mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 13:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mnie na razie wciągnęło to Eve - nick Martinezo, minmatar, dzisiaj wieczorem powinienem mieć normalną fregatę w pełni uzbrojoną :)

To dobrze bo dzisiaj osoby z mmorpg.pl lecą gwałcić i rabować górników w pasach, przyda się nam jakiś scout. :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:27 
Cytuj  
Wprawdzie jestem w strasznym zadupiu technologicznym i nie wiem czy na laptopie EVE bedzie chodzic przynajmniej jako-tako, ale jesli tak to moje 4 caldarianskie wyrzutnie rakiet sa chetne do jakiejs penetracji. ;) Rozumiem, ze na kanale corporacyjnym sie umawiamy. =]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 16:01 
Cytuj  
ja juz posysam klienta i postaram sie dzis jeszcze wpasc (nieco pozniej bo mam BWL clear :] )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 16:12 
Cytuj  
Ja dziś zacząłem ponownie (drugie konto) Gallente nick Carnillo

Ostatnio przerwalem jakis tydzien czy 2 temu. Grałem prawie 1,5 tygodnia ale jakiś typ mnie zabił w systemie 1.0 ( :o ) a że nie miałem wykupionego ani klona ani ubezpieczenia zostalem prawie z niczym.

Zatem jeśli do forumowego corpa potrzeba ludzi jestem do usług...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 17:59 
Cytuj  
jakiś gość rozwalił mnie 2 razy + 2 razy rozwalił kapsułę. Za pierwszym razem straciłem syfną fregatę, za drugim razem startowy.
Mam gościa w kill rights, tylko jak to dokładnie działa? Teraz mogę go zabić nawet w sektorze 1.0 i policja nie będzie ingerować?
W ogóle byłem od niego 130km gdy dostałem rakietą :/

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jakiś gość rozwalił mnie 2 razy + 2 razy rozwalił kapsułę. Za pierwszym razem straciłem syfną fregatę, za drugim razem startowy.
Mam gościa w kill rights, tylko jak to dokładnie działa? Teraz mogę go zabić nawet w sektorze 1.0 i policja nie będzie ingerować?
W ogóle byłem od niego 130km gdy dostałem rakietą :/


Killrights daje ci możliwość bezkarnego zabicia danej osoby nawet w systemach 1.0, dodatkowo obecnie osoba którą zaatakujesz nawet nie będzie się mogła bronić (z powodu buga) bo zdejmą ją wieżyczki.

Problemem jest to, że do następnego patcha system ten będzie lekko skopany i może się zdarzyć że jakaś wieżyczka nie uzna twojego killright i też zostaniesz zaatakowany... :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:16 
Cytuj  
kurcze jeszcze jedno pytanko:
mam misję important storyline - misja polegała na wykradzeniu z latającego cargo niewolników i zwianiu bo obok krążyły 4 fregaty piratów.
Ja zrobiłem tak - wykradłem niewolników i zaatakowałem fregaty po chwili wracałem w kapsule do domu. kontenera nie ma. Misji nie mogę zakończyć pozytywnie. Przy gadaniu z agentem jest blablabla i jedna opcja "back".
Da się to jakoś naprawić, powtórzyć, skasować czy trzeba przewozić kilkanaście dni tą misję w journalu i sama "zejdzie". Trochę szkoda, bo nagrodą był implant :/

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kurcze jeszcze jedno pytanko:
mam misję important storyline - misja polegała na wykradzeniu z latającego cargo niewolników i zwianiu bo obok krążyły 4 fregaty piratów.
Ja zrobiłem tak - wykradłem niewolników i zaatakowałem fregaty po chwili wracałem w kapsule do domu. kontenera nie ma. Misji nie mogę zakończyć pozytywnie. Przy gadaniu z agentem jest blablabla i jedna opcja "back".
Da się to jakoś naprawić, powtórzyć, skasować czy trzeba przewozić kilkanaście dni tą misję w journalu i sama "zejdzie". Trochę szkoda, bo nagrodą był implant :/


Możesz wcisnąć "back" i powiedzieć agentowi żeby się wypchał ze swoją misją, jednak najpierw sprawdź czy przypadkiem niewolników nie ma w cargo które powinno zostać w przestrzeni po eksplozji twojego statku.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 21:23 
Cytuj  
jakiś gość rozwalił mnie 2 razy + 2 razy rozwalił kapsułę. Za pierwszym razem straciłem syfną fregatę, za drugim razem startowy.

To trzeba miec niezlego farta, hehe. Fakt, ze jeszcze nie takiego jak Ozzie, ale...

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 21:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kurcze jeszcze jedno pytanko:
mam misję important storyline - misja polegała na wykradzeniu z latającego cargo niewolników i zwianiu bo obok krążyły 4 fregaty piratów.
Ja zrobiłem tak - wykradłem niewolników i zaatakowałem fregaty[ciach]


Sam jestes sobie winien, w misji wielkimi czerwonymi literami bylo napisane zeby nie atakowac zadnego z tamtych statkow... raczej nic z tego juz nie bedzie

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 13:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Da się to jakoś naprawić, powtórzyć, skasować czy trzeba przewozić kilkanaście dni tą misję w journalu i sama "zejdzie". Trochę szkoda, bo nagrodą był implant :/


A nie możesz wrócić na miejsce spotkania po prostu ? Wiem, że to już trochę po faworkach ale zazwyczaj można wrócić na miejsce misji. Mnie się często zdarza zapomnieć o tak "błachych" sprawach jak amunicja :) i w połowie misji wracam do bazy.

Ta gra zaczyna mnie przerażać ;) jak już się mi wydaje, że coś już wiem to okazuje się nagle, że to dopiero początek poznawania tego aspektu rozgrywki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:25 
Cytuj  
nie mogę cofnąć, jednak nie ma back, jest tylko OK.
Mogę wrócić, są tam piraci - nie ma contenera.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 19:23 
Cytuj  
Bleh a ja sie zdenerwowałem, spakowałem całą swoją kasę w antybiotyki (jakieś 14k sztuk) po dobrej cenie. Okazało sie że mam jakieś 20 razy za małe cargo żeby to przewieść. No ale ok, pofarmowałem trochę kasy żeby uzbierać na Industriala + skill . Okazało sie że w trialu nie mogę tego skilla sie nauczyć DOH !.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 09:56 
Cytuj  
A mi się znudziło. :) Było by pewnie inaczej gdyby nie to że i tak za pare dni trial dobiega końca...raczej sie na wykupienie konta nie zdecyduje,trochę monotonne mi się to wydaje...poleć tam, zrób to, przesiądź się na lepszy statek; poleć tam, zrób to, przesiądź się na jeszcze większy statek itd. Niby o to samo w większości mmo chodzi, ale w EVE jest połączone z dłuugimi podróżami i nudną scenerią. Gra jest naprawdę warta uwagi, no i ogromny poziom skomplikowania rozgrywki z miejsca odrzuci 99% 12letnich masturbatorów , i choćby dlatego warto grać. :]


_________________
When everything else fails, read the instructions.


Ostatnio edytowano 14 lut 2006, 10:01 przez xyz, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 10:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Bleh a ja sie zdenerwowałem, spakowałem całą swoją kasę w antybiotyki (jakieś 14k sztuk) po dobrej cenie. Okazało sie że mam jakieś 20 razy za małe cargo żeby to przewieść.

No to czeka Cie dosyc dlugie latanie :>
Albo popros Szczocha to Ci przewiezie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 11:04 
Cytuj  
mi szczerze mówiąc gra nawet podpasiła. Przynajmniej na razie - duży świat, skomplikowanie itd.

Mógłby ktoś pokrótce opisać zasady PvP?
tzn. atakuję kogoś w sektorze 0.1+ spada mi security status.
Staję się piratem poniżej jakiego security statusu?
Jak jestem piratem to działka i NPC Policja mnie atakuje czy nie?
Jak podwyższyć security status?
Jaki zasięg mają działka strażnicze?

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mi szczerze mówiąc gra nawet podpasiła. Przynajmniej na razie - duży świat, skomplikowanie itd.

Mógłby ktoś pokrótce opisać zasady PvP?


tzn. atakuję kogoś w sektorze 0.1+ spada mi security status.

W 0.0 jest free for all, mozesz walic do kogo wlezie, zadnego efektu na security status nie ma.
W 0.1-0.4 (low sec) spada security status, ale concord nie spawnuje sie, tylko wiezyczki strzelaja jak sa w zasiegu.
0.5-1.0 (high sec) spawnuje sie concord i masakruje cie od reki


Staję się piratem poniżej jakiego security statusu?
Jak jestem piratem to działka i NPC Policja mnie atakuje czy nie?

Nie ma jasnego podzialu na pirata/nie pirata, ale jak masz SS -5 albo gorzej to nie wlecisz do high secu, bo cie na miejscu zabija

Jak podwyższyć security status?

Lejac NPC z bounty

Jaki zasięg mają działka strażnicze?

Nie wiem dokladnie, ale dosc duzy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:47 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Nie ma jasnego podzialu na pirata/nie pirata

E, podzial jako taki jest. Jak jest wyznaczona nagroda za twoja glowe, to jestes 100% piratem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Xeovar napisał(a):
Nie ma jasnego podzialu na pirata/nie pirata

E, podzial jako taki jest. Jak jest wyznaczona nagroda za twoja glowe, to jestes 100% piratem ;)

X.


Nieprawda... niby tak, ale to ludzie daja ci bounty, czesto sa ludzie z - SS i bounty tylko dlatego ze w 0.4 polowali na piratow ktorzy campowali gate'y i klepali kogo sie da.
No i mozna miec dla jaj np bounty 666 :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 14:37 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Nieprawda... niby tak, ale to ludzie daja ci bounty

No przeciez wiem. Dlatego pisze, ze miara prawdziwego pirata jest to, ze ktos chce zaplacic za jego leb. Bo co to za pirat bez nagrody i listu gonczego? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.