mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 14:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kurwa te bzdury to wypisuje Xanth czy jakiś przygłup?

Coz, tylko potwierdzasz, ze jestes kretynem.
Pewnie nawet nie wiesz skad sie wzial taki synonim "newbie"? O leetspeaku tez pewnie nie slyszales? I wyobraz sobie, ze w leetspeaku "noob" to nadal "newbie". Tyle, ze to tacy gracze jak ty zrobili z niego cos innego niz jest.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 24 sty 2006, 14:31 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 14:30 
Cytuj  
Mnie też irytuje zachowanie pana Xantha. W połowie postów używa określenie wow-boy, ( w tym temacie już kompletnie nie wiem dlaczego ) mówi jaki to debil z Mareczka, że broni swoich "przekonań" , nie da sobie nic przetłumaczyć ale nie zauważa że sam robi dokładnie to samo. Ja nie zwracam już na to uwagi, Mark tobie radzę to samo.

Apeluje to obu panów, Mark nie zwracaj uwagi jak ktoś obraża WoW a pan Xanth niech zapomni o określeniu wow-boy. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 14:43 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
W połowie postów używa określenie wow-boy

Masz racje, 8 to polowa z 4454.

Cytuj:
Xanth niech zapomni o określeniu wow-boy. :]

A to dlaczego? Smieszy mnie, jak to za kazdym razem mareczek i jemu podobni przybiegaja z piana na ustach generowac flamesa. A ja lubie sie smiac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 14:49 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
Oho, no i robi sie Flamewar.
Ozzie, nie odpowiem Ci niestety, zeby nie dolewac oliwy do ognia. Jesli dalej chcesz dyskutowac, to zapraszam na PM. Jesli nie, to przemilczmy temat ;)

A co do nooba to pochodzi od 'newbie', ktory to pierwotnie oznaczal osobe nowa w danym klimacie (nie tylko w grach komputerowych), a co za tym idzie - niedoswiadzczona. Potem termin rozciagnal sie na zarowno starszych, ale wciaz niedoswiadczonych, jak i na nowych, ale doswiadczonych i azstapil inne slangowe okreslenia tego typu. Jeszcze pozniej ludzie zaczeli uzywac tego slowa na okreslenie niemal wszystkiego, chyba tylko za wyjatkiem schabowego z frytkami...


Przecież piszesz w topicu i na temat, a ja ci odpowiadam też na temat. Czemu mamy przenosić to na PM? Jeśli masz jeszcze coś do dodania lub chcesz mi zwrócić uwagę na to gdzie sie mijam z prawdą to proszę, pisz śmiało.
Wcale nie chcę tutaj zaczynać kolejnego flame'a. :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 14:57 
Cytuj  
OT

@Xanth/Mark24

Wiecie co ja wam powiem? "Kto się czubi ten się lubi". Gdzie się obaj nie pojawicie to zaraz robi się flamewar na całego. Mysleliście kiedyś o zawarciu jakiegoś gejowskiego małżeństwa XD, mysle że pasowali byście do siebie. No i pożycie było by _dla was_ emocjonujące, w końcu taka doza emocji..... XDDDD

Anyways, mam troche dość że forum trawione jest przez złośliwego virusa: "Xark24" ie. duo Xanth i Mark24 :PPP

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:01 
Cytuj  
Xanth, właśnie o tym mówie, śmiejesz się jak Mareczek nie może przestać reagować na twoje określenie "wow-boy" a ty nie możesz przestać wyśmiewać tego WoWa, że wszystko co złe pochodzi od graczy WoW (btw ty chyba też grasz/grałeś w WoW).

Przestańcie oboje i od razu będzie mniej flamów na temat "WoW<wszystko"
Mareczek niech zrozumie że WoW nie jest jedyny, że większe liczba graczy nie znaczy lepsza gra a ty zrozum że w WoW nie gra sama gówniażeria i debile (wiem nie mówiłeś że wszyscy gracze tacy są ale często mówiłeś że typowy gracz WoW = gówniarz lub debil)

Aha i nie piłem z tobą wódki :]

edit: Goatus, hehe właśnie o to chodzi

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:19 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
Przecież piszesz w topicu i na temat, a ja ci odpowiadam też na temat. Czemu mamy przenosić to na PM? Jeśli masz jeszcze coś do dodania lub chcesz mi zwrócić uwagę na to gdzie sie mijam z prawdą to proszę, pisz śmiało.
Wcale nie chcę tutaj zaczynać kolejnego flame'a. :)


Jasne, ze pisze w topicu, gdziezby indziej, ale temat nie brzmi: "nowy vs. stary gracz w EVE".
PM zaproponowalem Ci aby nie robic smietnika z topicu, ktory (o ile jeszcze raz wczytasz sie w tytul, to zauwazysz) mowi o wytypowaniu gry 2005 roku, a nie roztrzasaniu czy nowy gracz w EVE ma duze szanse. Ale widze, ze smietnik i tak sie zrobil pomimo nas.
Napisalem ci juz, gdzie mijasz sie z prawda i prosze nie pzypisuj mi czegos, czego nie napisalem.
Kontunuujac ten watek i tak zaczniemy flamewar (chociaz jeden juz jest). Jesli nie z twojej, to z mojej strony. ;)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:24 
Cytuj  
ja tylko reaguję tak na idiotów. Mam to od dziecka, nieuleczalne. Na priva wysyłam zaświadczenie od lekarza. Nie moja wina, że Xanth ma low Iq i tak na mnie działa.

jakiegoś gejowskiego małżeństwa XD

Xanth to dziewczyna, ale brzydka, więc odpada :x

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:27 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
Ozzie napisał(a):
Przecież piszesz w topicu i na temat, a ja ci odpowiadam też na temat. Czemu mamy przenosić to na PM? Jeśli masz jeszcze coś do dodania lub chcesz mi zwrócić uwagę na to gdzie sie mijam z prawdą to proszę, pisz śmiało.
Wcale nie chcę tutaj zaczynać kolejnego flame'a. :)



Napisalem ci juz, gdzie mijasz sie z prawda i prosze nie pzypisuj mi czegos, czego nie napisalem.
Kontunuujac ten watek i tak zaczniemy flamewar (chociaz jeden juz jest). Jesli nie z twojej, to z mojej strony. ;)


Ja zacytowałem twoją wcześniejszą wypowiedź i wskazałem gdzie TY popełniłeś blędy.

Pozwól, że zacytuję ponownie: Sam skill ci nic nie da. Gwarantuje ci, ze 2-3 doswiadczonych graczy we fregatach jest w stanie usmiercic nooba w battleshipie, z palcem w przyslowiowym nosie. EVE jest jedna z niewielu gier, gdzie level czy skill postaci nic specjalnego jeszcze nie oznacza, bo trzeba nauczyc sie go wykorzystywac, a nie jest to wcale takie banalne.

Wynika z tego, że nie przeczytałeś dokładnie mojego posta ponieważ ja cały czas mówię o GRUPIE noobów atakujących doświadczonych graczy, czyli o sytuacji odwrotnej niż ty opisujesz.
Pisałem także, że ponieważ gra wymaga pewnych umiejętności od graczy i sama walka nie jest w pełni automatyczna, umożliwia ona nowym graczom walkę ze starymi graczami ponieważ to, że ktoś gra długo wcale nie oznacza że potrafi lepiej korzystać ze skilli.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:56 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
(...)Wynika z tego, że nie przeczytałeś dokładnie mojego posta (...)


Cokolwiek z czegokolwiek wynika, nie amm dzisiaj ochoty czytac dokladnie twoich postow, zwlascza nastepnych. Jest -17C, musialem przerzucic na dworze prawie tone sprzetu, chociaz fizycznym nie jestem, boli mnie brzuch od zupki Knorra, ktory to smakuje zawsze i kazdemu, a do tego mam ochote urwac sie z pracy, a nie moge.
Pozwol, ze zostawie dalsza dyskusje nad tematem w 'glebokim powazaniu'. ;)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:33 
Cytuj  
Cytuj:
Xanth, właśnie o tym mówie, śmiejesz się jak Mareczek nie może przestać reagować na twoje określenie "wow-boy" a ty nie możesz przestać wyśmiewać tego WoWa, że wszystko co złe pochodzi od graczy WoW (btw ty chyba też grasz/grałeś w WoW).


Zaraz przyjdzie Xanth i napisze ze on wcale nigdzie nie pisze zle o wowie ani o graczach w niego grajacych tylko wlasnie o wow-boyach. A i jeszcze zaczepnie dorzuci cos o procencie kretynow grajacych w ta gre zeby flame troszke przedluzyc. Błagam, tyle razy juz to przerabialiśmy ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:55 
Cytuj  
no bo wow boie wiedza ze ich gra ssie, maja na jej punkcie kompleksy, ale ze nie potrafia przestac pracic blizzowi to bronia jej jak moga ;)

to mi przypomina fan-boiow cd-action i fan boiow emulatorow ;)
NO BO FRI SZARDY SOM LEPRZE !!!


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:03 
Cytuj  
mi tam EQ2 zawsze przypominało po prostu kupę, do tego rzadką :<

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:05 
Cytuj  
Nom, ta gra w niczym nie przypomina twojego ukochanego ao ;)
Tutaj jest klimacik, i cos wiecej niz czysty grind :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.