mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:00 
Cytuj  
To samo w wow-ie , może nie aż tak rozbudowane ale talenty robią swoje, ale nie ma sie czym wykazywac bo w grze jaką jest wow End Game stoi na poziomie, gówna, najlepsze w wow-ie jest ciągle bicie lvl pierwszy raz do 60 :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:19 
Cytuj  
Sie wtrące. Dlaczego porównójecie gry o dwóch RÓŻNYCH mechanikach i zasadach do siebie. To tak jakby porównywał rower do samochodu. Albo twierdził e koło jest lepsze od kwadratu bo jest bardziej okrągłe. Tego sie nie porónóje. Można porównać grafike można powiedzieć dalczego podoba mi sie bardziej to, ale nie da sie porównać mechaniki rządzącej grą..

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 18:31 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Sie wtrące. Dlaczego porównójecie gry o dwóch RÓŻNYCH mechanikach i zasadach do siebie. To tak jakby porównywał rower do samochodu. Albo twierdził e koło jest lepsze od kwadratu bo jest bardziej okrągłe. Tego sie nie porónóje. Można porównać grafike można powiedzieć dalczego podoba mi sie bardziej to, ale nie da sie porównać mechaniki rządzącej grą..

Mi sie wydaje ze jest wrecz przeciwnie. Porownywanie dwoch gier mmo jest calkiem na miejscu - ten sam gatunek.
Co innego porownywac WOW i FIFA o.O

BTW Lineage2 > WOW
/discuss :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 18:37 
Cytuj  
you < all

discuss


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 18:47 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
you < all

discuss

+1?
discuss

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 19:06 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
you < all

discuss

+1?
discuss


You suck.
/end coversation.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 19:06 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
you < all

discuss

+1?
discuss

0/10

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 19:14 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
0/10

3/10


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 20:26 
Cytuj  
L2>WoW

kkthxbai


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 20:29 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
You suck.
/end coversation.


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 20:31 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Niestety Mark ludki maja racje. Community w wow rozwala sie prawie na kazdym serwerze.
Za duzo gowniarstwa-dzieci bogatych rodzicow, ktorzy wywalaja kaske, aby ich pociechy czyms sie zajely....
Taka smutna prawda. Dla przykladu, jak gralem w GW to tego typu negatywne spoleczne zjawiska w grze zdarzaly sie marginalnie. No, ale mozna uzyc argumentu, ze w Wow gra 6,5 mln luda, a w GW 1-1,5 mln...


Przyklad - 1 klasa gimnazjum mojego bratanka, 10 gra w Tibie, 4 w GW i Lineage2, a 1 w WoW, wszystko ze wzgledu na kase.
Kogo obchodzi Community na serwerze, od tego sa tysiace gildii, wybierasz co ci pasuje i po klopocie, a gadanie o dzieciarni w grach jest bez sensu bo przeciez te gry sa dla dzieci, jak mam ponad 30lat to ju zwarto sie zastanowic czy to jest normalne ze poswieca sie czas na gre ! :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 20:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
bo przeciez te gry sa dla dzieci



Obrazek
I jak L2 jest "gra dla dzieci", to widac jakie masz o niej pojecie...


_________________
Obrazek

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 20:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
4 w GW i Lineage2, a 1 w WoW, wszystko ze wzgledu na kase.


Za WoW-a i Lineage 2 placi sie tyle samo, 12.99Euro miesieczny abonament.

embe napisał(a):
ak mam ponad 30lat to ju zwarto sie zastanowic czy to jest normalne ze poswieca sie czas na gre !


To jest wlasnie to, co sie nazywa "ciemnogrodem".
Ze gry sa dla dzieci a w pewnym wieku nie wypada grac. HELLLO.... czasy sie zmieniaja dzis za gry placisz miesieczny abonament, ktory niejednokrotnie mozna porownac do abonamentu za TV.

zreflektuj swoje poglady, chyba ze chcesz koniecznie byc jak 20 letni 60-scio latek.

Dla wielu ludzi ktorzy dzis maja po dwadziescia pare lat, gry komputerowe, byly elementem ksztaltujacym ich mlodosc tak samo jak ksiazki, filmy, czy TV.

Takie pisma jak Secret Service, Top Secret to nie byl kolorowy CD Action i recenzje gier, ale cos wiecej - community. Cala powiedzialbym subkultura graczy z chodzeniem na gielde komputerowa przy ulicy grzybowskiej. zlote czasy piractwa itd.

Dzisiejsze pokolenie tego nie rozumie bo uerodzilo sie w czasach komercji.
Dla mnie, a mam 26 lat, gry komputerowe to cos wiecej, to jak dobra ksiazka czy film. Sa w stanie poszerzac horyzonty tak samo jak dobra literatura.

Ja sie na grach wychowalem tak samo jak na filmi ei literaturze wiec mi tu nie wyjezdzaj z tekstami ze gry sa TYLKO dla dzieci a jak ktos ma 30 lat to sie ma zajac plodzeniem potomstwa i praca na rzecz IV RP.

Dyskusje o grach i roznych zjawiskach socjologicznych ktore w grach komputerowych zachodza (feminizm, ideal meskiego bohatera) to cos niesamowicie mnie pasjonujacego. Albo przygladanie sie jak rzeczywistosc realna odbija sie w krzywym zwiercia dle rzeczywistosci wirtualnej. Dla kogos moze to byc tylko i wylacznie rozrywka, dla mnie to pasja tak jak film. I tyle.

P.S.
sorry za offtop


Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:28 
Cytuj  
Haszysz napisał(a):
embe napisał(a):
4 w GW i Lineage2, a 1 w WoW, wszystko ze wzgledu na kase.


Za WoW-a i Lineage 2 placi sie tyle samo, 12.99Euro miesieczny abonament.

Ale 90% osob grajacych w L2 w Polsce gra na prywatnych serwerach - czyli za darmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:36 
Cytuj  
"prywatne serwery" jak to ladnie brzmi

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:42 
Cytuj  
Tak jak "stosunek przerywany".


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 22:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tak jak "stosunek przerywany".

Hehe ładne porównanie :)
Szczególnie, że to jedna z bardziej skutecznych metod rozpłodowych w naszym kraju ;)

IMO community tworzą ludzie grający w grę a nie ona sama. Więc takie pisanie community gry X > od community gry Y ma się tak jak pięść do nosa. W debilnej grze można znaleźć sensownych graczy i w najlepszy mmorpg'u tego świata znajdą się debile. I jedni i drudzy pozakładają klany z podobnymi sobie ziomkami, to raczej od Ciebie zależy do których dołączysz ;)
Co innego, że kiedyś na tego typu rozrywkę mogli sobie pozwolić tylko raczej pracujący, dorośli ludzie gdyż kosztowało to nie mało. A co za tym idzie ludzie grający również mieli do tego nieco inny stosunek - stąd może i dojżalesze community było. Mówcie co chcecie ale w takim aspekcie można jedynie powzdychać za starymi dobrymi czasami - bo obecnie temat wielku jest już dawno nie aktualny i jak życie pokazuje nawet dorosły chłop potrafi być gorszym złamasem niż niejeden nastolatek.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 22:17 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Tak jak "stosunek przerywany".

Hehe ładne porównanie :)
Szczególnie, że to jedna z bardziej skutecznych metod rozpłodowych w naszym kraju ;)

IMO community tworzą ludzie grający w grę a nie ona sama. Więc takie pisanie community gry X > od community gry Y ma się tak jak pięść do nosa. W debilnej grze można znaleźć sensownych graczy i w najlepszy mmorpg'u tego świata znajdą się debile. I jedni i drudzy pozakładają klany z podobnymi sobie ziomkami, to raczej od Ciebie zależy do których dołączysz ;)
Co innego, że kiedyś na tego typu rozrywkę mogli sobie pozwolić tylko raczej pracujący, dorośli ludzie gdyż kosztowało to nie mało. A co za tym idzie ludzie grający również mieli do tego nieco inny stosunek - stąd może i dojżalesze community było. Mówcie co chcecie ale w takim aspekcie można jedynie powzdychać za starymi dobrymi czasami - bo obecnie temat wielku jest już dawno nie aktualny i jak życie pokazuje nawet dorosły chłop potrafi być gorszym złamasem niż niejeden nastolatek.

Masz czesciowo racje, ale za czasow EQ grywalem w inne mmogi i tam community bylo zupelnie inne. Rozne gry przyciagaja roznych ludzi. Sa mniej i bardziej popularne produkcje, to wszystko ma wplyw na community.
Wiec mimo wszystko mozna rozroznic community poszczegolnych gier...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:38 
Cytuj  
IMO kwestia szczęścia. Gram sobie w L2 i widzę jak skrajnie potrafią być zarówno klany/sojusze jak i same servery. Praktycznie rzecz biorą inaczej gra się na najstarszym serwerze Bartzie a inaczej na Lionie czy europejskim Teonie (inna kultura i wyuczone 'obyczaje').

Ja bym powiedział że różne gry mają tendencje do przyciągania różnych ludzi. Wszędzie znajdziesz skrajne przypadki, IMO kwestia znalezienia ich i odrobiny szczęścia.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 13:05 
Cytuj  
Bzdurne drazenie problemu dzieci i doroslych w grach, to moze taki przyklad dam, grupka doroslych ludzi siedzi na piwku i oglada mecz w PUB-ie, maja zgrana paczke, lubia sie i szanuja, a druga grupka to dzieciaki w piaskownicy, bawia sie ze soba od dawna, wymieniaja sie foremkami do piasku, lubia sie i maja fajna zabawe, teraz wybierzcie grupe, ktora bawi sie lepiej, zaznaczam ze wszyscy mieszkaja w jednym miescie ! :)

Pamietajcie tez o zasadzie ze czym sie jest starszym to kupujemy drozsze zabawki, a widok ojca bardziej zadowolonego z zabawki swojego syna niz on sam to czesty widok, wiec uwazam nadal, Lineage2 i WoW ( jak i wiekszosc gier ) jest dla dzieci, a to ze gra w to duza ilosc doroslych ludzi nie oznacza ze sie cos zmienilo nagle.

Ja mam 34 lata, wychowalem sie na spectrumach, atarynkach, amigach, xt, at, gralem dlugo w Lineage2 i wiele innych gier, spotkalem ogromna ilosc ludzi, czesto starszych ale dziecinnych i sporo tez dzieciakow na tyle powaznych ze moza z nimi pogadac i pograc calkiem milo, wiec rozdzielanie kto jest lepszy ze wzgledu na wiek to kolejna bzdura.
Od tego sa gildie i zbiera sie ludzi "odpowiednio dostosowanych", a czy gram w Lineage2 czy w WoW to juz maly problem bo stawia sie wtedy na ludzi i fajna zabawe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.