mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 12:18 
Cytuj  
OP zostala odpalona chociaz zapowiadali nawet 2dniowy Delay. (Jakies jany wchodzily na serwery przed oficjalnym odpaleniem) Juz zasysam z Filefrontu. Po odpaleniu podziele sie pierwszymi wrazeniami.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 18:37 
Cytuj  
embe napisał(a):
[Gods and Heroes

Ale to robi Sony, juz zalatwili dwie gry ( Star Wars Galaxies i Vanguard ) wiec strach nawet sobie robic smak na kolejna ich gre bo na 100% ja zniszcza :/


Dokladnie, ja juz wywalilem goh z pamieci.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 21:46 
Cytuj  
Kolejny koreański potworek.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 22:59 
Cytuj  
devsi rozumuja tak : Orginalnosc = ryzyko niesprawdzonego content = porazka rynkowa , wiec powielaja schematy . Na pieknej grafice tez sie mozna przejechac bo gracze chca plynnej rozgrywki a nie uzerania sie z settingsami (WoW i plynnosc nawet na crap VGA) , (Vanguard , piekna realistyczna grafika i dziesiatki ustawien czy tez trickow by wycisnac z engine 2 fps wiecej- nie na tym polega zabawa) . Azjatom sie podoba taki wymagajacy model gry , niskie drop rate i mozolne zdobywanie celow w grze . Taki VG mial potencjal , mial to czego brakowalo innym mmogom na rynku - mozliwosci i rzeczy do roboty , niestety zapomnieli ze wysokie wymagania i co za tym idzie umniejszanie ewentualnego playerbase to w tym biznesie strzal we wlasne kolano


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 00:13 
Cytuj  
Ja myślę ze to jest jednak pewne upraszczanie, mnie bynajmniej w ogóle nie dziwi taka sytuacja na jesli chodzi o gry single player, ale rynek MMO póki co dopiero sie rozrasta i jeśli jest jeszcze okazja dla relatywnie niewielkiego developera na odniesienie masowego sukcesu , to właśnie teraz. Za pare lat już może być za ciasno. Masowe produkowanie klonów niczemu nie służy.

Weźmy nieszczęsne ogame - dobra nie MMO, ale gra online , na starcie miało to więcej dziur niż ser szwajcarski, sypało się częsciej niż Windows95, nie było prawie żadnego supportu ze strony developera (czy raczej tych dwóch studentów którzy to napisali na kolanie :] ). Ale był to pomysł w miarę nowy i sukces , jak na darmową grę w przeglądarce, kolosalny. Potem powstała cała masa klonów, z których prawie każdy był lepszy i oferował dużo więcej, ale klony pozdychały a w ogame ludzie dalej grają :]

Fakt że to się odnosi przynajmeniej do rynku europejskiego, w Azji popularność takiej rozrywki jest na zupełnie innym poziomie. Stąd pewnie takie taśmowe , bliźniacze produkcje.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 14:02 
Cytuj  
Fajny off-top nie ma co. A co do gry jbc gram w frakcji Milena - Kieruje sie na Slayera lvl 19+ (Narazie 2hd swordman) nick: Gin Pozdro.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lip 2007, 10:25 przez deka, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 14:33 
Cytuj  
deka napisał(a):
nick: Gin Pozdro


Niezly nick :E


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 20:18 
Cytuj  
deka napisał(a):
A co do gry jbc gram jako Milena - Kieruje sie na Sworda lvl 17+


Nie zrozumiałem. Pozdro.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 23:32 
Cytuj  
Czy moze mi ktos wyjasnic to, ze na stronie glownej deco online loguje sie bez problemu a logujac sie do gry pojawia sie komunikat, ze haslo jest zle.



down: dzieki


Ostatnio edytowano 20 lip 2007, 23:48 przez amadiasz, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 23:37 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Czy moze mi ktos wyjasnic to, ze na stronie glownej deco online loguje sie bez problemu a logujac sie do gry pojawia sie komunikat, ze haslo jest zle.

http://deco.p2ppl.net/ --->log in---->Game Management--->Manage this game--->zmień status na active.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 02:16 
Cytuj  
Konto zrobilem :p sproboje tej gry widac ze producenci GW pewnie tez bedzie kup i graj -.-
edit@
zal...grAfa slaba do tego animacje slabo wykonali...a myslalem ze ten NC Soft nie robi takiego shitu ODRADZAM...TE MANGOWE WIELKIE GALY...PLASTIKOWE TO JEST


Ostatnio edytowano 4 sie 2007, 21:28 przez InVersoN, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 07:57 
Cytuj  
InVersoN napisał(a):
Konto zrobilem :p sproboje tej gry widac ze producenci GW pewnie tez bedzie kup i graj -.-

???? PlayNC?

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 09:04 
Cytuj  
Po raz to nie ten producent, po 2 gra bedzie F2P


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 13:49 
Cytuj  
Po trzecie, gra nie jest ciekawa:P jak dla mnie kolejny fllyf,rose itd itp.
Gralem moze z godzinke :)


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:45 
Cytuj  
Grałem 180 minut :P
To jest nuuuuuudne...
Sorki za tak nie konstruktywną krytykę... :P

Serio:
Cała gra polega na ubijaniu mobów...
Nie ma tu nawet questów w stylu idź i pogadaj z:... albo zanieś xxx do xxx.
Po prostu zabijanie, jeśli się nie mylę (grałem 3h i nie znalazłem, jeśli wy znaleźliście, poprawcie mnie.)
Grafika to to samo co SoF, R.O.S.E, Flyff (wymieniać można dosyć długo...).
Czyli cuksy z domieszką skrzydełek...
Ogólnie trochę zbyt wyświechtany model azjatyckich buziek i całej reszty (aka ANIME lub MANGA).
Więc mnie się tam nie podoba ale gusta są różne...
Końcowy wywód:
Kolejny koreański H&S...

Pozdrowienia Witch Doctor Zul'Jin

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.