mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 11:35 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Gwarantuje ci że sprzeda się lepiej niż np Vanguard, więc raczej trudno tu mówić o porażce.


Fakt. Ale sprzeda sie tylko dlatego ze LOTR ma wielu fanow, ktorzy tylko ze wzgledu na sam swiat Middle-Earth kupi ta gre a po 3-4 dniach beda zalowac

mrynar napisał(a):
Widze negatywne wrazenia maja glownie ludzie z dwoch dzialow: wow i darmowe

To nic nie ma do rzeczy. Liczy sie to ze gra niczym sie nie wyroznia od pozostalych produkcji, wrecz przeciwnie... jest niszowa jak cholera


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 11:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Widze negatywne wrazenia maja glownie ludzie z dwoch dzialow: wow i darmowe. To dobrze rokuje grze.

Mowiac szczerze mialem duza nadzieje, ze LOTRO sie nie spodoba wowkids. :D Powinno byc ok jesli chdzo o community, a to podstawa.

Jak narazie wiekszosc ludzi z działu wow sa raczej WoW znudzeni i graja bo nic lepszego nie ma. A ze LOTRO to taka kalka WoW...

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 12:23 
Cytuj  
mrynar napisal:
Cytuj:
Mowiac szczerze mialem duza nadzieje, ze LOTRO sie nie spodoba wowkids. Powinno byc ok jesli chdzo o community, a to podstawa.

Czyzby jakies kompleksy? Widocznie jestes typem czlowieka aspolecznego, ktory innych znajomych jak "wowkids" znalesc sobie nie umie i dlatego ocenai wowa jako gre wowkidsow. Poza tym kchlubisz sie tym, ze w wowa zapewne nie grasz czy nawet nie grales... Widzisz, ja wole pograc w takiego wowa, niz meczyc sie z innymi mmorpg crapami, ktore sa "niszowe jak cholera.

LOTRO mi sie osobiscie nie spodobalo, mimo ze jestem wielkim fanem pana Tolkiena i calej serii. Ogolnie, spodziewalem sie czegos wiecej po tak szumnie zapowiadanym tytule, byc moze jak wyjdzie ze stanu bety bedzie lepiej.


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 12:34 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ale nam pojechales i jakie celne argumenty:|
Czyli rozumiem masz nadzieje ze gra nie spodoba sie nikomu z 8 milionow ludzi grajacych w wow? Bo rozumiem ze kazdy kto gra w wow to dla ciebie wowkid. Czy raczej kazdy kto gra w wow a nie podoba mu sie lotro?
Fajnie ze na swiecie jest wielu zakochanych w srodziemiu i community bedzie pewnie fajne ale wolalbym aby do tego sama gra byla dobra a tak niestety nie jest moim zdaniem. I wyglada mi na to iz sami tworcy tez zdaja sobie z tego sprawe i stad tez zalosne proby naciagniecia maniakow tolkiena na jakies dozywotnie subskrypcje(zaplac nam duzo kasy teraz zanim zoeientujesz sie jaka nasza gra jest slaba) itemki za preorder itp
(O teraz nawet doczytalem iz jak sie zaplacilo za gre w preorderze to mozna zachowac postac z open bety...)


Sam gram w wow wiec jak juz to pojechalem tez samemu sobie.
Wow to fajna gra, ale community ma srednie tzn. odsetek nastoletnich debili jest wiekszy na oko niz w innych grach.
Oczywiscie normalni ludzie tez graja w WoW, mam nadzieje, ze jestem jednym z nich. :wink:
Chodzilo mi o to, ze chyba na szczescie na LOTRA nie przerzuca sie cale bandy wowkids, bo lotro jest "imba".

Jak sie zaplacilo za preorder to chyba mozna zachowac tylko postac z 10 dni grania przed premiera, a nie z calej bety, ale moze sie cos zmienilo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 12:35 
Cytuj  
@up

Wiesz, WoW to najpopularniejszy mmorpg, gra w niego (chyba?) najwiecej osob na calym swiecie poprzez co jest wieksze prawdopodobienstwo, ze zaczna grac w niego debile.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 22:27 
Cytuj  
Europejski preorder LOTRO zaczyna sie 14 kwietnia i z tego okresu mozna zachowac postac (preorder US zaczyna sie 30 marca ALE tam jest lvl cap 15 w przeciwienstwie do europejskiego).

Troszke dziwia mnie tez wspomnienia o grindzie od paru osob majacych za soba kilka godzin przegranych w bete gdzie typowe questy w LOTRO majace za zadanie polowanie na stworki opieraja sie na kilku-kilkunastu mobach potrzebnych do zabicia - fakt, grind jak cholera. Wieksze ilosci moga wystapic przy pozyskaniu rasowych umiejetnosci tam jednak nie ma mowy o okreslonych mobach w okreslonym miejscu tylko o wrogu rasowym - goblinach orkach etc ktore to i tak farmi sie przy okazji zwyczajowych questow.

LOTRO nie mial na celu nigdy WIERNEGO odwzorowania przygod zawartych w trylogii jak i Hobbicie. Natomiast bardzo dobrze odwzorowuje swiat (lore) jaki Tolkien opisal w swych ksiazkach i to jest najwazniejsze. Niewidze tez powodu dla ktorego autorzy mieliby zmieniac cokolwiek w swiecie, questach i mobach poniewaz nie zauwazylem niczego co mialoby sie nie zgadzac ze swiatem M-E opisanym przez Tolkiena.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 22:28 
Cytuj  
To ma może ktos z zawiedzionych wypowiadajacych sie tutaj odstapic konto beta?

SvD.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 23:12 
Cytuj  
http://www.fileplanet.com/promotions/lo ... nding.aspx ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 23:32 
Cytuj  
(...) nie zauwazylem niczego co mialoby sie nie zgadzac ze swiatem M-E opisanym przez Tolkiena.

Loremasterow tez nie zauwazyles? Nie przypominam sobie zadnego human czy elf maga wyciagajacego fireballe z dupy na zawolanie w czasach Wojny o Pierscien... Gra moze ci sie podobac, ale nie naginaj faktow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 09:28 
Cytuj  
IMHO podstawowym bledem tej gry jest umieszcznie akcji wlasnie w momencie w ktorym, akcje ma ksiazka. Mogli umiesicic juz po, albo przed (daloby to duzo wieksze pole manwewru).

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 10:34 
Cytuj  
Poza tym, gdzie jest rasa czarodziejow? O ile mi wiadomo, tylko oni mogli poslugiwac sie magia w swiecie Tolkiena, przy tworzeniu postaci mzoe po prostu tej rasy nie zauwazylem. Bo byla to rasa, nie klasa. :)


_________________
Pawson#2704


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 11:01 
Cytuj  
konrador napisał(a):
(...) nie zauwazylem niczego co mialoby sie nie zgadzac ze swiatem M-E opisanym przez Tolkiena.

Loremasterow tez nie zauwazyles? Nie przypominam sobie zadnego human czy elf maga wyciagajacego fireballe z dupy na zawolanie w czasach Wojny o Pierscien... Gra moze ci sie podobac, ale nie naginaj faktow.


Nie bylo tej klasy w pierwotnej wersji, zostala dodana POD NACISKIEM GRACZY ktorzy grali/graja w kazdym mmo klasami magow, a o to chyba chodzi w w grach - maja bawic ich uzytkownikow i przynosic dochod wydawcy i developerowi. Jezeli ktos ma klapki na oczach i widzi tylko swoja wizje i jest gluchy na glos odbiorcow - konczy jak Vanguard z wizja Brada i spolki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 11:02 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Poza tym, gdzie jest rasa czarodziejow? O ile mi wiadomo, tylko oni mogli poslugiwac sie magia w swiecie Tolkiena, przy tworzeniu postaci mzoe po prostu tej rasy nie zauwazylem. Bo byla to rasa, nie klasa. :)


Nie jestem znawca, ale wybieranie rasy Istari na etapie tworzenie postaci byloby glupota zwazywszy na to ze do Srodziemia dotarlo ich 5( a znaczenie mialo 3).
IMO powinni calkowicie lub prawie calkowicie zrezygnowac z aspektu magicznego. Rozumiem, ze wtedy mogla by sie pojawic jakas luka, ale bez przesady mogli by to rozwiazac inaczej niz jak to powiedzial Konrador "loremaster ktory wyciaga fireballe z dupy"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 12:36 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Chrisq napisał(a):
Poza tym, gdzie jest rasa czarodziejow? O ile mi wiadomo, tylko oni mogli poslugiwac sie magia w swiecie Tolkiena, przy tworzeniu postaci mzoe po prostu tej rasy nie zauwazylem. Bo byla to rasa, nie klasa. :)


Nie jestem znawca, ale wybieranie rasy Istari na etapie tworzenie postaci byloby glupota zwazywszy na to ze do Srodziemia dotarlo ich 5( a znaczenie mialo 3).
IMO powinni calkowicie lub prawie calkowicie zrezygnowac z aspektu magicznego. Rozumiem, ze wtedy mogla by sie pojawic jakas luka, ale bez przesady mogli by to rozwiazac inaczej niz jak to powiedzial Konrador "loremaster ktory wyciaga fireballe z dupy"

Jak nie dodali magii to ta gra odeszla by w zapomnienie :D (mowie calkiem serio). Lore-maniacy zadowolni resta by machla reka i poszla grac w cos innego..

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 17:37 
Cytuj  
K**wa... Pobrałem clienta z FilePlanet i dwa pliki są uszkodzone CRC... co ja mam zrobić??

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 18:27 
Cytuj  
Ja jednak wole jak tworcy gry trzymaja sie swojej wizji, a nie robia 10 zmian na dzien pod byle jakim naciskiem bandy carebear whinerow... Jest 542985340 gier z magia, LOTRO bez magii typu fireballe, heale i blyskawice przynajmniej czyms by sie wyroznial.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 18:46 
Cytuj  
Lord Adrians napisał(a):
K**wa... Pobrałem clienta z FilePlanet i dwa pliki są uszkodzone CRC... co ja mam zrobić??

Sugeruję ściągnąć jeszcze raz, korzystając z FilePlanet downloadera.


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 18:49 
Cytuj  
Nic się już nie da zrobić??? Skoro tak to muszę zrezygnować... drugi raz 3,5GB pobierać nie będę, bo może być to samo... Pieprzony FlashGet

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 18:49 
Cytuj  
konrador napisał(a):
LOTRO bez magii typu fireballe, heale i blyskawice przynajmniej czyms by sie wyroznial.


True!
Chociaz moze nie do konca pozbawic swiat magii, ale stworzyc cos podobnego jak JEDI w SWG, aby sie nim stac trzeba przejsc dlluuuga droge :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:32 
Cytuj  
Ale marudzicie, a ja w tej grze widze nie tyle potencjal co poprostu gre, ktora obali WoW :)
Pierwsze godziny gry sa zarabiste, gra sie wygodnie bo wszystko co najlepsze z interfejsow w innych grach jest tez tu, gra sie tanio bo 30zl miesiecznie to mniej niz konkurencja, a dodatkowo gra chodzi na sprzecie podobnym do takiego jak dla WoW-a, gra sie przyjemnie bo questow jest duzo i nie ma monotoni, co bedzie w tej grze dalej to zobacze, ale zapowiada sie swietnie.
Nie odstrasza mnie nawet wizja naciagajacej bandy idiotow, dzieciarni, debili itp , ktorzy zakorzenili sie w WoW i czekaja znudzeni na cos nowego.
Ta gra ma wszystko co potrzeba na sukces, a czy bedzie to sie przekonamy.
Ladna i wydajna grafika w tej grze to wielki atut, a co najwazniejsze jest to przypuszcam niezly kasek dla maniakow rpg jak i dla samotnikow lub odwrotnie dla lubiacych grac w grupie.
Mysle ze po wiekszym lub mniejszym oplakiwaniu ze firebale sa z dupy itp kazdy bedzie chcial zobaczyc jak sie gra, swiat jaki stworzyl Tolkien jest wspanialy i kazda proba przeniesienia tego do gry bedzie miala sukces, a dodajac jeszcze fakt ze WoW aktualnie zostal zrypany przez Blizza, a nic ciekawego nie wyjdzie w najblizszym czasie to LOTRO jest skazany na sukces :)

Teraz prosze flamowac :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.