mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2017, 20:47 
 
Nie błyszczy w tym zakresie to fakt. Chociaż jest lepiej z animacją i dialogami niż to co widziałem w Horizons: Igrzyska Śmierci. Jest to najlepsza space opera (bo jedyna), rpg średnie.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2017, 21:12 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie błyszczy w tym zakresie to fakt. Chociaż jest lepiej z animacją i dialogami niż to co widziałem w Horizons: Igrzyska Śmierci. Jest to najlepsza space opera (bo jedyna), rpg średnie.



To ile widziałeś tego Horizon? 5%?

Wrzucałem już wcześniej fragment dialogu i animacji z Horizon. Jak ktoś uważa, że to jest gorszy poziom niż to gówno, które prezentuje Andromeda, to polecam udać się do okulisty.

https://www.youtube.com/watch?v=rDdBLkUO5jg

Wiedźmin 3 >>>>>>>>>>>>>>> Horizon >>>>>>>>gówno >>>>>>>>> Andromeda

Dla porównania, żebyśmy mieli za czym tęsknić :
https://gfycat.com/DeadSevereAcouchi

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2017, 21:16 
 
To widziałem, niestety:
https://youtu.be/nBVh-KBsOKU?t=467

:lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2017, 21:23 
 
TotalBiscuit nagral 2h recenzje ME:A ;] https://www.youtube.com/watch?v=lptcmV6k_u4


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2017, 21:34 
 
Andromeda to drewno nie ma co dyskutowac. Ta gra trzyma sie jedynie na sile marki. Dokladnie wszystko jest albo spierdolone albo tylko niedopracowane. Nikt nie zwrocil uwagi na oczy?
Prawie codziennie probuje cos tam popchnac do przodu, niestety nawet ogladanie jak w "clickerze" padaja kolejne mobki jest bardziej satysfakcjonujace.
Ba.. wczoraj w desperacji wrocilem po dluzszej przerwie do BF1 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2017, 22:03 
 
Mark24 napisał(a):
Nikt nie zwrocil uwagi na oczy?

Chyba wszyscy zwrocili, chociaz drama otaczajaca gre jest dosyc zabawna. Zwykle nie intersuje sie internetowymi wojenkami o gry w ktore nie gram, ale w tym wypadku to czysta rozrywka ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 03:40 
 
Andromeda jest zajebista. 60h na liczniku, jeszcze trochę zostało do końca (co najmniej 2 planety i duża część wątku głównego) i bawię się zajebiście. Mam nawet podobną sytuacje jak było z Wieśkiem 3, trochę nie chcę tej gry kończyć bo nie chce przestać grać :D Trochę mi szkoda tego, że jest taka drama wokół tej gry i wszystkich tak dupska bolą od animacji twarzy wielu postaci (co ciekawe, niektóre postacie mają lipsync zrobiony dobrze, da się wręcz czytać z ruchu warg, co najzabawniejsze, że NPC na którym to było widać był z mało istotnego side questa na Nexusie :O) bo mimo że jeszcze nie skończyłem to mam wielką nadzieję na sequel. Myślę, że w 2ce, jeśli będzie, sytuacja będzie trochę podobna do ME2, ale nie chcę spoilować. Generalnie współczuję tym, którzy nie potrafią czerpać przyjemności z tej gry, albo po prostu zniechęcili się hejtem, bo gra jest na prawdę fajna.


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 08:28 
 
EloNis napisał(a):
Generalnie współczuję tym, którzy nie potrafią czerpać przyjemności z tej gry, albo po prostu zniechęcili się hejtem, bo gra jest na prawdę fajna.


I to jest świetne podsumowanie tej gry. Ja też zajebiście siè bawie, 30h na liczniku, początek drugiej planety. W sumie to też współczuję ludziom, że nie chcą grać, bo trochę animacja szwankuje (olaboga!), gdzie tak naprawdę jest to niewielki % całej gry. Ale cóż, jedni wolą grać i dobrze się baw8ć, inni wolą czytać ściany tekstu (choć w sumie lepiej i wygodniej czytałoby się książkę a jeszcze inni godzinami wolą siedzieć i oglądać gify i filmy, i wszędzie płakać jaka to jest zjebana gra.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 08:31 
 
Ja nie gram w ME, nie kupuje i czuję się dobrze. Nie macie co mnie żałować :D
Nie czuję obowiązku grania w każdą premierę.

Horizon to samo.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 09:02 
 
Deshroom napisał(a):
Ja nie gram w ME, nie kupuje i czuję się dobrze. Nie macie co mnie żałować :D
Nie czuję obowiązku grania w każdą premierę.

Horizon to samo.


No, ale nie widzę też, abyś co w drugim poście płakał jakie to gra ma zĺe animacje.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 09:13 
 
Pisalem juz o PUBG w fps ale napiszę tu jeszcze raz bo gierka jest naprawdę zajebista i dla mnie szczególnie błyszczy w trybie duo. Od premiery w nic innego nie gram, jedyny minus słaba optymilizacja na ta chwilę.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 09:20 
 
Za bardzo mnie dupa boli, żeby wydać 30 ojrasów na kolejne EA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 09:53 
 
A ja bym z checia wydał tylko nie widziałem jeszcze ani jednego materiału na temat nowego ME który by wskazywał, że to dobra gra jest. Watek główny oklepany, elementy open world też, interfejs chujowy, latanie po mapie galaktyki najgorsze w serii, marnujace czas, voice acting nagrywany podczas strajku aktorów chyba, towarzysze nudni jak flaki z olejem, jedynie combat wygladał na dobrze zrobiony. Ta gra nigdy nie powinna mieć otwartego świata imo, bo jakość ucierpiała na tym jak chuj.

Śmieszne animacje i filmiki to jedyna rzecz, jaka wywołuje u mnie emocje zwiazane z ta gra. Jest to smutne. Piszę to jako wielki fan jedynki i dwójki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 10:09 
 
tiomor napisał(a):
Za bardzo mnie dupa boli, żeby wydać 30 ojrasów na kolejne EA.

Też mnie piekło do momentu aż odpaliłem gre:D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 10:46 
 
Razoth napisał(a):
A ja bym z checia wydał tylko nie widziałem jeszcze ani jednego materiału na temat nowego ME który by wskazywał, że to dobra gra jest. Watek główny oklepany, elementy open world też, interfejs chujowy, latanie po mapie galaktyki najgorsze w serii, marnujace czas, voice acting nagrywany podczas strajku aktorów chyba, towarzysze nudni jak flaki z olejem, jedynie combat wygladał na dobrze zrobiony. Ta gra nigdy nie powinna mieć otwartego świata imo, bo jakość ucierpiała na tym jak chuj.

Śmieszne animacje i filmiki to jedyna rzecz, jaka wywołuje u mnie emocje zwiazane z ta gra. Jest to smutne. Piszę to jako wielki fan jedynki i dwójki.


:wtf:

A swoją drogą od tego masz triala na 10h...
Nyx napisał(a):
tiomor napisał(a):
Za bardzo mnie dupa boli, żeby wydać 30 ojrasów na kolejne EA.

Też mnie piekło do momentu aż odpaliłem gre:D

Ta Wasza gierka zarobiła $11 mln w 3 dni :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 11:22 
 
Jak kogoś bardzo piecze można zawsze zrobić refund o ile się nie przekroczy 2h w grze:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 11:43 
 
[quote="TobiAlex"]
:wtf:

A swoją drogą od tego masz triala na 10h...
[quote]

Widziałem gameplay z triala. Combat się zgadza, planety ładne, dźwięk fajny - reszta bardzo słaba i martwa w środku.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 11:46 
 
Razoth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
:wtf:

A swoją drogą od tego masz triala na 10h...
Cytuj:

Widziałem gameplay z triala. Combat się zgadza, planety ładne, dźwięk fajny - reszta bardzo słaba i martwa w środku.


Już Ci kiedyś pisałem, że żaden film nie zastąpi możliwości ogrania samemu. A eksploracja w tej grze jest zajebista.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 12:04 
 
Nie jest dla mnie zrozumiałe dlaczego niektóre osoby mają takie ciśnienie żeby namówić inne osoby do zakupu gry (zakładając że nie mają z tego zysku finansowego)

Skąd takie parcie żeby zachwalac Andromede ktora jest najgorsza gra w serii.

Andromeda i Horizon to takie sredniaki dobre na gwiazdkowa wyprzedaż za rok.

Nie ma znaczenia ze gra jest droga i siedzieli nad nią 5 lat.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 12:10 
 
to chyba jest tak, ze jak sie cos kupi to czlowiek musi udowodnic calemu swiatu ze to byla madra decyzja a ktos kto tego nie kupi to debil :) tak w skrocie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.