mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 22:36 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=199877862&postcount=1

Do premiery gry pozostało 12 dni. Na Youtubie jest już speedrun gry - 1h 42m.

Jeżeli ktoś chce, może się nauczyć, przejść i zrobić steam refund. :FFF


hahahhaa

https://www.youtube.com/watch?v=32XOqluNZwU

chujnia nie gra skoro mozna cala skonczyc w niecale 2h :) mowilem, ze chujnia ? mowilem :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 22:45 
Cytuj  
zamknij sie juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 03:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
chujnia nie gra skoro mozna cala skonczyc w niecale 2h :) mowilem, ze chujnia ? mowilem :)

Morrowind da sie w 4 minuty, hue hue to dopiero hujaganowa giera, co nie? :):):)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 08:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=199877862&postcount=1

Do premiery gry pozostało 12 dni. Na Youtubie jest już speedrun gry - 1h 42m.

Jeżeli ktoś chce, może się nauczyć, przejść i zrobić steam refund. :FFF


Dark Souls ma speedrun w mniej niż godzinę. Dark Souls II ma w 90 minut. Nie jest tak źle.

A tak na poważnie, jeżeli ktoś serio uważa, że speedrun gry wynoszący niecałe 2h to coś strasznego, to chyba oszalał. Natomiast nadal pozostaje przy opinii, że to co wyprawia się z premierą DS3 to jakaś patologia. Nawet na reddicie trzeba uważać, bo ludzie wrzucają spojlery w formie zdjęć i opisów.

[Edit] Jeszcze lepiej, przypomniało mi się, jak po premierze DS2 ludzie odkryli glitch w tej shrine of winter i tym samym omijali prawie pół gry. Nim to spatchowali to speedrun wynosił 18 minut. To chyba społeczność w ogóle by zesrała się z paniki obecnie..

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 22:28 
Cytuj  
kto bedzie na pc grac? mozna sie ugadac na jakiegos coopa + ts


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 22:52 
Cytuj  
czyli w gre coop podczas zabijania bosow bedzie wchodzil? stackuje sie ilosc hp do ilosci graczy itd.?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 23:38 
Cytuj  
Nie stackuje sie hp, ale zmniejsza sie dmg zadawany przez graczy. Bossowie mają HP niezależnie od ilości osób na instancji, HP bossów zmienia się tylko w kolejnych NG+. DMG graczy obniża się na całą walkę, więc jeśli przyzwie się jakieś warzywo które padnie bardzo szybko, to bardzo łatwo sobie utrudnić grę :D W dwójce jak przechodziłem SOTF raz przyzwałem 3 dziubków i wszyscy padli to bossa chyba z 30 minut biłem.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:14 
Cytuj  
Chyba embargo na recki zeszło, na PC Gamer dali 94/100 i opinia, że najlepsza część.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 12:10 
Cytuj  
Wszystkie recenzje :

https://www.reddit.com/r/Games/comments ... ew_thread/

Byle do 12.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 13:38 
Cytuj  
Chyba przyszły wtorek/środa popracuję zdalnie. Hype. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 14:07 
Cytuj  
Ja już sobie urlop na wtorek zarezerwowałem. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 17:39 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja już sobie urlop na wtorek zarezerwowałem. :)


Chyba zrobie tak samo z tym, że wtorek i środa. Zdalnie nie lubiem :/.
Ponoc w nowym blightown też jest katorga z fpsami, na PC również ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 18:44 
Cytuj  
Przeczytałem wot i think na RPS i trochę mi podniecenie opadło. Recenzent oczywiście chwali grę, podkreśla pozytywne zmiany w systemie walki, ale jest też kilka rozczarowań. Subiektywnie świat i lokacje mniej ciekawe jako całość od DS, nasrane bonefires, więcej npcow ale bardziej miękcy. No i znów bezużyteczne pochodnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 18:45 
Cytuj  
Recenzenci są chuja warci, jak masz setki opinii normalnych graczy. Koleś od Polygonu dał dla przykładu 7/10, pech chciał, że recenzował również Dark Souls 2 którego ocenił na 9/10 (ROTFLMAO).


Z innej beczki:

Na Youtube już mi w polecanych wyskakują "Dark Souls III final boss herp derp chuj kurwa" itp.

Czytałem, że FROM kończy współpracę z tym dystrybutorem i bardzo mnie cieszy, jeżeli to faktycznie prawda. Mam nadzieję, że ta kurewska firma upadnie na ryj. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 18:49 
Cytuj  
Ale poza odczuciem świata podał dość obiektywne, sprawdzalne fakty. Raczej nie zapowiada się best in series przynajmniej w moich kryteriach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 19:03 
Cytuj  
Co kto lubi, dla mnie branża recenzencka jest spalona i to absolutna ostateczność, jeżeli chodzi o kreowanie jakichkolwiek wstępnych opinii na temat gier.

Ocenię sam juz za tydzień. ;]


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 21:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ale poza odczuciem świata podał dość obiektywne, sprawdzalne fakty. Raczej nie zapowiada się best in series przynajmniej w moich kryteriach.


Na kilkanaście dość znanych portali chyba tylko 2 dały ocenię "bardzo dobrą" a reszta wychwala pod niebiosa. RPS stara się być hipsterki od dłuższego czasu i przestałem czytać ich teksty bo za bardzo wymyślają. No gram.pl też dojebali "paradoksalnie świetna oprawa sprawia, że gra traci swój urok niszowej produkcji" bo w jedynce świał był opustoszały i przez to bardziej klimatyczny- co to kurwa ma byc?? W jedynce było mniej assetów bo taka była moc konsol. Przecież w SotFS dodali sporo assetów bo właśnie za pusto było a silnik ten sam natomiast konsole mocniejsze .Euogamer, Edge, IGN ocenili DS 3 wyśmienicie, podobnie zresztą jak gracze. DS 2 było słabe jak barszcz a pamiętam, że też niektórzy ocenili je bardzo wysoko.

Najlepiej i tak przekonać się samemu:).

Niektórzy czepiają się tego, że świat nie jest tak ze sobą połączony jak w pierwszym DS. Mi to średnio przeszkadza bo mamy bardziej szczegółowe lokacje pełne detali. W DS do wielu lokacji były albo windy albo drabiny i owszem przejść się dało z buta ale czy to mega klimatyczne było? Nie było TP do czasu zdobycia lords vessel więc coś musieli zrobić.

P.S
Gdzie kupowaliście pudełko?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2016, 01:24 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
W DS do wielu lokacji były albo windy albo drabiny i owszem przejść się dało z buta ale czy to mega klimatyczne było? Nie było TP do czasu zdobycia lords vessel więc coś musieli zrobić.


Zaraz czyli według ciebie wprowadzenie od samego początku warpa między ogniskami to jakiś czasochłonny, trudny do wykonania ficzer
i żeby sobie tego oszczędzić zrobili zajebisty level design gdzie wszystko pięknie się łączy przy minimalnej ilości ognisk ?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2016, 07:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
po pierwsze gratulacje :)
i nie ma co przesadzac, moze sie okazac, ze polowe doby bedzie sobie spokojnie spala (czego zycze) i bedzie czas na wszystko ;)
potrzebny tylko jakis OP build i sprzet.


dzieki mendol i oby sie sprawdzilo. :)

zaboleq napisał(a):
Gdzie kupowaliście pudełko?


w empiku, kolekcjonerke dorwalem rzutem na tasme.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2016, 10:32 
Cytuj  
Kurde kolekcjonerka na PC jest tylko w gryikonsole ale ja tam nigdy nic nie kupowałem więc raczej sobie odpuszczę. Na PS4 są kolekcjonerki jeszcze. Hehe i kto mówi, że na PC słaba sprzedaż. Pozostaje kupno Apocalypse Edition.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.