mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:15 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Faktem jest, ze nigdy nie bawiles sie w mmorpg z dobrym community. Pewnie, "zaliczasz" wszelkie darmowki i sporadycznie WoW-ujesz, a tam tradycja jest stanie jak to okresliles ze "swiecacym iteamkiem" przed bankiem i "bicie mobow".

No to żeś się popisał. Gratulacje. Pewnie jak dorośniesz będziesz psycholoszkiem. A i jeszcze jedno, wyrzuć tą swoją szklaną kulę, bo cię okłamuje.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:50 
Cytuj  
o lol, sie skompromitowales eagle ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 220
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:59 
Cytuj  
OMFG Kon od kiedy grasz na free ? ;/ Nic mi nie powiedziales? :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:22 
Cytuj  
napisalem ....
Cytuj:
Pewnie, "zaliczasz" wszelkie darmowki ...


Masz problemy ze zrozumieniem tekstu. Tryb przupuszczalny.

RoozTer --> self- fotka?

Mark24--> grywałem, wiem, ze ty wiesz wszystko o eq2 , bo grales w bete. Ba.. skonczyles nawet high - end game contest z zabiciem 5 szczurow. Miales tez pewnie swoja gildie, ze wspanialym 14-letnim towarzystwem. Jestes poprostu dobry i chyle przed toba czola.
To co SOE zrobilo z Eq2 czy nawet SWG wola o pomste do nieba. Byly to naprawde switne mmorpg z duzym naciskiem na community ( o ile rozumiesz o co chodzi, bo nie mam sily tlumaczyc). Teraz to nawet community nie pomaga:/

Krzyk--->
Cytuj:
Nie ma sie wiec co obruszac na to ze ktos mowi ze gra rewolucyjna nie jest (zaakceptowac to) i poczekac na release ktory pokaze na ile tworcy gry poradzili sobie z zadaniem.


Zgadzam sie z Toba. W moim przekonaniu, Vanguard bedzie rewolucyjny. Byc moze dlatego tak mysle (ja), gdyz od pewnego czasu zbieram wszelkie info z sieci, poprostu interesuje sie tym.

SwenG---> czemu widzisz tylko jedna strone medalu? Subiektywizm? Przytoczyles tylko moja wypowiedz, przytocz tez "kumpla", tez sie powolal na FUckty i wykazal "jasnowidzenie". "Faktem jest, ze twoja ulubiona to be gra, jest niczym innym tylko kolejnym kolorowym grind festem dla ludzi, ktorzy lubia godzinami ..." - o ta kule Ci chodzi?




Ashton-->
Cytuj:
o lol, sie skompromitowales eagle ;)


Nie widze nic co mogloby mnie kompromitowac ;)


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 26 sty 2006, 13:48 przez eagleeyes, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:28 
Cytuj  
mmorpg z dużym naciskiem na community - czyli dokładnie tak jak chaty onetu, byłyby extra gdyby fajni ludzie tam przyszli?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:31 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
SwenG---> czemu widzisz tylko jedna strone medalu? Subiektywizm? Przytoczyles tylko moja wypowiedz, przytocz tez "kumpla", tez sie powolal na FUckty. "innym tylko kolejnym kolorowym grind festem dla ludzi, ktorzy lubia godzinami przesiadywac przed monitorem klepiac kolejno przyciski na klawiaturze w poszukiwaniu swiecacego itemka, ktorym pozniej beda mogli pochwalic sie pod bankiem" - o ta kule Ci chodzi?

A i owszem, przeczytaj jeszcze do tego wypowiedź krzyka, który ładnie streścił co devsi mieli do powiedzenia. Ale jednak bardziej chodzi mi o tą kulę która ci charakteryzuje wszystkie osoby na tym forum i jak łatwo idzie ci psychoanaliza tychże.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:43 
Cytuj  
Swen, to moj nasty post na tym forum. Cos Ci sie mylło! Jak w tym nastym poscie moge charakteryzowac "wszystkich innych" ludzi na forum? eh? Scharakteryzowalem bodajze tylko 1 osobe. Nie powoluj sie na "wszystkich", bo to oznaka slabosci. ( Blokersi tez chodza w grupach, solo nie sa tacy twardzi).

Mark 24 --> Vanguard bedzie "zaawansowany umyslowo", trudny, co skutecznie odstraszy wszelka mlodą publiczność. Nawet jak skosztują, po 2 tygodniach się przestraszą ( Tak jak ty z eq 2 :) - joke)


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:58 
Cytuj  
Duze dzieci , male glowy
Wyjdzcie juz z tej piaskownicy :P
To poprostu niszczy te forum , nudzi sie to idzcie na dwor bo
kraza plotki, ze za firewallem -20 :D
EOT

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 14:24 
Cytuj  
a co to znaczy zaawansowany umysłowo?
Trudny logicznie jak szachy?
niespójne i nieintuicyjne menu którego trzeba się uczyć?
trudne sterowane + nowe specjalnie pady/klawiatury bo system WSAD + mysz jest zbyt pospolity stąd taki cwany "chłyt marketingowy" by pospólstwo nie "przylazło"
czy może na rzecz gry zostanie opracowany kolejny l33t SpEak by uatrakcyjnić dialogi tego super inteligentnego community z których słyną wszystkie gry SOE
a może opakowanie będzie zabezpieczone szyfrem, do złamania tylko przez hakierów z IQ > 70

Anen -20 to było ale 2 dni temu.


Ostatnio edytowano 26 sty 2006, 15:52 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 15:40 
Cytuj  
Zajrzałem, obejrzałem, nie widzę nic rewolucyjnego w Vanguard. Ale nie mniej gra może być ciekawym zebraniem najlepszych elementów z innych gier, z dobrymi zasadami, zbilansowaniem, grafą. Może też okazać się że wyjdzie niezjadliwy collage od którego dostaje się wymiotów. Możliwości jest wiele o ile ta gra w ogóle wyjdzie. Na razie z jakąkolwiek oceną czy to oryginalne, grywalne i fajne warto poczekać na jakąś betą czy triala za kilka lat.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:41 
Cytuj  
Pewnie, "zaliczasz" wszelkie darmowki ...

Masz problemy ze zrozumieniem tekstu. Tryb przupuszczalny.


fyi ten przecinek zmienia calkowicie sens zdania... Ogolnie nie mam teraz czasu i ochoty wdawac sie w pyskowki, wiec na tym poprzestane. Zreszta zaraz znowu rozpeta sie tu maly flejmik eq vs. wow.

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:15 
Cytuj  
Prosze Moderatora aby wykasowal wszystkie wiadomosci i dla ostrzezenie osoba ktore sa niespelna rozumu. Zenada panowie , komus sie nudzi ???
END OF TOPIC

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:15 
Cytuj  
Eagle: Na tym forum na poczatku sie podlizujesz albo przynajmniej lcizysz ze zdaniem starszych trolli, inaczej nie dasz rady oderpzec ataku :P
Ty jak widze nawet nie odrobiles pracy domowej i nie dowiedziales sie nic o potencjalnych napastnikach ;)

A konik to tutaj taki guru/prorok/ojciec prowadzacy - jak powie ze gra ssie, to o ile inny guru jak np ja nie powie inaczej to juz nikogo nie przekonasz ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:27 
Cytuj  
Ashton ale tu nie o ssanie Vanguarda poszło ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:00 
Cytuj  
Chciałem tylko zapytac, czy ma ktos dostep do bety:/ a tu syf sie zrobił. Zrobmy tak, zacznijmy jeszcze raz :

Odpowiedz dla Yazona -
Cytuj:
warto poczekać na jakąś betą czy triala za kilka lat.


Beta jest, trial jest. Przez to pytanie skierowalem do dzialu beta testy, a nie , rozmowy o pupie maryni?

Ashton -
Cytuj:
Na tym forum na poczatku sie podlizujesz albo przynajmniej lcizysz ze zdaniem starszych trolli, inaczej nie dasz rady oderpzec ataku :P


Po tylu latach z mmorpg-ami wiem z doswiadczenia, ze trole trzeba eliminowac :/

Mark24 - co to znaczy zaawansowany umysłowo? - a jak myslisz?
Trudny logicznie jak szachy? - a szachy sa trudne logicznie?
niespójne i nieintuicyjne menu którego trzeba się uczyć? - to raczej niedopracowania, ale jestesmy juz na dobrym tropie...


sterowane + nowe specjalnie pady/klawiatury bo system WSAD + mysz jest zbyt pospolity stąd taki cwany "chłyt marketingowy" by pospólstwo nie "przylazło" --> pomyliles z zaawansowanym technicznie " zrecznosciowka" ale coraz blizej...
czy może na rzecz gry zostanie opracowany kolejny l33t SpEak by uatrakcyjnić dialogi tego super inteligentnego community z których słyną wszystkie gry SOE - skad wiesz z czego slyna? ah.. zapomnialem ze grales w bete i osiagnales zdumiewajaco szybko zaawansowany tryb gry :/
a może opakowanie będzie zabezpieczone szyfrem, do złamania tylko przez hakierów z IQ > 70 - no comment

Nie chcialo mi sie pisac, iz myslalem ze wiekszosc ludzi to veterani, fascynaci mmorgp ( bo chyba po to jest to forum). A ty dostaje od poczatku w pysk od XXXX+ post Veterana odpowiedz, ze jezeli na forum malo sie mowi o Vanguardzie to musi byc lipa... Super... czyli rozumiem przez to, ze jezeli nie ma czegos tu u was na forum to nie warte jest jakiejkolwiek uwagi. To jak wytlumaczysz "mozgowcu" te 400k postow na forum Vanguarda? ehh

Malo, ktory umie obslugiwac google... wiec pokrotce :

Rewolucja :
3 sfery expowania ( adv, craft, diplomacy) , Wprawny dyplomata miedzy innymi, moze kupowac teren od miasta na wlasne miasta graczy. Miasta graczy beda posiadaly lvl. Lvl bedzie odpowiedzialny miedzy innymi za dostepnosc przepisow dla crafterow, uzbrojenia dla NPC strazy w miescie i itp. Crafterzy beda budowac domy - jak? - po cegle. Czym lepszy crafter - tym lepsza cegla, czym lepsza cegla tym wiecej hp ma cegla. Oprocz tego statki- cos ala SWG- kazdy statek bedziesz prowadzil samodzielnie ( najwieksze do obslugi beda potrzebowaly 2 ludzi ) , wojny morskie miedzy graczami, Kazdy satetk bedzie mial cechy indywidualne ( zalezne od craftera i jego narzedzi, uzbrojenia, czy czego kolwiek co tam wsadziles), Pelne PvP, poziom trudnosci questow, lvl - bardzo wysoki ( nie da sie max lvl w pare miechow), Swoje konie bedziesz mogl uzywac jako przechowalnie iteamow, tak samo statki, Kon ma hp i mozna go ubic, tak samo statek.. i wieele innych bajerow.


Prosze nie krytykujcie od razu.. tak dla zasady, badzcie post profesjonalistami, wysilcie sie i poczytajcie zamiast wylatywac z tekstem : To jest do dupy itp. Bo to trolom w waszym wieku nie przystoi.

Samo heverestowanie bedzie tez unikalne ( w grupach, group buffy do heverestu)Przy heverestowaniu, mozesz sie np zabic bo twoja siekierka sie stepila. Male bajery a ciesza. I to niezmiernie.

Upgardowanie iteamow cos jakby ala diablo(runy). Znajdujesz wypasny iteam, odpowiednie rare, crafter to laczy i masz uber bron.

I duzo duzo nowych rozwiazan, o ktorych nie pamietam w tej chwili. Ot co.[/quote]


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:27 
Cytuj  
szachy sux0rz
go pwnz!

Tutaj masz siedlisko trolli, z tym ze mamy tutaj tych uber leet guru i takich idiotow jak mareczek :P go mozna spokojnie ignorowac :P

Gra nie wyglada zle, ale juz wiele razy tworcy obiecywali takie pierdolki i potem sie konczylo na 1/10 tego co obiecywali - kolejnym klonem eq ;/

Jezeli nawet udawalo im sie to gra zwykle byla totalnie zabugowana - shadowbane ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:32 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Po tylu latach z mmorpg-ami wiem z doswiadczenia, ze trole trzeba eliminowac :/


To ciekawe, bo sam jesteś całkiem "okazałym" przedstawicielem trollej nacji. Siebie też wyeliminujesz?

eagleeyes napisał(a):
[ciap] a szachy sa trudne logicznie?


Przepraszam a jakie są? Trudne manualnie? XD

eagleeyes napisał(a):
Nie chcialo mi sie pisac, iz myslalem ze wiekszosc ludzi to veterani, fascynaci mmorgp ( bo chyba po to jest to forum). A ty dostaje od poczatku w pysk od XXXX+ post Veterana


Jak się mówi że coś jest rewolucyjne, a potem na pytanie "dlaczego?" stwierdza się: "idź poszukaj na google, na pewno potrafisz" i do tego jest się newbie, a obraża się użytkownika z pewnym doświadczeniem to czego się przepraszam spodziewasz? :wtf?:

Cytuj:
odpowiedz, ze jezeli na forum malo sie mowi o Vanguardzie to musi byc lipa... Super... czyli rozumiem przez to, ze jezeli nie ma czegos tu u was na forum to nie warte jest jakiejkolwiek uwagi.


Raczej nie o to chodziło. Vanguard jest jeszcze w całkiem wczesnym stadium. Takich gier jest dużo i każda obiecuje prawdziwą rewolucje w MMO. Jak byś był takim veteranem mmorpg, za jakiego chcesz uchodzić, to byś wiedział, że w 99,9% obietnice o rewolucji to chwyt marketingowy devsów żeby podnieść "hype" na daną grę. Kiedy Vanguard zacznie przybierać bardziej materialny kształt to jestem pewien, że zainteresowanie tą grą na forum wzrośnie i może wtedy zaczniemy rozmawiać o rewolucji. Na razie mamy tylko relacje baaardzo ograniczonej garstki ludzi grających we wczesną betę.

Cytuj:
To jak wytlumaczysz "mozgowcu" te 400k postow na forum Vanguarda? ehh


Prosto. Devsi są bardzo skuteczni w podkręcaniu "hype" na ich grę. :]

eagleeyes napisał(a):
Rewolucja :
3 sfery expowania ( adv, craft, diplomacy) , Wprawny dyplomata miedzy innymi, moze kupowac teren od miasta na wlasne miasta graczy. Miasta graczy beda posiadaly lvl. Lvl bedzie odpowiedzialny miedzy innymi za dostepnosc przepisow dla crafterow, uzbrojenia dla NPC strazy w miescie i itp. Crafterzy beda budowac domy - jak? - po cegle. Czym lepszy crafter - tym lepsza cegla, czym lepsza cegla tym wiecej hp ma cegla.


Yawn. Wiesz ile devsów to obiecuje?

eagleeyes napisał(a):
Pelne PvP,


Erm.. Jesteś pewien że odrobiłeś prace domową? Vanguard nie ma być nastawiony na pvp tylko na pve więc pvp na pewno takie "pełne" nie będzie.

Cytuj:
poziom trudnosci questow, lvl - bardzo wysoki ( nie da sie max lvl w pare miechow), Swoje konie bedziesz mogl uzywac jako przechowalnie iteamow, tak samo statki, Kon ma hp i mozna go ubic, tak samo statek.. i wieele innych bajerow.


Gdzie tu rewolucja? Poziom trudności? Konie? To że da się je zabić?

Cytuj:
Samo heverestowanie bedzie tez unikalne ( w grupach, group buffy do heverestu)Przy heverestowaniu, mozesz sie np zabic bo twoja siekierka sie stepila. Male bajery a ciesza. I to niezmiernie.


Teraz to przetłumacz na polski. Moge się zabić podczas zbierania matsów bo siekiera mi się stępiła? :lol:

Cytuj:
Upgardowanie iteamow cos jakby ala diablo(runy). Znajdujesz wypasny iteam, odpowiednie rare, crafter to laczy i masz uber bron.


Jak sam przyznałeś to coś a'la diablo wiec rewolucją nie będzie <smile>

Edit: Żeby nie było, sam teraz czekam na vanguarda z ogromnymi nadziejami. Zapowiada się na kawał dobrego mmo jeżeli devsi spełnią choć część swoich obietnic (na więcej bym nie liczył). Jednak o rewolucji można zacząć mówić jak gra wejdzie w stadium jakiejś szerszej bety z 90% contentu do wersji retail gotowymi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:19 
Cytuj  
Mialem juz nie odpisywac:/, ale odpisze ostatni raz :

Cytuj:
To ciekawe, bo sam jesteś całkiem "okazałym" przedstawicielem trollej nacji. Siebie też wyeliminujesz?


Za trola sie nie uwazam, raczej za barbarzynce

Cytuj:
Przepraszam a jakie są? Trudne manualnie? XD


Ja, szachow nie uwazam za gre "trudna" logicznie, moze dla mareczka wlasnie takie sa? Stad moje glupie pytanie - nie zrozumiales ironii.


Cytuj:
Jak się mówi że coś jest rewolucyjne, a potem na pytanie "dlaczego?" stwierdza się: "idź poszukaj na google, na pewno potrafisz" i do tego jest się newbie, a obraża się użytkownika z pewnym doświadczeniem to czego się przepraszam spodziewasz? :wtf?:


To nie zaden problem wpisac w google: Vanguard ( chyba ze sie nie paniemaje po eng.) , wiec po co mialem sie produkowac? Dalemlinka do strony glownej. A co ma wspolnego jakies bycie newbieskoro z XXXX postow sensownych jest kilka? Doswiadczeniem? jakim? w pisaniu postow? a to trzeba miec doswiadczenie.. mhmm nie wiedzialem. Przepraszam wiec, ze obrazilem szanowne grono, ehh ale ze mnie noob. Na glupie pytania dalem tylko glupie odpowiedzi. Forum uzywam, zeby sie czegos dowiedziec , i myslalem ze do tego sluzy, teraz bede wiedzial, ze to papier do dupy. Byle zuzyc go wiecej bo po paru rolkach noobem sie nie bedzie.

Cytuj:
Takich gier jest dużo i każda obiecuje prawdziwą rewolucje w MMO. Jak byś był takim veteranem mmorpg, za jakiego chcesz uchodzić, to byś wiedział, że w 99,9% obietnice o rewolucji to chwyt marketingowy devsów żeby podnieść "hype" na daną grę. Kiedy Vanguard zacznie przybierać bardziej materialny kształt to jestem pewien, że zainteresowanie tą grą na forum wzrośnie i może wtedy zaczniemy rozmawiać o rewolucji. Na razie mamy tylko relacje baaardzo ograniczonej garstki ludzi grających we wczesną betę.


Tu masz racje, sam jestem "z marketingu" :wink: , i o tym uczyc mnie nie musisz. Zauwaz, ze pytnałem tylko czy dostal sie ktos do bety :wtf: by dowiedziec sie czy to co obiecuja jest, i jak to wyglada.

Cytuj:
Erm.. Jesteś pewien że odrobiłeś prace domową? Vanguard nie ma być nastawiony na pvp tylko na pve więc pvp na pewno takie "pełne" nie będzie


PvP bedzie, pelne na PvP serwerach.


Cytuj:
Gdzie tu rewolucja? Poziom trudności? Konie? To że da się je zabić?


Sprytnie, szkoda ze wymieniles elementy najmniej znaczace:/ . Wylapales pare slówek z kontekstu zdania.

Cytuj:
siekiera mi się stępiła


To sobie ja naostrz - zastosowalem twoj chwyt



Cytuj:
Jak sam przyznałeś to coś a'la diablo wiec rewolucją nie będzie


Szkoda, ze jak wiekszosc masz problem w zrozumieniu tekstu:/ , Nic nie przyznawalem, stwierdzilem ze
aspekt upgardowania iteamow, wdlug mnie, przypomina ten z diablo, ehhh


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 26 sty 2006, 20:24 przez eagleeyes, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:19 
Cytuj  
Beta jest, trial jest.

Najsmieszniejsze w tym threadzie jest to, ze ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie bzdury wypisujesz w tej swojej zlosci... Angry carebear:\ *glaska*

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:30 
Cytuj  
Najsmieszniejsze w tym threadzie jest to, ze ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie bzdury wypisujesz w tej swojej zlosci... Angry carebear:\ *glaska*


A dokladnie? moze bety nie ma? moze triala nie ma? ( tego non-playable of course) ? hmm? to tylko moje zwidy...? Dajcie mi tu klowna, bo nie wiem co w tym smiesznego?


_________________
OrleOko czuwa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.