mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2016, 16:52 
 
Ok, kończę dyskusję, bo to nie możliwe, żebyś był aż tak głupi by nie widzieć różnicy między stawianiem całej infrastruktury (włączając wsparcie techniczne) do vanilla wow'a a zwykłą poprawą tekstur w Diablo 2 więc ewidentnie trollujesz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2016, 17:15 
 
Ten post Chrisa na reddicie sprawił, że się poplułem ze śmiechu :D.

BTW
Ani D2 ani D3 nie miały zacnego end-game. Tylko i wyłącznie mindless grind który szczyt nudy osiągnął w D3. Mimo wszystko jednak D2 designem niszczy D3. Ehh jakby się od GGG nie mogli czegoś nauczyć...

http://i.imgur.com/G1rCHHk.jpg
http://i.imgur.com/EnOdQ52.png


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2016, 18:33 
 
Wydaje mi się że zrobienie D2HD tak jak sobie to ludzie wyobrażają skończyłoby się tak jak HOMM3HD.

Ja bym wolał większy stash w D2 oraz rozwiązanie problemu dupowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2016, 19:28 
 
Dokładnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2016, 20:18 
 
Dobra, jebać Diablo. Blizzcon był, chuja pokazali, pośmiałem się z Blizza i Szamotuły ale teraz wróćmy do tematu gier, w które faktycznie będzie nam dane pograć.

Za 5 dni wychodzi Tyranny i mam na tą grę umiarkowany hype.

Po pierwsze wygląda na prawdę ładnie, ładniej niż PoE moim zdaniem (Pillars, nie Path of Exile ;) ) a po drugie ma ciekawe założenia, zarówno gameplayowe (spell crafting, brak klas - oparcie o skille, party 4 osobowe) jak i fabularne (działamy w świecie gdzie zło wygrało i sami możemy być źli na wielu płaszczyznach, nie tylko oklepane i płytkie "zajebie was wszystkich"). W grze ma być również sporo dungeon crawlingu.

Dla fanów cRPG izometryków pozycja obowiązkowa i ja podchodzę do gry Day1 mimo faktu, że czasu wolnego na granie mam 0.

http://www.tyrannygame.com/media - galeria

Niech dadzą do tego jeszcze jakąś ciekawą historię i będę na prawdę zadowolony.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2016, 20:24 
 
Ja tam pizgam w civ 6 i mi się nie nudzi :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2016, 21:29 
 
Tak trochę nietypowo. Bo mmorpga szukam ;v

Co obecnie jest na topie w kwestii darmowych gierek? GW2? AA?

Bo jakoś naszła mnie ochota na pogrindowanie w coś.

Tera Online to jeszcze żyje w ogóle?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 01:09 
 
Razoth napisał(a):

Dla fanów cRPG izometryków pozycja obowiązkowa i ja podchodzę do gry Day1 mimo faktu, że czasu wolnego na granie mam 0..


Premiera gry to 10 listopada. Kiedy narodowcy będą wyrywać cegły z ulic i napierdalać się z policją (11 listopada), to można w tym czasie ogrywać na spokojnie Tyranny. U mnie hype na 100%. Będzie grane:D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 01:24 
 
tiomor napisał(a):
Tak trochę nietypowo. Bo mmorpga szukam ;v

Co obecnie jest na topie w kwestii darmowych gierek? GW2? AA?

Bo jakoś naszła mnie ochota na pogrindowanie w coś.

Tera Online to jeszcze żyje w ogóle?


Najprędzej chyba Black Desert teraz?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 02:27 
 
Na tropie z darmowych?

- Guild Wars 2 - takie wszystko w jednym, casualowe popykadlo
- SWTOR jak lubisz pochodzic od ! do ? i questowac
- Aion jak lubisz grind z faction PvP
- TERA to co powyzej z action PvP
- ArcheAge j/w pogrindowac z otwartym PvP i pay2win(podobno)
- Blade & Soul - nie wiem w sumie co w tej grze jest poza 1v1 arenami


z B2P MMO moge polecic

- TSW - to samo co SWTOR z innym settingiem
- ESO - tez questownik

do tego z platnych masz EVE, WoW i FFXIV i to tyle jesli chodzi o obecnie jakos tam zyjace MMO

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 07:49 
 
EvE przechodzi we wtorek na pol-darmowke tzn mozna grac za darmo, ale tylko wybranymi statkami, wolniej sie 'leveluje' itp

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 09:51 
 
archeage ciagle zyje i ludzie sie napierdalaja 24/h. zaluje ze przestalem w to grac.

pytanie czy ta nowa civka wciaga? w sensie jest ochota? na nowe scenariusze itd? czy po dniu grania nie widac sensu odpalania?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 09:55 
 
Z innej beczki. Niedawno pisalem, ze muza w menu Civ6 rozpierdala system. Dzis napisze, ze kampania singleplayer w CoD Infinite Warfare rozpierdala system. To jedna z najlepszych strzelanek w jakie gralem od ladnych kilku lat! To nanlepsza kampania w CoDach! I maja skurwysyny rozmach. To co sie dzieje na ekranie to istna uczta dla gracza. Model strzelania swietny (niby to sf, ale bron bazuje na tym, co jest dzis dostepne, latwo tam znalesc cos co przypomina AK47, MP5 czy inne M16). Bitwy w kosmosie tez swietnie zrealizowane (frajde daje nawet ogladanie jak gracz uzywa przepustnicy w kokpicie). Grafika to najwyzsza polka (zeskanoweane twarze aktorow daja rade!). Przez ostatnie 3 lata kupowalem CoDa dla multi, ale ostatecznie zalowalem zakup. Tego kupilem dla singla (jest dosc dlugi) i nie zaluje ani zlotowki. Zaluje, ze nie kupilem z remasterem 4.

Edit:
Dubbing daje rade!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 13:11 
 
Z mmo to Lotro nadal sie trzyma i co jakiś czas dochodza updejty. https://www.lotro.com/en/game/articles
W 2017 będzie ostatni duży dodatek Mordor . Jak ktos lubi ten klimat i brak emo kidsów to polecam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 13:32 
 
Piszpan napisał(a):
archeage ciagle zyje i ludzie sie napierdalaja 24/h. zaluje ze przestalem w to grac.

pytanie czy ta nowa civka wciaga? w sensie jest ochota? na nowe scenariusze itd? czy po dniu grania nie widac sensu odpalania?


Jak dla mnie porażka :/ W sensie jest to bardzo dobra gra, ale po ponad 20 latach tego samego jednak się przejada.
Więcej techów, więcej jednostek w tym unikalnych, ciekawy system dzielnic, dużo "great person", imba envoy system itd.
Difficulty = lepszy/gorszy start dla AI. Wszystko wygląda jak jeden wielki napchany buff system. Pyknąłem sobie ostatnie scenario z +10 000 golda (cheat) na najwyższej trudności. Skończyłem cały tech tree a reszta została z rycerzami na koniach. Jeżeli takie coś jesteś w stanie odpalić to znaczy że endgame leży.
AI lepiej się rozwija jak wyłączy się barbarians, jeżeli w early game AI jest przez nich atakowane to stają w miejscu na 40-50 tur.

Ostatni element co jest imba to tribal villages. Jeżeli skupisz się na początku aby mieć 3-4 scoutów i zbierzesz z 10-20 tribal villages, to ogólnie przelecisz tech tree w wersji na sterydach.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 22:54 
 
Kurde rośnie mi hype na Tyranny tylko pewnie skończy się tak jak z PoE, które zajebiście mnie wciągnęły, ale których w końcu nie skończyłem :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2016, 23:32 
 
Ja czekam na pierwsze recki chyba. Zapowiada się spoko ale zobaczymy czy wyciągneli wnioski z PoE.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2016, 00:04 
 
Poe było klasycznym crpg. Tutaj pomysł wyglada na ciekawszy. Ja się dowiedziałem o tej grze pare tygodni temu, dużo reklamy nie miała, wiec może produkt się broni na tyle dobrze.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2016, 08:46 
 
Ja chyba wybiorę właśnie Tyranny nad Dishonored 2 ale jeszcze nie zdecydowałem na 100%. Pewnie wypada kupić obie.
Najbardziej mnie śmieszy jak czytam komentarze na RPS pod preview z października i ludzie płaczą na time limit bo co z eksploracją itp a czas mija tylko wtedy jak się przenosisz z jednej lokacji do innej (na mapie świata) więc w danej lokacji czas jakby Ci nie leci. Koniec limitu czasu nie oznacza porażki, po prostu wybrałeś bardziej radykalne metody :).

Zresztą w F2 też był limit czasu i jakoś nikt nie płakał.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2016, 08:59 
 
Dishonored 2 będzie fajne tylko krótkie. Faktycznie gameplay Emily i Corvo będzie się tak różnił że warto zagrać dwa razy? mało YT oglądałem...
Kupię na PS4

(BF1 już sprzedałem i jednak nie będę kupował FPS ów na PS wczoraj pograłem Overwatch na PC i zrozumiałem że multiplayer FPS na PS nie jest dla mnie)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 7 lis 2016, 09:03 przez Deshroom, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.