego pve w DZ.
Misje sa na + jednak calkiem klimatyczne.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 18:10 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Goatus napisał(a):
Byłeś w DZ? Tam nawet mobki potrafią cię jedną serią zdjąć.

Huragan napisał(a):
Przeszedlem cala bete :) Strefa PvP Dark Zone to fajna adrenalinka :)

https://www.youtube.com/watch?v=9HmKwddzh38

Taa, właśnie widziałem. :roll:

Nie zamierzam nikogo na sile przekonywać do gry, ale zapewniam cię, że bardzo łatwo w DZ zginąć (czasami nawet zbyt łatwo jak jest różnica sprzętu), zarówno od gracz, jak i mobków. Natomiast to, że Huragan nie umie celować to już inna kwestia, no i to była nisko levelowa wersja DZ ;) Zresztą, w pierwszej minucie tego filmiku masz gracza który ginie od jednej serii.

Farin666 napisał(a):
Dz mnie wkurwia na maxa lata sie XX czasu zeby mobka jakiegokolwiek znalezc co jest strasznie irytujace, pvp bardzo malo. Wiekszosc tylko lata za pve i szuka rogue:) Raz na jakis czas znajdzie sie grupka Rouge i to tyle z pvp...Myslalem ze bedzie go wiecej tak samo jak samego pve w DZ.
Misje sa na + jednak calkiem klimatyczne.

Tu się zgodzę, w open becie mieli dodać więcej mobków, ale chyba im nie wyszło :lol: Za to mobki są zdecydowanie mocniejsze, dobrych kilka razy padłem, co mi się nie zdarzyło w CB, a wtedy latałem solo, natomiast teraz z partnerką. Co do PVP to można się domyśleć, że w pełnej wersji będzie się skupiało w konkretnych punktach, np walka o rare spawny i skrzynie które dropują coś ciekawego, czy o extraction pointy.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 20:42 
Cytuj  
Wg mnie lepiej poczekac i nie robic pre-ordera, bo wiele rzeczy jest nadal poblokowana a DZ wydaje sie plytkie (brak 'questow' itp).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 21:20 
Cytuj  
No jeśli ktoś jest niezdecydowany i ma wątpliwości to pewnie tak, ja takich nie mam i biorę na 100%.

Biorąc pod uwagę ile byłem wstanie grać w okrojoną CB to za cenę gry dostanę na pewno z 50h dobrej zabawy. Być może wiecej, ale to i tak dobry wynik :D

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 22:36 
Cytuj  
Masz dobrą ekipę i jest niezla zabawa jak rogue sie idzie :)
Czekam az w wieksza liczbe osob sie zbierze Rogue Squad tak w 8-12 wyruszyc w miasta i siec postrach:D

PS.

Ktos wie ile osob bylo wpuszczanych na serwer do DZ? Bo swoja droga wydawalo sie ze dosc malo...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.