mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 09:27 
Cytuj  
Jak dla mnie nic szczegolnego - ladna, dopracowana, nie ma zadnych widocznych bugow ala Paladins, ale w porownaniu do kreconego hype'u, to wychodzi tak bardzo podobnie jak HotS.

Bawilem sie spoko ale po kilku rundach juz mi sie nie chcialo. Nie wiem tez czy kupie, plusem OW bedzie mial ten plus ze u mnie bedzie mozna spokojnie znalezc osoby do grania. Np. w Dirty Bomb mam chyba tylko jeden czy dwa serwery zaludnione z mniejszym niz 100 ping

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 09:53 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
A jak chcialem konto uzyczyc na nocke w sobote to tylko Sobek sie zglosil.

To bylo w sumie moje 3 podejscie do OW, tym razem zmusilem sie i pogralem dluzej i jednak brakuje mi w tej strzelance normalnego strzelania. Zagralem po trochu kazda postacia i praktycznie tylko postaci z hitscanem(mccree, widowmaker) dawaly mi satysfakcje z gry. Jeszcze do tej listy moglbym dodac Mercy i Tracer bo faktycznie wymagaja awarnesu i w ich przypadku skill to jest dobry movement.
Reszta to niestety dla mnie tragedia - albo strzaly ala shotgun ze spreadem na 1/3 ekranu, albo guessing game czyli granatnik, rakietnica, strzalenia z luku itp.
Kwestionowal bym tez mocno zamysl tankow. Dla mnie 'tank' w tego typu grach to postac, ktora ma zwyczajnie wiecej hp, wiekszy hitbox i jest wolna, ale zachowuje przy tym normalne wartosci bojowe(Gruby z TF2, czy subklasa Assault z Dirty Bomb). W OW mamy tankow wyciagnietych rodem z moby - wiekszosc ma melee range weapon, i tarcze/szarze. Szczerze to mysle, ze moze 1 na 10 osob moze miec fun z grania tego typu postaciami w shooterze i jestem pewien w 100%, ze bedzie to mega problem podczas grania bo ostatecznie w wiekszosci przypadkow tankiem bedzie grala osoba, ktorej zalezy na wygranej(reszta bedzie miala wyjebane i wezmie to na co ma ochote) i bedzie sie przez to mega slabo bawila.

Do reszty nie moge sie przyczepic. Gra wyglada ladnie, mapy i postaci maja fajny design, progress konta dobrze rozwiazany, performance tez w miare spoko. Ze spraw technicznych to jedynie dziwnie dzialajacy imput myszki mi przeszkadza. Po zmiejszeniu ustawien grafiki na medium tak, aby wyciagac stale 120 fpsow tej akceleracji myszki nie bylo czuc, ale ciagle inaczej sie gralo niz w innych fpsach - jakis elementy 'plywania' i brak precyzji caly czas czulem.

___________________

Gdyby gra byla f2p to bym pewnie w nia pogral po premierze, natomiast 200 zlotych zdecydowanie na taki tytul nie wydam.


Co do postaci z hitscanem, grales soldierem?
Co do gry tankami to trzeba sie przestawic, moze ciezko tankiem z shieldem nabic sporo fragow, ale jak sie pogra troche zarya/hogiem to spokojnie 20+ mozna nabic i daje to sporo funu.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 10:57 
Cytuj  
Soldier bylby ok, gdyby nie ten tragiczny celownik(ale tego sie nie czepiam, bo maja wprowadzic mozliwosc customizacji celownikow) no irandomowy spray.
Co do tankow to nawet nie chodzi o to, ze fragow sie nie nabija, tylko o sama satysfakcje z gry. Zarya i D'va to jest bardzo dobry koncept postaci - takie wlasnie bruisery to juz Winston i Reinhardt pod wzgledem mechanik to drewna. O ile jeszcze grajac w druzynie moze to bawic, bo tam sie liczy jednosc to w soloQ granie tankiem to bedzie gehenna(juz w mobach, gdzie jednak moby sa bardziej 'kontaktowe' granie tankami dla wiekszosci to nieprzyjemny obowiazek), a trzeba pamietac ze to wlasnie ten tryb cieszy sie we wszystkich grach najwieksza popularnoscia.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 11:12 
Cytuj  
@Szamotuła Soldem z średniego i dużego dystansu to się burstem wali a nie ogniem ciągłym,wtedy będziesz trafiać. :)
A co do Winstona i Reinharta to ja się nie zgadzam.Skok Wilsona pozwala na bardzo wiele możliwości a Reinhard to nie tylko chowanie się za tarczą przez całą rundę(choć też tak można)ale też gra ofensywna(szarże i ten atak z dystansu).Dobry gracz używa obu tych stylów w zależności od sytuacji. :)
Naprawdę dziwię się narzekania na tanków w tej grze.IMO jest duży fun grając nimi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 16:10 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Soldier bylby ok, gdyby nie ten tragiczny celownik(ale tego sie nie czepiam, bo maja wprowadzic mozliwosc customizacji celownikow) no irandomowy spray.
Co do tankow to nawet nie chodzi o to, ze fragow sie nie nabija, tylko o sama satysfakcje z gry. Zarya i D'va to jest bardzo dobry koncept postaci - takie wlasnie bruisery to juz Winston i Reinhardt pod wzgledem mechanik to drewna. O ile jeszcze grajac w druzynie moze to bawic, bo tam sie liczy jednosc to w soloQ granie tankiem to bedzie gehenna(juz w mobach, gdzie jednak moby sa bardziej 'kontaktowe' granie tankami dla wiekszosci to nieprzyjemny obowiazek), a trzeba pamietac ze to wlasnie ten tryb cieszy sie we wszystkich grach najwieksza popularnoscia.


Customizacja celownikow jest juz w tej wersji a z daleka walisz seriami po pare pociskow i wtedy nie ma rozrzutu .

Sam wole tradycyjne shootery typu cs i najlepiej wlasnie gra mi sie soldierem bo w sumie kazdy moze zaczac grac nim od razu i w miare sobie radzic.
Kazda inna nietypowa klasa trzeba sie od zera nauczyc grac i wykorzystywac jej mozliwosci .Wtedy fun jest.
No ale to zadne odkrycie to taki typ gry ze fun jest wtedy jak ty zabijasz innych a nie oni ciebie:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 16:06 
Cytuj  
Dostałem klucz do Open Bety :) ( early access jakiś od 3 Maja ). W sumie można przetestować :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 17:09 
Cytuj  
Na Allegro ktos sprzedaje 100 kluczy do wczesniejszego dostepu do bety. Rozumiem, ze jakis sprzedawca okrada kupujacych i nie daje im tych kodow?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 17:17 
Cytuj  
zakładam że ktoś ma dużo tych kodów i zakłada że nie doda do produktu (jako bonus) przed 3 maja


_________________
psn

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2016, 17:20 
Cytuj  
jak ktoś ma kluczyk na zbyciu to chętnie przetestuję, zobaczę czy warto w OW czy w Battleborna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 12:48 
Cytuj  
wyslalem ci klucz na pm

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 13:12 
Cytuj  
Też z chęcią bym przytulił 1 kluczyk :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 13:41 
Cytuj  
Ja też poproszę o kluczyk. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 14:32 
Cytuj  
Ja tez bym poprosil. Moge odpalic kluczyk do csowej skrzynki za taka przysluge.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 23:48 
Cytuj  
No to i ja. Gdyby ktoś jeszcze miał na zbyciu jeden, to też chętnie przygarnę. Z góry podziękować.


_________________
Duh, winning

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 00:21 
Cytuj  
5 maja macie open betę. Już tyle czekacie, a to tylko kilka dni więcej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 11:20 
Cytuj  
dzięki Postal :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 16:36 
Cytuj  
Wygrałem kluczyk na Twitterze.

Jeszcze 2 dni! :D :D :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 17:20 
Cytuj  
Zainstalowane, czekać do wtorku :D

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 18:35 
Cytuj  
Wiadomo od której w środę będzie można grać?

Edit: Chyba o 1 w nocy 3 maja.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 20:48 
Cytuj  
Ma ktos moze wolny kluczyk bo zamowilem chyba za pozno i nie dostalem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.