mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 13:19 
Cytuj  
Skasowałem.


Ostatnio edytowano 23 sie 2006, 23:24 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 14:08 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):

wreszcie jakies zdanie ojczulka :wink:

thanks for advice :]


Proszę bardzo;) Kiedy stajesz się rodzicem MMO staje się prawie zakazaną rozrywką - wytłumacz żonie że nie będziesz dzisiaj usypiać dziecka (jak zazwyczaj) bo idziesz zabić smoka.... :lol: :lol: :lol:


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 14:11 
Cytuj  
@Neonin

Kwestia tlumaczenie czegokolwiek kobietom co ma w jednym zdaniu "Nie moge dzis kochanie" i "gram" jest tak szerokim tematem ze moznaby o tym ksiazke napisac :]

I to nie tylko po slubie :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 14:15 
Cytuj  
hehehe to prawda:) ale generalnie przed pojawieniem się dziecka było mi jakoś łatwiej :lol:


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 19:53 
Cytuj  
Agreed :) :D


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 21:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Mmogs sa tansze od sp z jednej waznej przyczyny : moga na siebie zarabiac i ich wartosc rosnie z wiekiem , za ile sprzedacie swoje konsole czy gry sp po 3-4 latach? 20% poczatkowego ekwiwalentu pienieznego?


Mi sie wydaje ze spieranie sie o to ktore gry sa tansze a ktore drozsze mija sie z celem.

Za mmo trzeba placic, ale gra sie z zywymi ludzmi patrzy na rozwoj postaci itd itp. Tego w singlu nie ma.

CS nawet w darmowym multi bedzie tylko fajna odstresowujaca strzelanka, pozbawiona jakiejs glebi.

Tak samo jak normalny gracz nie odsprzedaje konta, bo to jakas tam czastka jego zycia, ani nie bedzie zyl z kupowania konta i power lvlingu postaci czy farmowania kasy, tak samo normalny gracz w CS nie bedzie jednym z czlonkow jakiegos uber klanu, ktory jezdzi na jakies mistrzostwa swiata do korei czy walczy o realna kase. To sa skrajnosci i naciaganie brzmi powolywanie sie na nie, gdy mowa o normalnych graczach, ktorym przede wszystkim zalezy na rozrywce.

Ja mimo ze w WoW juz nie gram i dochowalem sie zajebistej postaci nie zamierzam odsprzedawac konta - po prostu ze zwyklego sentymentu.

Zreszta dwa razy w zyciu odsprzedalem konta - do Guild Wars i Star Wars Galaxies i skutek byl taki ze i tak po jakims czasie zarowno Guild Wars jak i Star Wars Galaxies kupilem ponownie :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 07:19 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
@Neonin

Kwestia tlumaczenie czegokolwiek kobietom co ma w jednym zdaniu "Nie moge dzis kochanie" i "gram" jest tak szerokim tematem ze moznaby o tym ksiazke napisac :]

I to nie tylko po slubie :D

Czy ja wiem, ja po prostu oznajmiam co będę robił w ciągu najbliższych 4-5 godzin ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:46 
Cytuj  
Taką zasadą się kieruję: gram tylko gdy syn śpi.
Zanim pójdzie spać to się z nim bawię, czytamy książeczki albo oglądamy tv, albo rysujemy. To nawet ciekawsze niż granie.


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:57 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Taką zasadą się kieruję: gram tylko gdy syn śpi.
Zanim pójdzie spać to się z nim bawię, czytamy książeczki albo oglądamy tv, albo rysujemy. To nawet ciekawsze niż granie.


Tak samo - gdy córka już zaśnie to wtedy gram.
Wtedy z reguły żona też śpi więc można się skupić na graniu.
Co prawda i tak nie ma nic przeciwko mojemu graniu (nie piję na umór, na kurwy nie chodzę, tylko gram :wink: )


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:44 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Cytuj:
I to nie tylko po slubie :D

Czy ja wiem, ja po prostu oznajmiam co będę robił w ciągu najbliższych 4-5 godzin ;)


Nie kazdy ma tak dobrze :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 24 sie 2006, 14:21 przez KromeR, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 13:01 
Cytuj  
Cytowanie ci się po....liło ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 17:42 
Cytuj  
bo ja wiem...
Kilka razy w tygodniu zostawiam grubo ponad 100 PLN w knajpach bo czesto chodze ze swoja polowka. 1, 2 czy 3 abonamenty za gre nie zauwazam. Samo sie sciaga z kart.
Nie zarabiam kokosow, choc nie narzekam. Po prostu nie mysle o tym na co wydaje kaske - wydaje na to na co mam ochote.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:26 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
bo ja wiem...
Kilka razy w tygodniu zostawiam grubo ponad 100 PLN w knajpach bo czesto chodze ze swoja polowka. 1, 2 czy 3 abonamenty za gre nie zauwazam. Samo sie sciaga z kart.
Nie zarabiam kokosow, choc nie narzekam. Po prostu nie mysle o tym na co wydaje kaske - wydaje na to na co mam ochote.


i to jest normalne zachowanie normalnego człowieka :)
+


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 13:47 
Cytuj  
50zl to mniej niz:
- wyjscie do kina z kobieta
- wyjscie do restauracji z kobieta
- wyjscie do teatru z kobieta
- wyjscie do pubu z kumplami
- wyjscie na kregle
- wyjscie na bilard
- tygodniowo wydaje na fajki
- wypozyczenie 4 nowosci na dvd z wypozyczalni
- 1/4 ceny fajnej single player gry (GTA SA kosztowal jak sie przymierzalem 250zeta)
- 1/5 miesiecznego abonamentu za net
- 3 posilki w mc donalds/kfc
- skrzynka browca
- 1litr wodki

wiec o czym rozmawiamy?

gwarantuje ze dzieki "rajdom" upieka mi sie kilka wyjsc i wypozyczanie kilku filmow w miesiacu wiec czyzby to byla "ukryta" oszczednosc.

Ludzie dla ktorych 50zl to duzo za mmo i jednoczesnie konsumujacy ktores z powyzszych rzeczy sa imho hipokrytami


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 14:51 
Cytuj  
Cytuj:
- tygodniowo wydaje na fajki



o cholera dużo kopcisz . ja w tyg. wydaje na fajki jakieś 30zł



Cytuj:
- 1/4 ceny fajnej single player gry (GTA SA kosztowal jak sie przymierzalem 250zeta)



Co do GTA:SA masz racje ,z resztą bym polemizował . Teraz większość dobrych gier kosztuje 100zł lub nieco ponad.


Cytuj:
- 1/5 miesiecznego abonamentu za net


zależy jakie masz łącze :P



z resztą się zgadzam :)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 15:21 
Cytuj  
No, skoro wypowiedzieli się już wszyscy "panowie domów" to dorzucę i ja swoje skromne zdanie (jako "pani domu" bądź co bądź :) ).

Bez względu na to jaka była by kwota abonamentu (czy też innej, drobnej przyjemności) wszystko rozbija się o pieniądz jakim dysponujemy. Osobiście uważam, że odmawianie sobie przyjemności tylko po to aby siedzieć na forsie jak kura na jajach jest głupotą. Sama zawsze dbam o to aby mieć rezerwę na czarną godzinę ale nie chomikuje bo sensu w tym brak. Podsumowując, jak cię stać i nikt z tego powodu nie cierpi (np. domownik) to nikomu nic do tego na jakie przyjemności wydajesz pieniądze. Inną kwestią jest poświęcany temu zajęciu czas.. Ale to już inny topic :wink:

Aldatha <- rozczuliłeś mnie to wzmianką o kąpaniu małego :D


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 15:42 
Cytuj  
@up
Jezu, coraz wiecej "zaginionych w akcji" odzywa sie na forum.
Co sie dzieje z wami ludzie? ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 16:21 
Cytuj  
Kąpią małego ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 16:35 
Cytuj  
O , Kaika:) , grasz z nami jak wyjdzie cos fajnego , juz ja sie o to postaram :wink:

Swengus tu sie nie ma co smiac , ja tbh wcale bym sie nie obrazil jakby sie pojawilo w moim zyciu ktos co spi,je,placze , spi , je ,wydala...az do 18 roku zycia :] , niestety kwestia odpowiedniej mamusi pozostaje dalej nierozwiazana :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:12 
Cytuj  
Nie bedziesz wtedy alda w stanie stawic sie w EP lub Kargath o 19:30 - uwierz mi :]


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.