mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 12:35 
 
Sobtainer napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=awU65en-j88
l

Ravushimo napisał(a):
Za duzo tych efektow nasrane na ekranie momentami... o_0

+1

Zbyt Chaotycznie to wygląda. FOV chyba jest mały i to potęguje, aż się źle to ogląda.

Pytanie czy story, mocap, aktorzy, itp to ratuje?


PS. GTX 970 vs R9 390 w QB przez Digital Foundry https://www.youtube.com/watch?v=zK2BUeYqLVI

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 12:47 
 
tiomor napisał(a):
Chuja będzie można.

Imperium, Orki, Chaos, Kransnoludy, Wampiry


Dragon ogry to była jednostka chaosu


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 13:18 
 
Bestii Chaosu a oni byli oddzielnie od stricte Chaosu już od dłuuuuuugiego czasu.

edit:

A widać, że są w Total Warze w Chaosie

Obrazek

Polecam zapoznać się z tym threadem na Reddicie - Total War: Warhammer unit roster (revealed so far)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 14:09 
 
Ja mam stary podręcznik, bardzo stary z pudełkiem to były jeszcze w chaosie. (później nie grałem już bo nie było z kim), skończyłem mniej więcej jak wychdzili Dogs of War ale to mogło być tak coś koło 20 lat temu


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 16:38 
 
Demo QB już na zatoce jakby ktoś chciał przetestować przed kupnem.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 17:33 
 
Nie kumam czemu QB tak słabo chodzi na 970. Nawet na PurePC czyli portalu który kocha AMD, testy 970 vs 390 kończą się zwycięstem 970 (po OC obu kart 970 wypada lepiej w prawie wszystkich grach). Co prawda AMD wydało Day1 sterownik pod QB ale raczej o 40%fps więcej nie ma mowy dzięki temu. To co sie dzieje z frame time to jakaś kpina niestety. Po Remedy spodziewałem się więcej. W sumie From Software do tej pory frame pacingu nie naprawiło ani w BB anie w DS 3 też. Uj wie czy portu nie robił ktoś inny?

Ciekawe jakim cudem demo na zatoce skoro to denuvo...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 18:04 
 
Exploit.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 18:19 
 
@zaboleq

Kto wie. To by musiał ktoś z większą wiedzą się wypowiedzieć, ale popularne teorie mówią, że może to być wynik m.in. tego, że zarówno Radki jak i Konsole korzystają z tej samej architektury układu graficznego - GCN.
Drugą teorią, którą czytałem jest to, że sterowniki AMD pod DX11 są dość słabe i to dawało przewagę NV. W przypadku gier pod DX12 (i pewnie Vulkana) to nie będzie występować.
Trzecią teorią to, że karty od AMD na papierze są silne i wszechstronne pod względem hardware - także wraz z dopracowaniem sterowników i np. wykorzystania obliczeń robionych na GPU w grach ich wydajność rośnie, podczas gry karty NVIDII - zarówno Keplery, a już szczególnie Maxwelle to były bardzo wyspecjalizowane czipy pod gry i do obliczeń były słabe. Pamietasz, że Bitcoiny i inne tego ludzi liczyli na kartach AMD, bo były znacznie wydajniejsze od kart NVIDII w tym?

Czwartą - tym, że karty AMD z tej samej półki cenowej mają więcej VRAM niż karty NVIDII, a mutliplatformy dużo potrzebują. Nie mówiąc już o takich kwiatkach jak 3,5 + 0,5 w 970.

Piątą to, że część przewagii NVIDII wynikało z programu NVIDIA Gameworks, który niby mordował wydajność na AMD, itp



Jest tego więcej, ale nie pamiętam. Co jest prawdą? No idea. Może to wszystko bzdury. W każdym ciekawie się robi :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2016, 18:30 
 
AMD udostępnai wszystkie swoje technologie a NVIDIA nie. Taki hairworks np działa(ł?) tragicznie na AMD.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 00:03 
 
Co z tego że karty AMD mają więcej mocy jeżeli to się przekłada tak naprawdę na różnicę kilku fpsów. Geforce mniej się grzeją, mniej prądu pobierają i mają lepsze sterowniki.
miałem r9 270 i od początku były problemy, a to glitche graficzne a to jakieś grzanie się. Oczywiście fanboye na forum ATI obwiniali wszystko tylko nie kartę. Dałem na gwarancje uznali mi i wymieniłem na GTX 960 z lekką dopłatą. Od tej pory brak problemów z czymkolwiek.

To jest właśnie błąd ATI, robią sprzęt do gier a zapominają o tym. Fakt taktowania mają wyższe i to samo z pamięcią, ale nie ma co ukrywać że problemów ze sterownikami i innymi rzeczami też mają od groma. Na papierze to fajnie wygląda ale w grach jest problem. I nie czaje argumentu z tym że Nividia wykupuje producentów gier tak by robili te gry pod Geforce, dlaczego do kurwy nie zrobi tego samego ATI? kto im broni? Jest to nieczyste zagranie zgoda, ale to jest biznes i kto jak kto ale taka firma jak ATI powinna o tym wiedzieć.
Przez pewien czas kupywałem ATI ale teraz widzę że to jest jak walka z wiatrakami, muszą totalnie zmienić swoje podejście do tego bo skończy się to dla nich tragicznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 12:08 
 
Dobre to quantum break! Jestem pod koniec drugiego aktu i gierka na prawdę daje radę. Bardzo miodny gameplay (zabawa czasem, ciekawe skille) i fajne wstawki ala serial. Chodzi bardzo przyzwoicie na r9 290, śmigam na padziku od xone i jest gitara. Całość pewnie się zamknie w 8/9h (średnio 1,5h na akt a jest ich 5), nie szukam znajdziek na siłę (nie jestem calaczkiem czy pucharko-jebcą) tylko to co się napatoczy po drodze. Atm mocne 8/10, jeśli dalej w takim tempie się będzie rozwijać akcja to jestem skłonny dać nawet 9! Opuścić muszę oczywiście za słabo przygotowany port na pc - grafika pewnie niczym nie różni się od xbox one, wydajność dla mnie jest satysfakcjonująca.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 12:11 
 
@wilq: tylko ze to wlasnie w ostatnim czasie nvidia cos pierdoli ze sterami, drugi raz w przeciagu chyba dwoch czy trzech miechow wydali stery ktore upierdolily ludzia karty, dobrze ze mam zwyczaj czekac z instalacja nowych sterow. AMD za to widze sie poprawilo w tym segmencie, ofc grzania i poboru pradu sterami nie naprawia, moze jeszcze uda im sie cos w nastepnej generacji poprawic w tym wzgledzie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 19:49 
 
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/wie ... bafta.html

fallout 4... powinni powiesić za jaja

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 19:57 
 
Who cares, W3 to dalej najlepiej nagrodzona gra w historii. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 21:42 
 
roball napisał(a):
Wedlug mnie Fallout byl lepszy.


Nie pokazuj się online 12 w DS.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 21:46 
 
roball napisał(a):
Wedlug mnie Fallout byl lepszy.


Nie spodziewałem się, że będziesz trollował i to na poziomie mareczka.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 21:51 
 
dobry trolling roball, w sam raz na lepę w ryj :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2016, 22:59 
 
roball napisał(a):
Wedlug mnie Fallout byl lepszy.

+1, szkoda tylko ze te nowe czesci takie chujowe :/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2016, 10:01 
 
Czemu od razu trolling? Mi tez F4 podobał się bardziej niż W3, kwestia gustu i tyle. Nowy dodatek ciekawy choc w kwestii własnego robota liczyłem na więcej.


_________________
For the pony!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2016, 10:05 
 
Czyli nie trolling, a gorzej...brak gustu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.