mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2016, 23:55 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja odpuszczam, PoE mnie męczyło pod koniec, wolę już poczekać na Torment jak mam grać w oldschool. ;) Za to nabyłem Dishonored 2, mam nadzieję, że dorówna jedynce.



Tyranny spoko i po chwili dobrze się rozkręca, za to DH 2 mega zawód bo... performance zjebany. W dh1 gralem w 4k z dsr a tu grafika niewiele lepsza a fpsy spierdolone. Wiadomo czemu bethesda nie pozwalała na wcześniejsze recki. A tak ściemniali że doom tak zajebisty to te gry też bedą :lol: . To już preordery od EA lepiej mi wyszly :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 00:02 
 
Mam pytanko odnośnie Fallout 4 - czy jest jakiś mod, który pozwalałby oznaczać ma mapie czy dane miejsce już odwiedziłem?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 12:20 
 
Kurde, jest darmowy weekend z Rainbow Six. Muszę przyznać, że nieźle mnie wciągnęło, ale żeby nie było, tylko tryb Terrohunt. Dla samego Terrohunt opłaca się to kupić?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 18:01 
 
Tyranny jest przezajebiste :F. Czuję się, jakbym znowu w F2 grał.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 18:23 
 
zaboleq napisał(a):
Tyranny jest przezajebiste :F. Czuję się, jakbym znowu w F2 grał.


Zgadzam się. Szczególnie gra bez tych wszystkich podpowiedzi - miodzio. Na wysokim poziomie trudności trzeba się napocić w początkowych fazach gry. Zobaczymy jak dalej, mam za sobą dopiero 5h.
Chce się grać, żeby zobaczyć jak dalej potoczy się fabuła. I tak miało być, to nie standardowe "uratuj świat" , generic story.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 22:04 
 
story w tyranny jest zajebiste.
sama gra jest bardzo srednia i nudzi sie po godzinie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 22:18 
 
Mendol napisał(a):
story w tyranny jest zajebiste.
sama gra jest bardzo srednia i nudzi sie po godzinie.


Mnie walka nudzi, to czekanie na "turę"... Wrzucili by walkę z Sword Coast Legends i byłbym zadowolony :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 22:29 
 
Świst pocisków w tym Squad przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Trzymam kciucki mocno.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2016, 23:28 
 
Tyranny: Baldurs Gate edycja pińcetna - Mroczne wybory. Trochę lepszej gry oczekiwałem, bo na razie wstęp jest bardzo pomysłowy, a reszta jak zwykle.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 07:44 
 
nie jest zła ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 09:20 
 
Mógłby ktoś napisać małe porównanie Tyranny w stosunku do Pillarsów? Interesuje mnie głównie mechanika, combat, skille, atrybuty.


_________________
For the pony!

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 09:56 
 
dużo tekstu, feeling podobny jak w POE


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 11:30 
 
Ta, takie dyplomatyczne poe.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 14:25 
 
Sobtainer napisał(a):
Świst pocisków w tym Squad przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Trzymam kciucki mocno.


To uczucie jak BTRka wali do Ciebie, a ty padasz na ziemie i modlisz się, żeby przeżyć...

10/10

Ja już kupiłem po tym free weekendzie :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 15:31 
 
yabaddi napisał(a):
Mógłby ktoś napisać małe porównanie Tyranny w stosunku do Pillarsów? Interesuje mnie głównie mechanika, combat, skille, atrybuty.


1. Początek gry i samo wprowadzenie do świata o wiele lepsze niż w PoE. Sama historia jak dla mnie sporo ciekawsza. Postacie mega ciekawe. No i decyzje które podejmujesz rzeczywiście wpływają na świat i historię, zarówno w trybie podboju jak i w trakcje samej gry. Ogólnie rozwaliło mnie, że mogę skazać na śmierć członka własnej drużyny.

2. Combat o wiele ciekawszy. Combosy, talenty, nawet same animacje lepsze. Jak komuś wydaje się za wolny to można przyspieszyć. Co więcej w końcu hard czy potd jest trudny bo nie ma boostu statystyk ale NPC lepiej używają spelli lub focusują np naszych magów etc. Walki są przez to sporo ciekawsze.

3. Pomysł na craftowanie własnych spelli zajebisty. Fajnie się to wszystko testuje w bosu i ew. wprowadza poprawki do naszych narzędzi zagłady :).

4. Mój mag i wojownik wyglądają na pierwszych poziomach ciekawiej niż w najlepszych armorach w PoE.

5. Niektóre efekty czarów/skilli/efektów kopią zadek. Miejscówki też o wiele bardzie klimatyczne niż w PoE. Artyści odwalili kawał dobrej roboty.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 15:44 
 
zaboleq napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Mógłby ktoś napisać małe porównanie Tyranny w stosunku do Pillarsów? Interesuje mnie głównie mechanika, combat, skille, atrybuty.


1. Początek gry i samo wprowadzenie do świata o wiele lepsze niż w PoE. Sama historia jak dla mnie sporo ciekawsza. Postacie mega ciekawe. No i decyzje które podejmujesz rzeczywiście wpływają na świat i historię, zarówno w trybie podboju jak i w trakcje samej gry. Ogólnie rozwaliło mnie, że mogę skazać na śmierć członka własnej drużyny.

2. Combat o wiele ciekawszy. Combosy, talenty, nawet same animacje lepsze. Jak komuś wydaje się za wolny to można przyspieszyć. Co więcej w końcu hard czy potd jest trudny bo nie ma boostu statystyk ale NPC lepiej używają spelli lub focusują np naszych magów etc. Walki są przez to sporo ciekawsze.

3. Pomysł na craftowanie własnych spelli zajebisty. Fajnie się to wszystko testuje w bosu i ew. wprowadza poprawki do naszych narzędzi zagłady :).

4. Mój mag i wojownik wyglądają na pierwszych poziomach ciekawiej niż w najlepszych armorach w PoE.

5. Niektóre efekty czarów/skilli/efektów kopią zadek. Miejscówki też o wiele bardzie klimatyczne niż w PoE. Artyści odwalili kawał dobrej roboty.


Ok, dzięki za info. A jak wygląda system klas/specjalizacji w stosunku do tego, który był w PoE? Itemizacja uległa zmianie? Są jakieś dungeony czy tylko świat zewnętrzny?


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 16:06 
 
Co do itemizacji to trudno mi powiedzieć na tą chwilę ale wygląda podobnie ze względu na to, że mamy podobne statystyki jak w PoE. Czytałem o ciekawych artefaktach ale jeszcze nic nie znalazłem takiego. No i czym więcej walczysz danym typem broni tym masz lepszego skilla.

Jeśli chodzi o dungi to nie wiem bo w żadnym nie byłem póki co ale ponoć są :).


Ogólnie to dobrze że jest tyranny/BF 1 bo kurwa Dishonored 2 tak zjebane jest momentami, że masakra. Działanie myszki, frame dropy etc. Nie jest może tak źle jak z Arkham Knight ale niewiele zabrakło. Pomaga niby ustawienie 30fps locka (sic!) ale wtedy loadingi trwają kilka razy dłużej (WTF?). Trzeba alt-tabowac i wyłaczać locka w riva tunerze. Masakra jakaś. No ale to id-tech 5 a nie 6 który był użyty w w Doomie nowym. Ja czekam na patcha.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 16:35 
 
https://bethesda.net/en/article/1VwC6Vd ... -pc-update
Za kilka dni patch do Dishonored 2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 19:43 
 
tak porownujecie tyranny do poe. to mam pytanie to jest hns jakis? ma rozbudowane skille? bo chyba mendol pisal ze te tyranny qpa jedzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2016, 21:07 
 
Piszpan napisał(a):
tak porownujecie tyranny do poe. to mam pytanie to jest hns jakis? ma rozbudowane skille? bo chyba mendol pisal ze te tyranny qpa jedzie.


PoE = Pillars of Eternity, a nie Path of Exile :D


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.