mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 08:36 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Szczerze mówiąc to trailer zajebisty... kolejny raz daje nam powód do tego aby spytać... czemu Blizz nie robi filmów ;) Ja bym tam oglądał.


Chyba w czerwcu premiere ma film warcraft?


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 09:05 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Szczerze mówiąc to trailer zajebisty... kolejny raz daje nam powód do tego aby spytać... czemu Blizz nie robi filmów ;) Ja bym tam oglądał.


Bo do robienia filmów pełnometrażowych potrzeba troszkę więcej niż umiejętność robienia ładnych animacji.

Fabułę od Blizzarda ledwie można zaakceptować w grze komputerowej (Starcraft 2) a zdarza się, że nawet tu jest po prostu tragicznie (Diablo 3).

Film musi mieć również ciekawe postacie, a nie generycznego Winstona czy Reapera. O voiceoverze Tracerki czy Widowki również nie można nic dobrego powiedzieć. Charakter i głębię każdej postaci można określić w jednym zdaniu.

Blizzard sprawdza się w ładnych, krótkich animacjach, które kończą się zanim mózg zacznie działać. Na normalnym filmie tej jakości ludzie wychodziliby podczas seansów, bo nie dałoby rady tego oglądać. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2016, 13:28 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=vTH2ZPgYujQ
Calkiem przyjemnie opowiedziane jak dziala netcode w OW.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 09:07 
Cytuj  
Wydali nowego grubego patcha, dodali rankedy i "ocenzurowali" poze Tracer :D
http://us.battle.net/forums/en/overwatc ... 0742886413


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 10:29 
Cytuj  
Chuja tam ocenzurowali:

http://i.imgur.com/nkC6MH3.jpg

:D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 10:55 
Cytuj  
Ale co ludzie sobie natlukli hajsow na filmikach dot. 'dramy' to ich, kiedy Kaplan juz w pierwszym poscie zazanczyl, ze tamta poza nie pasuje tematycznie do Tracer ze wzgledu na zbyt duza powage.


Tak jak nie mam hype'u na OW tak musze przyznac, ze Blizzard bardzo dobrze wypada jesli chodzi o produkcje tej gry. Ostatnie 2 miesiace bardzo przyspieszyli, bardzo duzo interkacji devsow z graczami. duza transparentnosc. Mamy tez regularne video gdzie Kaplan, czy inni ludzie odpowiedzialni za OW porusza rzeczy nad ktorymi pracuja, z czego sa zadowoleni, co chca poprawic itp. Teraz czytam, ze wprowadzili pierwsze wersje trybu rankingowego, kiedy jeszcze 2 miesiace temu bylo mowione, ze beda starali sie to wprowadzic dopiero po wypuszczeniu gry.
Moze to tylko ja, ale jak dla mnie Blizzard ostatnimi czasy bardzo sie poprawil(nie wiem jak z WoWem bo od dawna nie gra), zarowno OW jak i HotS gdzie w ciagu ostatnich 2 miesiecy dali tyle contentu co w ostatni rok pruja do przodu.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 11:43 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
nie wiem jak z WoWem


wielki chuj. od czerwca zeszlego roku zero nowego contentu - bedzie dopiero w pre-legion patchu, zapewne w okolicach lipca.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 15:15 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Moze to tylko ja, ale jak dla mnie Blizzard ostatnimi czasy bardzo sie poprawil(nie wiem jak z WoWem bo od dawna nie gra), zarowno OW jak i HotS gdzie w ciagu ostatnich 2 miesiecy dali tyle contentu co w ostatni rok pruja do przodu.

WoW juz chuja daje i kase sie powoli konczy wiec trzeba nadrobic stracony czas... ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 15:59 
Cytuj  
Gorzej, ze sa ludzie ktorzy caly czas maja oplaconego suba i robia to samo w kolko od roku...


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 16:03 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Gorzej, ze sa ludzie ktorzy caly czas maja oplaconego suba i robia to samo w kolko od roku...

Nawet nie grając?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 17:24 
Cytuj  
https://store.playstation.com/#!/pl-pl/ ... RDERBDL000

..wszyscy, którzy zamówią grę przez internet, otrzymają 48 dni wczesnego dostępu do BETA-TESTÓW!

Nic im się nie pojebało? Zamówię teraz i dostaje od razu dostęp?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2016, 18:07 
Cytuj  
Obstawiam, że im się pojebało:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2016, 19:18 
Cytuj  
http://us.battle.net/overwatch/en/blog/ ... -4-12-2016

Kolejny stress test weekend, znowu z flagowaniem kont. Nie wiem czy osoby, ktore byly oflagowane na poprzedni stress test weekend beda mieli od razu dostep czy znowu musza liczyc na oflagowanie.
Powodzenia, warto sprawdzic, fajne rzeczy pododawali :)


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2016, 22:34 
Cytuj  
Akurat wtedy co testy Battleborn. Żałosne zagrywki Blizzarda.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 08:29 
Cytuj  
A co w tym żałosnego? To chyba normalna strategia, podobnie jest przecież z premierami gier. Poza tym BB i OW to dwie zupełnie różne gry.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 12:26 
Cytuj  
It's business... "żałosne zagrywki Blizza" :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 12:37 
Cytuj  
Jakoś mnie nie dziwi, że to akurat wodny lituje się nad firmą, która wyruchała graczy produkcją pt. Alien Colonial Marines.

A teraz Blizzard ich będzie ruchał.

Karma działa. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 13:26 
Cytuj  
A co na to roball?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 18:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A co w tym żałosnego? To chyba normalna strategia, podobnie jest przecież z premierami gier. Poza tym BB i OW to dwie zupełnie różne gry.

Jakieś przykłady? Tak 2-3 z głowy podaj.

Razoth napisał(a):
Jakoś mnie nie dziwi, że to akurat wodny lituje się nad firmą, która wyruchała graczy produkcją pt. Alien Colonial Marines.

A mnie nie dziwi, że jak zawsze wyskakujesz z gównianym komentarzem. Mam gdzieś tego całego Aliena. Dla mnie Gearbox to głównie genialna seria Borderlands. Poza Dukiem i Alienem większych wpadek nie mieli.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 18:40 
Cytuj  
Czyli ruchanie graczy poprzez świadome fałszowanie gry w materiałach promocyjnych by sprzedać jak najwięcej kopi nazywasz wpadką, a dawanie dostępu do gry (jeszcze przed premierą!) na który jest ogromny hype i z którego gracze są w większości zadowoleni nazywasz żałosną zagrywką.


Albo jesteś kolorowym przybyszem z alternatywnego uniwersum, który dopiero odnajduje się w tutejszych zasadach i normach społeczno-konsumenckich albo jesteś po prostu pierdolnięty. :D

Nie to bym bronił Blizzarda, za to co zrobili z Diablo i Warcraftem powinni trafić do piekła, no ale lol po prostu w tym przypadku. :D

Bronić Gearboxa, no ja pierdolę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.