mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 17:58 
 
iniside napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Wracając do Quantuk Break na PC to jest jedna smutna sprawa:

Windows 10 store exclusive means it is built as a windows app which means:
- No SLI/Crossfire,
- Windows 10 store download
- No refund policy explained,
- Vsync is always on,
- Always borderless fullscreen,
- Game files are protected,
- Can't launch it via the exe (So adding it as a non steam game will not work)
- No fps/hardware monitor software works with it,
- You need to take control of the folder as admin if you want access to the files
- Mouse software which lets you create custom binds for each game doesn't work
- Say bye to using sweetfx and mods

Trochę chujowo jeśli mam być szczery...


Jesli nie liczyc 5 pietwszych punktow, reszta to jest cos co juz dawno powinno byc wymuszone we wszystkich windowsowych aplikacjach.
Burdel jaki sie robi, kiedy jazdy moze pisac aplikacje jak mu sie podoba a ona dziala to juz jest od dawna grube przegiecie paly.


Również tak uważam. Totalnie leje na te punkty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 18:05 
 
Ta, najlepszy jest gamingowy komunizm, wszyscy zgodnie z linia MS.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 18:20 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ta, najlepszy jest gamingowy komunizm, wszyscy zgodnie z linia MS.


qft
Chyba zagram w to na piracie, tak mi przykro...wcale.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 18:55 
 
No jak tak bedzie MS odwalać, to skonczy sie jak z games for windows live (czy jak to bylo). Mnie skutecznie po jednym tytule od kupienia kolejnych odrzuciło.
Z tego samego powodu boje się w ogole przejscia na win10, bo 2 miesiace po koncu darmowego przechodzenia z win7 moze sie okazac, ze zamykaja coraz bardziej system, albo coś nie działa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 21:13 
 
19 open beta w Division, trwa do wyjścia, czy tylko weekend?

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2016, 21:24 
 
Tylko weekend.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:17 
 
Layers of Fear - Polska produkcja, chyba jako jedyni dostaliśmy wydanie pudełkowe i to nawet sympatyczne (artbook, plakat, cyfrowe OST, fajne pudełko). Gierka ma bardzo fajny klimat, gameplay już trochę kuleje - liczyłem na więcej zagadek i szukania drogi w domu, a jest to raczej 'samograj', jedyne wyzwanie to znaleźenie wszystkich szkiców i notatek, co z czasem robi się męczące bo sprawdzamy każdą szufladę i zakamarek, a jest tego trochę. Ja w końcu zrezygnowałem z przesadnego szukania i ukończyłem grę w trochę ponad 2h. Trochę mało, nawet jak na ten gatunek. Dałem 50zł, gdybym to było tylko za cyfrowe to byłbym trochę zawiedziony, ale pudełko trochę ratuje - lubię takie rzeczy. Mam nadzieję, że studio dopiero się rozkręca i LoF pozwoli im na kolejne ciekawe tytuły ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 10:17 
 
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=96649

"Rozdano prestiżowe nagrody D.I.C.E. Grą roku został Fallout 4, który zwyciężył także w kategorii RPG/MMORPG oraz wybitnego osiągnięcia w zakresie reżyserii.

To jest jakiś kurwa żart? Wybitne osiągnięcie w kategorii reżyserii? Przecież ta gra ma najgorsze dialogi i scenariusz jakie widziałem od dłuższego czasu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 11:22 
 
Jakieś gówno mające na celu promocję swoich.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 11:51 
 
Kaban napisał(a):

To jest jakiś kurwa żart? Wybitne osiągnięcie w kategorii reżyserii? Przecież ta gra ma najgorsze dialogi i scenariusz jakie widziałem od dłuższego czasu.


Nie. Kółko wzajemnej masturbacji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 11:54 
 
sa ludzie ktorym wiedzmin 3 sie znudzil szybko a w Fallout 4 przegrali grube godziny


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 12:29 
 
Aldatha napisał(a):
sa ludzie ktorym wiedzmin 3 sie znudzil szybko a w Fallout 4 przegrali grube godziny


A to chuj, to wszystko jest legit.

Nie było tematu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 12:30 
 
Razoth napisał(a):
Aldatha napisał(a):
sa ludzie ktorym wiedzmin 3 sie znudzil szybko a w Fallout 4 przegrali grube godziny


A to chuj, to wszystko jest legit.

Nie było tematu.


nie pierdol:)

uniwersalnego gustu nie ma, nie zachowuj sie jakby napluli Ci na kraj :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 12:36 
 
Uniwersalnego oczywiście nie ma, są jednak gusta dobre i gusta chujowe i nikt mi nie broni się z tych drugich śmiać. :)

Na szczęście nagrody dla Fallout 4 to garstka, ssanie kutasa Bethesdy za wydawanie przestarzałych pod względem rozwiązań/zabugowanych kloców powoli mija.

I dobrze.

Tylko osoba upośledzona/członek kółka wzajemnej masturbacji może nagrodzić strzelankę z elementami RPG za RPG'owatość i reżyserię w roku, w którym premierę miały PoE, Wiedźmin 3 czy Bloodborne.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 12:47 
 
Gusta guściki, ok. Jednemu bedzie ise podobać grafika kreskówkowa innemy realistyczny horror. To samo z settingiem - post apo a słowiańskie klimaty.

Ale reżyseria? Przecież to nie jet kryterium zależne od gustu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 13:50 
 
Razoth napisał(a):

Tylko osoba upośledzona/członek kółka wzajemnej masturbacji może nagrodzić strzelankę z elementami RPG za RPG'owatość i reżyserię w roku, w którym premierę miały PoE, Wiedźmin 3 czy Bloodborne.



Idąc tym tokiem myślenia dla Razotha golden axe też pewnie to rpg bo machamy tam mieczem, a Fallout bije wymienione przez Ciebie gry pod wzgęłem rozwoju bohatera, craftu i ekwipunku. Ale jak dla Ciebie Bloodborn to RPG to Diablo pewnie też.


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 13:55 
 
pieniek82 napisał(a):
Razoth napisał(a):

Tylko osoba upośledzona/członek kółka wzajemnej masturbacji może nagrodzić strzelankę z elementami RPG za RPG'owatość i reżyserię w roku, w którym premierę miały PoE, Wiedźmin 3 czy Bloodborne.



Idąc tym tokiem myślenia dla Razotha golden axe też pewnie to rpg bo machamy tam mieczem, a Fallout bije wymienione przez Ciebie gry pod wzgęłem rozwoju bohatera, craftu i ekwipunku. Ale jak dla Ciebie Bloodborn to RPG to Diablo pewnie też.


Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 14:02 
 
pieniek82 napisał(a):
Fallout bije wymienione przez Ciebie gry pod wzgęłem rozwoju bohatera, craftu i ekwipunku.

Lawl


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 19:00 
 
Oj tam ktoś komuś zapłacił a Wy się podniecacie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2016, 19:06 
 
Pieniek toż pojechałeś...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.