mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 11:41 
Cytuj  
1. Za klienta (albo jak wolisz, za pelna aktywacje konta) musisz zaplacic dodatkowo.
2. Raczej wplywu nie ma, rasa ma glownie wplyw na szybkosc uczenia sie niektorych skilli.
3. Jest pare polskich korporacji, znajdziesz je na http://forum.eve-centrala.pl/
4. Sterowanie statkiem to point-click z wyborem opcji z menu. Nie ma nic z FPP, nie ma nawet kokpitu, statek widzisz z zewnatrz, a twoja postac to statyczny avatar. Czyli zupelnie odmienne sterowanie od tego co znasz ;)
Gra jest bardziej taktyczna niz zrecznosciowa, co wymaga troche wiekszego myslenia ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 11:56 
Cytuj  
Crane napisał(a):
Tak sobie pomyślełem że i może ja spróbuje :) potrzebuje jednak kilku rad i odpowiedzi, jeśli komuś by się chciało to proszę o pomoc.



1.Kluczyk do traila ściągnij sobie z mmorpg.com, po czternastu dniach będziesz musiał zapłacić 19.95$ za kolejny miesiąc grania.

2.Teoretycznie tak, każda rasa ma swojego wroga i ogólnie obecnie panuje coś w rodzaju zimnej wojny w świecie EvE, co pewien czas wybuchają spore konflikty (jak np. Wojna Północna) gdzie zdarza się, że rasy walczą międzysobą.
Ogólnie jednak z perspektywy nooba nie zauważysz pewnie żadnej różnicy, korporacje są wielorasowe.
Ta samo piratami mogą być wszyscy.

To co ma znaczenie to której rasy technologię wybierzesz, bo rodzaj statków zdecydowanie wpłynie na twój styl walki.

3. Np. Frontier Worlds w której sam jestem, znajdzie się też kilka innych.

4. Sterowanie i walka jest typu point&click, jednak w walce trzeba się trochę napracować, utrzymując odpowiedni dystans od przeciwników itd.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:45 
Cytuj  
Sprawa z eve online wyglada tak , kazdy ja zachwala, ale malo ludzi w nia gra (na tym forum). Czemu ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:49 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Sprawa z eve online wyglada tak , kazdy ja zachwala, ale malo ludzi w nia gra (na tym forum). Czemu ?.

Ja gram, konrador zaczął niedawno, mac ponoć też gra... a czemu więcej osób nie gra? nie wiem, może dlatego że akurat osobom z tego forum gra nie przypadła do gustu. :roll:

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 14:37 
Cytuj  
ja gram od dawna ale jakos nie chwalilem sie tym :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 14:52 
Cytuj  
Jak mi się spodoba to sobie pogram. Przyznam się, że w Everquesta gram bo akurat żonie się podoba, ale ona w tej chwili ma 55 lvl, a ja 30, jest w polskiej gildii więc chyba sobie poradzi :D, a ja myślę że albo wrócę do Neocrona albo wciągne się w EVE. Zacznę od triala, a potem się zobaczy.

To jeszcze jedno noobowskie pytanko jeśli można - która rasa według was ma predyspozycje craftrsko/chickenowskie*.

* - predyspozycje chickenowskie - szybkie staki do uciekania, jakieś cloak device itp. ;)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:27 
Cytuj  
Crane napisał(a):
Jak mi się spodoba to sobie pogram. Przyznam się, że w Everquesta gram bo akurat żonie się podoba, ale ona w tej chwili ma 55 lvl, a ja 30, jest w polskiej gildii więc chyba sobie poradzi :D, a ja myślę że albo wrócę do Neocrona albo wciągne się w EVE. Zacznę od triala, a potem się zobaczy.

To jeszcze jedno noobowskie pytanko jeśli można - która rasa według was ma predyspozycje craftrsko/chickenowskie*.

* - predyspozycje chickenowskie - szybkie staki do uciekania, jakieś cloak device itp. ;)


Najszybsze (i zdecydowanie najbrzydsze) statki posiada rasa minmatar, cloak device moze uzywac kazda rasa o ile wytrenujesz odpowiednie skille ale to pooootrwa wiele tygodni., chyba że zadowolisz się podstawowym clakiem które powoduje ogromne minusy do prędkości statku i ogólnie jest trochę upierdliwy w używaniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:34 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
(i zdecydowanie najbrzydsze) statki posiada rasa minmatar

Nie znacie sie, moze wygladaja troche jak zlom, ale sa wyjatkowe i nieslychanie klimatyczne ^^

No i avatarki naladniejsze ma minamatar...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:41 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
Crane napisał(a):
Jak mi się spodoba to sobie pogram. Przyznam się, że w Everquesta gram bo akurat żonie się podoba, ale ona w tej chwili ma 55 lvl, a ja 30, jest w polskiej gildii więc chyba sobie poradzi :D, a ja myślę że albo wrócę do Neocrona albo wciągne się w EVE. Zacznę od triala, a potem się zobaczy.

To jeszcze jedno noobowskie pytanko jeśli można - która rasa według was ma predyspozycje craftrsko/chickenowskie*.

* - predyspozycje chickenowskie - szybkie staki do uciekania, jakieś cloak device itp. ;)


Najszybsze (i zdecydowanie najbrzydsze) statki posiada rasa minmatar, cloak device moze uzywac kazda rasa o ile wytrenujesz odpowiednie skille ale to pooootrwa wiele tygodni., chyba że zadowolisz się podstawowym clakiem które powoduje ogromne minusy do prędkości statku i ogólnie jest trochę upierdliwy w używaniu.



sam jestes najbrzydszy :P Minmatar for teh win ! A tak na powaznie to wszystko zalezt od gustu. Dla mnie statki minmatarow sa najbardziej klimatyczne i nie wyobrazam sobie latania niczym innym :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:44 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ozzie napisał(a):
(i zdecydowanie najbrzydsze) statki posiada rasa minmatar

Nie znacie sie, moze wygladaja troche jak zlom, ale sa wyjatkowe i nieslychanie klimatyczne ^^

No i avatarki naladniejsze ma minamatar...


No faktycznie, wielbiciele taśmy klejącej i kleju. Zresztą większość minmatarów wygląda jakby zamiast łatać dziury w swojej łajbie tym klejem to go wąchali. :]

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:53 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
No faktycznie, wielbiciele taśmy klejącej i kleju. Zresztą większość minmatarów wygląda jakby zamiast łatać dziury w swojej łajbie tym klejem to go wąchali. :]


Już ich lubię :D, czy wybór male/female jakoś wpływa na rozgrywkę czy jest czysto symboliczny jak w innych grach. Wieczorem zaczynam grać bo się trochu napaliłem :D

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:55 
Cytuj  
tylko ze ja w swoim obklejonym jak to mowisz statku moge latac naokolo ciebie w kolko tylem przy wlaczonym dopalaczu przednim zeby nie bylo za szybko a ty nadal nie bedziesz w stanie mnie dogonic :) nie wspomne o tym ze mamy najbardziej zwinne statki tak wiec jak juz uda ci sie mnie dogonic cudem to i tam nie bedziesz w stanie mnie trafic :P


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 16:20 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
tylko ze ja w swoim obklejonym jak to mowisz statku moge latac naokolo ciebie w kolko tylem przy wlaczonym dopalaczu przednim zeby nie bylo za szybko a ty nadal nie bedziesz w stanie mnie dogonic :) nie wspomne o tym ze mamy najbardziej zwinne statki tak wiec jak juz uda ci sie mnie dogonic cudem to i tam nie bedziesz w stanie mnie trafic :P


A kiedy ty będziesz latał na około mnie i udawał że coś robisz, ja założę na ciebie weba i zacznę dziurawić twoją barkę rail gunami, moje drony natomiast rozmontują twojego gruchota... :roll:


Crane - Ludzie zawsze będą najpierw patrzeć na avatar jaki stworzyłeś, opłaca się więc wybrać kobietę i włożyć w to trochę serca. :wink:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 16:29 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
Crane - Ludzie zawsze będą najpierw patrzeć na avatar jaki stworzyłeś, opłaca się więc wybrać kobietę i włożyć w to trochę serca. :wink:


Ci co pamiętają mnie z Neocrona zawsze uważali, że ze mnie fajna "laska" jest. Ale brylowanie po angielsku będzie chyba dla mnie zbyt trudne. Postaram się w końcu to RPG jest. No jeszcze dziesięć minut do końca ściągania klienta.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:06 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
sam jestes najbrzydszy :P Minmatar for teh win ! A tak na powaznie to wszystko zalezt od gustu. Dla mnie statki minmatarow sa najbardziej klimatyczne i nie wyobrazam sobie latania niczym innym :)

Statki ammarczyków najbardziej mi się podobały :D
Ammar > Minmatar


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:53 
Cytuj  
Skoro EVE jest takie świetne dlaczego nie ma oddzielnego boarda na forum ?
Np. taki Asherons Call w tym dziale właściwie nikt nie pisze a z tego co wiem gra jest już właściwie martwa. Można byłoby podmienić ten board na board o EVE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:19 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Skoro EVE jest takie świetne dlaczego nie ma oddzielnego boarda na forum ?

A po co? Jest forum Centrali EVE (oficjalny pl site) i 99% polskich graczy tam siedzi. Link podalem wyzej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:34 
Cytuj  
Ups, nie zauważyłem. Jednak np. WoW ma też swoje drugie (też dosyć popularne forum) co nie przeszkadza aby też tutaj miał swój board ale... czy ja coś wogle mówiłem ?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:49 
Cytuj  
Pierwsze spotkanie z EVE za mną i mam już kilka przemyśleń na temat tej gry (niezły jestem a co :D ). Ta gra jest niszowa ze względu na tematykę i skomplikowanie samej rozgrywki. Bardzo mi się to podoba i chociaż nie widziałem pewnie mnóstwa aspektów tej gry widze że ma ona dla mnie wiele do zaoferowania. Myślę że napewno wykupię chociaż ten miesiąc, żeby się choć trochę zagłębić w ten świat.

Co do rasy którą wybrałem, w Star Wars moją ulubioną postacią był Han Solo i jego "fastest piece of junk in galaxy".

Dziś odbieram swoją pierwszą fregatę (noobowskiej nie liczę) od rana moja postać uczy się jej pilotażu :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:46 
Cytuj  
jeżeli chcę kupić wersję pudełkową, to będę musiał dokupić jakieś dodatki, czy gra mi się spatchuje i będzie działała bez problemu?
Wiem, że grę można kupić online, ale w jakimś sklepiku widziałem pudełko za cenę ~5 funtów. To jest full?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.