mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 23:24 
Cytuj  
Cytuj:
Dark and Light is currently being improved and heavily reorganized. Due to this and several other problems encountered with the billing service, we have decided to stop using this service and to find another partner.

As a direct consequence of this decision, Dark and Light is now totally free, without any kind of restriction, until a more satisfying solution can be set up in the months to come.
This is applicable to all accounts that were already created, whatever may be their current subscription type – Master, Freedom, or Discovery.

Due to the termination of this service, any billing or invoicing is of course stopped, including for accounts that were already opened.

A new system of account creation will be set up in the days to come to allow newcomers to also access Dark And Light for free.

The Dark and Light Team.


Hmm... co wy na to? Chyba nikt nie chce w to grac ... i musza zrobic darmowy shit :D


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 00:25 
Cytuj  
Ta gra miala wejsc na rynek w 2004roku i to mogl byc hit, a nie teraz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 01:16 
Cytuj  
W 2004 to nie wiem, co oni by wydali... Bug na bugu, nawet w dniu premiery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 09:07 
Cytuj  
Byl czas ze gralem w BETE ... totalna porazka Ale od samej BETY minelo sporo czasu Moze choc troszke zmienilo sie cos na lepsze?!


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 10:55 
Cytuj  
no zawsze mozna sprawdzic ma wiecie moze kiedy juz bedzie mozna zakladac konta za free i jesli tak to podajcie linka.


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 21:15 
Cytuj  
Cytuj:
Mamy dobre wieści dla użytkowników gry Dark and Light, zarówno tych byłych, jak i obecnych. Ze względu na trudności z systemem płatności, firma Farlan Entertainment zdecydowała się zlikwidować konieczność uiszczania opłaty abonamentowej w wyżej wymienionym programie. Oznacza to, że od wczoraj gracze mogą zwiedzać fantastyczną krainę za darmo. Na razie oferta skierowana jest tylko do tych ludzi, którzy z Dark and Light mieli do czynienia wcześniej i stworzyli na serwerach firmy Farlan Entertainment choćby jedno konto. Autorzy nie zamierzają jednak zostawić na lodzie tych z Was, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z tą grą. W najbliższych dniach program zostanie zaktualizowany, dzięki czemu również nowi użytkownicy dostaną szansę darmowej rozgrywki.

Firma Farlan Entertainment poszukuje w chwili obecnej rozwiązania, które pozwoliłoby dalej zarabiać pieniądze na eksploatacji gry. Jeśli takowe zostanie znalezione, można spodziewać się, że abonamenty do Dark and Light powrócą. Co jednak z tego wyjdzie, na razie nie wiadomo.

Zainteresowanych darmową rozgrywką w grze Dark and Light odsyłamy na jej oficjalną stronę, gdzie znajduje się sporo informacji na ten temat.

Tiaaa... juz to widze ... zlikwiduja abonament ... a pozniej go przywroca? Ciekawe kto na to pojdzie HaHa


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 11:42 
Cytuj  
hmm to raczej był żart pryma aprilis..


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 11:49 
Cytuj  
wasyl napisał(a):
hmm to raczej był żart pryma aprilis..


No nie wiem... ta informacja pochodzi z MMORPG.com z dnia 30.03 :P
A co do GRY-Online > nie wiem :P
Pozyjemy zobaczymy ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 12:48 
Cytuj  
Mam takie pytanko, broń Boże nie bronię tej gry, lecz:
Dlaczego jest taka zła? Oprócz masy bugów o których czytam, bo bugi to jedna sprawa, wiele gier je ma (chyba, że chodzi o bugi w zablokowaniu się czy zapadnięcie się pod ziemię), ale tutaj widocznie uważacie tą grę za beznadziejną, na mmorpg.com ocenę ma ledwo wyższą od Sims Online, screeny nie są złe więc prosiłbym o odpowiedź, dlaczego ta gra taka poniżana jest. (Chętnie sam bym sprawdził, lecz nie mogę stworzyć konta do gry)
EDIT: Poprawka, ma najniższą notę w mmorpg.com


Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 16:03 
Cytuj  
Za darmo to jest tylko tzw. Discovery mod, czyli 10 lvl max.
Czyli inaczej wersja demo.
http://www.darkandlight.com/en_discovery-mode.html

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 16:38 
Cytuj  
@UP
przeczytaj newsa jeszcze raz ...


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 21:43 
Cytuj  
ten news na mmorpg.com jest żywcem wzięty ze strony gry. News nadal jest, wiec to raczej nie 1.04.

http://www.darkandlight.com/en_new-billing-system-and-partner.html


_________________
Browar

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:10 
Cytuj  
Z ciekawosci zagralem w triala... powiem tak, za darmo bym w to nie chcial grac.
Juz nie chodzi o to, ze na min. detali mam 15fps, przy czym w vanguarda z umiarkowanymi detalami gra mi sie calkiem komfortowo... masakra.


_________________
@polygamia

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 17:06 
Cytuj  
hmm ciekawe kiedy zacznie sie za free


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 17:36 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Z ciekawosci zagralem w triala... powiem tak, za darmo bym w to nie chcial grac.
Juz nie chodzi o to, ze na min. detali mam 15fps, przy czym w vanguarda z umiarkowanymi detalami gra mi sie calkiem komfortowo... masakra.


Napisz cos wiecej bo nie wiem czy sciagac tego triala, sam fakt ze ma duze wymagania to nie dziwi bo grafika dosc ladna, jaki styl gry do czego podobne itp itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 21:59 
Cytuj  
Wiesz co trudno powiedziec, bo fps strasznie umilaly mi gre, na full i low jest tyle samo fps, przy czym pisalem, ze vanguard (ktory ta gre wciaga nosem pod wzgledem graficznym) chodzi u mnie calkiem dobrze.

Jedno wiem, questy sa, bo widzialem znak zapytania nad jednym npc. :lol:

Odpalam gre a postac do pasa jest zapadnieta w glebie, inni biegaja, npc stoja a ja sie jakos dziwne wtopilem... chyba bugi to gl. cecha tej gry.

Ogolnie z tego co czytalem to gra nie czeszy sie zbytnia popularnoscia, wiec sam stestowalem ja tak od niechcenia, w sumie sprawdz sam, moze jakis element Ci sie spodoba.

ps. grafa wcale nie jest ladna, jest specyficzna, dla mnie po prostu brzydka, jakies dziwne modele postaci sa...


_________________
@polygamia

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 22:12 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jedno wiem, questy sa, bo widzialem znak zapytania nad jednym npc. :lol:


Może NPC sie dziwil co taki nup robi w tej grze, wiec puscil emota ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 13:13 
Cytuj  
Cos mi sie chyba zwalilo i nie dziala strona rejestracji na tego triala, jesli ktos moze to bardzo prosze o zalozenie konta i podeslanie mi na pm, z gory dzieki http://www.darkandlight.com/en_discovery-mode.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 22:57 
Cytuj  
nie taki darmowy jak piszą
po 10 lvlu nie rosną już żadne statystyki, ani exp dla kont f2p

czyżby mmorpg bez grindu ? :wink:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 23:50 
Cytuj  
A new system of account creation will be set up in the days to come to allow newcomers to also access Dark And Light for free.

:\

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.